• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
to hřiště je-mno jak ti to popsat,radši na tebe počkáme :grinning:
18. čer 2009 v 07:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže nejlepší je vystoupit na tom Výstavišti? Já jsem na jednom hřišti už byla, ale nevím jestli myslíme to samé, tohle je spíš kousek od plavárny, takže lepší je zastávka U zelené ratolesti.
18. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee vystup na tom výstavišti a dojdi ke kaufu,já ještě ani nevím,kam chce oli,to byl jen můj nápad.tak at tě někam nehoním :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a budete tam jak dlouho?Já bych dorazila kolem 16 hodiny,mělo by to cenu?A najdu vás?Já tam budu poprvé ve Stromovce :sweat_smile:
18. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já Beat nevím jestli to stihneme do 15h, strašně záleží na tom dopoledním spaní kdy bude a jak bude dlouhý, tak kdyžtak bych ti cinkla kde jste a ty mě odnaviguješ nebo někomu jinýmu bych zavolala kdo tam bude.

SMSky už jsem ti asi říkala ale pro jistotu to napíšu i sem, po několikanásobném Kristýnky poslintání mého telefonu mi nefunguje tlačítko 5 a 8, takže když píšu SMSky tak musím vynechávat "j,k,l,t,u,v" takže se snažím vymýšlet taková slova kde to třeba neni, ale to pak taky sotva dává smysl, tak SMSky mi radši nepište nebo jen když pochopíte moji odpověď, popř. když máte čas na to abych vám zavolala.
18. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Negrovka po 16h tam určitě někdo bude, já počítám že my jo. Neni kam chvátat, malá nám stejně jde spát až kolem 20h, kolem 18h koupeme, ale to se dá šoupnout a taťka taky dorazí pozdě, možná by nás tam mohl vyzvednout ty jo :sweat_smile: že bych to spojila :sweat_smile:
18. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A mám průšvih, nemám funkční telefon už vůbec, včera se mi vybil a já nemůžu po zapnutí zadat PIN když mi to nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musím si teda vzít jinej telefon ale ten je vybitej, božžžžžžžžže!!!
18. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no terez uvidíš,já musím ještě na ubytovnu vyzvednou si věci,takže půjdu od nádraží pěšo,aspon se projdem,takže tam přesně na 3tí nebudu.my tam ve čtyři taky ještě budem,pak se kolem páté musím vydat k domovu,slíbila sem kámošovi,že vyrazíme na brusle :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když co on psal,tak bůh ví jestli pojedem,má to nějaký nabitý,tak tam budu dyštak s váma :wink:
18. čer 2009 v 08:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no tak uvidíme, já klidně trefim sama, když mi někdo řekne kam od toho Kauflandu jít, někde se prostě projdeme, při nejhorším si uděláme vlastní tábořiště :sweat_smile: a kdo má všechno dorazit? :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,dyštak když bys přišla později,tak se nějak domluvíme a můžu ti dojít naproti :wink: no jen Já,Oli a ty :grinning: :grinning: bude to velice skromné :grinning:
18. čer 2009 v 08:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak snad dorazí i Negrovka - Monča s Páťou :slight_smile: ať se tam vyrovná klučičí složka :dizzy_face: a ještě tam bude možná jedno překvapení co mi říkala Oli, tak mooožná dorazí i Hanka s dětma, to by bylo super, já malýho neviděla ani nepamatuju.
18. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo??to to by bylo supér!!!!no tak to už se těším!!!!bereš foták???já asi jo,jen ho musím dát nabít a dát jinou kartu
18. čer 2009 v 08:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno nic,jdu dát spát prdolu,už tady zase polehává a asi si lehnu s ním :grinning: :sweat_smile:
18. čer 2009 v 08:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Foťák vezmu když si vzpomenu, já ho včera dala do krabice a MM ho jel reklamovat protože blbnul a oni mu řekli ať si za něj vezme okamžitě nový :sweat_smile: tak se vyděsil a že počká na mě na víkend, tak snad to bude pořád platit a už jsem si za tu cenu co jsme za něj dali kdysi vyhlídla s o 3Mpix lepší tak se těšim ty jo :dizzy_face: nejradši bych pro něj jela ještě dneska :sweat_smile:
18. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No malá mi taky polehává, šušňá se, je příšerně protivná, ale její problém, má chrápat! Takže spát půjde až nejdřív v 10h, 11h když mi spí jen jednou denně.
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pod oknama snad řežou na cirkulárce soudě podle kraválu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže smůla :angry:
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt???to je dobrý,že byli tak ochotný!!to se jen tak nevidí :confused: :slight_smile: no malej ted tři dny spal taky jen odpoledne,páč Láda s ním vstával pozdě :angry: už mě tím naštval,páč pak to má malej rozházený.tak mi teda jdem.pak sem nakouknu.tak zatím papa :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Terez,nám tu taky řinčí jako kráva,ale naštěstí ložnice je na opačnou stranu,tak to není tak hrozný
18. čer 2009 v 08:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já čučela jako blázen, prý když neni viditelně poškozený, což ten náš neni, mám ho pořád jako novej tak to mění, protože po půl roce obměňují sortiment a my už ho budeme mít skoro dva roky, tak to mi bodlo tohle, protože technika šla dopředu za ty prachy, teda doplatíme asi 300,- ale co to je za novej foťák že :slight_smile:

Malá jak někdy spí dýl tak si to taky rozhází, ale v době kdy spala dvakrát denně, teď by mi to bodlo, ale nevím jak jí to vysvětlit když tam od 4h pořvávala, tak jsem byla ráda že jsem to ukočírovala do těch 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás to dělaji z obou stran, já nevím co dělaji vepředu ale tam řinčeli se zbíječkou nedávno, to bylo taky otřesný a přímo pod okny tam hážou ty trubky a řežou asi to potrubí, no mě by švihlo :confounded: doufám, že než se narodí malej tak bude chvilka klidu, fakt tu ještě nebylo ticho co je malá na světě :angry:
18. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak zatím pááá, doufám, že se teda sejdeme :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám jako blázen!!! Beat tady ráno!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já taky koukala :grinning:
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Než jsem vás dočetla, tak jste mi utekly.

Mončo, my tam určitě budeme, řekla jsem i Kájovi, ať jde na trénink, že já dneska pilates vynechám, takže my budeme mít času dost.
18. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neutekly, ale asi mě nevidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, promiň :grinning:

Kájovi odvolali ráno jednu schůzku ráno, tak jsem si šla ještě lehnout :slight_smile:

Tak odpo se sejdeme u Kaufu?
18. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, mně připadá, že pokaždý, když kouknu na koně, tak máš další tt týden? :confused:
18. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli jestli koukáš jednou za týden tak je to dost možný :grinning: :grinning: :grinning:
No taky sama koukám jak to rychle skáče, no už jsem v 7měs. dle nějakých tabulek ty jo :astonished: :dizzy_face: ale cítím se fakt skvěle, to kdyby mi vydrželo :dizzy_face: akorát nevím co si dneska vezmu abych se tam neupekla na dece, nic na sebe nemám jak jsem velryba :sweat_smile: možná si oholím nohy a vyžehlim sukni, ale ještě nevím jestli vás takhle děsit :grinning:

Jasně u Kauflandu platí, vy jdete teda pěšo? Já dorazím po tý 15h, v 15:03 budu na zastávce!! DOUFÁM!!
18. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidím, jak se malá vzbudí, podle toho se rozhodnu.

Napíšu to ještě Hance.
18. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek