• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
@brittta Já v noci doháním učení. Teď máme zkouškový a přes den to nezvládám.
24. led 2012 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 A co teda studuješ?
24. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brittta Účetnictví a Obchodní podnikání na ekonomický fakultě. Je to docela zápřah i bez mimča. A Kristýnka moc prostoru nedává. Teď doufám, že mi povolí psát jen jednu bakalářku. Mít 2, asi by mě už švihlo.
24. led 2012 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila jsem dát asi po 2 měsících Kristýnce lahvičku a ona si odvykla. Dřív krásně bumbala (odstříkaný MM) a teď sice pěkně otevře pusinku, ale pak se jen ksichtí a nepije.
24. led 2012 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brit: já ti ani nevím, s Daníkem to šlo snadno, byl srpnový, tak přes léto běhal na zahradě bez plen a pak jsem tak nějak po tom roce začala. Posadila jsem ho tam a prohlížela mu knížky a vždy se zadařilo :slight_smile: S Vojtou to bylo horší, ten mi do poslední chvíle nosil nočník na hlavě, začal čůrat jako dřív než na nočník, začal čůrat jako velký chlap normálně na stojáka na wc. Když viděl Dandu, tak to prostě chtěl opakovat a na nočník taky začal až kolem toho roka a půl. Ale pak to šlo ráz na ráz. Ty máš jak staré dítko?
24. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 To jsi teda dobrá, to obdivuju, když někdo s děckem něco studuje, mě by to teď asi vůbec nelezlo do hlavy. S tou lahvičkou to zkus až bude malá opravdu hladová, uvidíš, že si z ní pak dá...
@sklenicka24 10timěsíčního chlapečka a všichni známí, co mají děti už v tomhle věku vysazují na nočník. Mě se to zdá ještě brzo, tak přemýšlím, kdy s tím začnu..
25. led 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brittta No, nevím, jestli budu dlouho studovat. Teď je toho na mě nějak moc a do jednoho oboru jsemsi zapsala málo předmětů. Doufám, že se mi podaří dostudovat aspoň jeden obor.
Kristýnka teď vymlaskla po prochajdě skoro půl tý malý skleničky mrkve, takže asi kolem 60g. Dělá mi radost holka. Ale měla jsem strach, jak to bude s kaděním, až začnem přikrmovat. Standart je u ní 4x denně a dneska nic. Ale už to napravila. Teď se mi pokadila dokonce 2x za sebou. :grinning:
25. led 2012 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brittta To je ještě malej na nočník,mě tam malá začla chodit v roce
26. led 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co plánujete na víkend? Mě kašlají oba kluci, tak jsem nakoupila čtvrtky, nůžky, lepidla a barevné papíry a budeme něco tvořit. Do to jim upeču slíbené Míša řezy a budeme to muset domě nějak přežít. Je to strašný, když nemůžeme ven.
28. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 Ahoj já jsem na tom s dětma stejně,včera jsme dělali odlitky ze sádry a dnes je vymalujeme.
28. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, no to je super nápad, díky moc, to musíme také zkusit, určitě to bude draky bavit :grinning:
28. led 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my za chvíli razíme na pohotovost, už se mi to zdá moc, jak Dandula kašle a nic mu nezabírá
29. led 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrůza a děs, Vojtík má oboustranný zánět uší a Dandula angínu...... :frowning2:
29. led 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 Jejda tak to je mi jich líto.Ať se brzo uzdraví.
29. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji, jsi hodná. Doufám, že bude brzy klid :cry:
29. led 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 u nás se něco teprve blíží,malej nejí a začíná mít teplotu
29. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem uložila Vojtu, ten byl bez teplot, ale i tak mu mám dávat Ibalgin na bolest, a když jsem přišla za Dandulou, tak ten měl téměř 38, šupla jsem mu paralen a už taky spinká, chudák malej, za hodinu ho budu muset budit na ATB.

TAky se držte, třeba vás to jen obejde a budete mít klídek.

Ty jo, tady to fičí to je děs, doufám, že nám to nevezme středu nad hlavou :grinning:
29. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 My si už odbyli nemoci začatkem roku.Malá dostala před silvestrem zápal plic a marodila 14dní,pak starší syn měl zánět průdušek a teď ten nejmladší. Tady taky fičí a mrzne,ať už je jaro:slight_smile:
30. led 2012 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych si ho přála :slight_smile:, ale to si budeme muset ještě počkat.

Pane jo, tak to jste měli pořádný frmol, hlavně, že už jim je dobře.
30. led 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 si přeješ miminko?:slight_smile:
30. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to né, já myslela to jaro :grinning:
30. led 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 Ahoj co dětičky jsou už zdravý?
1. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte nějaká dvd šmouly nebo bořka stavitele?
1. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holjy.jsem od budejovic ..nechtela by nejaka jit obcas na kafe zasporotvat si neo se jen tak projit..takova damske popovidani..jestli chcete muzete psat na zdenca32@seznam.cz :wink:
1. únor 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nikdo není?:slight_smile:
2. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr já tu jsem :slight_smile:)
3. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky, jj, dalo by se říct, že ty nemoce máme pod kontrolou. A DVD také máme, tedy jen toho Bořka :wink:

A co vy, jak to u vás vypadá :slight_smile:
3. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sklenicka24 A nemohla bys nám ho pujčit?
4. únor 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
PARALEN - UŽ NIKDY VÍCE!!!!
Paracetamol výrazně zvyšuje risiko vzniku asthmatu, alergií, atopického eksemu, bronchitid a CHOPN a to už při jednorázovém užití. Alergologové a imunologové to vědí už 5let!

Ahoj holky, dovoluju si dát upozornění na risika nejoblíbenějšího léku v těhotenství, při kojení a u dětí - dala jsem dva články na svůj profil.
4. únor 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
1983: no jasně, nevidím v tom žádný problém. Ty jsi přímo z čb? Manžel tam pracuje, tak by ti ho klidně mohl zítra večer vzít a ty bys sis ho u něho v práci vyzvedla :wink:
4. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek