• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Terez, my asi ne, nechávám to ještě otevřený, po o dám D spát a taky si lehnu a třeba ten bolehlav vyspím :confused:
Teď jsem dodělala koprovku, tak snad se mi z ní D nezese... :grinning: Ještě dovařím vejce a jdem jíst. (to bude mít Peťa hroznou radost, až koukne do hrnce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
Jo šikovná je, hlavně je teď hroznej lump. Umí vylézt na sedačku a už jsme jí naučili i slejzat po nohách. A celý dopo - jsem na PC a vypaluju, Pc je asi metr od sedačky - leze na sedačku a dělá,že poleze rukama napřed z ní. Dojde ke kraji, zahouká na mě, já se leknu a letím k ní a ona se svalí zpátky dozadu a dostane záchvat smíchu. Věřím, že si i smíchy učurne. A já tu šílím :unamused: :grinning: (pak mě nemá bolet šiška...)
23. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já holky opět nevím zda dorazím, už je to zase v ohrožení i u nás, malá nechce spát, teď spala 15min. a řve tam... už mi teda přestává taky snad spát i jednou denně, to že tam včera 2x 30min. ležela a střídavě řvala a byla ticho se za spaní považovat nedá. Jestli to nemá z toho očkování :confused: ale já bych to na to nesváděla, prostě zase problémy s něčím, když už se mi zdá všechno lepší :unamused: ještě jsem tam malou položila tak doufám, že prostě bude spát aspoň hodinu v kuse, jinak vážně už nevím co s tím :pensive:

Slavu a v kolik dorazíte vy?

Leni tak ať tě bolení hlavy brzo přejde, mě možná z Kristý začne :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky nás dráždí tím že leze na ten kraj, ale na posteli takhle párkrát spadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže už je opatrnější :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez! No snad už jo. Ještě uvidíme jak to dopadne u truhláře. Zatím to vypadá na soukromníka a ne na kuchyňské studio. Tady mám odkaz na album ze střechy kdyby jsi se chtěla mrknout.http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=374396&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1
23. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri to vypadá báječně, velká změna viď :dizzy_face:
Taky bych chtěla novou :frowning2: tady v tý se vůbec necítím dobře když vařím, navíc je fakt miniaturní, ale prostor v paneláku to nezměním :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji. Taky už se na ní hrozně těším. Taky mě moc nebaví vařit a péct. Trouba ke všemu stávkuje, takže peču tak že mám uvnitř nedopečeno a zvenku spáleno. Taky už jí chudince táhne na 30. A teď už máme ještě všechyn spotřebiče doma, tak se na ně můžu chodit aspoň koukat. :grinning:
23. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hydričko, taky jsem nakoukla, vypadá to moc hezky :wink: To se ti tam pak bude vegetit :dizzy_face:

Slávi, ahooooooooooooj. Filípek bude ok. Mamince holčiček bych možná ublížila :grinning: :grinning: Nic si z toho nedělej. Filípek bude ok. Třeba je dobře, žes to viděla teď, pokud pak bude s jednou z nich ve třídě, tak budeš vědět, že chyba nemusí být jen u Fildy....

Leni, maličká je šikovná a má ještě čas!!!! Znám děti, co chodily ještě o dostý dýl než Deniska!!!!

Terez, my myslím dorazíme, už jsem to slíbila Kájince, že půjde za dětičkama, tak se zakuklíme a po 14. bysme tam mohly být.
23. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak my uvidíme, ale snad taky dorazíme, jen by mohlo být lepší počasí, nemám ten deštník, tak jako nevím :rolling_eyes:

Hydri já se bojím péct když je malá vzhůru, máme troubu klasicky dole a už se mi tam šmudla spálila :pensive:
23. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, my máme kuchyň starou cca 5 let, dělal nám jí taťka s kámošem přesně podle představ a stejně se tam při vaření necítím :grinning: - ale u mě to bude tím, že nerada vařím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Hydričko, ta vaše kuchyně vypadá moc hezky. A super, že máte troubu a sporák Mora, může jen doporučit. My máme teda sporák na plyn a troubu elektro - nešlo to tu jinak vyřešit (jedině rozkopat půlku baráku), ale stejně SUPER. Navíc mi říkal ten prodejce (známý), že je skvělý, že se na tuhle značku dají sehnat náhradní díly klidně i za 20 let :wink:
Oli, já vím, že má čas, ale vždycky vidím ty mladší jak dávno chodí, k tomu pár blbých připomínek od některých lidí...no vyčkám... :slight_smile: Díky holky za podporu
23. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni taky mě to mrzelo když jsem potom viděla ty menší děti chodit a navíc jak se tě pořád dokola někdo koho potkáš ptá jestli chodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak každýmu říkej, že chodí za ruku nebo ruce, ale jinak je opatrná a je to, žádný blbý narážky nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No to se máte s kuchyní :grinning: naše je stará asi dva roky :sweat_smile: ale tady se šetřilo tak se prostě vyhodila stará paneláková a koupila jiná sektorová, takže žádný zázrak, ale když už si nekoupíme novou a zůstaneme tady, tak chci aspoň nový dlaždice za to, tyhle mě omrzely :frowning2: a jiný rukovítka a bude to zase jiná kuchyň :wink:
23. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, kašli na lidi. Jak už jsem možná psala. Jeden tatínek na pískovišti "objevil" téma: to my už...a naučil se odpověď: to my ještě ne, ale včera jsme dočetli Dostojevskýho :grinning: :wink:
23. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jdu vás pozdravit :wink:
Dočítat zatím nestíhám.
Na srazík nepřijedeme, už se mi v tomhle počasí dneska nikam neche. Ráno jsme tak promokli, teda hlavně já, že mi to až teď začíná schnout, když jsem to ze sebe vysvlékla a dala sušit :angry: To počasí mě fakt štve. Kdybychom nikde netrajdali dopoledne, tak bych možná jela, protože být zavřený celý den doma je teda otrava. Tak si to hezky užíjte, kdo jdete.
23. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli :grinning: :grinning: :grinning: Tak to zkusím taky :grinning: :grinning: :grinning:
Terez, teta bydlí taky v paneláku a když jí omrzela stará kuchyň (sektorka) a na novou nebylo, tak vyměnila dlaždice, dala nový rukovítka a polepila dvířka samolepící tapetou. A fakt úplně nová kuchyně. Těch tapet mají ohromný výběr, myslím, že ona je kupovala naproti Prioru v tom papírnictví.
Deny už 15 min. řve v postýlce, tak snad brzy vytuhne. Já to tak nemám ráda, když brečí...ale nějak jsem nepřišla, jak jí jinak odpoledne donutit ke spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky teď mě napadlo kdo tam jde, jak vyřešíte jídlo? Maji tam bílý jogurty a třeba banány? Malá má teď řidčí stolici a jídlo který jsem nekoupila u nich se tam tahat nesmí že :confounded:
23. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, banány mají, už jsem tam Kájince kupovala. Ostatní nevím - sušenky jí dát nemůžu - alergie - a skleničky tam nejíme. Nosím jí "její " sušenky + nějaké další ovoce. Max. jí tam kupuju nějaké pití.
23. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez.
Tak sivem sebou jogurt i banán. Když to tam budou mít tak si kupiš jeden banán a když ne tak se zeptáš jestli ji to mužeš dát. Dle mne to tam nevadí u tých detí. Spíš to funguje aby si si nedonesla kolu a kafe :grinning:

A víme kto všechno ide? Ja postrehla mna, Terku a Oli. Kto jde další?
23. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: užijte si srazík :slight_smile:

Leni, vůbec to neřeš, vždyť je velká šikulka :dizzy_face: přesně jak píše Slavuška, každý dítě je jiný :wink: náš Hyneček začal sám chodit, když mu bylo necelých 14měsíců a to jako fakt chodil, byl si jistej, do tý doby se prostě sám nepustil... no a Jáchymkovi už 14měsíců minulo, obchází v pohodě a začal se pouštět, jenže padá, prostě mu to ještě v hlavičce úplně neseplo, i když už je na chození připravenej, takhle přejde obejvák a žuchne :sweat_smile: na to jsem nebyla u Hynečka zvyklá :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neblázni,denda má ještě spoustu času,míše to taky trvalo,než začala pořádně a te´d na to s láskou vzpomínám,běhá tam ,kam nemá,vleze naprosto všude,jen jí dopřej čas a na lidi se vykašli,všichni maj huby plný keců a skutek utek,taky mám kamarádky,který jsou o 10-13 let starší a občas maj názory,že mám pocit,že zapomněly,že jejich děti taky byly malý
23. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme zpátky z BB, jak už jsem řekla Slavušce do telefonu, byly jsme tam samy (od nás) jinak spousta dětí, jak malých tak velkých, totální chaos (Beat buď ráda že jsi tam s malým nešla - to by ti ho tam asi opravdu ušlapali, měla jsem co dělat abych bránila malou) malá mě překvapila, byla moc hodňoučká až na to že se občas snažila si vyvztekat nějakou cizí hračku, ale proč by to nedělala když za námi opakovaně chodila jedna holčička a brala malý všechno co měla, lezla na všechno kde byla a její mamince to bylo úplně jedno :rolling_eyes: když už toho bylo hodně a holčička opakovaně lámala malý prsty v takových zavíracích dvířkách a já se jí dokola snažila vysvětlit že teď si s tím hraje malá a ona sama si tam chce házet ty kostičky (který jí holčička pořád rvala z rukou - a to byla velká holka, řekla bych tak 3-4 roky!!!) tak jsem toho měla plný zuby a šly jsme domů. Celou dobu jsem si myslela, že na nás asi její maminka nevidí, protože jinak by musela zákonitě zasáhnout a pak se dozvím že sedí metr od nás s miminem, tak asi byla líná zvednout zadek nebo zařvat nebo prostě praktikuje tuhle výchovu, ale já tohle praktikovat nebudu :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi teda, to byl srazík :angry: No někdy takový maminy taky jsou :angry:
Jsem na vás zrovna myslela, co srazík a ono už je po srazíku :sweat_smile: To bychom my ani nestíhali, protože se mi Domča před chvílí právě vzbudil, dneska to nějak natáhl :slight_smile:
23. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No psala mi Oli když jsem psala já vám tenhle vzkaz, že sedí u stolečku ... :confounded:
Já jsem ani stoleček zabrat nemohla, všude seděli lidi a volný byly daleko od toho hracího koutku, já tam prostě malou samotnou nemohla nechat, jednak se snažim naučit jí tomu slušnýmu chování a druhak jsem opravdu měla strach že jí tam skočí někdo na hlavu. Opičárna šílená dneska...

Věruš no buď ráda že jste nevážili tu cestu. Já nevím možná by vám to až tak nevadilo, možná jste tolerantnější, já se považuju za docela přísnou matku ...

A to jsem ještě neřekla, že jsou tam pravidla v hracím koutku - NEJÍST, NEPÍT a MÍT PONOŽKY. Asi tři děti tam byli bez ponožek, jedno dítě tam jedlo - drobilo nějakou čokoládu a piškoty (bylo to tam tam v půlce toho koutku) a dvě pili a to jejich pití se taky válelo všude možně... a mezi nimi samozřejmě tahle holčička.

Jako v pořádku když se chce to dítě napít nebo najíst, má tam kousek od toho stůl obzvlášť ta maminka seděla vážně hned na kraji, na tom nejlepším stole!!!! Bylo toho na mě moc když jsem viděla tohle.
23. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam právě ještě nebyla, je to pro mě trochu z ruky, i když teda mám auto :sweat_smile: Já ale nemám ani moc ráda tyhle přeplněný koutky, kde je moc dětí a taky právě z tohoto důvodu.
23. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem tam Věruš byla jen jednou a to jsme tam přišli jako první a pak ještě přišli dvě děti a to byla pohoda, maminky je hlídali, každej si hrál "na svým písečku" když někdo chtěl cizí hračku, maminka zasáhla apod. jako tahle divočina mě totálně odradila od další návštěvy, to je opravdu lepší to MC nebo já nevím už co.
23. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je právě to, že tu nic není. A když je, tak je to přeplněný :angry:
Právě, když je tam míň dětí a jsou na sebe hodné nebo prostě si neubližují moc, tak je to pak fajn. Neříkám, že Domča je nějakej svatoušek, to je normální, že každý dítě někoho uhodí, sebere hračku apod. Ale musí to být nějak rozumně a ne abych za ním pak někde pořád lítala a tak.
23. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Terko, teda to by mě taky zvedo ze židle :rolling_eyes: hele, nepsal už někdo o tom něco podobnýho? mám takovej dojem, že už jsem něco podobnýho slyšela právě z BB :confused:
23. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky je to těžký se někde domluvit, ale radši na příští srazík nabídnu svůj byt s béžovým gaučem než znova toto :sweat_smile: já byla fakt naštvaná, malej mě i začal divně kopat, tak jsem se fakt sebrala a šla jsem. Bylo mi to líto, protože jsem na malý viděla že by si hrála, ale ta holka mi prostě pila krev, lezla za náma ať jsme si vzali co jsme si vzali a já jí dokola vysvětlovala, že teď si s tím hraje malá, že ona má to co měla malá předtím, tak ať jí to chvilku nechá, nééé prostě nepochopila a já se na to můžu vyprdnout - vychovávat cizí děti ne :rolling_eyes:

Oli já nevím jestli už o tom někdo něco říkal, ale vím že tady je takový téma někde. Maminka se taky takhle někde nepohodla kvůli hračce a druhá maminka očividně měla taktéž laxní nebo spíš žádnou výchovu...
23. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale ještě teda musím říct, že takovýhle tam byli snad jen tři děti - takový rozjančený (ale stačilo), jinak tam byla i jedna taková malinká holčička asi v Kristý věku, možná mladší a to si tam spolu různě měnily kostičky, malá dala jí, holčička mě apod., to bylo takový miloučký :dizzy_face: takhle nějak si představuju tu hru, umět i dávat a ne jen brát... jako v případě tý holčičky výš.

No dál to pitvat nebudu, abych nemlela jen o tomhle, jen mě to mrzelo, byla jsem natěšená, navíc jsem si myslela, že se nás sejde víc a byly jsme tam asi 40min. samy, pak už jsem to opravdu nevydržela a řekla jsem si, že i když Oli dorazí tak já bych šla stejně, tak nemělo smysl čekat. Třeba se tam Oli s Kájou bavily dobře.
23. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez to je nepříjemný,asi to bylo tím,že je venku tak hnusně a všichni se vydali do BB,taky nemám ráda mámy,co ani svý děti neokřiknou,taky to pak většinou balím a odcházím

jinak jsem se dozvěděla,že letos školka o prázdninách nebude,takže budu mít oba prcky na krku celý 2 měsíce,to si užijeme legrace,snad se alespoň vylepší počasí,jinak mě z toho švihne,dneska jsem si udělala účet na rajčeti,ale fotky tam stihnu dát až zítra
23. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli a jiný léto školka fungovala? To mě zajímá jak to je, až budu chodit do práce tak jak to bude? :astonished: nebo když budou děcka už školáci, tak já vůbec nevím co budeme celý prázdniny dělat, platit chůvu? :astonished:
23. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem ráda že se vám nezdám nějak přehnaná, ale fakt mě to tam nakrklo :sweat_smile:
23. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se školky v létě střídaj, vždycky jede jeden měsíc jedna z celýho Krumlova a druhej měsíc jiná, každej rok jiný, já jsem stejně Hynečka přes léto do školky nikdy nedávala, když jsem doma :wink:
23. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek