• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Leni: To s tou plínkou je dobrý, to jsem se tady nachlámala :grinning: :grinning: :grinning: škoda že v ní nebyla nadílka, plyšák s hov... na hlavě zní super :grinning: :grinning: :grinning:

Malá je taky takhle k večeru děsně protivná jak píšeš když nejde spát a taky mi to poslední dobou bojkotuje, ale snad vydržíme aspoň u jednoho spaní, jinak by mě švihlo :grinning:
16. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám, že se do D srovná... Kamarádka má kluka - v lednu mu byly 2 roky. A spí - od 19 do 9 ráno, pak po obědě pravidelně 3 hodiny. Občas jí volám ve 4 odpo na ven a ona mi řekne, že ho musí vzbudit, že spí už 4 hodiny!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A my nic, by mě trefilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to je šťastná žena :sweat_smile: já jsem se včera zase rozčilovala že nám to spaní celou noc fakt dlouho nevydrželo a i tak spala max. do 6h, dneska jsme byli na procházce ještě když byl vidět měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: snad se to jednou otočí a bude chrupat pořádně nebo ať spí aspoň druhý dítě :sweat_smile:
16. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že píšu jak prase...že se TO u Deny srovná....takhle jsem to myslela :grinning: Kdybych psala kraviny, nebo hrubky, tak se omlouvám, nějak mi to nemyslí...
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No třeba bude Lukášek spavec a Kristý to od něj odkouká... :slight_smile:
Já přemýšlím, co dám D k obědu, ale asi skončíme u skleničky, nějak se mi v tom dusnu nechce nic dělat, když to na 90% stejně nesní :angry:
16. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak my máme vyřešeno, sklenička došla :grinning: tak musím vařit, nějak tady zplácám z brambor :slight_smile:
Já tě pochopila jak jsi to myslela :slight_smile:
Doufám, že Luky bude spát a že ho nebudeme muset všechno tvrdě učit jako malou, protože teď už ho nebudeme mít kam šoupnout jako Kristý když jsme ji v těch 10timěs. přestěhovali, leda bychom na rychlo vyměnili náš byt za větší :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nechala jsem Kristý otevřenou ventilačku a pod barákem začli zase do něčeho třískat jako praštěný, tak jsem jí to tam šla zavřít a už se vrtí, ona se chudák fakt nikde nevyspí, v kočárku spát nechce a tady je od rána do večera kravál šílenej!!! :angry:
16. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to je děs, když se někde něco dělá. U nás předělávali skoro rok silnici, chodníky a park před domem. Naštěstí to dokončili, když byly D asi 3 měsíce. Ale byl to děs i pro nás, začali v 7 ráno a rachot celý den...
Já našla polívku Maggi ze zahrádky Junior, tak jsem jí udělala, přidala jsem tam písmenka a čočku a uvidíme. Je to bez glutamátů a podobných hnusů a se sníženou solí. Tak snad se mi z toho nepo... Fakt nějak nemám sílu stát dneska u sporáku... :wink:
16. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to se taky dělá Junior? :slight_smile: to je sranda, to jsem ještě neviděla :slight_smile:
My jsme si tu ještě od rekonstrukcí neodpočinuli, když byly Kristý 4měs. tak začli dělám nám baráky - zateplení, okna komplet všechno, pak vedle a teď kopou přímo pod oknama vodu a dole v baráku dělaji cosi zbíječkou nebo co :astonished: :confounded: tady snad nikdy klid nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo Leni máte tento týden čas, my jsme se bavily s Oli o tý Stromovce :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a na barák chodili od 6h, někdy od 5:30h a my výtah hned před oknama a na to potrubí chodí od 7h, možná kvůli tomu Kristý prostě dýl nespí :unamused:
16. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi jsme dneska dělali lívance a květákovou polívku.
Teda to se máte,že Vám děti spí takto v noci.já chci zkusit malému čaj v noci,ale on když se rozeřve tak pak mi neveme brčko.
Večerní uspávání je u nás katastrofa.Hodinu tam s ním ležíme a pokládáme ho a on chvilku řve,pak si povídá jen tak leží a pak už skoro spí a zase ožije a znova.
16. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor u nás se na tohle muselo jít tvrdě, fakt nechat vyřvat no :pensive: Jo tak Kristý když mi spustila v noci tak už taky nic nechtěla jen to prso a kolikrát ani to ne, tak jsem fakt nechápala co po mě chce!!! A dodneška nevím co chtěla, protože řvala totálně z ničeho nic a nic nepomohlo :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Sykor a co vy? Nechce se vám do Stromovky? Nebo komukoliv jinémuuu? :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Stromovky bysme možná mohly zítra, pokud se ještě neozve jedna kámoška, jestli pojede do ČB, tak by se měla zastavit. Jinak jo. ČT a PÁ nemůžeme.
Deny jsem šoupla do postýlky a už tam 10 minut řve. Taky asi zkusím tvrdší metodu jako když jsme jí učili večer. Takže řev a po 10 min. tam budu chodit. Ale moc tomu nevěřím, že by spala :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni zkus to a uvidíš, ale vím že člověka to nebaví, já už bych asi neměla ty nervy učit jí to znova, radši ji vytáhnu a řeknu jí ať si teda hraje, když nebude jako spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já musím zaklepat, že Kristý ještě spí, tak dneska to vidím jen na jedno spaní a u Dr. by mohla být fit :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Já vás tedm oc nestíhám,dopoledne chdodím zase uklízet a odpoledne se snažíme být venku.včera mi mamku odvezli do nemocnice,tak ještě musím jít za ní.

Leni moc gratuluju k odstavení,to je paráda když to jde hladce!!! :dizzy_face:

Terez já zrovna dneska ráno obdivovala maminy co se procházeli venku s kočárkem a nebylo ještě ani půl osmé,to já bych asi brzo umřela :sweat_smile: :zipper_mouth:

Jo jinak sem byla včera v Lidlu pro sítku do oken,mají tam balení po dvou a stojí 79kč což je super!!tak ještě to jen dát do okna

Oli já bych mohla ve čtvrtek,zítra toho mám moc,má přijít Ládi mamča na návštěvu-po sto letech(on k nám nikdo nechodí,malýho musíme vozit na máj :angry: ) a taky musím za tou mamčou.čtvrtek můžu klidně odpoledne kdykoli
16. čer 2009 ve 13:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoj kočky jdu se k vám poradit :frowning2: zase jsem truhlík asi něco zvorala ... koupila jsem malýmu že udělám játra, jenže blbec jsem koupila vepřový :frowning2: myslíte že mu je můžu udělat ? (na nic mi ještě nezareagoval blbě) a pokud ne tak co s nima když už jsem je uvařila s mrkví a cibulí ? :grinning: :grinning: paštiku ? :frowning2:
16. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat půl osmý jo? :grinning: To jsme z procházky doma už :grinning:

Kousi tohle já vůbec nevím, my játra nikdo nejíme :confused:

Psala mi Marta, už sem chodit nebude, tak se loučí...
16. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno já je právě že jim normálně tak mě nějak nenapadlo to řešit :frowning2: až když jsem je dovařila tak jsem začala myslet :rolling_eyes:
16. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousi..já malýmu vařím játra normálně..ale kupuju většinou kuřecí..přinejhorším je sníte sami ne? :wink:
16. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kousi, my játra taky neděláme, já je nejím vůbec (blééé) a MP na ně chodí k našim :grinning: . Malej je dávat chci (pokud je bude jíst), ale až tak v 1,5-2 letech. Mě to nepřijde moc zdravý...ale to je jen můj názor, mám k nim od malička odpor, takže se podle toho asi ani neřiď :wink:
Terez, to je blbý s tou Martou. Já bych asi taky nezvládala, kdyby mě tu někdo řízeně špehoval. Je to děs, že jí odsud nějaký blbci dokázali vystrnadit...no holt lidi jsou různý, asi se v životě nudí, tak škodí, aby měli nějakou akci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a k dnešnímu spaní - přes 1/2 hod. jsem jí nechala řvát - nic, už se i klepala, takže jsem nevydržela. Vytáhla jsem jí z postýlky pochovat, ale zdála se mi fakt hrozně ospalá, tak jsem s ní lehla do postelí. Ještě tam tak 5 min. lamentovala a pak vytuhla. No jenže já vytuhla taky, vzbudily mě Teletubbies :grinning: Ona si je po probuzení pustila - TV a DVD. Buď je geniální nebo (a to spíš) náhodou namačkala správný tlačítka a najednou slyším (dost zvýšenou hlasitostí) "Jejdááá, kde je Lálin mííííč???"
16. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ty jo, tak jste se aspoň spolu vyspinkaly co :grinning: ale teda vzbudit mě Teleblbís tak mám celej den divnej :grinning: Kristý teda moc dobře ví kde se TV zapíná a vypíná, nedávno mi vypla TV vepředu a to nejde znova zapnout přes ovladač, tak jsem jí vynadala ať mi to jde zapnout zpátky a fakt šla :grinning:

Jinak dneska kontrola u Dr., no já čuměla co to máme za dítě hodný :astonished: :dizzy_face: Malá si nechala ochotně prohlídnout uši, pusu, oči, ani nepípla, pak jí to píchli, ona se dívala jak tam zajela jehla (i já jsem zasyčela :sweat_smile:) a ona zase ani nepípla :astonished: tak jsme poděkovaly a tralá pryč, no ale byly jsme tam hodinu než jsme přišly na řadu, milion dětí a dost hyperaktivních :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nás ještě předběhla jedna holčina a když jsme šly po nich tak slyšim Dr. jak říká od kdy že to má tu varicelu? (varicela = neštovice) mě by švihlo, ještě že už jsem je teda měla :angry: ale takových dětí tam bylo, tak se maji na co těšit.

My asi bez jater přežijeme až do školní jídelny ne-li dýl :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,no tak to by mě tuplem švihlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kousi mě se zdá na vnitřnosti moc brzo,přeci jen játra sou v těle filtr na škodliviny :confused: já bych s tím počkala,ale samo je to na tobě.my zase jíme až moc zdravě,takže moc radit nemůžu :zipper_mouth: ale klidně bych z toho udělala nějaký jídlo pro nás,třeba na způsob omáčky :confused:

s tou Martou-je neuvěřitelný,kolik blbců po světě chodí,je škoda,že se nechala nějakým ....... vyprovokovat :unamused:

Leni my spinkali taky do ted :zipper_mouth: sem nějaká zmohlá a Láda je na brigádě,tak sem s malým vytuhla,ale naštěstí mě žádný teleblbís nezbudili,to bych asi nepřežila :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 17:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky, tak ten odpo spánek je vidět, malá je nynynka, sama si tu hraje, dokonce od probuzení snědla pudink, sýr, chlebík s máslem a šunkou a 1/2 nektarinky. Nestačím se divit, tohle kolikrát nedá za celý den. Fakt šmudla, budu na tom odpo spánku muset víc zapracovat, třeba pak bude klidnější a "žravější" :grinning:
Terez, tak to je Kristý vzorňačka. Tovíš, se připravuje na roli velký segry, tak se snaží už teď, co kdyby jí Luky přes bříško slyšel... :slight_smile: S těma neštovicema to je teda dost nezodpovědnost, to dost dobře nechápu...jít mezi tolik dětí...
Beat, to je mi líto s tvou mamkou, něco vážnýho? Tak se držte, snad vám jí brzy vrátí domů...
Já jdu přebalit smraďocha a koukat na Ulici (jojo, klasická žena na MD :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
16. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

omlouvám se se zítřkem, ozvala se mi kamarádka, co má mimčo - ještě jsme ho neviděli a zítra by měla odpo čas, tak zajdeme na návštěvu.

Beat, čtvrtek se nám hodí - možná tam budeme samy 2 :grinning: Pokud ti to nevadí, nám ne, můžeme vyrazit. Pošleš mi kdyžtak do IP číslo na mobil?

Leni, tak si zaveď taky odpo spánek :grinning: Mně se nedavno podařilo s Kájinkou taky usnout - jsem měla rozhozený ještě další den :grinning:

Kousi, taky bych malýmu ty játra ještě nedávala.
16. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni udělal se jí opět abces,tak jí museli znova operovat,snad už se jí nikdy nevrátí,ale by to rychlí,už o víkendu o tom mluvila,že se jí udělala boule a v pondělí jí odvezli z práce do nemocnice.měla včera horečku,ale dneska ráno už byla ok.tak už to bude dobrý :wink:

Oli no jak to vypadá,tak to bude jako rande :grinning: :grinning: tak já ti pošlu to moje číslo a písnem si,viděla bych to tak na tu třetí??nebo napiš jak se vám to hodí,Daník usne kdekoli,tak je nám to jedno :wink:
16. čer 2009 ve 20:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, konečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ta třetí se nám taky hodí, kdyby malá ve čtvrtek spala a nestíhaly jsme tu 3.h, dám vědět.
16. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, abyste si nemyslely, že jsem na vás zapomněla. Mám tedˇ zkouškový a už melu z posledního. Táničku je skoro pořád v Písku u mámy, takže se mi stýská a ještě si přijdu jak macecha, ale jinak bych to fakt nezvládla. Dneska mám za sebou nejhorší zkoušku a před sebou ještě 3, ale snad to do příští soboty ještě vydržím :slight_smile: no tak jsem si vám postěžovala, přijdu sem a hned stížnosti, co? No snad si červen užíváte líp :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousi...zapoměla jsem že jste o hodně mladší než my..ještě doplním že je Kubíkovi vařím od 17 měsíce.Takže je fakt radši zbaštěte sami. :wink:
16. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

nějak nestíhám sem chodit,pořád máme nabitý program,ale příští týden doufam,že si pokecáme na srazíku,zatím to stále u nás platí :wink:

Koukám,že tady řešíte jídlo pro prcky-Páťa jedl skoro všechno o 12 měsíců,ale taky né úplně všechno :slight_smile: Ale játra jsem mu ještě ani nedávala :confounded: A ze sladkého ještě neměl čokoládu,ale když má na výběr tak si šáhle po sucharu,rohlíku,ovoci a zelenině,tak to jsem fakt i docela ráda :slight_smile:

To že Marta sem nebude už chodit,tak to je smutný,ale holt,když jsou lidé zlý,tak to jinak nejde :frowning2:
17. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek