• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Mě se zdá, že také jen uklízím.Dneska byl na odpoledne malý s manželem u tchýně.Uklidila jsem celý byt a přišli domů a moje práce neni nikde vidět :frowning2:

http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61659&VarCode=%2D&Act=Detail&Grp=8&SubGrp=33&SInPNo=y&SInName=y&SInDesc=y&SInPrm=y

a hraje melodie pak tam měli medvídka,ale ten hrál jen chviličku.Hodně mu pouštím relaxační hudbu,když spí tak je na to zvyklý a uklidňuje ho to
19. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá, tak to je úplně jiný usínáček, než jsem myslela... :slight_smile: My máme něco takovýho: http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=343119 - ale máme oslíka.
Ten váš vypadá moc dobře. My máme ještě přidělanýho na postýlce tohohle klauna: http://www.babymax.cz/fehn-klaun-hrajici-mini-cervenazluta-detske-zbozi-2962.html - když byla menší, tak jí ta ukolébavka krásně uspala. Teď usne sama bez ničeho, ale ráno si ho občas sama pouští...
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

čoko, vítej :wink:

Leni, tak zítra možná vyrážíme do Krumlova na slavnosti - Víťu bysme chtěli vidět - díky, že ses zmínila, já bych na to úplně zapomněla. Snad vyjde trochu počasí.
19. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to je super, tak snad budete mít hezký počasí. ¨My si počkáme na Víťu někdy příště, docela mě mrzí, že se to sešlo zrovna s tou svatbou... Jindy nevíme, kam bysme se vrtli na výlet a pak v jeden den je víc akcí najednou... Tak snad se vám bude líbit, nebo už jsi na něm někdy byla?
19. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nebyla, jen mi už říkalo víc lidí, že je to fajn :slight_smile:

Snad ta svadba bude "schůdná" i pro maličkou a budete mít fajn den. Ty tvoje pocity chápu.
19. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, ještě malá rada. Víťa při každém představení moc rád zapojuje nejen děti, ale i dospělý diváky. Já i moje kamarádky bysme mohly vyprávět. Takže pokud nechceš hrát rytíře, nebo držet kulisy atd.atd., tak radím "z povzdálí sledovat" :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, děkuju za upozornění - nemusím být "středem pozornosti", něco podobného jsme zažili na Duškovi - ten nás ale jen oslovil..... :grinning:
19. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky za uvitanou. Snad se zapojim :slight_smile:
19. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Terez-pošli mi do IP tvojí mailovou adresu a já ti pak pošlu ty fotky :wink: :slight_smile:

coko-vítám tě mezi náma :wink:

Dneska budíček v 4:45 a tak jsem ho odvedla zpátky do pokojíčku a usl ještě do 5:30 a pak si pro mě přišel a ještě do 6 jsme leželi u něj v posteli a on si četl knížku :dizzy_face: Kouká teď na BOLTA a já popíjím kafíčko :wink:

Holky,co máte děti starší,jak jste je naučili na nočník?DOma Páťa chodí bez plenky,ale neřekne si na čůrání a vůbec mu to nevadí být mokrý :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snažíme se chodit častěji na nočník,ale nic tam neudělá a ani venku třeba,že by počůral travičku,tak to nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: Prosím o nějakou radu :sweat_smile:
20. čer 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Leni tak hezkou svatbičku dneska. :slight_smile:
Ten usínáčej je také moc pěkný.Když byl Ríša maličký,tak měl kolotoč nad postýlkou.

Negrovka, tak hlavně,že na chvilku zabral.Mi také odnaučujem plínky.Ríša si o to umí říct říká čí i když se vyčůrá v plíně.Venku si vždy sedne na bobeček a čůrá,jak holka. :grinning: Ale kolikrát se nám to nepovede.Ale četla jsem,že pro kluky je lepší učit je rovnou na záchod.KOupili jsme mu prkýnko na WC a tam ho to mooc baví.

Kdo půjdete na slavnosti,tak si je užijte.Mi půjdem odpoledne jestli nebude pršet na pouť.
20. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sykorko-tak na záchodě ho to vůbec neba on by se nejraději pořád díval do mísy :sweat_smile: Patrik jak kdy mi ukáže na plínu nebo na počůrané slipy,že jako něco vytvořil,ale to se stává málokdy :frowning2:

Jinak si užívejte víkend a svatbička ať proběhne co nejlépe a na slavnostech si to taky užijte :wink: My budeme doma a maximálně se půjdem projít nebo projet na kole a zkontrolovat chlapi,jak jim to jde na střeše :grinning:
20. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Holky jak řešíte ty usínáčky tak to mě pobavilo, Lenča má za 90,- a Sykor za 900,- :grinning: To je dobrý :grinning:
My jsme kdysi koupili takovýho malýho méďu, je jako dělanej do postýlky, ale malá neni zvyklá na hračky v postýlce, mám tam jen spirálu a hlavně svůj kojící polštář, na tom je fakt závislák, nemůžu ho ani vyprat :astonished:
Jo a ta spirála vypadá takhle :slight_smile:
http://www.detske-potreby.cz/pictures/spirala-na-kocar-amazing.jpg
Kolotoč jsme taky měli, ale sundala jsem ho radši dřív než ho malá strhla, aby si ho užil ještě Luky :slight_smile:

Negrovka e-mail máš v IP :slight_smile: To vstávání teda síla, já jsem u malý byla 2x a od nějakých 5:45 taky nechtěla spát, ale já tam nešla, musel MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chci jí zkusit dát na noc chamomillu jestli mi bude líp spát (jestli se budí kvůli těm zubům) a vždycky zapomenu, vyspat se zase jednou aspoň 4h v kuse by mi bodlo :unamused:

Jinak si holky užijte svatbu a slavnosti kdo jdete :slight_smile:

Moni nech ho v létě hodně lítat bez slipů, bude mu vadit že si počůral nožky, uvidíš, koukni sem:
http://www.super.cz/deti/25475-jak-zbavit-dite-plen-za-osm-dni.html
20. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím po dlouhé době :wink:
Negrovka, my teprve teď začali a jde to hrozně rychle. Před asi 14 dny jsem si uvědomila, že malej čurá každej večer u vany na stejný místo na podložce (nestíhám prát :angry: ), tak jsem si řekla, že mu tam zkusíme vrazit nočník. Davídek odmítá na nočníku sedět, ale když jsem to jeden večer zkusila, tak se bez problému vyčůral do nočníku (stojí u toho a my držíme nočník u pinďi). Byl pochválenej, vylili jsme to společně do záchodu a od tý doby začal každej večer. Je to 3 dny, kdy si poprvé sám přines nočník během dne, plenka suchá a on ukázkově čural. Tak jsme nasadili slipy s obrázkama (nejdřív mu obrázek ukážem a pak mu ho chválíme, když je má na sobě) a dneska je to druhej den, co jsme doma bez plen. Ještě se občas počurá, ale je strašně nešťastnej, protože musí sundat slipy (ještě mu nedošlo, že dostane jiný :grinning: ) a brečí. Nočník máme v obýváku nebo tam, kde zrovna jsme. Neustále se ho ptám, chceš čurat?. Někdy zakroutí hlavou, někdy se usměje a běží si pro nočník. Nikdy předtím jsem nočník nezkoušeli, nemyslím, že bylo kam chvátat a myslím, že se nám to vyplatilo :slight_smile:

Taky jsme dneska byli na slavnostech (ještě se tam vrátíme až prcek doplní energie spánkem a jídlem), je to tam moc pěkný (už jsme byli několikrát před prckem), počasí asi akorát. Není zima, není horko a neprší. Ale jsou tam davy lidí, myslím, že po obědě bude problém parkovat. :frowning2:
tak já zase mažu, čau
20. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez-tenhle článek jsem už četla,ale pročetla jsem ho znova :wink:

gábi-tak to je Davídek šikulka :slight_smile: Taky se snažím ho něčím zaujmout,ale nechci to vzdát :sweat_smile: Je to teda boj :frowning2:
20. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás pomohla chvála, chvála, chvála. Je jak páv a asi i proto brečí, když si slípky počurá. Už jsme za 50/50 (vytírání/nočník), převažuje nočník.
20. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Negrovka tak to je škoda, že jsem ti moc nepomohla, ale myslím že to léto přijde teď vhod, já se budu snažit malou nechat lítat bez plenky na zahradě co nejvíc (i když nemáme zahradu doma, tak aspoň u babičky) a doufám, že to udělá své :slight_smile: Nedělám si iluze že by byla bez plen než se narodí malý, ale když si bude umět říkat na nočníček častěji než teď, tak budu ráda :slight_smile:
20. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny,zkoukla jsem vase alba,deticky mate nadherne. my bohuzel zadnou fotku v pocitaci nemame,protoze mame ten klasickej fotak na film.
Nase Terezka chodi na nocnik jak kdy,taky budeme vice trenovat v lete
20. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko.

ahojky coko............

včera jsme byli v Novýchh Hradech, kouknout na slavnosti města - měli to celkem pěkné, na to že to je tak malé městečko.......

usínáčky, maru taky mívala, ale teď jsme za usínáčky my, převážně teda taťka s knížkou a Honzul usíná celkem dobře. v postýlce má teda jednu takovou zelenou plyšovou myšku a méďu Brumíka, ale hraje si s nima jak kdy. většinou usne bez ničeho......

nočník, Maru chodila celkem brzo na nočník kakat,ale to čůrání nám moc nešlo, a taky nám pomohlo chválení. ona má taky radost, když jí chválíme,tak jsme chválili........ dneska už je na to dobrá (taky aby ne,když už má tolik) jen s tím spaním ještě nevím. to pořád plínu máme. známá mi ale říkala, že to udělali tak, že když měl malý v noci sušší plínku,tak že ho nechali bez plínek, párkrát spal i v počůraným a pak si zvyknul - tak to budem taky asi muset zkusit,ale až bude hezky,aby mi to ložní dobře schlo...... :wink:

dneska jedem k našim n a obídek, Milan měl svátek a Honzul má v týdnu,tak jedem na dobrý oběd a na pouť.....

p.s.: Beat - ten meloun jsem si neměla kupovat, jsem ho večer hned půlku snědla....... :wink:
21. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Hani to je fajn, že je malá bez plen, já jsem zvědavá jak tady budu plenkovat se dvěma dětma. Malá každý ráno čůrá a kaká a dneska si sice na nočník říkala, ale pořád utíkala a nic tam neudělala, tak čekám kdy bude pokakaná :rolling_eyes: Kllukům všechno nej k svátku a užijte si pouť :dizzy_face:

Coko Terezka k tomu taky časem dojde :slight_smile:
21. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý den mamulky :dizzy_face:

no musím říct,že jak sem ted nedávno malého chválila jak spí kráně v noci,tak mi to včera vynahradil :grinning: budil se pořád,až sem teda na něj sáhla byl horkej,dostal nurofen a pak už spal až do rána.tak asi už zase zuby??? :confused:

moc vám závidím,že ste si užívali na slavnostech,to my sen ikam nedostali,akorát za mamčou,tak sme to vzali pak klidnou procházkou domů. :slight_smile:

Hani mno u nás to jep odobně,meloun už není od pátka od večera :grinning: :grinning: někam nám zmizel :grinning: ale byl moc dobrej!!!sem měla místo nejmenšího koupit největší :grinning:

kaouza nočník-mno my sme furt ve fázi poznávání nočníku,už nám do něj občas čůrá,ale jelikož nám na něm řve,tak to zatím nehrotím
21. čer 2009 v 10:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda vy mě tady všechny s tím nočníkem děsíte. Co já mám za dítě nebo co jsem teda za mámu :sweat_smile: Domča na nočník nesedne a nesedne. Ani ve stoje a ani na záchod nechce. Takže u nás jen plínky. Jak bylo hezky, tak lítal venku dost bez plen, ale on ani nevnímá když čůrá, to mu vůbec nevadí, že se počůrá nebo když měl slipičky, že je v mokrým. To mu je jedno. No jemu bylo i jedno, že se někde pokadil, akorát to pak vyšlapal a až díky tomu, že to měl na botkách, jsme přišli na to, že se někde vykadil.
Jinak ho od pátku trápily nějaké střevní potíže, ale dneska zatím dobrý. Buď někde něco chytnul, nebo to možná mohlo být i ze zubů.
Tak krásnou neděli.
21. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero:vsak on se to nauci. Do skolky musi byt uz bez plen a tak mate jeste dost casu na trenovani
Preji hezkou nedeli. Jdu si dat kaficko a poklidit,mala uz spi
21. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my jsme bez plen, ale taky už jsme starší než vy :wink: My jsme koupili nočník okolo roka - tak trochu po návštěvě u babi, kdy proběhlo info, že už by... :grinning: Párkrát se do něj Kájinka vyčůrala - myslím, že i možná náhodou a pak období pláče, tak jsme ji nechali. Pak jsem ji začala dávat pravidelně po spaní a před spaním a od 19m je bez. Problém jsme měli např. v restauraci, kde nemají nočníky, zezačátku se bála vyčůrat,když jsem ji držela nad mísou, kakání nejradši doma na nočník nebo na záchodě.

Pomolo nám taky chválení a společné spláchnutí a umytí nočníčku. Počuranou jsem ji nenechávala - zkusili jsme jednou, dost to podráždilo AE :rolling_eyes:

Mějte hezkou neděli.
21. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak v tomhle u nás chválení moc nezabírá. Jen občas, když si na něj sedne oblečenej, tak ho chválíme, tleskáme, ale jako svlečenej na nočník prostě nesedne.
Coko: no už nám tolik času do školky nezbývá, už jen rok a půl :grinning: Tak nevím, nevím.
21. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj budějovičandy,hlásíme návrat zpátky,dovolená byla bomba,měli jsme super počasí,děti zvládly obě cesty na jedničku,u moře se jim moc líbilo,honzíkovi v moři a míše na břehu,fakt to bylo super,asi vás nestačím dočíst,ale co jsem stačila zaregistrovat,tak téma nočník je pro nás zatím tabu,párkrát jsme to vyzkoušeli s řevem,naše madam totiž nemá zadek ani na pochování natož na sezení na nočníku,začneme pilovat,až teď

terez:máš krásnou fotečku v pasu,pěkně ti roste bříško :wink:

leni:ty čajíčky beru a moc děkuju,že sis na mě vzpomněla¨

tak jsem vás pozdravila a zase běžím ,prát a uklízet
21. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Mi jsem včera poprvé dali Nutrilo tak vypil 130 a spal mi do 1hod.a pak se mi budil.Ale flašku v noci za boha neveme a dneska jen 90.Ale i tak jsme ráda.
Včera jsme byli na pouti a bylo to super Ríša si to moc užil.Dnes nás taťka vzal do bazénu a malej se vyřádili. :slight_smile:

Mispuli to je super,že jste si dovču užili, tak to má být.
21. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ještě jednou ad nočník :wink:
Musím pyšně nahlásit, že u nás to zabralo (myslím, čekání) a dnešek měl počuranou plenu jen přes polední spaní. Jinak celej den poctivě hlásil, a i když měl plenu, tak byla suchá. Nevím, jakým zázrakem se nám to takhle rychle povedlo a budu doufat, že to vydrží. Myslím si, že to bylo i tím, že jsme nočník nikdy se řevem neměli a asi ho nemá zafixovanej jako něco nehezkýho. Ale PA i dr. říkaly, že tak do dvou let děti moc nevnímají potřebu čůrat (všeobecně samozřejmě), dle dr. mají děti do 5 let nárok se občas v noci počůrat, na den prý tak do 3 let. Např. v Anglii ty nočníky řeší podstatně později než my tady. Já si ale myslím, že to je od dítěte. Každej jsme jinej a někomu vadí být v mokru, jiným je to jedno :sweat_smile: :wink:
21. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak svatba proběhla celkem dobře, v hospodě se nekouřilo, malá se přecpala a v půl 7 jsme frčely do ČB. Zbytek kdyžtak osobně v úterý (pro případ, že by mi to tu taky četl nějaký příbuzný . :grinning:)
Jinak, holky, Deny se normálně rozjedla. Dneska třeba snědla vééélkou "dospěláckou" misku polívky a odpo maxiLipánka a ještě to zajedla 1/2 rohlíku. A hodinu před kaší vypije 100 Sunaru. Já jsem jak v Jiříkově vidění :grinning: :grinning: Doufám, že jí to nepustí, tolik toho snad nikdy nesnědla - jako jí častěji a větší porce. Superrrr.
S nočníkem D zatím vůbec nekamarádí, takže to necháme na dýl. Kamarádka začla až těsně před 2.rokem a naučil se to snad během týdne včetně noci. Takže teď budem ostudy a budem čurat do plínek... :sweat_smile:
Luci, čajíky (teda holky) by měly dorazit zpět do ČR příští týden, tak se těším, že se pak potkáme.
Oli, byly jste nakonec na tom Marčíkovi? Jé a kde máte fotku? Odpoledne tam byla nová vodní - jsem si jí ani nestihla pořádně prohlídnout, ale byla jsi tam s Kájinkou, ne?
21. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ahoj :slight_smile:

To je dobře, že ti maličká takhle baští, zase budeš o něco klidnější, viď? :wink:

S tím nočníkem bych to taky nehrotila, dokud si tam Kájinka nezačala sedat sama, nedávali jsme ji tam a pak až pravidelně, jak jsem psala. Máte ještě čas :wink:

Fotka "neprošla" přes admina :grinning: Byli tam Kája a Kája. Já nemám ráda svoje fotky, tak se moc ani nefotím - na srazu jsou vlastně nedobrovolný a podle toho taky vypadají :frowning2: :grinning:

Na Víťovi jsme nakonec nebyli - Hanka mi ráno psala, že vstup vyjde na 400.- a to se nám dávat nechtělo, když jsme limitovaný časem, tak na něj půjdeme někdy tady - snad to nebude ještě dražší, než celý ČK slavnosti :grinning:
21. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
dneska už vás nedočtu, jdu jen nahlásit že jsem přihodila na rajce nové fotky od Beat, tak můžete juknout a brzo snad dorazí i ty poslední od Monči, na ty se těším když měla tak našláplou mašinu :grinning:

Dobrou :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek