• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
@vorllinka v čb ani čk nevím, my jeli už 2x sem... a je to tam fakt super: http://www.pension-bavlnka.cz/... akorát koukám, že zase podražili... vloni byly ve stejných týdenních cenách zahrnuté i večeře... předloni (měli první rok otevřeno) to vycházelo ještě asi o 2 tis za týden levněji...
22. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr já mám prvního kloučka docela nezbedu, takového hodně aktivního, tak bych chtěla druhé dítko klidnější :grinning:... i když i ten první byl do 10,5 měsíce naprosto v pohodě, zlom nastal, když se začal stavět, chodit kolem nábytku, následně lézt a běhat :grinning:
22. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka moc děkuji!!! to je přesně to co hledáme :wink: Je to tedy trošku dražší a od nás dál než do ČB, ale vypadá to opravdu pěkně :wink: Moc díky!
22. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vorllinka nemáš zač, bylo to tam opravdu výborný :slight_smile:... přímo pro děti dělaný, bylo jedno, že tam děti hulákají apod., nemuseli jsme se bát, a jak tam bylo hodně i jiných dětí, tak se i ten náš pěkně zabavil... letos nejedem, čekáme v červnu druhé, uvidíme jak příští rok :slight_smile:
22. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka nevíš nahodou o nejake dobré zubní dr?která bere
22. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr já chodím, i s malým, k MUDr. Panochové do Lékařského domu, chodila jsem k ní už, když jsem tu bydlela na kolejích... je dobrá a levná, jen nevím, jestli bere
22. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka a mužeš mi na ni dat tel?
22. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neděláte tady některá mozaikovou techniku?Píšu to správne doufam.
22. led 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr 728359139, Hana Panochová... o mozaik. technice nic moc nevím, já vůbec nejsem nějak manuálně extra manuálně zručná :grinning:
22. led 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka díky já bych to chtěla zkusit.
22. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, můžu se k vám přidat, bydlím kousek za JH, téměř na rakouských hranicích.
22. led 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 Ahoj to víš že jo:slight_smile:
22. led 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata nechce se ke mě některá přidat?Chystam se začít chodit někam cvičit.Samotné se mi nechce.
22. led 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 ahojky :slight_smile:

@1983hr já ne, nebudu chodit ani na žádné těhu, já jsem takový antisportovec :grinning:
22. led 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka to já taky ale musim shodit tu pneu co mi zbyla po porodu
22. led 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr já honem otěhotněla, jsem si říkala, že než si napravovat postavu, a pak to zase dávat dolů, tak radši otěhotním teď rovnou, když nejsem zrovna hubená, a pak už to shodím všechno dohromady :grinning:
22. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka jó to je dobrý ale já už mít další mimi nechci takže začnu cvičit:slight_smile:A dnes jsem se přihlasila na Latinsko americke tance.:slight_smile:
22. led 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pablinka Tak to je síla! Já si právě na netu přečetla pár diskusí na téma porodnice v ČB a to rozhodlo, že jsem šla rodit do ČK. Samozřejmě kdyby byl nějaký problém volím radši ČB. Naštěstí nebyl a já jsem ráda, že jsem byla v ČK. Snaží se tam do porodu moc nezasahovat, manžel mohl být se mnou skoro od začátku,až na jednu PA, co byla trošku generál, ale ne nepříjemná, to bylo fakt super. Malýho mi dali hned na břicho, s prvním přiložením k prsu si dali práci- asi 20 min. a vůbec mi pomohli s kojením. Ale mám pár kámošek, co byly v ČB spokojené, takže to je i o štěstí na lidi, myslím, že stačí jedna protivná PA nebo sestra s nějakou debilní poznámkou- třeba jako u tebe a mě osobně by to dost naštvalo...
23. led 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sklenicka24 Ahoj a ty máš jak staré dětičky?
@1983hr Já mám břicho děsně rozkydlý, jenže jsem zatím nějaká líná něco dělat.
23. led 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brittta v ČK se nemusím nějak předem hlásit, viď, stačí až pak někdy třeba kolem 34. tt, ne? :slight_smile:
23. led 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka Já jsem tam začala jezdit asi v 37. týdnu na monitor a oni se mnou sepsali předpříjem. Jinak já jsem taky přenášela, ale mě to museli vyvolávat tabletou, docela hrůza, ale dostala jsem epidurál a pak to bylo úplně v pohodě.
23. led 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brittta Ahojky. Já teď přemýšlím, jestli by bylo lepší začít nějakou kaší na dobrou noc nebo tak něco, nebo třeba obědovým příkrmem. Teď ji dopoledne kojím od 8 do 10 i 4x a navečer a před spaním je to taky max. po hodině. Sice počkám, co mi řekne mudra, ale ráda bych znala více názorů.
23. led 2012 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr @pablinka Já jsem v těhotenství chodila cvičit do Pansofie. Bolívaly mě dost záda a to mi vždycky na pár dní pomohlo. Ale teď žádný cvičení zatím neplánuju, protože jsem s malou přes týden sama a nemám hlídání. Nebo spíš nechci obtěžovat sousedy moc často, protože mi hlídají, když potřebuju na zkoušky, protože ještě dálkově studuju. Chodíme jen do mimiškolky v Pansofii a tam nějakej klik a sklapovačky s mimčama taky uděláme. :grinning:
23. led 2012 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Já začínala zeleninou k obědu, nejprve mrkev, pak mrkev brambor a vždycky po několika dnech přidala další druh. Kaše zanedlouho potom, ale slibovala jsem si od toho, že ho to líp nasytí a bude líp spát a ono houby :unamused: A co studuješ?
23. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 mně doporučila doktorka začít kaší rýžovou mléčnou nebo nemléčnou s přid. mlíkem Nutrilon (zvolila jsem mléčnou rýžovou), malému hned hrozně chutnala, dávali jsme ji na noc, začal najednou víc přibírat (předtím to bylo s kojením tak nějak na hraně) a v noci spal o trochu líp, to bylo asi týden, 14 dní před 6 m., od 6 m. jsme pak měli začít zelenin. příkrmy, po měsíci jsem pak přidala maso - na začátku skleničky - hami první lžička mrkev, pak jsem k tomu dala první lžičku brokolici, pak první lžičku květák, pak zkusila mrkev brambor apod.kombinace skleniček. Na začátku měl 1 skleničku (tu malinkou) na 3x, ale byl by schopný ji sníst celou, ale bála jsem se :slight_smile:... od 7 m. jsem pak začala dávat jablečné, hruškové přesnídávky, zkoušeli jsme i rozmač. banán. Je někde program toho, co je v Pansofii všechno?
23. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka Zkus kouknout na odkaz Pansofie http://www.kulturne-vzdelavaci-centrum-pansofie.cz/program-ceske-budejovice/. Těhotenský cvičení bývalo v Pansofii, ale pořádal to červený kříž.
23. led 2012 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, já mám kluky, staršímu Dandovi je 6,4 měsíce a Vojtovi budou v dubnu 3 roky.

Jo holky, o rozkydlém břichu bych vám mohla vyprávět. U obou těhu jsem přibrala 21 kg a u poslední se mi to furt hýbe. Jednou zhubnu, pak polevím, ono se mi to dvakrát vrátí no šílený.

Loni jsem chodila pravidelně na zumbu, ale žádný úspěch jsem neslavila.... Teď jsem si zkusila objednat prášky, zítra mi mají přijít, tak jsem na to zvědavá. Žádný zázrak od toho nečekám, ale 2-3kg by byla fajn.
:grinning:
23. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkusila Kristýnce dát rýžovou mléčnou kaši. Snědla asitak 3 lžičky a najednou z ní byl hyperaktivouš. Kdyby se už uměla přesunovat, asi bych jí musela sundavat snad i z lustru. :grinning: Tak jsem zvědavá, jestli se to projevá v noci.
24. led 2012 v 01:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sklenicka24 Já přibrala skoro 30kg, naštěstí mi z toho zbyly už jen 2kg nahoře, ale to břicho mě štve. Já byla celý život na nějakých dietách, podle mě stejně nejlíp zabere hlavně pohyb. A co to je za prášky? To mě zajímá, jestli ti to pomůže. Já prášky zkoušela taky, nejlíp mi pomohl Adipex, ale to je pěkný svinstvo a už ti ho jen tak nenapíšou. S ním jsem zhubla třeba i 8kg za měsíc, ale další měsíc, když už jsem ho nebrala jsem pak 10kg přibrala :frowning2:
@soucke00 Ty jsi tak pozdě v noci ještě vzhůru? U mě odbije devátá večer a musím jít spát, jak jsem vyřízená :slight_smile:
24. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pablinka
@sklenicka24 Odkdy jste dávaly prcky na nočník?
24. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek