• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
@hanickacb na miminko se moc moc těším, na porod ani tak moc ne... což je asi normální.
3. kvě 2011 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blueapple to je jasný,tak at máš pěkny porod a zdrave mimčo.
3. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb díky, ještě si počkám...utíká to pomalu (do října)
co jizva ? už je vše OK?
3. kvě 2011 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blueapple jizva se hojí zatim dobře,jen to počasi mi neděla dobre.je nejaky blbi tlak či co.:slight_smile:to uteče neboj.
3. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb Najde :slight_smile: Já bych šla moc ráda :slight_smile: Mám skoro půl roční holčičku Klárku.
4. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@oranzovamandarinka a odkud jsi?ja mam 14denniho Honzika
4. kvě 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb ahojky, bydlíme v centru čb a kde vy? :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@oranzovamandarinka bydlim kousek od iggi:slight_smile:tak to nekdy můžem vyrazit,kam chodíš na prochajdy?ty máš 1.díte?
4. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb Jj, první. :slight_smile: Tak to je paráda, chodíme ke splavu nebo do stromovky nebo jen tak po městě to je různé, záleží jestli musím na nákup :slight_smile: Nebo podél řeky, kamkoli budete chtít :slight_smile:
5. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@oranzovamandarinka tak to muzem vyrazit.:slight_smile:kdy se ti to hodí?
6. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb ještě mě napadlo, prosím Tě, jak často Ti nosili mimi na přikládání/kojení na JIPku ? Díky za info. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2011 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blueapple
@blueapple ahoj mě malyho donesly jen 1na jipce:frowning2:a to jen na chvilinku.
8. kvě 2011 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb hmmmm, hrůza, takže se nic nezměnilo, před dvěma lety to také bylo jednou za den.... :frowning2:
9. kvě 2011 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb hmmmm, hrůza, takže se nic nezměnilo, před dvěma lety to také bylo jednou za den.... :frowning2:
@blueapple jo je to naprd:frowning2:
9. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb myslíš, kdyby se člověk ozval, že chce častěji, jak se zachovají ?všude píšou jak jsou "baby friendly hospital" a pak tohle...
9. kvě 2011 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blueapple je to nevim,ale ty už jsi mela cisaře ne?dopujou tě tam opiatama na bolesti tak nevím jestli to má cenu!pak jsem byla jak ožrala a byla jsem malátná.fuj už nikdy císař
9. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb měla jsem celkovou narkózu, ale kromě bolavého bříška si ho nemůžu vynachválit. Mlíčko se prý stejně po císaři rozjíždí později, to už vše asi vyprchá, ale říká se, že je důležité stimulovat bradavky častým přikládáním, pomůže to laktaci. Nám se nikdy pořádně nerozběhla a hledám důvod, proč to tak bylo a aby se to podruhé neopakovalo...
9. kvě 2011 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blueapple a proč chces spinal?
9. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb hlavně mimi hned vidět, o to jsem minule přišla. A hodně holek říká, že po spinálu je rychlejší rekonvalescence, rychleji prý byly fit a je pro maminku šetrnější...tak uvidíme.
10. kvě 2011 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem takhle vpadám, nasměrovala mě k Vám aminka - hledám dobrého alergologa/imunologa v ČB - dětského,potřebuju nechat udělat testy mým dvěma mladším dětem a bohužel v JH je jenom jeden s ne příliš dobrými referencemi...nemáte někdo zkušenost ? děkuju
10. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem takhle vpadám, nasměrovala mě k Vám adminka - hledám dobrého alergologa/imunologa v ČB - dětského,potřebuju nechat udělat testy mým dvěma mladším dětem a bohužel v JH je jenom jeden s ne příliš dobrými referencemi...nemáte někdo zkušenost ? děkuju
10. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@blueapple se mnou tam byla na jip pani co byla po spinale a ze by byla driv fit tak to ne.zalezi jak se ti vse hoji atd.ja jsem s cisare zklamana
11. kvě 2011 v 05:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb to je fakt, to je to nejdůležitější, každá se hojíme jinak a i bolest vnímáme jinak.

@vojtisek2007 já bohužel žádného neznám :unamused:
11. kvě 2011 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vojtisek2007 Jako malá jsem začala chodit k panu doktoru Dobiášovi a chodím tam až doteď. Je to moc hodný pan doktor, tak ho zkuste. Takdy jsou jeho stránky: http://www.alergo-cb.ic.cz/
11. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
11. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@blueapple já jsem asi cíťa,ale pokud si chceš užít porod a vidět mimi tak asi ta spinal.anest.bude to pravé.já bych to nezvládla-psychicky.
11. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb ono se to až tak moc neliší, jen nespíš a mimi vidíš hned.
11. kvě 2011 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blueapple a to bych nezvládla.
11. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla bych obnovit tuhle diskusi, holky přidejte se!
18. led 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@brittta Já jsem pro :grinning:
18. led 2012 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek