• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Ahojky :slight_smile:

U nás noc docela fajn, spala od 19:20-5:10 a pak ještě do 7:17 to byl asi zázrak boží když je tohle hnusný počasí, jinak by se mi vyprdla, mě se teda ven taky nechce :frowning2: včera jsem byla v kině a kamarádka přišla frajersky bez deštníku tak jsem jí ho dala domů a mám tady už jen takovej polámanej, říkala že mi ho dneska donese, ale nevím... každopádně se budu snažit určitě dorazit!!

Beat v kolik dorazíte vy?

Hydri tak jste nakonec vybrali? :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás noc docela ušla,ale znám i lepší :grinning: musela sem k němu jen jednou,to by šlo,ale pak sem zaboha nemohla zabrat!!! :angry: pak Láda vstával v půl čtvrté,to mě taky probralo,pak sem se ho lekla,když na demnou stál,že mi dá pusu,tak sem málem i zapištěla,jak sem se ho vyděsila :grinning: :grinning: no a pak zase usnout mi nešlo.to děs,mě to docela štve,že mi to usnínání moc nejde :pensive:

Terez dorazíme asi po druhé hodině,já ještě uvidím podle malého,jak bude spát :wink:
23. čer 2009 v 07:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak to je fajn po tý druhý, tak bych to taky viděla, dáme si kdyžtak nějak vědět, že bychom tam přišly zhruba na stejno? :slight_smile: Znáš mě, prostě tam nechci být sama a první :slight_smile: akorát teda nevím kolik tam bude lidí, byla jsem tam jednou když bylo venku hezky, tak jsme tam byli sami, později se přidali dvě děti, aby tam nebylo moc narváno když je počasí takovej hnus :confused:
23. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře tak jo,já mám právě dilema jestli mám jet autem,nebo kočárem,to je co :grinning: no doufám,že tam nebude narváno,nestojím o to,aby mi tam po Dádulovi někdo šlapal,je tam dětský koutek?? :confused:
23. čer 2009 v 08:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jasně že tam je dětský koutek nebo jsi chtěla jít do těch tunelů s malým :confused:
Vložím sem kdyžtak na chvilku fotku aby si měla představu. A já bych teda jela radši autem kdybych ho měla, včera jsem šla jen od kina a byla jsem příšerně zmoklá - i s deštníkem, ovšem ten jsem měla jen na půl.
23. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu fotku ti kdyžtak pošlu přes ICQ, myslím že na všech jsme my, tak to sem dávat nechci.
23. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Terez ty furt někde večer paříš!! :grinning: hele já bych šla s tebou taky ráda!!!money už sou!!! :dizzy_face: já se bojím toho,že ty děti běhají i v tom koutku a znáš to,ony moc nekoukaj kam šlapou,ale já sem ráda,že tam budem,holt budu víc hlídat,ale třeba to nebude tak hrozný :wink:
23. čer 2009 v 08:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vůbec nepočítám s tím že bych tam seděla, pokud tam budou cizí děti, to musíme za malou pořád jen lítat, takže já se tam jdu spíš vyřídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beat ale teď bohužel nejsou a nebudou dlouho money u nás, do porodu minimálně a od porodu počítám že zase rok nevytáhnu paty z domu :pensive:
23. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nečekám,že budu celou dobu sedět,to ne,ale spíš se bojím aby mi ho tam někdo neušlapal :confused: fakt??to je škoda,asi se domluvím s Ládou a půjdu asi o víkendu někam řádit :confused: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No měly jsme a budeme mít pořád velký výdaje, teď jsem ráda že jsem nakoupila převážnou část výbavičky, která chyběla.

Beat toho ušlapání bych se fakt nebála, no nevím. Podle fotek jsi viděla jak je to tam velký, obvykle si lidi udělaji svoje místečko, ne že by tam děti hráli na honěnou, lítali všude a šlapali po ostatních, uvidíte, když vás to tam nebude bavit, můžeme jít k nám :sweat_smile: tady ti bude malým šlapat malá :grinning:
23. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo peníze sou děs,vidím to ted unás,ted když sou,většina padne na dárky :rolling_eyes: se to hezky všechno sešlo.jo já už se nebojím,nechám se překvapit :wink: a my už sme na Kristýnku zvyklí,takže to neva :grinning:
23. čer 2009 v 08:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blbý je, že se fakt nemůže ven no :confounded:
23. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky štve,včera to docela šlo,že nepršelo,ale to sme měli to lítání,takže sme venku byli jen chviličku a to byl malej u mě vn áručí-jako povím ti,že mě po celém dni nošení malého-ikdyž sem ho měla na rukou vždycky tak max.10 min.tak mě dost bolí pravá ruka :unamused:
23. čer 2009 v 08:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo včera asi nepršelo jen ráno co, no my jsme ráno nikde nebyly a odpoledne už to nešlo :angry: :unamused:

Musíš doufat že se malej brzo rozběhá :sweat_smile: ale i tak se stejně dost často nanosíš, to vidím u nás :slight_smile: ale je fakt že malá je vztekloun, ta by se tahala pořád - hlavně od MM, ode mně ani ne, protože se na ní vyprdnu :grinning:
23. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my přišli domů kolem druhé??a to ještě nepršelo,pak už nevím,to sme spali :grinning: no jako včera stál zase sám bez držení,tak si myslím že začnem do pár měsíců snad chodit :dizzy_face: no jo,ale Kristýnka je oproti malému fakt lehká ikdyž má jen o kilo,nebo kolik mín!!!on ještě ke všemu když ho máš na rukou,tak musí začít hopsat a to je teprve pak mnamka :grinning:
23. čer 2009 v 08:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat je lehká, ale já jsem ve 28tt :sweat_smile: a taky ti dělá kraviny na ruce, ale dá se to no :wink:
Tak to jsem na malýho zvědavá :slight_smile: A to se postavil bez opory nebo se postavil u stolu a pak se pustil?
23. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,já sice těhotná nejsem,ale stačí mi to :grinning: :grinning:

postavil se bez opory a chviličku stál sám,bez toho aniž by se někde držel :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak až se utvrdí v tomhle tak určitě začne chodit :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nepočítám v to,že by to bylo dřív jak ve 14ti měsících.ale i tak mám z něj velkou radost!!! :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Malá jak se začla stavět bez opory tak pak to trvalo snad už jen měsíc, ale musela se stavět opravdu s rozvahou, že stála a nepadala už, tak do 14timěs. stíháte určitě :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no no včera spít asi jen pár sekund,pak padl na zadeček,my k němu s Ládou přišli a začali sme ho chválit,ikdyž víme že to nic neovlivní :grinning:
23. čer 2009 v 09:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme taky malou chválili a chválíme za všechno když je šikovná, to se podle mě musí :wink:
23. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste zase po ránu ukecaný :grinning:
Odpoledne asi nedorazíme, nevím, jestli z počasí nebo z čeho, ale od včerejšího večera mám příšernou migrénu a nějak se jí nemůžu zbavit. Už jsem zfetovaná práškama a pořád nic moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Jinak Deny si zatím bez opory nestoupne, už jsem zase přemýšlela, jestli s ní zajet k dr...no asi ještě vyčkám, co?
23. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Hlásim návrat do upršaných č.b. zo slnečnej Itálie :grinning:

Dočítat nestíham...... :slight_smile:

S Martou je to smutný :cry: Když tak jsme na IP. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K dovolené: Hojky nejzdete s prckama a školkou. :grinning: Ja myslela že 3. a všechny dalšie dni to moje díte snád prerazím, hodím do moře, nebo dam unést nejakému černému bubákovi. ,5 roku učení chování a poslušnosti je úúúplne v kýbli. A to vám k tomu stači pár detí, s kterými si vaše nesedne. :cry: :cry: :cry: V sobotu jsem fakt volala MM nech si prenho príde že ho nekde nechám a s... na nej.
Boli tam 2 holky, které kolem nej neprešli aby na nej nebafli, nebo ho nestrčili, nebo na nej nepištali..... proste každý stret si museli rípnut. Filip sa samozrejme nenachal, tak mávol rukou at jdou pryč, pak ich už i plácel, pak i strkal.... a holčičky pořád zaním, porád vytáčali. A jejich maminka????? Filípku oni sa chtej s tebou hrát, tak ich neplácej...... Ja bych vraždila.Srovna to bola mamina s naši školky co sme šli jakoby patička. A Filípek bude s tou holčičkou ve tříde :cry: :frowning2: Takže budebe asi pořád na koberečku.....
Pak začínal byt protivný i k jiným detem, jak už byl s techto naštvanej..... No mazec. Dneska si MM vzal dovču, lebo som povedala že malého 2 dny nechci videt. že potrebuju dovolenu z dovolené :grinning:

Jinak to bylo moooc hezké - kdyby.... S ostatníma detma vycházel, mohla jsem ho nechat i pul hodinu samého na terase hotela a žádnej konflikt, pekne se hráli na všechno možný.

pak dám nejaké foto.
23. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Slavu,
ježiš to mě mrzí tohle :sweat_smile: aspoň že jste tam měli sluníčko :slight_smile: Tak s námi asi do BB nepůjdeš co :grinning:
Na fotky se těším :slight_smile:

Leni neblázni, opravdu je čas, je jí 13měs., ono to pak všechno půjde ráz na ráz a já nevím jestli už jsem ti to říkala, ale v tom MC mi přišlo že se staví s takovou lehkostí, určitě se neboj, fakt má čas :slight_smile: i když tě chápu, tak jsem byla nervní ale po tom roce jsem to už nějak hodila za hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem klidná a dneska je úplne normálny a od rána se krásne hral v pokojíčku. Proste klasický Filip.
Ted je s Fildom MM preč a pak se chtej stavit u babičky. Tak bych za váma snád došla a at tam dojdu za mnou :grinning: Dneska netuším jak bude reagovat na deti.

Terez nejhorší na tom je že vím že Filip taky není, nebýval a nachytal tam za ten týžden same negatíva. Ale vyzerá to že sa to rýchlo zrovná. Se teším co mi řeknou zítra odpo v jeslích. :confounded:
23. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuško, já myslím, že za pár dní už bude Filípek zase jako dřív. Tak aspoň doufám, že jste si tam užili sluníčko a moře.
Terez, ona vstává lehce, i chodí kolem nábytku nebo jí stačí i zeď. Ale přijde mi, že je fakt poseroutka. Třeba nechce ani chodit za jednu ruku (umí to), pořád se natahuje pro druhou. No a za druhý má ty nohy takový vratký, tak snad jí teď zesílí, když se trošku rozjedla...
23. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavu já tě chápu, to ty negativní holčičky :sweat_smile: ono každýho mění a ovlivňuje to prostředí, ale neboj Filda má základy v sobě, takže to bude určitě dobrý! :dizzy_face:

Leni no vidíš když ji stačí zeď, to bude fakt za chviličku, přesně taková byla Kristý - příšerně opatrná, než by se pokusila udělat krok tak se na to radši vyprdla a pak jednoho dne udělala asi tři po sobě a od té doby snad pořád jen lítá, času fakt dost, do těch 18měs. jak se říká určitě! :slight_smile: zaostalá v ničem neni, je to šikovná holčička, tak se ničeho neboj :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a kdo dneska teda dorazí? Vypadá to že tam nebude nikdo :frowning2:
23. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Filip se taky dlouha držel nábytku a zdi. A až když nabral tu svou jistotu, tak začal sám chodit a už nepadal. :grinning: Nekteré deti se pustí dřív a víc padají, jiné chodí díl kolem zdi a když se pustí už nepadaj. Ber to pozitívne a určite má ješte čas.

My nejspíš dorazíme. MM pojde na tenis - pracovat a co bychom delali, když vonku leje???? Dojdem otestovat mezi deti, jak na tom bude zítra v jeslích :grinning:

Terezko mrkla jsem fotečky - krásne.
23. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek