• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
Tak fajn s tím časem, ale nechci tam být první jo, nemám to ráda :grinning:
22. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám tam být v půl desáté,tak asi před devátou bych ho dovezla,ale fakt ještě uvidím,at si ho taky babí užije :wink: ale vidím to tak na 60%že to padne na tebe :frowning2: ale spát asi možná bude,protože budem vstávat brzo,ale to na něm uvidíš,nebo ti fakt možná někde usne,ale ty ho hlavně nezvedej ze země,nebo ti křupnou záda :grinning: :grinning: :grinning:

no nic,musím letět,jako vždy zase přijedu pozdě,než nás vyprdelím :sweat_smile: tak se zatím mějte hezky papa :dizzy_face:
22. čer 2009 v 09:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: co se probírá? :grinning: to nemám šanci dočíst :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, teď koukám, že se to tu rozprchlo, tak nic no :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to ho mám nechat spát na zemi jo? :grinning: no kdyžtak ho dám ke Kristýnce do postýlky :grinning:
Na to zvedání jsem fakt zvyklá, i když zvedám asi o 1kg nebo 2kg (nevím přesně kolik malý má :slight_smile:) míň, takže pohoda :slight_smile: já si myslím že když je tělo zvyklý na určitou zátěž před těhotenstvím tak ani v těhotenství výrazně neublíží (pokud to neni zvedání čínek apod.) a je to i prokázaný tak neboj :slight_smile:
A kterou babičku jsi chtěla? Tvojí mamku? No tak u nás to máš jistý :wink: :slight_smile:

Panter máš IP jo :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co Jáchymek vůbec, jak je na tom? :astonished:
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Oli, všechno možné :grinning:

Terez, dobrý, užij si dopo chvilku klidu pro sebe, my dojdeme nakoupit a odpo se můžeme domluvit podle počasí :wink: Malá spí tak do 14h, ozvala bych se ti pak.
22. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak po té 14h budeme určitě k dispozici tak dej teda vědět, akorát nevím kam je ten kohout jak jsi psala, ale to bychom se domluvily, kdyžtak budu mít zapnutý ICQ, takže mi písni tam, ať neplácáme na mobilech. Já mám teď mobil po MM, tak jsem nervní když s tím píšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malá už mi tady fňuká, tak dáme snídani, přebalíme a půjde taky chrupkat :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli :grinning:

no, Jáchymajda už nesípe, ale spustila se mu rýma, tak jsem nasadila pamycon a doufám, že oba budou do pátku ok :unamused: už tu na mě křičí prázdný kufry, že bych měla začít dávat věci dohromady :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé já jsem koza vždyť já mám ještě jednu postýku, škoda že tam neni matrace, mohli obě děti spát v klídku, tak jsem zvědavá v pátek na dítě který usne samo na zemi :astonished: to bude pro mě úkaz :grinning:

Oli neboj určitě bude dobře do pátku a tam se ještě doléčí u toho moře, tam to půjde samo, jen přijdete na jinej vzduch a budete všichni o 100% vác fit :slight_smile:

Já jdu na tu Kristýnu, tahá mi tu za mikrofon! :angry:
22. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý, Terez, ICQ už jsem zapla.
22. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, snídani jo? :confused: tý jo, my už máme po svačině a chrníme :wink:
22. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez ty rohy jsme taky zkoušeli,ale byly na prd,ale tohle na ty šuplíky fakt funguje a ani s tím nehne

holky,pro nás srazík zatím nereálný,musíme se nějak zaběhnout po tý dovolený,tak snad příště,taky už snad budu vědět,jak bude mít honzík volno ve školce :wink:
22. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teda, vy jste se po ránu pěkně rozjely :grinning: :grinning:
My máme dneska poslední plavání v tomhle kurzu, pak až od 13.července - snad...pokud zbydou penízky :sweat_smile:
Zítra do BB bysme přijely, ještě teda musím kouknout kde to je a kudy tudy cesta :wink: Akorát asi dorazíme později.
Ty kulatý fialový rohy od Canpolu máme taky. Denisky nejoblíbenější hračka. Pořád je sundavá, dává do krabice s hračkama nebo si je cpe do pusy :angry: Takže u nás to fakt nepomohlo...
22. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, vy jste se vrátili od moře, že jo? :wink: můžu se Tě zeptat, co jsi vezla s sebou za léky? já mám furt pocit, že na něco zapomínám :pensive:
22. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak rohy jsme měli snahu mít u Hynečka, ale protože byly furt dole, tak teď jsme je ani nevyndali :sweat_smile: navíc jsme si nechali udělat stůl do obýváku "na míru", aby neměl ostrý hrany ani rohy :wink:
22. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Panter malá má v 6h-7h mlíko a kolem 9h-10h snídani jako klasickou - chleba s něčím nebo jogurta :wink:

Mispuli tak to se po tom kouknu když to máš odzkoušený :slight_smile: určitě se to bude hodit, Kristý už je sice celkem poučená ale druhej prcek ten si tím taky projde :sweat_smile:
Jinak srazíků bude určitě ještě kopec :slight_smile:

Leni co ti jede tam od vás? Nejlepší by bylo aby si někde sedla na jedničku která končí na Máji a to ti zastaví až před tím :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě k rohům, my máme na stole kulatý, ale na nábyt. stěně kde je TV je to dost blbě, ale už si malá zvykla.
22. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, my máme právě i na nábytku kulatý, jak je to z masivu :wink:
22. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my dneska máme 8. výročí svatby :sweat_smile:
22. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli my máme nábytek za pár šupů to bude tím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak gratulace k výročí, já jdu na snídani (já ještě nejedla :slight_smile:).
22. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem akorát posnídala a za chvilku skočím sebrat prádlo :wink: dobrou chuť :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si vzala snídani sem :slight_smile:
Co sebou berete za ty léky? Já bych vzala prvořadě něco na teplotu pro děcka (Nurofen, Paralen čípky...) pak určitě v našem případě kapky do očí, to je u nás nezbytnost a i kdyby nebyla - vzala bych je, jako malá jsem dostala u moře zánět spojivek, takže lepší než je pak někde nahánět a možná i něco na popáleniny, my máme takovou šíleně drahou věc (to koupil kdysi MM) co rychle regeneruje, je to jak na spálení od trouby třeba tak od sluníčka. Neříkám že bych děcka nemazala, to je samozřejmost, ale člověk nikdy neví a u nás by se to určitě hodilo pro MM, ten se spálí každej rok :angry: :unamused:
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, berem: nurofen, paralen, hylak, fenstil gel, panthenol, kapky do očí, framykoin, kinedryl a samo nějaký náplasti, dezinfekci atd. a pro nás nějakej brufen

ale furt mám pocit, že mi něco uniká...
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Né tak to bych řekla je úplně dostačující, já jsem ty věci pro vás nepsala, ale to bych vzala taky nějakej brufen, náplasti, manikůrní nůžtičky... řekla bych že tam je fakt všechno, jestli teda nechceš ještě nějaký obvazy nebo protézy sebou :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a co se týče tý manikury, vzala bych i pilník, já vždycky když někde jsem tak si zlámu nehty a jsem nervní jak je mám křivý a zatrhávaji se. Ale to asi taky berete celou manikuru, možná co?
22. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, já mám nehty tak krátký, že se mi nemá co zlomit :grinning: tak doufám, že je to fakt všechno, přece jen s Hynďou už jsem to tak neřešila, ale s tím prckem je to horší :unamused:

já běžím sebrat to prádlo a za chvíli jsem tu :wink:
22. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli ale oni i krátký nehty se dokážou nepříjemně zatrhnout ne? :grinning: aspoň ty moje a to je asi protivnější než ty dlouhý nehty, protože to i bolí třebas, ale tak ty nůžtičky se hodí třeba na ustříhnutí náplasti nebo na cokoliv, vždycky jsem je ocenila :slight_smile:
Já myslim, že fakt máte všechno, samozřejmě ještě opalovací krém s různými faktory, pro děcka co nejvyšší :slight_smile: To tady nepadlo, ale určitě ho máš :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli když jsi nakousla ten Kinedryl od jakýho věku to je? Mě tím naši dopovali vždycky :grinning: mě bylo zle když si koupili nový auto :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, já vím :grinning: manikůru s sebou beru :wink: opalovací krémy taky máme :wink:

jnak ten kinedryl je od 2 let, aspoň tak je to tam psaný, oni ho kluci vůbec nepotřebujou, já ho beru s sebou spíš pro Hynečka, kdyby ho třeba bolelo břicho a zvracel, to nám i dr. říkala, že mu ho můžu dát na uklidnění žaludku, alle ve čtvrtek jdeme na kontrolu, tak se dr. zeptám, jestli se může dát i Jáchymkovi a příp. kolik
22. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek