• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Klíďo může být srazík u nás doma, včera jsem uklidila :grinning: :grinning: :grinning:
No ve skutečnosti MK zase trošku přidává, já jsem 27tt+4 :slight_smile: ale letí to hodně, ale ještě potřebujeme aby tam prcek vydržel, chybí mi koupit mu spoustu maličkostí, snad je ještě čas :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ty už jsi nešla od těch 5ti spát a i malýho jsi budila?
22. čer 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak mamka má novou střechu a počasí vyšlo suprově :wink: :slight_smile:

Zítra odpoledne nemůžu,MM potřebuje odpoledne auto,tak po plavču valíme domů :frowning2: Ale určitě to není poslední srazík,co? :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vůbec nevím co budeme dělat dneska, tam je fakt počasí na dvě věci, doma se mi tvrdnout nechce, to se nedá vydržet když spí jen jednou denně, nebaví jí to tady.

Holky a co to Bez bot kdyby nevyšla zítra ta Stromovka? Chápu, že je to zase z ruky pro některé, já se ale bojím, že tam někde zmokneme, ani by se mi moc nechtělo sedět na dece v takovým hnusu, to je tak na nastydnutí a to nechci teď riskovat...
22. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Terez,mno a pak bys zase měla co uklízet celý týden :grinning: :grinning: :grinning: letí to šíleně,já mám zažito,jak si tu měla napsáno něco pod 15tt!!!ale už se na Lukáška moc těším!!!neboj ono se mu ven ještě určitě nechce!!jen at se tam hezky dopejká :dizzy_face:
22. čer 2009 v 07:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Moni,
tak to je škoda že nemůžeš :frowning2: poslední srazík to určitě není, ale nevíme za jak dlouho se domluví nový :sweat_smile:

Beat no já jen že tady neni žádnej bordel a je tu hygienično :grinning: ale tady v obýváku neni prakticky co uklízet když si Kristý hraje ve svým koutku, tak by to i šlo, já bych byla ráda :slight_smile: Nám se fakt nechce být doma zalezlý samotný :confounded:
22. čer 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak ja jsem tady taky.
Kristo,ty jsi Tereza? :slight_smile: Jo a super ze budete mit druhe :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez-tak hned domluvte další datum :wink:
22. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez od těch pěti sem už spát nešla,mamča mi ted voala,že jí pouští,tak jí kolem deváté musím vyzvednout,kdybych šla spát,tak bych byla zmatená,dát si hají s malým,až dorazíme-teda pokud od bude chtít dělat hají,jinak mám po spaní,odpoledne musíme zase vyzvednout Ládíka-to deska půjdu spát asi nejpozději v osm to tak vidím :rolling_eyes:

Moni to je škdoa,že nemůžete :frowning2: ale neboj,určo nějaký ještě bude,ale jak říká Terča,snad to nebude těžký ho domluvit,jako ted :sweat_smile:

jinak Terez,mě je to jedno kde budeme,ale stromovku bych taky neriskla v tomhle počasí :pensive:
22. čer 2009 v 07:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cokosušenka a co ty,nechceš se k nám na srazík přidat???že by jsi nám taky ukázala malou??? :dizzy_face:
22. čer 2009 v 07:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beata.n.dekuji,ale zitra se mi to nehodi,ale jinak bych se rada pridala.
22. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko,to je velká škoda,ale tak snad se ti podaří někdy na nějaký srazík dorazit,rády tě poznáme :wink:
22. čer 2009 v 07:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych vas taky rada poznala. Tak snad priste. Ja uz musim bezet. Dnes jdu na pojistovnu,tak jsem si privstala. Ahoj
22. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko tak at tě na pojištovně moc netrápí :slight_smile: papa
22. čer 2009 v 07:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jo jsem Tereza :grinning:
Malá je Tereza nebo Terezie? :slight_smile: Jinak hezký zbytek dne :slight_smile:

Beat a kde Ládík je? :sweat_smile:

Moni no neni to lehký :sweat_smile: musím najít tu stranu kam jsem psala co kdo má a taky budou prázdniny, tak lidi jedou na chaty atd. :pensive:
22. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez Ládík jel dělat ty plechové střechy na haly :wink: ted je ve Vrátě.jen doufám,že nezačne lejt,to je pak pošlou domů,ale kdo by pro něj přijel to nevím,páč budu mít lítání s mamkou :unamused:
22. čer 2009 v 07:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže takhle nějak to tady máme:

Olina.s - ST dopoledne cvičení
Panterka - PO dopoledne, ST, PÁ odpoledne
Lenousek100 - PO plavání
Slavuska - PÁ (příští - 19.6)
Jck - Yamaha už jim zkončila co psala, tak jsou možná volný "pořád"
Negrovka78 - ÚT dopoledne
Krista - ST dopoledne (24.6.), ČT odpoledne (9.7.)
Beata.n - myslím, že nemají nic stálého
Marta82 - ???
Sykorova66 - PÁ
Mispuli - vyjádří se k danému datu
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???
22. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tam jede bus ne? :grinning:
autor
Zatím to tady na prškku nevypadá, ale co není - může být, my jsme včera zase zmokli na procházce.
co vím tak 5ka,ale taj ede tak pětkrát za den a co sem koukala,tak 1ka jezdí okolo taky.ale prostě on chce auto s řidičem,přece nebude jezdit budem nééé :angry: :angry: :grinning:
22. čer 2009 v 07:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme taky zmokli,ale to bylo v sobotu,včera nee
22. čer 2009 v 07:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já měla na mysli tu jedničku, tam bydlí kamarád a ta jezdí celkem často :slight_smile: a ta 5tka vlastně jezdí až k Mobelixu, ale jezdí opravdu jednou za uherák :slight_smile: no tak uvidíš jak ti to vyjde, když budeš mít lítání s mamkou tak si počká no :grinning:
A mamka už je teda naprosto fit? :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože mě je dneska nějak blivno od žaludku :confounded: to je ta včerejší topinka určitě!! :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 07:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vysvětli to chlapovi,že má jet busem :grinning: to prostě nepřipadá v úvahu :rolling_eyes: ale hlavně,že když já chci auto,tak sem věčně musím jezdit autobusem,páč milostpán musí do kauflandu autem :angry: to je pak těžký,mu něco vysvětlovat,když chci aby tam jezdil na kole,nebo na bruslích,aby si udělal nějakou fyzičku,to néé,to na mě kouká,jako bych ho chtěla za něco trestat :angry:
22. čer 2009 v 07:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme zmokli právě včera a to samý se mi stalo v pátek, jdeme si od Multikina a hned na semaforech nás to chytlo, malá nechtěla být přikrytá pláštěnkou tak řev až domů, ale včera byla venku příšerně protivná, pořád řvala, ať chodila, nosila se nebo byla v kočárku, tak snad to dneska bude lepší.

No ty se máš - topinka :slight_smile: ale to blivno ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martin autobusem jede když musí :sweat_smile: je jasný že radši jezdí autem a já zase radši tím busem (teda sama, se řvounem to je jiná). Ale jinak když ví že potřebuju auto, tak má smůlu protože kamarádíček kterýho vozí když auto má, tak se mu vyprdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to už jsem ti říkala :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my zmokli v sobotu,to už sme byli u Igy,tak sme zmokli a sotva dojdem k baráku,tak přestalo :angry: sem myslela,že mě picne!!!! :angry: no malej mi furt pláštěnku strhává,nebo má věčně vystrčený packy ven,napřed mu je furt schovávám a vysvětluju mu to,že jem usí mít schovaný,ale houby platný,tak má věčně mokrý ruce :confounded: bože když si ted představím,že malýho budu muset táhnout na rukách po celý nemocnici,tak mám svalovou křeč už ted :angry: ale v autosedačce bych ho neutáhla už vůbec a kočár kvůli tomu brát taky nechci,to je dilema
22. čer 2009 v 07:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj o kamarádíčkovi si povídala :grinning: :grinning: bych takovýho člověka nakopala do pr.... tohle nesnáším,ty se snažíš aby teda nemusel domů pěšky a on se je pak takhle milej a hodnej :angry:
22. čer 2009 v 07:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to bych ho taky radši nesla v ruce, tak doufej, že už nebude tak nabírat nebo že se brzo rozchodí :grinning:
Ale za chvilku máte rok a co jsem četla tak většině maminkám děti od roka do dvou let přibraly cca 2kg, tak už se vám to taky zastaví a bude to dobrý :slight_smile:

No kamarádíček ušetří na benzíně, jezdí celej měsíc do práce zadara, to dotujeme my no :confounded: ale mě už to taky nebaví když ke konci měsíce neni v nádrži ani "fň" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele já tyhle utěšujcí řeči neberu,až uvidím,že ručička na váze tak rapidně nestoupá,tak teprv uvěřím :grinning: :grinning: to mě taky všichni ujištovali,že od půl roka se tolik nepřibírá a prd,každý měsíc se nám naschromáždí celé kilíčko :sweat_smile: :grinning: ale doufám,že se to zastaví,je to děs,jak je těžkej!!ještě on ke všemu rád hosá,když ho držíš a to už mám pak opravdu dokem,že mi ty ruce urve :rolling_eyes:

já nevím,já sem hrozná huba nevymáchaná,takže bych mu asi na to něco řekla :angry:
22. čer 2009 v 07:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek