• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
jo a s tím chozením-včera udělal sám jeden krok před sebe bez držení!!a taky stál chviličku,aniž by se o něco opíral nebo něčeho držel :dizzy_face:
22. čer 2009 v 07:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava-má tam být hopsá a né hosá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2009 v 07:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás to platilo od toho roka, někdy přibrala 200g, někdy 400g ... a co jsem takhle viděla u holek tak to platilo fakt u většiny, tak prostě každý dítě je individuální :wink:

Já to nechám ať si to s ním vyřídí Martin, on ví, že do práce pojede, takže ho prostě vezme, že by ten benzín projezdil i bez něj, ale štve mě, že tam pak na něj čeká nebo jsem se dozvěděla že v ten ČT jak byl srazík tak ho odvezl nejdřív domů a pak jel pro mě, on Martina vždycky někde nechá když musí vést tu krůtu! Tohle mě fakt naštvalo. Ale každej ví, že je M. je dobrák, tak proč toho nezneužít ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už se nebudu rozčilovat radši a budu doufat, že se to třeba jednou změní. Ono se nám stejně auto brzo rozpadne, tak se to vyřeší samo.
22. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to je fakt šikulka :slight_smile:
Já když si vzpomenu jak všechno trvalo Kristý, myslela jsem si, že nikdy chodit nebude, vždycky něco novýho a pak 3měs. nic :sweat_smile:
22. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se furt bojím toho,že třeba má tu vzácnou nemoc,jak děti přibírají hodně celý život a třeba v pěti letech mají 50 kg :sweat_smile: sem magor já vím.ale mě to fakt trápí.sem debil já vím :confounded:

no já vím,ono by to nai nešlo,mu něco říct,když s nima ani nejezdíš.já sem na toho blbečka co nám dluží peníze vyjela taky až po hodně dlouhý době a jen díky tomu,že Láda neměl v provozu telefon,tak mu psal z mojeho,tak sem mu napsala tu sms jen díky tomu,vím že sem se do toho montovat neměla,ale fakt mě už naštval. :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 07:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted mamča volala,že musí počkat na velkou vizitu(nevím jestli to píšu správně :zipper_mouth: )takže pro ní pojedu až tak kolem poledne někdy,tak zvažuju spánek,ale vůbec netuším,jestli překecám malého ke spánku :sweat_smile: mno zatím to nechám být,bojím se,že pak budu ještě víc ko :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 07:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat a ty peníze vám dal nebo ne? :confounded:
No my jsme si teď pěkně nas..., budeme tak tři měs. absolutně neschopný, což je akorát do porodu (to miluju, to samý s Kristý :angry:) ale snad se potom srovnáme :confounded:

Tu vzácnou nemoc určitě nemá, na to by se přišlo na genetice! :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko........

řešíte váhu u dětí??? no já jsem taky zvědavá kolik ten náš cvalda bude mít..... ho nemůžu ani unést pomalu......

jinak beat Danísek je šikula..... :wink: když si vzpomenu na Maru jak jí všechno trvalo - hrůza. Honzul se taky extra nikam nežene. vždycky udělá nějakou novotu a pak taky měsíc, dva vůbec nic..... ve středu jdem na kontrolu,tak jsem zvědavá....

jinak si představte, při poslední hexe ho nějak blbě napíchly, ještě dneska má na stehýnku bulku a to jsou to skoro dva měsíceů.........

dneska jedem ke kamarádce, mají o tři měsíce mladší hočičku...

tak se tu mějte zatím papap

jo, a kdyby jsme se nestihla ozvat, užijte si zítra srazík, my jedem do tý Phy,takže nic, ale naplánujte brzo další, ať vás zase vidíme.... :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani ježiš a kdo mu to píchal? My jsme tu bulku mívaly taky dlouho, ale max. měsíc myslim.
Tak vám přeju dobrou cestu do Prahy :wink:
22. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez do ted nám nedal ani korunu,ale představ si,on ty střechy dělá taky,takže víme,že peníze má-to je ironie co?? :angry: sem ho ráno viděla a ani bů sem mu neřekla.tohle nesnáším,nechápu Ládu jak tam sn ím může dělt když ví kolik peněz nám dluží!!!

Ahojky Hani :dizzy_face: Honzulka je těžkej jo???sim tě,ten je jak pírko!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: máte ještě co dohánět.navíc on je odp ohledu vyžlátko,krásný,okatý!! :dizzy_face: ty jo Hani my tu bulku měli taky hodně dlouho,mám i za to že mu zmizela těsně před dalším očkováním a to že sme to poslední očkování měli asi o měsíc posunutý :fearful: tak si užijte dnešní návštěvu!!! :dizzy_face: a zítra tu Prahu :wink:
22. čer 2009 v 08:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak to já taky nechápu, to bych mu řekla, tak teď dostaneš peníze za střechu tak naval nebo nevím jako :astonished: :angry:
22. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o dluhách a podobně mi ani nemluvte. lidi jsou sv..... (teda že se vám sem takhle vměšuju) já po jedný návštěvě zjistila, že se mi doma ztratilo dost peněz. a byla tu jedna jediná holka. jsem pořád dumala co s tím udělat, pak jsem jí to napsala a ona začala, že já jsem jí kdysi taky něco vzala a podobně a že nemám důkazy a podobně - tak tím naše "přátelství" skončilo. teď jen čekám na věci, které měly půjčený, že je pošle poštou....
některý lidi jsou fakt bezpáteřní.......!!!

Terz, píchala mu to sestřička u nás na Máji....... ve středu jdem na další kontrolu, tak nevím,jestli se to do té doby vytratí.......
22. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já být chlap,tak ho asi zbuším :angry: :grinning: :grinning: aspon pro lepší pocit,nejradši bych ho zbila i já,ale on má docela svaly,takže bych to určo schytala :grinning: né já si z toho ted dělám humor,ale fakt mě to pěkně štve.hlavně mě štve i Láda s tím,že mu ty peníze půjčoval v době kdy sem já byla těhu a potřeboval isme na výbavu,na tu sme neměli,ale na půjčování jo :unamused: já sem řekla,až se domluví s tím Zdenkem-en co je zaměstnává,at mu nějakou část z platu dá,jak kdyby mu strhávala banka,ale to si bohužel on nemůže dovolit,to je mezi ládou a tým debilem
22. čer 2009 v 08:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani jen se vměšuj :wink: sem ráda i za jíný názory.to si děláš srandu???no tak tohle je hnůj,to byla kamarádka jo????? :fearful: tak to je už fakt hnus.a ještě ten akrgumet!!!!ta by taky zasloužila pecku mezi oči,třeba by se jí rozsvítilo :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 08:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani já myslela která sestřička víš, já tam totiž už potkala tři :confused:
No to s těma penězma neni možný, to mi naštěstí ještě nikdo neudělal, taky bych s ním už nikdy nepromluvila kdyby jo :rolling_eyes:

No to je pravda,že zam. si to nemůže dovolit, z toho by mohl mít problémy, je to opravdu mezi nima, to mě mrzí, že si Ládík neumí dupnout a to asi i ten kluk ví, protože jinak nevím jak by si mohl tohle k vám dovolit :confounded:
22. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a navíc je to veřejná diskuse :grinning: ted to vyznělo,jako by to bylo jen moje a Terči :grinning: jo a stím píchancem,podruhé nás očkovala né Matouška,ale ta druhá a ta její sestřička mi přijde taková nemotorná,malej pak měl modřinu jako bejk a právě dlouho tu bouly :angry:
22. čer 2009 v 08:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez Láda je takovej otloukánek,on než aby něco řešil,tak pro klid duše je sticha,tak to je i doma a mě to fakt vytáčí,furt mu říkám že je kruci chlap,že si má umět dupnout a ono furt nic :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 08:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já pořád nevím který sestřičky myslíte, znám černovlasou, blondýnu a zrzku. Naposledy (16.6.) nás očkovala ta zrzka a malá má tu ruku docela v pohodě, právě ani neplakala, já bych řvala za ní, píchaji jim to tak blbě do tý ruky :sweat_smile:
22. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no já vím, že neni moc průbojnej ale ty peníze by mě strašně štvaly, obzvlášť v té situaci v jaké jste :pensive:
22. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez tak já mám na mysli tu blond,černovláska je moc příjemná a hodná :dizzy_face: tahle taky,ale je sadour :pensive: :grinning: Terez mě už štve u něj tolik věcí,že bych možná i knížku popsala :pensive: on je moc hodnej chlap,to zase né že ne,ale co se týče důležitých věcí je to děs.furt doufám,že se to někdy změní-furt si říkám,že je mladej,ale kdo ví

áááá malej už začal zívat a válí se tu po zemi,že by spánek??? :confused: :grinning:
22. čer 2009 v 08:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono se neříká nadarmo, nepůjčovat kamarádům co :frowning2:
My jsme teď v opačný situaci - že dlužíme my, ale snad to brzo splatíme, já to opravdu nemám ráda tohle, do měsíce doufám, že to bude z krku...
22. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já bych kamarádům půjčila,ale jen určitým,třeba u vás vím,že by ste vrátili ap ak ještě dvoum kamarádkám,ale jiným ne.třeba Verča že??? :grinning: :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 08:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat - neprovokuj se spánkem, já mám spánovký deficit už 8 msíců........... :grinning: :grinning:

heleď, tak to máme chlapy skoro stejný, Milan se taky nechce dohadovat.....

ta sestřička,myslím, že to byla taková trochu "větši" blondýna s brýlema........
22. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat člověk se hodně mění věkem a tím čím si prochází, tak snad bude otrkanější, asi ho musíš nechat aby ho něco pořádně nas..., takhle se otrkal Martin, my jsme spolu vlastně "od skoro dětských let" když se to tak vezme, takže jsme se nějak měnili spolu a já si myslim, že jsem mu třeba pomohla v tom být otrkanější a on mě zase pomohl v tom že víc věcí házím za hlavu (prkotiny - protože mě vytočilo i to) a jsem kompromisnější. Jsem za to ráda, ale ještě máme život před sebou tak se pořád budeme měnit :grinning:

Ježiš ty se máš, zývá a válí sudy, to fakt neznám, u nás se zývá, řve a šušňá když je čas na spánek, ale teď je docela v pohodě. Jak chodí pravidelně tak aspoň poznám co chce :sweat_smile:
22. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Beat tak to je od tebe milý :sweat_smile: já nemám ráda ani ty dluhy u banky co máme, ale s tím se nedá nic dělat, nějak člověk začít musel no :confounded:

Tu blondýnu nemám taky ráda, ta mi přijde taková trošku bez vztahu k těm dětem. Černovláska je moc hodná, ani ta zrzka posledně nebyla špatná, ale ta černovláska je nejlepší :slight_smile:

Jako Martin taky to dohadování nevyhledává (viz ježdění autem :rolling_eyes:) ale když už se naštve, tak to stojí za to :grinning: Naštěstí to nebývá na mě, ale už jsem ho zažila hodně naštvanýho na bráchu jeho a to jsem se krčila v koutě :sweat_smile:
22. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani já myslela že někam letíš a ty jsi tady, tak povídej, co dělaji děti? :slight_smile:

Mě se prosímtě hned tu noc co jsme měli srazík zdálo že už máme malýho a že už se plazí a já byla z toho hotová, protože jsem nevěděla kdy s tím začal a strašně mě to mrzelo :sweat_smile: to jsem byla zblbnutá z vašeho Honzulky a taky jsem vyprávěla MM jak nám ho Maruška představovala hrdě a že už je to lepší než ten začátek, ale že se máme těšit na zimu :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, už jdu, jsem se nějak nemohla odtrhnout...........:grinning:

napíšu pak, tak zatím.....
22. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani aha, tak se měj hezky a pusu dětem :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani aspon něco sem si uměla zařídit :grinning: já sem poslední dobou fakt šílenej spáč!!!!ale díky malému,kdyby mě nenechal,tak bych to překonala :grinning: :grinning:

ale mě štve,že je tak málo průbojnej,si pak přijdu jako hysterka,páč tu pak furt doma ječím :angry:

Terez vím za sebe,že se člvoěk mění,já dřív byla málomluvná,stydlivá,nic sem neřešila-booože zlatý časy :grinning: :grinning: no doufám,že tohle období přežijem ve zdraví a já se na starý kolena budu Ládovi smát,jaký to byl ale hodný chlap :grinning: dyt víš jak to má malej se spaním,usne všude a já ho pak akorát někde po bytě pozbírám a dám do postýlky,vždycky se tomu směju,přijdem i to hrozně komický-jako bych sbírala rozházený oblečení po zemi :grinning:
22. čer 2009 v 08:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani nechod!!!!! :dizzy_face: bud tu snáma,pak tu kecáme jen my s terkou :grinning: né že by mi to vadilo,to ne,ale přeci jen s ní se vidím často :grinning: Terez to je hezký sen,mě se tuhle ohledně malého taky cosi zdálo,ale zaboha si to ted nevybavím

Hlásím mrtvolku tady na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: jdu ho dám do postýlky,tak doufám,že neuložím i sebe :pensive:
22. čer 2009 v 08:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek