• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
Ahojky :slight_smile:

Beat a co vstávání v 5h? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem byla s kámoškou (taky z Mk :slight_smile:) na "kafíčku" dorazila jsem domů kolem půlnoci, spát kolem 1h a ona od 5ti vřískala a natahovala ruce z postýlky a to šla spát v 20h, já se z ní fakt podělám, asi jí utnu to jedno denní spaní, jenže potom bude vřískat celej den a výsledek určitě nebude :unamused:

Jinak na srazík já tento ČT nemůžu, tak si ho užijte a já bych možná nemohla ani dneska, protože až přijde MM z práce tak musíme na giganákup a ráda bych jela s ním, i když nevím jestli nepojede sám vzhledem ke vztekajícímu se období na veřejnosti naší dcerunky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani tak držím palečky na zkoušky :wink:

Jinak ten srazík v ÚT 23.6. doufám pořád platí, to už je taky za chvilku tak se těšíme :slight_smile:

Leni myslím že Luky jí slyší až dost, on nemá rád tyhle prudký zvuky :sweat_smile: to se tam vždycky chudák mrská, ale co mu zbývá, musím to poslouchat já tak on taky :sweat_smile:
17. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez prosím tě kde jsi koupila tu deku pro děti?A kolik stála?Kamarádce se moc líbí. :slight_smile:

Jinak mi jsme dneska vzhůru od půl5 a stále nespíme.Dali jsme jen 10minut.Ukážu se tu večer.
17. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor, koupila jsem to na MMB, já ti pošlu odkaz do IP :wink: a stála mě asi 199,- nebo tak nějak? Já nevím :sweat_smile:

No tak to je malej držák teda :astonished:
17. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji.Hned jí pošlu odkaz. :slight_smile:

Držák teda já za to já jsme hotová.Dneska už se mi 3x počůral a 1pokadil do slipů.Byla tady právě ta kamarádka a vůbec se na to nesoustředil
17. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor ty jo, tak to bych neměla trpělivost, aspoň látkovku bych malý dala, protože ani nemáme tolik oblečení abych ji pořád převlíkala, tak já budu učit bez plen až bude opravdu mít suchý pleny a chodit a říkat si cíleně o nočník :wink:
17. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak my dneska už taky 3x převlíkaly, dostaly jsme od Petovo mamky plínky Happy a teda fáááákt se těším, až je sděláme. Za dnešek se už 2x pročurala a 1x prokadila. A má zas nějaký průjem, teda ne, že by často, spíš konzistence :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jestli jsem nechutná, tak pardon) Přemýšlím, jestli to svádět na ty zuby nebo jestli zajet k dr. Jenže bysme museli busem, auto má Peťa v práci a bude tam až do večera...
Za chvilku jí zase zkusím dát spát, očekávám opět akci jako včera...
Jo a včera mi vypila navečer zase 100 UM. Teda napřed protestovala, že jako né, tak jsem jí nechala řádit. A pak si skřípla prst do šuplíku, což jí tak vyprudilo, že ten Sunar vyjela na jeden zátah :grinning: Asi jí budu muset vždycky před jídlem skřípnout ruce, nebo nějak podobně vyšidit :grinning: (samozřejmě legrace - abyste na mě neposlali sociálku... :sweat_smile: )
Holky, tak to si jděte lehnout s prckama odpoledne, abyste to hooodně brzké vstávání dohnaly...brrr....
17. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co ten zítřek platí? Kamarádka přijde dopoledne a Kristý mi odmítá spát odpoledne, takže bychom se přidaly :wink:

Leni na ty Happy si stěžovala dost i Beat, aspoň vím co nemám kupovat, ale já se chystám koupit ty v tom Penny, vyjdou cenově dobře a vypadaly taky dobře, jinak maji ale na akci Tesca za 209,- zase kdo je používá :wink:

To je šikulka jak ti pěkně pije, hele mě napadlo jestli to neni tou UM, u nás začal průjem taky tehdy, zlatý kojení, jak je na UM tak máme furt problémy, jednou zácpa, pak průjem, dneska má taky nějakej průjem :confounded: dávala bych jí hutný věci - banány, těstoviny, brambory a uvidíš sama jestli to třeba do týdne přejde, jinak bych asi razila k Dr.
17. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a od kdy se chodí na kafe tak pozdě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né humor.no nevím,já byc to fakt asi nepřežila,dyt víš jakej sem spáč,je to hrůza se mnou,ale zase o proti Ládovi sem ranní ptáče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Leni přesně jak říká Terez,já sem s happynama taky nespokojená,asi v únoru nám Ládi mamča koupila 5 balíků-měli je někde na anci a ještě ted je doděláváme,sem zn ich hotová.nejvíc mi vyhovujou ty tesco a nebo ty z penny-přijdoum i hodně podobný :wink:

malej měl od včera i dneska melouna,páč mu nejde moc kakat a čekám kdy sem i pěkně potentí a ono furt nic :fearful: :sweat_smile:

Terez určo se přidej,sme předběžně domluvený na třetí hodinu,tak budem rády,když se někdo přidá :wink:
17. čer 2009 v 18:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Krista máš moc pěknou fotku v profilu.Já jsem ho nechávala ve slipech s dojmem,že ho to bude studit a ono mu to vůbec nevadí.Chci,aby se přez léto odnaučil plínek.

Já používám jen Huggies plíny.Ríša je citlivka.V porodnici jsem měla pampersky a ty mu vůbec nesedli.
17. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já na to kafe nešla tak pozdě, ale z něj jsem šla tak pozdě :grinning: :slight_smile:
Jé z melouna se kadí? :grinning: My jsme měli nedávno melouna všichni a nikdo se nějak nepokadil :grinning: :grinning: :grinning: Kristý měla dneska jednu stolici řidčí, ale to fakt nevím z čeho, poslední dobou jíme dost jogurtíky, tak možná z toho? :confused: No fakt nevím, hlavně aby už to neměla zítra, průjem je dost protivná věc pro každýho :angry:
Jinak jak mi nespala odpol. tak do postele spadla a usnula :dizzy_face:

No tak zítra se na vás budu těšit, kde máte spicha Beat??? Jestli mi malá nebude zase od 12ti spát, tak stíhám v pohodě, jen aby se moc nezdržela kamarádka :sweat_smile: ale tak ji kdyžtak poinformuju předem že odpol. jdeme pryč a bude to :wink:

Sykor děkuji :slight_smile: Z dálky neni vidět kde mám hlavu a kde tělo co :grinning: No to je frajer že mu to vůbec nevadí :grinning: já chtěla aby Kristý taky začla vnímat ten pocit mokrosti, ale uvažuju právě nad tou látkovkou nebo nějakou separační plenkou, abych nebyla pradlena :grinning:

Pampersky Kristý jako malá nesnášela, hlavně ty Sleep & Play, ty Active Baby teď nosíme na noc, protoře jak se mrská tak je nepročůrá :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec mu to nevadí.Ještě si tam klidně šáhne a má z toho srandu. :angry:
Když budeš mít látkové, tak jí to alespoň tak moc nepoteče.To mi povídej s tím praním.To jsou slipy,kalhoty a ponožky
17. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to ne ta fotka je moc pěkná
17. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš tady se ozývá zvuk jako kdyby někomu drnčel ten starej telefon, ale mě to zase malou probere :angry:
Malá má hrozný tendence hrabat si mezi nohy a různě do nočníku když na něm sedí čuňátko moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to chápu to praní, taky se nám párkrát poštěstilo ale vždycky nějak omylem a nechceš mu dát plenu papírovku a do ní teda něco šoupnout, třeba kapesník nebo nějakou buničinu - aby cítil to vlhko, že se ti nepročůrá ven nebo na to jsou ty tréninkový kalhotky tuším, ale ještě jsem to nezkoumala :slight_smile:

No tak děkujeme za takovou pochvalu fotečky :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě nenapadlo bylo by to méně pracné.Ty tréninkové kalhotky jsme měli doma,ale ty jsou,jako plíny.Když se počůrá,tak jen zmizí autíčko.
17. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha tak to jsou ty kalhotky dost na prd ne :sweat_smile: jako že zmizí autíčko by malá ve svým věku nevnímala nějak tragicky :sweat_smile: :grinning:
Já bych to zkusila něco mu tam šoupnout, už mě to u malý taky napadlo, ani nevím proč jsem to ještě neudělala :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak hlásím úspěch, dneska jsem jí šoupla v 1 do postýlky, 20 min. řev a pak 3 hodiny spánek!!! Pak jsem jí dokonce musela vzbudit...
Jo, mě to taky napadlo, jestli to "řídké srajdění" není tím UM, než si na něj nějak zvykne...uvidíme...pokud se to nezmění, zajedem k dr (a ona nám řekne, ať jí dáváme Nutrilon :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
Nám z plínek vyhovují nejvíc klasický Pampersky, Huggies s Púem, DM Babylove a Tesco fialový. Takže tyhle střídáme podle akcí. Asi před měsícem u nás rušili drogerku a měli tam Huggiesky za 190, takže jsme koupili 5 balíků - jsme křečci :grinning: Ale ty Happy jsou fakt divný, takový hrozně blbě střižený. Jo a taky jsme měli od P.mamky ty Albert quality a taky nic moc. Oni jak jsou v té zapadlé vesničce, tak tam mají nejblíž Alberta, tak vždycky kupuje tam. Ale mě to stejně vždycky potěší, jako že nám chce nějak pomoct a koupí takhle "praktickou věc".
No, my od plínek zatím nijak neodnaučujem, s nočníkem jsem už psala jak to máme...takže to nechci lámat přes koleno a začnem až se na to bude náš posera cítit :grinning: ...dneska jak se 2x pokadila, tak má hrozně červenou prdku, tak byla asi 2 hod. doma nahatá v tričku a zítra to mám v plánu taky, aby se jí to zahojilo.
Odpoledne jsme se válely spolu na zahradě na dece, ve školce (máme jí přes plot) měli besídku na konci škol.roku, tak jsme pařily s nima :grinning: Deny to protancovala, já jsem si zapěla Dádu Patrasovou a Svěrákouhlířoviny, do toho nějakou Popelku a "hajný je lesa pán", docela dobroš. Akorát měli aparaturu hned u našeho plotu, tak to docela řvalo...
No nic, holky, jdu se vrhnout na nějakou "lehkou práci domácí"...papáááá
17. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem chtěla napsat, že mě celkem překvapilo, že v té školce stužkovali děti, co jdou po prázdninách do školy. A dokonce tu mají v krámech tabla!!! Super, ne?

A poslední věc - pro ty, co narozdíl od nás :frowning2: stíhají jet o víkendu na Krumlovský slavnosti. Koukala jsem do programu a pokud tam v sobotu vyrazíte s dětmi , tak moc DOPORUČUJU jedno divadelní představení, mělo by se tam konat ve 14,30 v Hradební - Teátr Víti Marčíka. Nevím, jestli ho znáte, je to takovej super chlapík, pochází někde od Hosína a hraje takové zvláštní divadýlko pro děti, u kterého se baví i dospělí. My na ty pohádky pravidelně chodili s celou partou lidí a super. Tady je odkaz na jejich stránky - http://www.teatr.cz/ - pro malou představu...Jo a budou hrát Sněhurku, tu jsem teda ještě neviděla, ale ostatní pohádky byly parádní...
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak vy máte dneska srazík?A kde?My máme náhradní plavčo od 15 hodin a pak bychom mohli na chvilku zajet :wink:
18. čer 2009 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky :slight_smile:

Tak dneska nás vzbudili jak zase hážou klády na sebe pod barákem nebo co to bylo, každopádně příšernej zvuk :angry:

Leni ty Alberťácký jsem taky zkoušela, prodávaji vzorek 2ks a hrůzaaa!! :astonished: No ty Huggiesky jsi chytla dobře, nedávno jsem viděla v Penny Pampers Baby Active Giant Pack za 299,- což je taky slušná cena vzhledem ke kusům, no tolik peněz jsem sebou neměla a hlavně jsem tam šla pro ty jejich za 179,- a ty samozřejmě měli vykradený ty větší balíky, ale došlo že mi že jsem je mohla já roura koupit už malýmu taky do zásoby, budou se hodit.
Jo u nás je víkend nejistý :slight_smile: a to s těma dětičkama ve školce muselo být super :dizzy_face:

Negrovka srazík je taky asi od těch 15h, ale nedohodlo se přesný místo... mě jestli každý ráno vzbudí malou takhle brzo přestože by třeba sama spala dýl tak ani nevím jak nám vyjde spaní, už toho mám fakt dost, celý leto asi budememe mít zabedněný okna nebo nevím!!
18. čer 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno,takhle brzo mě tu snad nikdo ještě neviděl :grinning: oni nám v osm vypnou vodu,tak sem se šla naposledy osprchovat a umejt hlavu,proto tak brzo vstávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Srazík máme ve stromovce,tak nesejdem se u kauflandu??? :confused:
18. čer 2009 v 06:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To můžeme ale v kolik hodin pro ty co to vědí na 100% ???
18. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nikdo neví na 100% :grinning: domluvený sme prozatím ve tři hodiny :wink:
18. čer 2009 v 07:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jo, ale pochybuju že tam někdo bude stát od 14h-17h pro ty kdyby někdo přišel, proto by bylo fajn znát orientační čas :wink:

Já pořád nevím jak na tom dneska budeme když mi malá vstávala zase brzo, ale doufám, že to vyjde, mohla by se rozptýlit, takže v 15h před Kauflandem :wink:
18. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A půjdeme od Kauflandu daleko na místo určení? Mě se moc nechce tahat s kočárem, ale kouknu jak jezdí nízkopodlažní.
18. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi daleko ne,jen najdem nějaký fajne místečko,asi tam jak je hřiště,aby si Kája mohla hrát,nebo prostě někde :sweat_smile:
18. čer 2009 v 07:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uvidíme, na netu asi nepíšou jestli je to nízkopodlažní nebo to aspoň nevidim co myslíš??? :astonished:
Nevím jestli ten odkaz bude fungovat :confounded:
http://jizdnirady.idnes.cz/ceskebudejovice/spojeni/
18. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nefunguje, prostě to tam asi nerozlišujou :angry: ještě kouknu do tištěnýho Jízdního řádu až ze mě sleze Kristý a dá mi taky trochu volna a přestane se konečně šušňat! Nepochopim proč vstává tak brzo když je pak příšerně protivná a ušušňaná!
18. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat a k tomu hřišti se jde kudy od Kauflandu nebo kde je nejvýhodnější pro mě vystoupit kdybych jela dýl???
18. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem to našla na jiných stránkách a měla by tam jet akorát jednička tak uvidíme jak to vyřešíme.
18. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé já našla nízkopodlažní trojku co tam bude v 15:03, sice pozdě, ale snad mi neutečete :grinning: a kdybych vystupovala dřív tak to třeba i dřív stihnu, stačí říct kam mám jít.
18. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek