• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
No kdyby se vám chtělo tak jede ta nízkopodlažní trojka, od nás ve 14:55, na výstavišti bude 15:03 a u vás tak v 15h na Šumavě, tak my tam budeme :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,pošlete mi někdo do IP váš mobil,abych vám mohla když tak brnknout kam mám jít? :wink:
18. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ti ho pošlu, ale sama nevím kam jít :sweat_smile:
18. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ráno :grinning: :grinning: bože sem spala až moc dlouho,už sem i nic nechce,malej je vzhůru,ale kecá si tam,tak sem ještě nějak schrupla :confused: ale ty sny stáli za to :grinning: :grinning:no hele já natuty ve tři-nebo chviličku po budu u kauflandu,tak snad tam někdo dorazí
18. čer 2009 v 11:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my dneska nemůžem, jdeme za kamarádkama na kafčo. Ale s tím úterkem počítáme a moc se těšíme...
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Koukala jsem tady, že plánujete na 23.6. srazík. V kolik ho plánujete?
18. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri, zatím předběžo je to domluvené po 15.hod. ve Stromovce. Blíž se domluvíme asi až začátkem týdne?
Holky, zázrak, dneska zase po 10 min řvaní usla v postýlce. Takže to vypadá, že zas budu mít odpo chvilku relax. Akorát to nejspíš rozhodíme, v sobotu jedeme na tu svatbu Peťovo segry do Plzně. No, to bude zase akce. Segra je těho a většinu času problije, tak jsem na to celkem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ještě uvidím. Zatím bych mohla jít. Jestli tedy do toho něco nepřijde. :slight_smile:
Lenousku, to budete mít pěkný víkend. Já bych taky chtěla na svatbu, ale kolem mě to už asi nehrozí.
18. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
já dorazím ale nevím na jak dlouho, malá spala jen do 11:30 :unamused:
18. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky doufám,že jste si to dneska užili.
Mi jsem byli u tchýně se koupat a malej šíleně vyváděl, tak se nakonec nekoupal.
18. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.já sem si to teda užila,bylo to moc fajn,moc hezký strávený odpoledne!!už se těším na úterý :dizzy_face:
18. čer 2009 v 19:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no teda já ti dám!!! :grinning: Martin zaparkoval u toho našeho hřiště, prošel kolem vás a pak šel celou cestu za mnou (to jsme ale nevěděli) a já už jsem byla dávno někde pryč, myslela jsem si, že se tam picnu v tý Stromovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemohli jsme se za boha domluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí jsme se pak našli nevím který hřiště jsi myslela :sweat_smile: ale betonový jsem měla pak po levý ruce (ne po pravý :grinning:) už se tam ale nikdy nechci s nikým hledat, taková bezmoc :sweat_smile:
Když jsme šli zpátky k autu, tak už jste tam asi taky nebyly, aspoň jsem vás neviděla, zabalily jste to teda nějak po nás? :slight_smile:

Na úterý se taky těšim, ale ten pařáááááááák, fůůůůůůůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sykor jako bazének jste zkoušeli? Aspoň nejsme jediný kdo to nesnáší :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak fotečky přihodím asi zase k sobě na rajce a přihodím pak odkaz a taky tam lupnu fotky od Beat, jestli mi je dá :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako Terez já říkala,že ho máš po levé!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no si blondýna,tak to chápu,že si se pak nemohla najít :grinning: :grinning: no my sme šli asi v půl sedmé??ted nevím,vím jen,že sme byli ještě v kaufu a to bylo tak třičtvrtě na sedm,tak asi tak nějak no :wink: no ted už moc vedro nebylo,ted bylo fajn,tak co dát příště srazík tak v šest??? :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No řval,jak kravka a to minulý rok jsme ho z bazénu nemohla dostat.
18. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnka má krásné šatičky.

A chlapeček má skvělou čepičku nevím komu patří Beat? :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kterou čepičku??tam bylo přečepičkováno :grinning: můj Danísek měl modrou kšiltovku d hnědýma kostkama,či co to tam je :grinning:
Sykor a kdy ty se knám budeš moc přidat????taky by sme vás Ríšou rádi poznali :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 20:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože zase chyby,ale vy to chápete(doufám) :pensive: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přesně tu jsem myslela.Ta je mooc krásná. :wink:
Chyby chápem :slight_smile:
Snad příští srazík dorazíme.Máme to trochu dál do ČB,ale za 30minut jsem tam.Ale moc se tam nevyznám.Kde,že je přesně ten další sraz?Já trefím tak do Glóbu a na Máj a i ke Kauflandu a do těch obchodáků prostě ženská obchoďáky znám :grinning:
18. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kujeme za pochvalu,já když sem jí viděla,tak sem řekla,že jí musím mít :grinning: no tak to je moc fajn,že trefíš do kauflandu,tak si tam dáme asi všechny spicha,at se nehledáme.ještě počkáme,jak se k tomu vyjádří ostatní,at tu něco nedomlouvám bez nich :grinning: :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych klidně zase ráda šla do MC někdy, vím že chcete být víc venku, ale já zase třeba jsem ráda, že se tolik nenalítám :sweat_smile:

Sykor děkujeme :slight_smile:

Já se loučím holky, jdeme jukat na film, páá :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
U nás noc šílená malej se pořád budil a plakal.
Do MC máme namířeno někdy s kamarádkou a pak do bazénu,tak bychom se mohli sejít tam také.
19. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
včerejší srazík byl moc fajn, a určitě se budu těšit na další....... :wink:
slibuju, že se vám začnu trochu více věnovat......... :slight_smile:

venku je hnusně,tak půjdem s dětma do MC..........

přejem pěkné dopo......
19. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé Hani škoda že jsem to nečetla dřív, já bych se ráda přidala, před chvilkou jsem letěla kolem domů :confounded:

Sykor určitě se tam někdy sejdeme, já to mám kousek, tak do září jsem prakticky kdykoliv k dispozici :wink:

Jinak u nás noc taky otřes, byla jsem tam třikrát a po třetí už jsem byla tak zblbá (letěl za ní i MM protože při tom hysteráku nemohl dál spát) a já si právě myslela že už vstává do práce, tak jsem nám ustlala postele a úplně vyřízená jsem si sedla do obýváku a ono bylo teprve 5h, tak jsme si ještě lehli a malá naštěstí taky ještě chvíli spala.
19. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko mamulky :dizzy_face:

sykor,jak to že byla tak špatná noc???rostou vám zuby???? :confused:

Hani,no jen škoda,že nedorazíš na ten příští týden,ale snad nám to teda pak vynahradíš :grinning: a ještě jednou moc děkuju za nanuka a to děkuju i za Ládíka :grinning: :grinning:

venku je šíleně a já zase v hnudím počasí musím ven :angry:
19. čer 2009 v 09:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda to je hnusný počasí, co? Nějak jsem si zvykla flákat se celý dny venku a teď nevím, co máme dělat doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malá se v noci taky hodně budila, naštěstí si vždycky jen chvilku pofňukala a spala dál, vstávala až v 8,30.
Zítra jedem na tu svatbu, jsem z toho nějaká přešlá, jelikož vůbec nevíme co a jak bude. Peťa zkoušel v týdnu několikrát volat domů, ale nedovolal se a nikdo zpět nevolal. Takže my ani nevíme, jestli s námi počítají přes noc, jestli budem mít někde místo, kde malou přebalit, nakrmit...no prostě zvláštní organizovanost... Tak jsme si řekli, že na to prdíme a pojedem navečer domů. Navíc je to v hospodě, takže tam se max. najíme a pak budem s malou kroužit někde venku. Jsem sice bývalý silný a současný občasný kuřák, ale nesnáším, když je dítě v zakouřeným prostředí. Takže nevím, to bude zase akce... :grinning:
Jinak Peťa to má nějaký nahnutý s prací, je to na houby...tak doufám, že to bude nakonec v pohodě, nějak nevím, jak by si v týhle době propouštění hledal dobrou práci...
19. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat kam zase letíš? :slight_smile:

Leni to mě mrzí s tou prací, držím palce, aby se to ještě vyrovnalo, už jsem četla že se ta krize zlepšuje, tak snaaad!!! Svatbu si užijte, já chci takýýý :grinning:
19. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ještě k počasí, je to otřes, my jsme právě ráno dost zmokly, ale jsem ráda že máme tu prochajdu za sebou, protože doma v létě je fakt nuda :unamused:
19. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek