• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
tak to mám zkusit založit?
22. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dám tam teda název Jihočendy a do závorky že jsou všichni nově příchozí vítáni? :wink:
22. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,jestli jsou všichni vítaní, tak to teda založ........... :grinning: :grinning:

my razíme ven,ale vůbec se mi tam do toho počasí nechce....... :frowning2:((((((
22. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, nějakej konkrétní nápad? :slight_smile: já vítám i ty konkrétní nápady :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-hurá do toho :grinning: Půl je hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, my ti věříme, že jo holky.............. :grinning: :grinning:

tak už fakt jdem, neb nic nevyřídíme a budem tu s váma klábosit.......... :grinning:
22. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamulky :dizzy_face:

sem dneska nějaká přejetá,tak doufám žebudu dneska fungovat dobře :sweat_smile:

Panter tak bude nová skupinka??huráááá :grinning:
22. bře 2010 v 08:59  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky budeme muset ven,aspoň na chvilku před obědem,tak snad se to počasí trochu umoudří :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
i my budeme muset chvíli na vzduch,ale až před obědem

holky jdu to založit,souhlasíte s názvem jihočendy/přidejte se k nám/
22. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jasně, však jsem to na Tebe přehodila :grinning:
22. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jdem dneska na plavko :wink:
22. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli dobrý název :wink: nevíte proč je u naší diskuse hvězdička??? :fearful: myslím u téhle
22. bře 2010 v 09:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobrý nic,to bude tím,že jsem si jí dala do oblíbených :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: to je dobrý,jsem nějaká zabržděná poslední dobou :rolling_eyes:
22. bře 2010 v 09:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat :grinning: koukám, že jsme na tom podobně :grinning:
22. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže holky http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/pokec-bez-cenzury/?collapse=true&page=last&post=last , tady je neveřejný téma, takže většina z vás, co sem chodí, má přístup automaticky :wink: na koho se zapomnělo, nechodí sem tak moc často nebo je nově příchozí, tak si písněte mispuli o povolení přístupu :wink: a nebojte se! všichni jsou vítáni :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, Luci :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucyne - Včera v 11:33
Ahojky,najde se tady nějaká maminka z ČB, která by si třeba ctěla popovídat a třeba někdy vyrazit ven s kočárkem?? Lucie
6. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristo ted jsem koukala na forum eqvinoves doufám že to píšu správně ale měli máme to taky na obouch nožkách, tak jsem se chtela zeptat jak jste dopadli?
8. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj I.tu promiň, ale nechápu tvůj dotaz? S nohama snad nic nemáme...
9. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtela bych se vas zeptat na vas nazor/zkusenost na ockovani na rotavir a pneumokoka, jsou nam 2 mesice a dotorka nam rekla ze by bylo na case .... predem diky za kazdou reakci
22. čer 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie24
Ahojky.My jsme Honzíka nechali očkovat na obojí,očkování proběhlo v pohodě.Proti pneumokoku jsem nechala,protože už jako dítě jsem trpěla na záněty uší a zopakovala jsem si to v těhotenství,tak snad to po mně nezdědí a proti rotavirům,protože jsou rychlý a zákeřní,nedávno tu na to zemřela 5 letá holčička :frowning2:
28. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja na ty usi taky trpela jak pes, v detstvi ...
a jakou mel malej reakci na to ockovani a v kolika jste nechali? simonovi jsou ted 2 mesice
28. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás moc zdravím. Měla bych na vás dotaz. Potřebuji malému koupit botičky. Je možné v Č.B. sehnat obuv značky Fare nebo Essi? Prosím poraďte kde, připadně adresu. Děkuji moc. Je to moc důležité. Od ortoped-rahabilitační máme doporučené jen tyto dvě značky a nemohu sehnat. Děkuji.
24. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zoubek
co na objednávku v některých zdravotnických potřebách, kterých je v ČB hodně ?
Nebo jsem viděla krásný obchůdek na botičky pro děti (ale nevím, zda tam mají Tvoje značky) v Krajinské vedle Teska.

případně poslední možnost je internet...
25. říj 2010 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny internetové obchody jsem již obvolala, velikost 25 (můj výběr od fare) není :rolling_eyes: Na objednávku to nemá smysl, když vím, že přímo u prodejce jsou již vyprodané. Musím hledat obchod,kde by je měli skladem. Ta obuv co popisuješ - ulice je Krajinská ? Najdu to? Nejsem místní. Děkuji moc za ochotu a odpověď. :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zoubek
určitě to najdeš, je to ulice, která vede na hlavní náměstí s kašnou (Přemysla Otakara II.)
Určitě víš, kde jsou slavné "Masné Krámy", ty jsou právě v Krajinské ulici, kousek od náměstí jako budova Komeční banky a naproti ní je Tesko a hned vedle ten obchůdek. Kdyby sis nebyla jistá, mrkni na mapě na stránky teska, tam bude určitě mapička.
25. říj 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík moc, pak poreferuji jak jsme s nákupem dopadli :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zoubek
mají tam botičky s atestací žirafky, ale ty Tvoje značky, nevím...uvidíš..
25. říj 2010 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek