• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Kristo:kde mate fotky,rajce neznam?
21. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, dobrou. mám strach, že ani ta obličej nevyretušuje :cry: Tím nemyslím tvůj ani ostatních :grinning:
21. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli krásná fotka :dizzy_face: měly byste se fotit častěji a né že se budeš vymlouvat že se narada fotíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Coko my pořádáme s holkama srazíky a tak jsem dala nějaký fotky na rajče z toho, aby se všichni mohly podívat, nechci se tady vystavovat a tam je to zaheslovaný víš :slight_smile: Chceš odkaz do IP? :wink:
Taky se někdy s Terkou přidejte :slight_smile:

Oli jinak o svým obličeji nemluvím, všichni si myslí, že jsem hnusně poďobaná protože jsem těhotná a zatím to jsou jizvy z neštovic :pensive:
21. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si vás trošku dočetla :slight_smile:

Leni jsem moc ráda jak se Deny rozjedla :dizzy_face:

Co se týče nočníku, já se snažim protože se bojim, že až bude i malej tak nebude tolik času - jako samozřejmě bude muset být, ale teď mám víc trpělivosti a času jen pro ní a představa že by byla bez plen je parádní a v neposlední řadě taky finance jsou celkem cítit :astonished: Jinak se bojim, že to nestihneme do tří let a nevezmou nás do školky :sweat_smile: i když já budu vlastně s Kristý doma 4,5r. to je fakt :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady se ponocuje!!! :grinning: já tu dřepím a přitom bych měla jít spát,zítra vstávám něco málo po páté-musím Ládu odvést do práce,páč potřebuju mít auto,kdyby náhodou mamku pustili z nemocnice.bože to budu pak asi dospávat celý den :zipper_mouth: :grinning:

Oli reklamace na fota neberem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Terka má jedinou výhodu v tom,že si tam může dát fota který se jí líbí,takže své ošklivé vynechá a nás tam lupne :grinning: :grinning: Nééé humor Terís,já jen,že si tam dala mojí s dvojtou bradou a vobr špekem :grinning: :grinning: ale já to kousnu,holky to všechno viděli na živo,tak je mi to jedno :grinning:
21. čer 2009 ve 22:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak dvojitý brady ani obr. špeku jsem si nevšimla, ale můžu zaručit že na rajceti jsou všechny fotky komplet, jak moje, tak tvoje. Tam jsem nic neubírala (ubírala jsem jen tady na MK, protože svůj obličej nedávám nikam kromě profilu nebo fotek s brýlemi) :sunglasses:
21. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
už koukám,že sis tam dala i svojí-já to beru ale z humorem,tak doufám,že sem tě nenaštvala,to nebyl účel,fakt to bylo myšlený jako sranda :slight_smile: :wink:
21. čer 2009 ve 22:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky neznáte někdo netový stránky kam se daji zazálohovat a zaheslovat videa? Potřebuju to někam zazálohovat!!! Já si to vypálím na DVD ale chci to mít ještě radši on-line, s tím DVD se pořád může stát cokoliv :pensive:
21. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Terez to nevím,ale brácha mi tenkrát něco posílal přes stránky leteckaposta.cz,ale jestli tam jde dát i videa to nevím,jen píšu jednou věc,kterou sem kdy použila ohledně fotek :wink:
21. čer 2009 ve 22:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se tam podívám, díky. My jsme si s holkama ukládali na uchovnu.cz ale tam je to jen na 24h a to by mi fakt nepomohlo.
21. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak nic, 16 dní mě taky nevytrhne :pensive:

Uschováme Vaše soubory po dobu 16 dní. Žádná registrace, neomezený počet stáhnutí, minimum reklam, solidní připojení.
21. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to fakt nevím,já to využila myslím do pár dnů,než sem si to vyzvedla :frowning2: a co to rajče??tam to nejde???
21. čer 2009 ve 22:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím že na rajce jdou jen fotky, aspoň to po mě chce soubor jpg vždycky, ale nevím teda :confused: zrovna tam ukládám tak nemůžu najet jinam.
21. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo počký chviličku ještě se někam juknu,myslím že tam byli i videa
21. čer 2009 ve 22:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si to tam pročítala, nevím, myslím že ne:
http://www.rajce.idnes.cz/vse-o-rajceti
21. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus se podívat na zkouknito.cz a nebo youtube.com třeba by tam šlo dát videa soukromě aby to nikdo neviděl,třeba to nejde,to já fakt netuším,ale kouknout na to můžeš :wink:
21. čer 2009 ve 22:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak rajče asi ne no,ale je to škoda,člověk by to mohl mít hezky při jednom :frowning2:
21. čer 2009 ve 22:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na youtube.com jsme zareg. ale tam to s náma nespolupracuje, vůbec nám to neposlalo potvrzující e-mail a nechce poslat nový a tak s tím nemůžeme hnout dál. Na to zkouknito.cz se podívám, ale je pro mě důležitý aby to bylo zaheslovaný, nechci aby na to čuměl každej úchylák :confounded:
21. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem si chtěla dát videa na n-joy.cz ale tam je max. 100MB na jedno video a max. 200MB na všechna skrytá videa, tak mám zase smůlu.
21. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt??to je divný :fearful: a co napsat nějakýmu adminovi tam???? :confused: já tomu vůbec nerozumím,tak píšu možná voloviny,ale přijde mi to divný,že vás to tam nechce pustit :unamused:
21. čer 2009 ve 22:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,ty těch stránek znáš :grinning: to je fakt na prd,že to takhle omezujou holomci!! :rolling_eyes:
21. čer 2009 ve 22:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to nevím, ale jelikož je to "com" tak v AJ si netroufám :slight_smile:
Prdím na ně, já tam Kristý pouštím jen bobíka :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobíka????to u nás doma neznáme :fearful: :zipper_mouth: :grinning: no já si nikam netroufám psát ani v češtině,mno teda sem jo no :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 22:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno nic,jdu do sprchy a zalehnu,tady už všichni spí-i ten pes a já tu jediná ponocuju,sem na sebe ráno zvědavá,jak vylezu tak brzo z postele :rolling_eyes: už ted to vidím bledě!!!tak přeju dobrou noc a hlavně klidnou!!! :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zreg. jsem se na tom zkouknito.cz protože jsem se z tý stránky rozumně nic nedozvěděla a zaheslovat to nejde, ach jo, to bude oříšek teda :frowning2:

Bobík:
http://www.youtube.com/watch?v=l8Y8IrN_Y6k

Tak dobrou, já asi nebudu mít na vybranou, ubrali jsme malý jedno spaní denně, tak teď spí tak 1,5-2h jednou, ale noc to nezměnilo, po 5h se vzbudí a chce vstávat.
21. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt???to mě mrzí,ale už víc bohužel neporadím,víc toho neznám :unamused: bobík je dobrej,mám to tu puštěný bez zvuku,ale už ta taneční sestava mě rozesmála :grinning: :grinning: zítra to pustím i se zvukem.fakt??mno nám si malej ubral jedno spaní sám,ale zjistila sem že když vstáváme v těch osm,tak spí i dobře dopoledne,jinak ne,to usne jen odpoledne a je protivnej.tak prostě musíme vstávat,mě ta osmá nevadí,ale Láda s tím má problém :rolling_eyes: ale poslední dvě noci se budíme s pláčem a neprospí víc v kuse,dokud mu nedám nurofen,přes den sem mu měřila teplotu a to měl 37,5 a to už je u nás co říct,takže se něco děje,myslím že to budou ty zuby,dásničky má nateklé nahoře i dole i řídkou stolici,tak vyčkáme co z toho bude,byla bych nejradši,kdyby všechny zuby najednou,ale to bych byla moc náročná a chtěla bych toho moc :grinning:
21. čer 2009 ve 22:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak brou noc všem :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Dneska malá spala od 20h-5h po dlouhé době konečně nějaký spánek, jen kdybych já nešla až po půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je vždycky tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Jinak jak to vidíte na zítra s tou stromovkou? Venku je zima a hnusně :frowning2:

Beat osmá hodina na vstávání je krásná :slight_smile: Tak ať vás zoubky moc netrápí :wink:
22. čer 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty jo Terez si mě normálně předběhla!!sem chtěla s radostí napsat,že tu sem první a ty takhle předbíháš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dnešní vstávání masakr,vůbec se mi nechtělo :unamused: navíc malej se všdycky v noci přetočil v postýlce napříč,takže sem ho furtm usela otáčet,takže hrůza děs k němu furt běhat :pensive: asi ho příště přikurtuju k postýlce,aby se nemohl ani hnout :rolling_eyes:

jinak zítra s tou stromovkou-mno nevím,nevím :frowning2: počasí nám nepřeje
22. čer 2009 v 07:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není možný,že už si 28tt :fearful: :fearful: toto letí!!!!!
22. čer 2009 v 07:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek