• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
hani tak papa a hezký den a návštěvu :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat ale to je fakt úžasný, já bych to chtěla vidět jak ti někde usne, já to fakt nechápu tohle :frowning2:
No malá to bude mít ale asi po mě tohle, nevím jaký jsem byla dítě, ale když chci spát, tak mám radši klid - i když třeba TV v pozadí, ale potřebuju pohodlí. MM ten usne všude, klidně i opřenej někde :sweat_smile: ale jako malýmu mu vadilo i zakývat s kočárkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak možná to má po nás obou, abych tady nehanila jen sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No s tím spaním jste si to uměli zařídit, nejdřív jste chrápali do 10h a teď do 8h fakt paráda, druhý ti to vynahradí uvidíš :grinning: nééé určitě budeš mít obě dětičky takový pohodáře :slight_smile:

Já nevím co mám očekávat teď, protože když byla Kristý miminko tak se v noci nabumbala a spinkala, samozřejmě ne vždycky a budila se tak po 2h a k ránu už spíš po 1h. Takže si myslím že jestli mají být opačný, tak to nastoupí teď hned, že bude malej v noci ječákovat :sweat_smile:

A představ si že ten kamarádíček jak se o něm bavíme - tak ty maji toho chlapečka a je taky strašlivě hodňoučkej, prý vůbec nebrečí. On se vždycky smál Martinovi že byl nevyspalej, tak mu říkal ať si počká, no ale asi to nikdy nepochopí když ho maji tak hodnýho :slight_smile: já jim to přeju, ale nám se diví že jsme na prášky z uřvanýho děcka, kdo nezažije, fakt nepochopí :sweat_smile:
22. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez vložím se foto,sem ho ted vyfotila,usnul na hromádce s oblečením :grinning: on je v tomhle fakt kouzelnej,usne kdekoliv.já sem ráda že máme hodný dítě.proto se bojím druhého,nevěřím tomu,že bych měla tolik štěstí a měla i druhé dítě hodné,to bude pro mě očistec :zipper_mouth: :grinning: ale druhé mimi fakt chci i za cenu toho,že bude zlobivé,člověk si zvykne na ledacos :grinning: ale neboj,s kristýnkou sis vytrpěla,ale Lukášek bude hodnej,kluci sou pohodáři!!! :wink:

Fakt jo??a zrovna tý pipce bych přála zlobivé dítě!!!! :angry:
22. čer 2009 v 08:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to se těším na fotečku, to musí být tak kouzelný, já chci takýýý :sweat_smile:
Druhý bude taky určitě hodný :dizzy_face: Panterka taky říkala vždycky že Hyneček je hodnej a Jáchymek bude zlobit a má taky oba dva kluky hodný :dizzy_face: teda jestli nekecá, jestli jen nemá pevnější nervy než třeba já :sweat_smile: mě toho dokáže vytočit hodně, ale taky jsem díky malý už tolerantnější :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak on jim brečel jen zkraje trošku, ale protože madam žrala co jí napadlo, to se nedivim, bolelo ho určitě bříško, viděla jsem to když jsem ho měla na starosti... já když si vzpomenu že malou bolelo břicho z toho co žeru ještě v 10ti měs. :frowning2: taky si to teď s tím jídlem vynahrazuju a jím samý věci co jsem celej ten rok nemohla dokud jsem kojila. No a za pár měsíců to zase utnu, ale třeba bude malej v tomhle odolnější, uvidíme, každopádně zkraje ho určitě ničím nadýmavým trápit nebudu, pamatuju si jak jsem se proklínala i za půl čerstvýho rohlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat a ty jsi mi říkala o fotkách který jsi fotila u vás doma, s Badískem atd. když jsi malou hlídala ale nic jsi mi neposlala, máš nějaký nebo jsem si to popletla?
22. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je tam :dizzy_face: já tomu nevěřím,že druhý bude hodný :confounded: tolik štěstí fakt nemám,ale budu ráda za druhý i kdyby zlobilo,hlavně at máme páreček!!!hlavně aby bylo zdraví :wink: já nevím,já se snažím sloustu věcí splachovata,le taky to není moc dobře
22. čer 2009 v 08:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Teretz fota mám,ale naj iný kartě tak vydrž,půjdu si dělat snídani a pošlu ti to na icq.těch fotek je hodně :slight_smile: tedap okud tu snídani kousnu,nevím co můj žaludek udrží :confounded: ty hele já si ze začátku taky dávala bacha,ale tak po třetím měsíci sem začala pomalu zkoušet co snese a co ne
22. čer 2009 v 08:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to neni absolutně možný že ti to dítě takhle usne, to je fotomontáž!!! :grinning:

Mě u malý naštve když neposlouchá po dobrým, třeba že nesmí sahat na kytku, pořád tam leze dokud se o tu kytku nepíchne :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo šuplíky otevírá/zavírá dokud si pracky neskřípne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak nejvíc mě štvou vztekací záchvaty kdy se snaží vynutit si něco co jsem ji nikdy na hraní nedávala a dávat nebudu, naštěstí to ale na mě zkouší míň jak na Martina, je zvyklá že od něj dostane skoro všechno na co si ukáže a ode mně prostě ne :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já taky zkoušela, ale my jsme byli ještě v půl roce u Kolářový a sama řekla, že malá má prdíky, takže jsem nejedla a nepila fakt nic. Jenže ona řvala stejně furt, ale aspoň míň :sweat_smile: dokázala mě dobře vytrestat a umí to pořád, ale je to opravdu věkem trošku lepší. I když má dobrý a špatný dny :wink:

Jo tak ty fotky nehroť, já jsem si to včera už očíslovala, mám to podle toho jak jsou starý, tak jsem si na to jen vzpomněla, na přečíslování už prdím, tak je stejně šoupnu nakonec. A musím koupit DVD a vypáááálit ať je záloha. Hlavně nevím co s těma videama, zatím je mám taky na kartě, ale potřebuju je vypálit a pak někam zazálohovat :confounded:
22. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda vy jste toho napsaly :astonished: :astonished:

Zítra bych taky radši někam dovnitř, Stromovka je o nastydnutí :frowning2:
22. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted volala mamka,v půl desáté jí máme vyzvednout :frowning2: chjo,zrovna když malej usnul,snad use ještě v autě,ale vůbec se mi ho nechce budit :frowning2: jj fotomontáž :grinning: :grinning: :grinning: né já bych ti to přála někdy vidět,on tu lozí chvílema si hraje,ale už v leže a pak se otočím a je tuhej :grinning: :grinning: ale běda,když bych přenesla dřív do postýlky,to by tam vyváděl :angry: hele malej taky má ted období,kdy si všechno vynucuje,stačí mu to říct párkrát a je klid,když ne tak dostává přes ručičku.ale s šuplíkama mi nemluv,včera tam měl daný prsty tak k němu letím a jak chytám za ten šuplík ze vnítř,tak malej jak byl v ráži,tak tam pro změnu skřípl prsty mě :angry: :angry: sme to ale rodinka :grinning: jdu si dát snídani a obleču malýho a musíme vyrazit
22. čer 2009 v 09:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a kam dovnitř odpoledne? MC je jen dopo ne? Tak co to BB?
22. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristý to mco na procházce sluší,ty jí máš vždycky tak hezky vyfešákovanou!!já chci taky holčičku,na ty je víc oblečení :grinning:
22. čer 2009 v 09:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ahojky :sweat_smile: :grinning:

Beat tak to jsi ale dobře zachránila situaci, vždycky si říkám že si radši tu bolest přenesu na sebe, ale u nás už to došlo tak daleko, že jsem všechny šuplíky přelepila, takže chodím a když něco potřebuju tak odlepuju jako trubka. Nechtěla jsem kupovat ty zarážky co se vrtaji a nic lepšího jsem neobjevila, tak jsem to vyřešila takhle. Ale v kuchyni tam to teda nemám protože tam fakt potřebuju všechno rychle a akorát bych se víc rozčílila, ona ví že tam nemá krámovat, max. to otevře a na něco mi ukáže, jako že to tam je. No někdy nepomůže nic, to dělá jakoby všechno zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jo to je blbý, já bych ti malýho nějak pohlídala, ale takhle na rychlo těžko :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě se líbí i chlapečci vyfešákovaní :grinning:
Už se na to taky těšim :grinning: a ty jsi malýho měla mimo jiné hezky oblečenýho na tom srazíku ve Stromovce :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, vidíš, to jsem si neuvědomila, tak to asi je vyřešené.

Co budete, holky, dělat? Mně vůbec nic nenapadá. Odpo budeme muset někam ven, aby měl Kája klid na učení, zítra má poslední zkoušku a dopo taky nevím. :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Oli,mno tady od rána drbem s Terkou,to se pozná :grinning: Terez no jo,ale on ty prsty měl skříplý taky :grinning: takže sem to moc nezachránila :grinning: :grinning: to já v kuchyni nechám rabovat,at si hraje s hrncema a vařečkama,má jen zakázanou skřínku s kořením,tam nesmí,tak už ho to ani neláká,já mám bordel už všude,už to neřeším :pensive: sim tě to je dobrý,my pojedeme ještě do Plyný kvůli doktorovi,takže dobrý??ale co děláš v pátek?? :confused: možná bym i hlídání bodlo,když bys mohla,ale ještě to nechci domlouvat tatuty,páč možná pohlídá mamka-musím totiž k zubaři ráno :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 09:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli přijďte k nám nechcete? :grinning: nebo můžeme jít odpoledne společně ven :dizzy_face: my taky někam musíme, mě to tady fakt nebaví, být zakrtkovaný :slight_smile:

Ach jo, malá se snad zase pokajdila, včera to samý, ani jednou nic neudělala do nočníku, jsem jí tady vychválila tak mi to dělá naschvál, musím jít přebalit, smrad šílenej :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no já to mám vyřešený,budu spát ap ak pojedu pro Ládu :grinning: :grinning: tak přijde spát k nám,místa je tu dost :grinning: :grinning:

Ta herna bez bot je dobrý nápad!!aspon se tam někdy podívám!!!!
22. čer 2009 v 09:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já v pátek určitě vůbec nic nemám, co je to za datum? :sweat_smile: mám kalendář z ruky :sweat_smile:
Akorát ve ST ráno musím na gyn. a pak nevím jak se zdrží máma, ale to je tento týden celý :wink:
Já ti malýho pohlídám ráda, klidně můžeme jít i ven s kočárkem, malej by byl ve sporťáku a malá na buggypodu :wink:
22. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No takže jsme zítra domluvený na tu hernu? A od 15h nebo jak to vidíte? Já můžu i dřív, malá spí jen do 12h a pak celý den řádí.
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi zrovna utekla, tak jí přebalim až přijde :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,my máme na šuplících v kuchyni krytky od canopolu,koupila jsem je u nás v lékárně,jsou nalepovací,takže jsem je nemusela nikam vrtat,měli jsme je tam už za honzise,tak jsem mje pořídila zase www.vse-pro-deti.cz/canpol-babies---uzaver-supliku---10-821
22. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pátek 26ho :sweat_smile: to bys byla moc moc hodná,chtěla sem ti to zavolat,ale když už si tu píšem :grinning: já ještě uvidím,jak bude schopná máma,páč v pátek asi budem uset ke svojemu doktorovi víš,tak podle toho uvidím,jestli tě využiju nebo ne
22. čer 2009 v 09:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já se nechtěla takhle vnutit :slight_smile: ale dneska se mi opravdu nechce přemýšlet. Ale tobě maličká ještě dopo spí nebo ne?

Odpo bysme mohly jít "na kohouta" - v jedné zahradě.Po stezce na druhou stranu než je Zavadilka.
22. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki,my dorazíme asi možná taky dřív,malej pak spá totiž po té třetí,jak kdy,tak při nejhorším vytuhle někde v dětským koutku :grinning: :grinning: né humor,on když tam bude víc dětí,tak asi spát nebude,uvidíme
22. čer 2009 v 09:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli nic nalepovacího u nás neprošlo, měla jsem tohle na stěně kde je TV, protože tam je ten roh ostrý a tak často to malá sundavala až jsem se naštvala a dala to všechno pryč:
http://www.bejbycentrum.cz/?item=916

Hele tak to vůbec s mamkou neřeš a prostě ho rovnou dovez k nám :slight_smile: a to by bylo dopo nebo odpo? O něj se vlastně starat nemusím, on si někde ustele a bude spát :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten čas určovat nebudeme, ať dojde každý, jak se mu to bude hodit, vždyť se známe, tak se tam pak sejdeme :wink:
22. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no dopo spí, ty jsi chtěla jít teď? Ona mi bude spát tak od 10h-12h, jako aspoň jednou denně by ještě chvíli mohla :sweat_smile: Odpo určitě souhlasím :slight_smile: Ale jestli nemáte co na práci tak k nám můžete i dopo, malá si jen ustele a bude spát, jako mě to nevadí, máme tady hraček dost, i kuchyňku, myslím že by se Kájinka nenudila a my dáme kafčo :dizzy_face:

Tak jak to vidíte holky s tím BB teda? na kdy se domluvíme? Napsala bych pak všem do IP, protože jsem slibovala že dám ještě vědět! :astonished:
22. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek