• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Ahoj holky, omlouvám se za vpád, ale neznáte některá Darinu Barutiakovou? Má dcery Rozálii Nelu a Viktorii Vanesu. Bydlí v ČB. Více info napíšu kdyžtak v IP, děkuju :slight_smile:
22. led 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, už jsem tady dlouho nebyla. Ale moc to tady asi nežije co?
3. únor 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem nebyla na konikovy.A jsem z Českých Budějovic. mám 1 dítě(kluka). a čekám dalsiho potomka ale az 17kvetna mi to doktor potvrdi :slight_smile: tak se uz celkem tesim. A odkud jste holky? :wink:
21. dub 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 moc to tu nežije, ale vytvořila jsem ještě jednu skupinu, je uzavřená a tam jsou holky z čb a jsou tam těhu i maminky, tak jestli chceš, mohu tě tam přidat
25. dub 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho to by jsi byla moc hodná, jsem ještě na emimino a tak nic moc. tak si ráda popovídám s dalšími maminkami. když jsem čekala 1 dítě tak jsem sem taky dosela často chodila a pak uz nejak nebyl čas. a byla jsem vice na FB :slight_smile:
25. dub 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je tu ještě někdo nebo je možnost přihlásit se do té uzavřené skupiny ? nějak my všechny holky, co jsem znala odešli do práce a samozřejmě nemají moc čas,tak si někdy připadám tak sama i v takovém velkém městě :unamused: , tudíž ráda někoho poznám nebo aspoň občas pokecám na internetu , no :wink:
5. srp 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho Jaru, přidáš jednu budějčandu @zuzka84 k nám do skupiny ? Pokud to je tedy ještě aktuální :slight_smile: Díky.
12. zář 2013 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzka84 Zuzi je to ještě aktuální? Není problém tě přidat, tuhle diskuzi už moc nesluduji, tak se omlouvám, žes tak dlouho čekala na odpověď :wink:

@blueapple díky Peto za upozornění
12. zář 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho ,
@blueapple Holky, jo, ráda bych se přidala :slight_smile:
12. zář 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj mamky čekatelky! Jmenuji se Jana, 29, jsem z ČB a mám ročního syna. Ráda bych oslovila ty z vás, které uvažujete o nákupu monitoru dechu pro miminko. My už ho aktuálně nepotřebujeme, takže jej nabízím ke koupi, ráda vám ho případně dovezu na místo v ČB: http://www.modrykonik.cz/bazar/monitory-dechu-elektronicke-chuvicky/n084/monitor-dechu-2012-uctenka/ Monitor je takřka nový, zakoupený v Bejbycentru. Pro další dotazy jsem vám k dispozici. Hezký den a příjemné čekání! :slight_smile: Jana
14. zář 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho můžu také poprosim o přidání :slight_smile:
9. říj 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, i já bych se ráda přidala do skupiny,..
14. říj 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janafasch ty jsi z čb? Ve skupině jsme jen holky z čb, resp. z jižních Čech. Chodíme na srazy a chceme trochu akční členky, né že jednou napíšeš a konec...
31. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, já jsem z ČB, nějakou dobu jsem žila na Slovensku, ale jsem zpátky,..Na Koníkovi už mám účet z Košic a prostě mi nejde změnit nastavení na české...Nemám tu moc známých, vzhledem k tomu, že jsem byla dlouho pryč, a ráda bych se zapojila do dění v Budějovicích a seznámila se s maminkama odtud,..Takže asi tak :slight_smile:Ale zase z druhý strany nejsem na internetu každý den:wink:Tak jak myslíš:slight_smile:
31. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měl by někdo zájem o 2 pernamentky na Frymburkfest?Jsou na druhý týden od 3.8. -9.8.2014. Původní cena za 1 lístek 750,-. Nyní cena za lístek 300,-. Dohromady tedy 600,- osobní předání Tábor, Chýnov. http://www.frymburklipnofest.cz/ 3.8.-Těžkej pokondr, D.Janda a jeho dcera 5.8. L.Machálková, P. Kolář 7.8.J. Ledecký, Debbie 8.8.-K.Nývltová, L.Bílá
31. črc 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravim, poradite mi , kam zitra v CB s 3 letym a 8 letym synem? Nasla jsem Pandu nebo Bez bot? Mate i jine typy? Vase zkusenosti s temito hernami? Diky moc.
13. dub ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, doporučily byste mi pěkné ubytování v soukromí v Českých Budějovicích? Jen pro 2 dospělé :innocent: Děkuji
14. čer v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek