• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
Nechcete někdo přijít na návštěvu? :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tohle je dobrej název tématu, včera jsme byly my Jezinky :grinning:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=102056&vGroupOffset=0
19. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak včera jsme byli na srazíku nejmíň času,ale stálo to za to a jsem ráda,že jsem vás viděla osobně a že vím,kde je super místo pro děti :wink: :slight_smile:

Terez-profi fotografka? :grinning: :grinning: :grinning: Do té mám fakt daleko :sweat_smile: Jinak fotky jsou suprové a až se dostanu na svůj PC,tak přihodím taky nějaké foto :slight_smile:

Dneska je tady fakt hnusný počasí a Patrik už spinká,tak mám chvilku volnou :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni prosímtě moje fotky radši neee :sweat_smile: jo? Teda jestli máš někde můj obličej. Máš můj e-mail? Jestli by si byla tak hodná a poslala mi je třeba na e-mail, dala bych je zase na to rajce :wink: ale sem si samozřejmě můžeš dát co chceš když tam nebudu já :grinning:

No mě se líbilo jak jsi tam vytáhla tu mašinu a začla tam hopsat kolem dětí :grinning:
19. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, já se na tu svatbu moc těšila, jen jsem teď z toho taková trošku otrávená, jak nevíme co a jak a oni se nějak nehlásí. Asi mají frmol, to chápu, ale stejně...kdybysme neměli dítě, tak to nijak neřeším, bysme se vyspali klidně venku ve stanu :grinning: ale takhle je to takový naprd... dokonce když jsme tam před 14 dny byli, tak se "ženich" hrozně divil, že přijedem i s Dendou. Přitom P.mamka se segrou pořád řešily, co jí dáme na sebe, aby byla super družička. No divný, maj v tom asi nějaký zmatek :confounded: :grinning:
My jsme prochajdu vynechaly, byly jsme jen nakoupit a pak jsme chvilku sedly na dvorek pod střechu. Toť asi tak vše, odpoledne to vyřeším asi taky tak, přeci nebudem moknout.
Fotky ze Stromovky jsou moc hezký, škoda, že jsme nebyly. Mohlo to být moc fajn.
V to úterý možná dorazíme malinko dýl, tak mi prosím popište, kde budete, já se tam vůbec nevyznám. Nebo vlastně mám mobil na Beat, tak kdyžtak brnknu...
19. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no to je dobrý když to ženich neví co :sweat_smile: ale já jsem taky koukala že mi za "družičku" šel bratránkův syn, původně mi na svatbu měla jít jen bratránkova dcera a najednou byl on oblečenej jako mládenec, tak jsem byla celkem vykulená :confused: :sweat_smile:

Jo jako Leni já bych tam asi trefila, ale zpátky ven jsem se opravdu nemohla vymotat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky jsem si říkala že kdyžtak někomu dojdu naproti ke Kauflandu, ale jak jsem viděla že jdeme dál a dál, tak bych to znova nedala :sweat_smile:

Jinak to chápu, ono je to s dítětem jiný se někam vypravovat než jen dva lidi, mě pořád štve že se nikdo nechce brát aby nás pozval s Kristý aby mohla za družičku :angry: :grinning: doufám, že se všichni budou brát až budeme mít doma malýho prcka a bude to pro nás nereálný se někam vypravit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni po mě moc navigovat nechtěj,se zeptej Negrovky kam až sem jí poslala :grinning: :grinning: :zipper_mouth: úplně na opačnou stranu,ale naštěstí mi volala dřív než došla k výstavišti :grinning: takový sem navigátor,tak bacha na mě :sunglasses: :grinning: na svatbu bych taky moc ráda,ale je pravda,že taky bych nevěděla jak s malým,ted sem se byla jen kouknout na kámošky obřad a to pro malýho bylo nějaký dlouhý,tak začal trošku pořvávat,tak sem mu musela zacpat pusu kuk.křupkou a byl klid :grinning: :grinning: ještěže na něj aspon něco funguje,že sme nemuseli pryč :grinning:
19. čer 2009 ve 13:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jídlo na nás naštěstí taky funguje, ale někdy když má prostě den blbec, tak právě ani nejí, dneska jsem taky musela kvůli ní u oběda dělat všechno možný aby něco snědla :angry: asi si pozveme Daníska aby viděla jak se jí s chutí :angry: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se nám stalo jen jednou,když sme mu poprvé dali kukuřičný chleba,tak ho nechtěl,nemohla sem svým očím uvěřit,že on něco nechce :grinning: :grinning: ale do půl hodiny už ho dlabal.já bych někdy chtlěa zažít to,že když někam přijdeme,že se hned nevrhá na něčí jídlo a nefutruje ho do sebe,dokud ho nesní,vypadá to pak tak,jako by doma najíst nedostal,ale on jí furt :frowning2: já ho chci trochu krotit,aby nebyl ještě větší buřtík,než je,ale zase na druhou stranu,mu nechci něco odpírat,pokud to potřebuje,ale on fakt nemá záklopku,futruje se ap ak když už je přecpanej,tak se poblinká :pensive:
19. čer 2009 ve 13:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to dělá malá taky, na cizí jídlo by se vrhala a když vidí doma cokoliv tak to třeba taky chce, tak my musíme mít všechno schovaný a horor pro mě je, když přijde návštěva a dáme něco na stůl, to se může malá taky picnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jako svoje vlastní když jí to připravim tak u toho kolikrát vyvádí. To jste ale včera mohli vidět jak je na cizí a na svoje jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: záklopku dřív taky neměla, ale zkoušela jsem jí dávat míň a až jsme byli u množství kde přestala zvracet tak u toho jsem zůstala, protože když se poblila tak bylo logický že měla zase hlad :confounded:
19. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,ale on i když vidí svoje jídlo,tak se může zbláznit,jak se na něj těší,jakmile dojí to je řev-dyt to znáš,kolikrát si to už viděla.já se mu snažím toho dávat málo,ale pak se zase bojím aby neměl hlad.jenže já vím natuty,že má hrozně roztaženej žaludek,když to řekl i Smrčka,že mu díky žaludku nevidí ani na játra :confounded:
19. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristý nešli jste včera k večíru do elektra v globusu ?
19. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kousi šli :slight_smile:

Beat tak mu dávej tak aby ti nezvracel, já nevím jak ti zvrací, ale mě Kristý házela šavle do každýho rohu tady a hračky zeblila, já uklízela jenom blitky smradlavý pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a taky pochopitelně řvala když jsem jí to jídlo vzala, ale žaludek asi tak roztaženej nemá a sama jsem pak viděla že dýl si na to zvykla a hladová nebyla... hladová byla když se pozvracela, protože z toho neměla nic.
19. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si to myslela dobře - my byli zrovna kupovat košili, jsem zahlídla už jen jak jste vcházeli dovnitř .. a kecáš sluší ti to moc :grinning:
19. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho doma neláduju,ale zrovna včera,jak tam furt lezl k Oli pro ty piškoty,tak on si vždycky jen bohatýrsky odplivne a jede dál víš.to není zase tak,že by blinkal furt to ne.doma dostane během dne akorát ty křupinky,odpoledne jogurt a banán a pak véču,ráno sunar ap ak oběd,takže toho podle mě zas tolik nemá.ale poslední dobou si vynucuje velký porce,ale na mě opravdu až moc velký,tak mu dávám prostě skelničku a myslím si,že mu to musí stačit-ale asi nestačí,nebo já už nevím
19. čer 2009 ve 14:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kousi no to jsi mě viděla teda zezadu? Tam mi to opravdu sluší, zadek přes celý Géčko :grinning: no ale díky :slight_smile: a kde jste kupovali košili??? :slight_smile: nebyl to ten obchod zprava u vchodu ElectroWorldu? Tam jsem na poslední chvíli taky zahlídla že tam někdo je a že tam vůbec ten obchod je ale víc jsem fakt neviděla :slight_smile:

Tak to nevím Beat. Možná má ten žaludek taky roztažený tím, že jí prakticky celý den, sice jsou ty křupky nenasytný jak jsi říkala, ale když papká pořád, tak se mu ten žaludek nikdy nezcvrkne, to vidím sama na sobě :grinning: ale každý dítě je jiný. Pro nás je tohle neštěstí když malá někde vidí jídlo, tak se právě bojim aby to taky nepřehnala a musí mít ten svůj pevný režim v tom jídle, ale neříkám že jí nikdy nic nedám bokem, to zase nejsem krkavčí matka :slight_smile: dám, ale ne moc :wink:
19. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
juju přesně tam - a zezadu jsem tě neviděla, z boku, si se právě i na vteřinku podívala dovnitř, já viděla hlavně bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem nemožná ale furt čučim po těhulkách :grinning: ne že bych chtěla taky to ani omylem :grinning: ale prostě jen z nich mám takovou dětskou radost :grinning: :grinning:

hele naše příšerka taky furt futruje ale ten zase má šílenej metabolismus po peťovi, takže vypadá jak když vůbec nedostává najíst :frowning2: to taky žádnej šlágr :frowning2: akorát teda nemusim uklízet - neblinká... nevim kam to dává :frowning2: asi do baťůžku nebo nevim :grinning:
19. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousi no právě,kdyby to na něm nebylo tolik vidět,tak to neřeším,jenže on už i jako miminko byl tlustýnek :frowning2: proto mě to trápí aj á nechci aby s tím měl do budoucna problémy.ale zase se bojím,aby toho nedostával málo,on se mi zdá,že zase tolikrát nejí,ty křupinky fakt nepočítám,po tom se snad tloustnout nedá :confused:
19. čer 2009 ve 14:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kousi tak břicho mám taky velký, ale to mi jaksi nevadí, nikdo neví kdy rodim, můžou si myslet že mám den do termínu :grinning:
Buď ráda že ti malej nezvrací a kolik váží??
19. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme zase taková podprůměrná holčička :grinning: 7,5 kila už nás všichní přerostli :grinning: ale vysvětluj babičkám že ho fakt hlady netrápim :frowning2: sice řeknou "no jo von je takovej drobnej" ale pak hned začnou dávat rady co my jsme papali že jsme byli takový buclatý :slight_smile: přitom doktorka dycky je spokojená, my přibíráme hezky, jen furt nějak doháníme ten zaraženej start no :grinning: navíc po kom by měl bejt velkej když máma i táta jsou trpajzlíci :frowning2:
beat dejte nám nějaký to kilíčko a budeme si kvit :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Kousi tak vidíš a ani tlustý nejste, tak si z toho nic nedělej, co v sobě nemáte vy, nebude mít ani on, navíc až vyroste tak bude vypadat úplně jinak a pořád lepší než řešit nadváhu... podvyživený dítě je taky hrozný to chápu, ale podle tý váhy mi teda podvyživenej fakt nepřijde ani podle fotek :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Kousi, tak babičkám můžeš říct, že už jste přerostli roční holčičku - tu mojí. Deny měla v roce 7 kg! My jsme totiž ten druhej extrém, narodila se maličká, nepapá moc ráda a na každý jídlo jí musím přemlouvat, aby snědla aspoň trošku :sweat_smile:
Holky - Beat - on to vyběhá, až začne chodit. Kamarádky klučík byl jak malej sumo zápasníček a jak se rozchodil, tak byl už úplně v pohodě.
19. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš doufám, že to tady nevyznělo blbě, já nechci Beat říkat že je malej tlustej :astonished: však on je i dlouhej a malá byla v určitým věku větší buřt protože ona je krátká :sweat_smile: a je mi jasný to nebude žádnej buřtík až se začne víc hýbat :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né, tak to nevyznělo a doufám, že ani ode mě ne. Myslím to tak, že bych se nebála mu dávat papkat klidně víc, pokud chce a snese to. Spíš jsem reagovala na to, jak Beat psala, že se bojí, aby do budoucna neměl problémy s váhou...prostě si myslím, že u takhle malýho človíčka je to v pohodě, když není úplnej hubeňour, jak se začne víc hýbat - lítat a tak, tak se krásně srovná. Toho lítání se bojím já, to už bude Deny asi průsvitná :frowning2: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak to se od dětskýho věku taky neodvíjí ty problémy s váhou, teda ne z takovýhleho věku :wink: od určitýho pak ano. Já jsem spíš reagovala na to, že když blinká tak bych mu dávala míň...

Nééé neboj Deny se taky vypapá, dáváš jí třeba Lipánky? Ty jsou prý hodně na hmotu :sweat_smile:
19. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Lipánky dáváme docela často, to je jedno z "vytipovaných" jídel, kterými většinou nepohrdne. Snažím se jí dávat právě takový hutnější sváči, večer kaše, aby se nějak vylepšila. A včera jsem právě říkala Peťovi, že se mi zdá, že je těžší, tak snad to není jen můj pocit.
Teď jedla s P. rajčátka, snědla 2 menší, ale jedla je sama, takže bordel neskutečnej. Asi jí to ale bavilo a nás taky, jsme se natlemili...
19. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak když to bavilo všechny tak je to fajn, já jsem někdy z toho bordelu na prášky :sweat_smile:
A kdy se jdete vážit nebo nezkoušíte se vážit doma?? :slight_smile: Nás od roku nevážili ale vážíme se každý měsíc doma.
19. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Leni snad to bude s tou prací dobrý.Svatbu si moc užijte.Mi když jsme byli na svatbě 30.5. tak byla strašná zima a pršelo.A Ríšu to tam vlbec nebavilo.Tak snad budete mít krásné počasí

Beat vůbec nevím co ho trápilo.Přez den měl trošku teplotku,ale už je do dobrý.Co já bych za to dala,aby mi malej takto dlabal.On je šíleně vybíravý.

Dneska jsme malému koupili usínáčka do postele a pořád doma s ním chodil a všechno mu ukazoval.Na odstrkávadlo si ho položil na volant a jezdil s ním byla to sranda.Hlavně ho pořád pusinkoval.
19. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mohla bych se pridat? Jsem z Domoradic u Krumlova
19. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, my půjdem k dr. tak cca za měsíc, malá dostala dvoje kapky železa (vyšlo jí z krve, že ho má málo),tak až dobere tu druhou flaštičku, tak zase pojedem na krev. Tak jí tam pak chci zvážit. My máme váhu digitální - pro nás, ale je hodně nepřesná, 2 kg sem 2kg tam...takže tam to nepoznám. Ale jsem fakt na to zvědavá, až jí zvážíme.
Z bordelu někdy taky nemůžu, připadá mi, že nedělám nic jinýho, než že uklízím nebo cpu malej jídlo :grinning: Ale dneska byla fakt roztomilá, jak se v tom rajčeti patlala.
čokoško, jasný, myslím, že budem všichni rádi za nový přírůstek :wink: :wink:. Na Domoradky jezdili moji kámoši "lezci", je tam u řeky taková skála - lezecká stěna.
Sýkorko, usínáčka má Deny taky, jestli myslíš takovej ten "plyšovej hadr s hlavou" :grinning: Má oslíka, dostala ho k narození a hezky se s ním od malička mazlíkuje. Pak má ještě v postýlce plyšovýho tučňáka "Hajánka" - podle Přátel (měl ho tam Joey :grinning: ) (a tomu právě onehdá cpala tu plínku na kebuli :grinning: )
19. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek