České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
kristaautor
18. čer 2009
No kdyby se vám chtělo tak jede ta nízkopodlažní trojka, od nás ve 14:55, na výstavišti bude 15:03 a u vás tak v 15h na Šumavě, tak my tam budeme 🙂
negrovka78
18. čer 2009
Holky,pošlete mi někdo do IP váš mobil,abych vám mohla když tak brnknout kam mám jít? 😉
kristaautor
18. čer 2009
Já ti ho pošlu, ale sama nevím kam jít :-N
negrovka78
18. čer 2009
Díky 😉
beata.n
18. čer 2009
brý ráno 😃 😃 bože sem spala až moc dlouho,už sem i nic nechce,malej je vzhůru,ale kecá si tam,tak sem ještě nějak schrupla =-) ale ty sny stáli za to 😃 😃no hele já natuty ve tři-nebo chviličku po budu u kauflandu,tak snad tam někdo dorazí
lenousek100
18. čer 2009
Ahoj holky, my dneska nemůžem, jdeme za kamarádkama na kafčo. Ale s tím úterkem počítáme a moc se těšíme...
hydricka
18. čer 2009
Ahoj holky! Koukala jsem tady, že plánujete na 23.6. srazík. V kolik ho plánujete?
lenousek100
18. čer 2009
Hydri, zatím předběžo je to domluvené po 15.hod. ve Stromovce. Blíž se domluvíme asi až začátkem týdne?
Holky, zázrak, dneska zase po 10 min řvaní usla v postýlce. Takže to vypadá, že zas budu mít odpo chvilku relax. Akorát to nejspíš rozhodíme, v sobotu jedeme na tu svatbu Peťovo segry do Plzně. No, to bude zase akce. Segra je těho a většinu času problije, tak jsem na to celkem zvědavá 😃 😃 😃
hydricka
18. čer 2009
Tak to ještě uvidím. Zatím bych mohla jít. Jestli tedy do toho něco nepřijde. 🙂
Lenousku, to budete mít pěkný víkend. Já bych taky chtěla na svatbu, ale kolem mě to už asi nehrozí.
kristaautor
18. čer 2009
Ahojky,
já dorazím ale nevím na jak dlouho, malá spala jen do 11:30 :-|
sykorova66
18. čer 2009
Ahojky doufám,že jste si to dneska užili.
Mi jsem byli u tchýně se koupat a malej šíleně vyváděl, tak se nakonec nekoupal.
beata.n
18. čer 2009
ahojky.já sem si to teda užila,bylo to moc fajn,moc hezký strávený odpoledne!!už se těším na úterý x-)
kristaautor
18. čer 2009
Beat no teda já ti dám!!! 😃 Martin zaparkoval u toho našeho hřiště, prošel kolem vás a pak šel celou cestu za mnou (to jsme ale nevěděli) a já už jsem byla dávno někde pryč, myslela jsem si, že se tam picnu v tý Stromovce :-p nemohli jsme se za boha domluvit :-p naštěstí jsme se pak našli nevím který hřiště jsi myslela :-N ale betonový jsem měla pak po levý ruce (ne po pravý 😃) už se tam ale nikdy nechci s nikým hledat, taková bezmoc :-N
Když jsme šli zpátky k autu, tak už jste tam asi taky nebyly, aspoň jsem vás neviděla, zabalily jste to teda nějak po nás? 🙂

Na úterý se taky těšim, ale ten pařáááááááák, fůůůůůůůůůůj :-p

Sykor jako bazének jste zkoušeli? Aspoň nejsme jediný kdo to nesnáší :-N
kristaautor
18. čer 2009
Jo jinak fotečky přihodím asi zase k sobě na rajce a přihodím pak odkaz a taky tam lupnu fotky od Beat, jestli mi je dá :-N 😃 😃
beata.n
18. čer 2009
no jako Terez já říkala,že ho máš po levé!!!!!! :-p 😃 no si blondýna,tak to chápu,že si se pak nemohla najít 😃 😃 no my sme šli asi v půl sedmé??ted nevím,vím jen,že sme byli ještě v kaufu a to bylo tak třičtvrtě na sedm,tak asi tak nějak no 😉 no ted už moc vedro nebylo,ted bylo fajn,tak co dát příště srazík tak v šest??? 😃 😃
sykorova66
18. čer 2009
No řval,jak kravka a to minulý rok jsme ho z bazénu nemohla dostat.
sykorova66
18. čer 2009
Kristýnka má krásné šatičky.

A chlapeček má skvělou čepičku nevím komu patří Beat? :-N
beata.n
18. čer 2009
kterou čepičku??tam bylo přečepičkováno 😃 můj Danísek měl modrou kšiltovku d hnědýma kostkama,či co to tam je 😃
Sykor a kdy ty se knám budeš moc přidat????taky by sme vás Ríšou rádi poznali x-)
beata.n
18. čer 2009
bože zase chyby,ale vy to chápete(doufám) |-| 😃
sykorova66
18. čer 2009
tak přesně tu jsem myslela.Ta je mooc krásná. 😉
Chyby chápem 🙂
Snad příští srazík dorazíme.Máme to trochu dál do ČB,ale za 30minut jsem tam.Ale moc se tam nevyznám.Kde,že je přesně ten další sraz?Já trefím tak do Glóbu a na Máj a i ke Kauflandu a do těch obchodáků prostě ženská obchoďáky znám 😃
beata.n
18. čer 2009
kujeme za pochvalu,já když sem jí viděla,tak sem řekla,že jí musím mít 😃 no tak to je moc fajn,že trefíš do kauflandu,tak si tam dáme asi všechny spicha,at se nehledáme.ještě počkáme,jak se k tomu vyjádří ostatní,at tu něco nedomlouvám bez nich 😃 :-N
sykorova66
18. čer 2009
OK 🙂
kristaautor
18. čer 2009
Já bych klidně zase ráda šla do MC někdy, vím že chcete být víc venku, ale já zase třeba jsem ráda, že se tolik nenalítám :-N

Sykor děkujeme 🙂

Já se loučím holky, jdeme jukat na film, páá 🙂
sykorova66
19. čer 2009
Dobré ráno.
U nás noc šílená malej se pořád budil a plakal.
Do MC máme namířeno někdy s kamarádkou a pak do bazénu,tak bychom se mohli sejít tam také.
hankah
19. čer 2009
dobré ránko,
včerejší srazík byl moc fajn, a určitě se budu těšit na další....... 😉
slibuju, že se vám začnu trochu více věnovat......... 🙂

venku je hnusně,tak půjdem s dětma do MC..........

přejem pěkné dopo......
kristaautor
19. čer 2009
Jééé Hani škoda že jsem to nečetla dřív, já bych se ráda přidala, před chvilkou jsem letěla kolem domů :-S

Sykor určitě se tam někdy sejdeme, já to mám kousek, tak do září jsem prakticky kdykoliv k dispozici 😉

Jinak u nás noc taky otřes, byla jsem tam třikrát a po třetí už jsem byla tak zblbá (letěl za ní i MM protože při tom hysteráku nemohl dál spát) a já si právě myslela že už vstává do práce, tak jsem nám ustlala postele a úplně vyřízená jsem si sedla do obýváku a ono bylo teprve 5h, tak jsme si ještě lehli a malá naštěstí taky ještě chvíli spala.
beata.n
19. čer 2009
brý ránko mamulky x-)

sykor,jak to že byla tak špatná noc???rostou vám zuby???? =-)

Hani,no jen škoda,že nedorazíš na ten příští týden,ale snad nám to teda pak vynahradíš 😃 a ještě jednou moc děkuju za nanuka a to děkuju i za Ládíka 😃 😃

venku je šíleně a já zase v hnudím počasí musím ven ]-(
lenousek100
19. čer 2009
Ahoj holky, teda to je hnusný počasí, co? Nějak jsem si zvykla flákat se celý dny venku a teď nevím, co máme dělat doma :-p
Malá se v noci taky hodně budila, naštěstí si vždycky jen chvilku pofňukala a spala dál, vstávala až v 8,30.
Zítra jedem na tu svatbu, jsem z toho nějaká přešlá, jelikož vůbec nevíme co a jak bude. Peťa zkoušel v týdnu několikrát volat domů, ale nedovolal se a nikdo zpět nevolal. Takže my ani nevíme, jestli s námi počítají přes noc, jestli budem mít někde místo, kde malou přebalit, nakrmit...no prostě zvláštní organizovanost... Tak jsme si řekli, že na to prdíme a pojedem navečer domů. Navíc je to v hospodě, takže tam se max. najíme a pak budem s malou kroužit někde venku. Jsem sice bývalý silný a současný občasný kuřák, ale nesnáším, když je dítě v zakouřeným prostředí. Takže nevím, to bude zase akce... 😃
Jinak Peťa to má nějaký nahnutý s prací, je to na houby...tak doufám, že to bude nakonec v pohodě, nějak nevím, jak by si v týhle době propouštění hledal dobrou práci...
kristaautor
19. čer 2009
Beat kam zase letíš? 🙂

Leni to mě mrzí s tou prací, držím palce, aby se to ještě vyrovnalo, už jsem četla že se ta krize zlepšuje, tak snaaad!!! Svatbu si užijte, já chci takýýý 😃
kristaautor
19. čer 2009
Jo ještě k počasí, je to otřes, my jsme právě ráno dost zmokly, ale jsem ráda že máme tu prochajdu za sebou, protože doma v létě je fakt nuda :-|