• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Hynečkovi nebylo v autě ani v autobuse špatně nikdy a Jáchymek zatím ty delší cesty zvládal taky na jedničku :wink:
22. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se Jáchymajda vzbudil a já musím na něj, tak zatím pá :wink:
22. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mě se vzbudila malá tak máme celej den v háji a budeme doma na zadku, jestli nepůjde spát odpoledne tak mě švihne, přes den spaní ubírá a v noci to teda neni znát, za chvilku nebude potřebovat spát vůbec, jak ve dne, tak v noci :confounded:
22. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Jáchymek ještě zabral, tak jsem si dala vařit brambory :wink: u nás to vidím tak, že po dovolený najedeme na jedno spaní denně :unamused:
22. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli:já vezla jen to nejnutnější,dětskej panadol,mukosolvan na kašel,kapky do nosu,zapomněla jsem kapky do očí/naštěstí jsme je nepotřebovali/,měla jsem s sebou ještě dithiaden a diazepam,kdyby náhodou/honzík měl jednou febrilní křeče,mastičku na zuby,pantenol a fenistil gel,kinedril jsme měli taky a je na něm psáno,že ho smí děti až od 2 let

oli a kam se chystáte?

míša už taky chrní jen jednou denně,teď zrovna nechce,protože jsme vstávali poměrně pozdě,pořád dospáváme dovču,snad usne odpoledne
22. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, jedem do chorvatska :wink: tak mám skoro to samý, akorát teen dithiaden nemám, no, snad nebude potřeba, zatím teda nebyl :sweat_smile: Hyneček ho dostal jen při neštovicích, aby ho to nesvědilo

tak je to fakt, že ten kinedryl je od 2 let, no, já s ním stejně počítala spíš pro Hynečka a kdyby náhodou, protože jinak není potřeba

jo, a calgel berem taky :wink:

akorát kapky do nosu brát nebudem, ty berou kluci teď a tam jim to protáhne moře
22. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli mě už malá na to najela, ale spala do 10h-12h a dneska mi spala jen od 10h-10:40 nebo tak nějak a to jestli vůbec, protože tam kňourala pořád, já se picnu fakt :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a smrká už Jáchymek? Kdyžtak bych vzala odsávačku, aby při nejhorším byla. My máme jen tu hadičkovou, tak se všude vmáčkne :grinning:
22. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, jj, s odsávačkou taky počítám :sunglasses: taky máme jen hadičkovou, takže jí vozím jako samozřejmost :wink:
22. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako Jáchymek už spí 3 hodiny, tak nevím, jak to bude odpoledne, to už asi nepůjde a to bude teda mazec :unamused: Hyneček má od 18h vystoupení v hudebce, tak tam jdem a bude hlídat mamka, jen nevím, kdy se vrátíme :unamused: kvůli spaní... no, uvidíme, jak se to vyvrbí, budit ho nebudu, když je to marůdek :pensive:
22. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to vystoupení chceme vyrazit dřív, protože musíme ještě do banky a pak chceme vzít Hynečka někam na pohár jako ke konci školního roku :wink: do konce týdne už se nikam nedostanem a ve čtvrtek už mají rozloučení :pensive: jj, už si užívá posledních 5 dní ve školce...
22. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já bych ho taky nechala spinkat, uvidíš do kolika to nakonec vytáhne a když bude hlídat mamka tak si nedělej starosti, nějak to zmáknou, já bych se spíš bála aby mi neječákovala malá na tom vystoupení, ale teď už vím že od poledne mi vydrží do 20h, akorát nevím jak dneska teda :confounded:
22. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, počítám, že se stejně za chvíli vzbudí :wink: tak si pak dáme obídek, to bude akorát hotovej :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co děláte dnes k obědu?
22. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, my máme pangase s bramborem :wink:
22. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, a zapékáš ho nějak nebo jen v páře? Malá má alergii na BKM, ale Kájovi bych to mohla zpestřit :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, co to je BKM? :confused: já ho zapékám se smetanou s česnekem :wink: malýmu už dávám prakticky normální jídlo, jen míň solím a kořením :wink: on je teda hlavně bramborovej, ty miluje, takže i kdyby mi to maso nejedl, tak se nají brambor
22. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli my máme ze včera špenát, brambor a k tomu palačinky, ale malá to bude mít asi bez, moc palačinková neni, ještě uvidíme :slight_smile:

Panter Kristý taky miluje brambory, ty by mohla samotný :grinning:
22. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda já to řekla blbě, palačinky plněný špenátem a brambor máme. A malá bude mít jen brambůrek se špenátem :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky dneska je to 6 dní co je malá očkovaná a na pupku má dva větší červený vystouplý flíčky + v jamce pod kolínkem (ale tam mám pocit, že už to má dýl) může to být reakce na ten Priorix? :astonished:
22. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak špenát Jáchymek taky miluje :dizzy_face: je fakt, že já ho mám taky ráda :wink: já už mám uvařeno, ale zatím se pořád ještě chrní
22. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
s reakcí Ti neporadím :confused: to se spíš budu ptát pak já, my na to jdem 31.7.
22. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, BKM - bílkovina kr.mlíka :frowning2:
22. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No může ještě třeba dostat nějakou blbou chorobu a já jí můžu od ní chytnout abychom toho neměly málo ne :rolling_eyes: snad to nic nebude, uvidíme jak to bude vypadat dál, i když jsem obvykle slyšela o reakci až tak za 14 dní. A pořád se mi hrozně šušňá, to nevím jestli je zlozvyk nebo co, furt si tlape na nos a ječí, to samý za uši :confounded:
22. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takže smetana nee :frowning2:
Terez, nevím, u nás reakce nebyla - jen spavost a mrzutost.
autor
Oli no u nás ospalost asi nehrozí, dneska jsem to měla tak pěkně naplánovaný a prd z toho :confounded:
Ale to šušňání už trvá hrozně měsíců, furt se hrabe v nose a nervně si o něj dře, až tam má teď z toho taky fleky, někdo mi říkal že jsou to zuby, ale to by musela mít už plnou pusu a nemá :confounded:
22. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu něco poklidit, než se vzbudí, tak zatím ahoj.
22. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak páá, my půjdeme za chvilku obídkovat :wink:
22. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, já myslím, že by to ty zuby fakt mohly být :confused:

Oli, tak pá :wink:
22. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek