• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Hydri, však my jsme byli naposled taky asi před 10ti lety :grinning: ale je fakt, že to bylo fajn a oceňuju nekuřácký prostředí :wink: za to za mě fakt prst nahoru :slight_smile: a byla bys pro soukromý téma?
21. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekuřácký? To mě docela překvapuje. Ale to mě celkem ani nijak nevadí. Mě pak vadí za zasmraděné hadry. :unamused:
Soukromé téma klidně může být. Já proti nejsem. :slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla fakt překvapená a nezdá se, že by se někdo o to míň bavil, když tam nemohl kouřit :wink: mně taky vadí smardlavý hadry a navíc mě pak pěkně pálí oči :unamused: tak počkáme, jak se vyjádří ostatní holky a něco s tím kdyžtak uděláme :wink:
21. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na kouř dost zvyklá ( kouří kolem mě většina chlapů i MM) takže to mi tak neva. Ale ten smrad potom je děs. To dokonce i MM manžel má rád, když se někde nekouří a jemu pak nepáchne oblečeníd. :slight_smile:
Tak uvidíme. :slight_smile:
21. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to hrozně vadí na vlasech :unamused: už jsem se děsila, že přijedem domů a budu si ještě muset mýt hlavu, tak jsem byla ráda, že jsem v těch půl čtvrtý dala jen sprchu a šla do hajan :grinning: :wink:
21. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím. Já jsem taky celá šťastná když jsou vlasy umytý. Nejhorší je, když si je umeju před nějakou akcí, přijdu domů a můžu začít znovu. Ale to se mě teď stejně netýká. :grinning:
21. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to písnu ještě na tuhle stránku :wink:

Holky, co byste řekly tomu, kdybysme se přesunuly do soukromých témat? Byly byste pro? :wink: kdyžtak pište názory sem nebo i mně do ip :wink:
21. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zrovna včera jsem se chtěla zeptat co by jste řekli, kdyby jsme si založili soukromé témátko a pak jsem se zapomněla zeptat. :sweat_smile: Takže já jsem pro... :wink:

Jinak já jsem dneska jako zmlácenej pes! Tomík v noci mizerně spal, pořád chtěl mít prso v puse! Už jsem mu chtěla nacpat dudlíka, ale bez úspěchu... Chjo, já bych spala, až bych brečela!!!! :rolling_eyes:
21. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě osobně je to celkem jedno, jestli to bude soukromé nebo ne.

Jde zase o to, že třeba v poslední době se přihlásily sem i nové holčiny a kdyby se chtěl zase někdo nový přihlásit, tak asi se mu do soukromé skupiny moc chtít nebude.
21. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, právě na to jsem taky myslela, ale zase si myslím, že když bude soukromý, tak to bude spíš ku prospěchu, že se tam bude psát jednodušeji, takhle si přece jen člověk dává pozor, co napíše... a já bych do tohohle tématu hodila vzkaz, že jsou všichni vítáni v soukromým tématu, kde to přece jen nebude číst kdekdo :wink: a navíc by to mohlo být třeba rozšířený na na jižní Čechy :wink: no, právě proto jsem to sem nadhodila, aby se to tu probralo, jestli jo nebo ne :sunglasses:
21. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já jsem pro,než jsem to sem stačila napsat,tak jsi byla rychlejší :grinning: :grinning:

klidně můžeme nechat tohle veřejný a udělat s jiným názvem soukromý :wink:
21. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dlouho jsem tady nebyla :sweat_smile: Tak snad mě nevyškrtnete ze svých řad :grinning: :grinning: :grinning:

U nás je vše v pohodě,sice jsem měla trápení s krvácením,Patrik musel na výplach střev a teď snad už bude jenom pohoda :slight_smile: Co tady nového? :dizzy_face:
21. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moni, doufám, že to nebylo nic vážnýho a jste už oba s Páťou v pořádku :confused:

akorát jsme tu začli diskutovat o tom, že bysme se přesunuly do soukromých témat, tak co si o tom myslíš?
21. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem klidně pro soukromé,není problém tohle téma zanechat a napsat sem pouze,že nový lidi sou vždy vítáni takže pak není problém zažádat o vstup do soukromého.ale samo záleží jak se vyjádří většina,nebo to udělat tak,dát povolení všem co k nám chodí a je to :wink:

Moni jejda :fearful: a už je to vše v pořádku??proč Páťa musel na výplach??malej :pensive:
21. bře 2010 v 18:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale právě admini potom zřejmě tuto diskuzi uzavřou. Takhle nám to udělali v termínech. Jedině zadat jiný název.
21. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je to celkem jedno,ale asi nebylo by to od věci :wink: :slight_smile:

Patrik si vytvořil nějaký psychický blok a nechce kakat,tak mu podávám přírodní projímadlo a to už nezastaví a jde to z něj,ale musí do plenky a mít totální soukromí :sweat_smile:
21. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Negrovka, tak to je mi líto. Takový problémy. Já se toho děsím, protože už zase týden má průjem a to nedokáže taky ovládnout. A když ho měl na podzim, tak od té doby mi nechtěl na nočník, že měl snad fobii z toho průjmu a sotva zase začal chodit na nočník, tak zase je tu průjem :angry:
21. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dát ten jiný název no :wink: ale ještě počkáme,at se vyjádří co nejvíc mamin

Věruš a jak se jinak máte??

Moni ty jo tak to je mazec teda :frowning2: tak hlavně aby byl už ok.a z čeho ten blok mohl mít??my máme něco podobného s tím ublinkáváním
21. bře 2010 v 18:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, právě by se to mohlo rozšířit na jihočendy, stejně tu nejsme všechny jenom přímo z Budějc, že jo :wink:
21. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, proto jsem to sem napsala, aby se holky vyjádřily :wink: ale já v tom fakt vidím výhodu, přece jen s tím soukromím se bude psát líp, teda aspoň mně a nebude to moct číst každej, že jo :sweat_smile: a přesně, napsat sem anebo i přímo do názvu tématu, že všichni nově příchozí jsou vítáni :wink:
21. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter přesně tááák :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, takže - hooooolky, vyjádřete se i ostatní!!! :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat-nevím z čeho může mít ten blok :frowning2: Ale snad to nějak zmákneme :dizzy_face:

Jsem pro název Jihočendy:slight_smile:
21. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, to je mi líto........ :frowning2:

mě je to taky celkem jedno.....

jsem dneska poprvé vytáhla kolo, teda jela jsem jen do nemocnice a zpátky, ale nohy mě bolí ještě te´d...... :wink:
21. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky jsem pro soukromé téma :slight_smile:... doufám, že mě tam taky přiberete, i když sem chodím tak sporadicky, ale já se polepším :slight_smile:... Dnes jsme byli u mé babičky na Lipně, tak jsme si užili super den, resp. půlden, teď vyjíždíme ven až po Vítkově obědě, protože jak začal jíst příkrmy, tak chci, aby si na ně zvykal v klidném prostředí, doma. Koukám, že jste tu řešili kakání. Já kojím, plus má Vítek navíc k normálním kojícím intervalům na oběd mrkev/brokolici a k večeři rýžovou kaši. A nevím, jak často by měl kakat, jestli se to pořád bere tak, že kojím, takže i 10 dnů nekakat je normální, ale to už asi ne, že?... On není moc kakací typ, teď zas 3 dny nic, i když je vidět, že občas tlačí, tak nevím, jestli mu nekoupit čaj nebo nedat pít vodu ještě navíc...
21. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
negrovka: jé, chudák malej :frowning2:
21. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Klidně jsem pro soukromé téma, ale zase tak často tu nejsem takže do toho nemám moc co mluvit. Už v jednom soukromém jsem a je to celkem v poho...někdo to musí vytvořit a všechny označit pro přidání kdo tam chce. Tak snad to bude fungovat.
21. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku, tý jo, ty tt letí, už 28 :astonished: za chviličku budete mít Šimonka u sebe :dizzy_face:

tak ještě počkáme, až se vyjádří ostatní a kdyžtak do toho půjdem :wink:
22. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli panter,já myslím,že do toho klidně můžeme jít a kdo bude chtít,tak si napíše o vstup :wink: ,většina se nás vyjádřila pro :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-já už bych taky do toho šla :dizzy_face:
22. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek