• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
terez.normální školky fungujou,vždycky nějaký tejdny o prázdninách a střídaj se,tak to je aspoň u nás a vím,že to tak bylo i v táboře,ale honzík jezdí do písku do speciální,vloni v létě fungovali,ale ono je to nakonec jedno,stejně na pár týdnů pojedeme k našim do tábora,tak ho aspoń nebudu muset tahat ze školky

taky bysme ještě chtěli s frantou sami na konci léta letět někam na dovču,vychází to ted levně,takže asi v srpnu,aby měl ještě můj táta prázdniny a máma nebyla na děti sama
23. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když jsem doma tak je to logický, ale nedovedu si přestavit když chodím do práce jak to udělat a udělám jednou. Protože do práce půjdu až bude Kristý 4,5 roku a pak už budu makat do důchodu.
23. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak to by bylo fajn dovča :dizzy_face: my si asi s MM počkáme a dáme si to k důchodu sami :grinning:
Ale aspoň s těma děckama bych byla ráda kdyby to nějaký následující roky klaplo :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak to teda máte když je dítě školák? To se o něj musí někdo postarat přes ty prázdniny že? Tak to vidím že měsíc si vezme dovču MM a druhej měsíc já nebo nevím :sweat_smile:
23. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,my to máme jednoduchý,já jsem úča,takže mám prázdniny taky,ale stejně naši i frantovo rodiče budou už v důchodu,tak budou na prázdninách u babiček a dědečků,ale chápu,že je to problém,když nikoho takovýho někdo nemá :wink:

koukám,že než dorazí ten náš táta,tak zase začne pršet :confounded: :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, jj, přes prázdniny se Ti o školáky nikdo nepostará :sweat_smile: aspoň já o ničem nevím, pokud ho nedáš do nějakýho příměstskýho tábora nebo takovýho něčeho :unamused: ale jinak vždycky nějaká školka funguje, takže když chodíš do práce, tak není problém, jen je třeba v jiný než běžně během školního roku :wink:

Mispuli, tak ať vám ta dovča s manžou klapne :wink: já si nedokážu představit dovču bez dětí, mám to i s Hynďou, jakmile je pryč víc jak dva dny, tak jsem na nervy :pensive: myslela jsem, že mě to díky Jáchymkovi přejde,, ale pořád jsem nejradši, když je mám kolem sebe všechny :dizzy_face:
23. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem chtěla na chvilku ven,aspoń do krámu s dětičkama dojít a ono pro změnu "chči...",mě už z toho trefí

ta dovolená je zatím jen takovej nápad,ale našim by to nevadilo,taky se mi stejská,když s nima nejsem,ale na druhou stranu,letět se mi s nima zatím nikam nechce a Franta si potřebuje odpočinout a vypne jen v zahraničí,protože tam vypne i mobil
23. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás všechny pozdravit...dovču jsme krásně zvládli, Natálka byla super zlatíčko, je to naše cestovatelka :wink:
od včera večera jen perua přehazuju hadry ze sušáku po nábytku, počaní zrovna není na velký prádlo :frowning2: až se trochu z toho praní a žehlení dostanu tak vás musím dočíst :grinning: dofám, že srazíky vydařili, mějte se, papa
23. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš holky a jak to řeší ostatní rodiče s těma školákama? My prostě babičky k dispozici nemáme a nechat šestiletý a sedmiletý dítě bez dozoru celý léto to je nemyslitelný :confounded:

Jck super že se dovča povedla.
23. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme doma.

Terezko, to jsme se musely minout - seděly jsme asi 10min, když jsem ti psala... Jinak tě chápu - my si to teda užily, ale přiznám se, že jsem zase byla za učitelku :sunglasses: vždy si tak přijdu, když někoho "rovnám". Jeden kluk strčil do Karolínky, protože tam, kde jemu se to nelíbilo, tak jsem ho "sjela" na dvě doby - slušně,ale přísně a byl klid. Já si s těmahle dětma servítky neberu. Říkám si, že za to můžou rodiče, nehodlám ty děti vychovávat, ale budou se ke Káje chovat slušně a pokud by matka něco namítla, tak jí řeknu svý... Bohužel tyhle matky si sednou ke kafi a o dětech vůbec neví :angry: Ale malá byla spokojená. Mrzelo mě, že nikdo nedorazil, ale chápu, že se ostatním přes město nechtělo. Mně taky ne, ale říkala jsem si, když jsme slíbily a bydlíme tady a nakonec to bylo v poho. "Našly" si nás tam 3 děti a hrály si s náma v míčkách a stavěly dům,...tak si myslím to malá užila.

Vidíte, já bych si řekla, že si budete myslet, že jsem "postižená" učitelka, kdybyste mě slyšely, jak dávám najevo, že se mi nelíbí to chování a ono to není postižením, ale vychováním :grinning: Konec monologu :grinning:

Stáni, ahoooooooooooj zpátky.

Slávi, kdy se za náma přijdeš podívat? Jsem se těšila, že tě uvidím.

Jinak si říkám, že mají Hanka s rodinou hnusné počasí na cestu - jsou dneska Pze :frowning2:
23. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no vidíš a tady bylo každý poučování marný, taky jsem se snažila, ale holčička evidentně nehodlala pochopit, takže jsem jí vrazila tu naší hračku a šly jsme o dům dál, pak už nám relativně dala klid, ale mě už nějak nebylo dobře když jsem viděla jak tam drobí to jídlo a pak Kristý se tam na to vrhala. Když jsme byly ve stromovce na dece a děti to tam papkali tak mi to vůbec nevadilo, ale tohle mě vyloženě odpuzovalo, ještě jak tam v tom šlapali, pak jak jsem malý už navlíkala boty dole tak jsem koukala že má i čokoládu na kalhotech...

Jsem ráda že jste si to užily, snad nám vyjde zase Stromovka nebo něco klidnějšího :slight_smile:

S MM jsme se bavily že půjdeme do Bez bot asi v sobotu nebo do Stromovky, podle počasí a tak se klidně můžete někdo přidat, už jsem mluvila o tom i s Beat.

Jinak Oli obdivuju tu učitelskou trpělivost s cizími dětmi :sweat_smile:
23. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, škoda, že ti to zkazili ostatní, možná maličkej cítil tvoji nepohodu... Terezko, já taky nejsem "hajsavá", pokud se malá něčeho dotkne, co položilo jiný mimčo před ní, ale tohle - BB co jsi psala - mi taky vadí. Hlavně proto, že jsou daná nějaká pravidla a my je taky dodržujeme a pokud je nějaká matky líná zvednout zadek a dítě si vzít k sobě, aby se najedlo tam, kde má, tak ať tam nechodí :angry: a neotravujou ostatní. Ale s tím se setkáme bohužel všude.

Já ty BB nezatracuju, s tím se Kájinka bude setkávat, tak ať vidí, že jí nikdo ubližovat nesmí a ona se musí k dětem taky chovat pěkně a nakonec se k nám vždycky někdo přidá a hraje si a vidím, že je spokojená. Chci, aby věděla, že se jí mamka nebo taťka zastanou, ale pokud se ona nebude chovat hezky, zastanou se těch druhých... Jsem asi víc obrněná ze školy, i když já si na děcka stěžovat nemůžu. Udělala jsem si pořádek vždy zezačátku a pak jsme vycházeli dobře...Říkám - pokud jsou problémové děti, jsou za tím problémoví rodiče...
23. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli přesně tak, je to o těch pravidlech a podle mě nejsou tak těžký, ještě když ta mamina měla stůl hned za tou přepážkou, stačilo to dítě jen o 20cm přendat :unamused:

Jak jsem psala Kristý si tam taky pěkně vyhrála s jednou holčičkou, byla to oboustranná dobrovolná hra, kdy holky taky dodržovaly jistý svoje pravidla tím jak si předávaly ty hračky, bylo vidět jak jsou z toho obě dvě spokojený, ale tohle jsem viděla na Kristý že se jí prostě nelíbí a mě se to líbilo ještě míň s tou holčinou, lepila se na nás jako mucholapka, nebýt to dítě tak jí asi pošlu někam :sweat_smile: chápu že je to dítě, tak se prostě před námi asi předváděla... ale co je moc, to je moc, kam jsme se hnuly tam byla. Klouzačka, hračky, nebo ten pěnový útvar, prostě všude a všechno nám brala :confounded: Taky jsem si řekla, že vychovávat cizí děti jsem tam opravdu nepřišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, příště půjdeme spolu už dovnitř a já budu ta zlá a ty ta hodná - jako policajti :grinning: :grinning: Mrzí mě, že vás takhle odradili, bohužel hodnoty ve společnosti jsou úplně jinde, než byly za nás. Mě štve, že si ty lidi neváží toho pěknýho prostředí, který tam je a že ho můžou takhle využívat místo toho, aby museli sedět doma na zadku.
23. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Oli to je dobrý :grinning: no když tam Kristý bude takhle s někým tak to bude lepší :slight_smile: Nás to jako úplně neodradilo, MM tam chce jít hned v sobotu. Ale šla jsem domů taková zklamaná a bylo mi líto, že Kristý měla tu hru zkaženou, protože když jsme tam přišly, tak byla strašně nadšená a cestou zpátky jsem si připadala jako bych ji trhala od toho :pensive:
A kolik dětí tam bylo když jste tam byly vy? Pořád tak hodně???
23. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, hodně bylo, ale rozptýlilo se to.
23. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jinak teda nechávám organizování příštího srazíku na někom jiném, tenhle se moc nevydařil a původně to vypadalo kolik nás nebude :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ale to není tvoje vina. Si myslím, že kdyby bylo lepší počasí, bude nás víc :wink:
23. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No asi to nebylo jenom počasím, někdo měl i jiný program a zase kdyby bylo hezky, tak by se každýmu do uzavřenýho prostoru stejně nechtělo a ta Stromovka - no nevím, uvidíme kdy to bude příště, ale zatím se nás víc jak čtyři lidi nedomluvily :sweat_smile: no aspoň něco, já si myslím, že je to fajn :slight_smile:

Co budete dělat zítra Oli? :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak aspoň někdo, třeba se někdy sejde víc. Ono to taky tady teď bylo takový "mrtvý", tak se to třeba zlepší. Já jsem za srazy ráda, pokud se moc nefotí :frowning2: :grinning:

Zítra dopo jdeme na cvičení a odpo asi pojedeme plavat.
23. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popřeju dobrou noc, jdu na TV.
23. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo:taky nemam rada,kdyz berou male hracky a nebo ji nejak ublizuji,vzdycky zakrocim. A te mamince bych neco rekla. Musi pochopit ze Kristynka je mala a nekdo o 3 roky starsi ji tohle delat nemuze.
23. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo:ty jsi Tereza,muzu ti taky rikat Terez jako holky? I kdyz se osobne nezname?
23. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak koukám,že srazík nic moc :frowning2: Je pravda,že nesnáším matky,které si pijou kafíčko a o svých dětech neví :angry: :angry: :angry:

My včera po plavču jeli domů a nakonec jsme zašli za kamarádkou a skvěle jsme si užili odpoledne :wink: :slight_smile:

Dneska je opět hnusně :frowning2: Dopoledne jedu k mojí mamce,přijedou jí zaměřit okna,tak jsem zvědavá na kolik to spočítají :dizzy_face:
24. čer 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Coko určitě mi tak můžeš říkat a jak se jmenuješ ty? :slight_smile:

Negrovka tak super, že jste si užili den :slight_smile:

Dneska to zase vypadá hnusně, venku už jsme byly, tak máme "splněno" ale jinak otřes. Já byla ráno na gyn., tak je vše OK :dizzy_face:

Mějte se! :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to je bezva zpráva,že jste ok

mě už z toho počasí asi hrábne,máme okna na řeku a tak tady sedím a občas mrknu ven,začíná mě trochu mrazit,voda stoupá a stoupá,venku se střídá prška s lijákem,jsme v zátopový zóně, tak doufám,že už to brzo skončí :confounded:

míša je nevrlá a pak jsme na ni nepříjemná i já,potřebovaly bysme trochu na čerstvej vzduch,ale do tohohle počasí tedy fakt nejdu :angry:
24. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli to je blbý s tou řekou, včera ukazovali v TV už nějaký povodně, to je hrozný jak těm lidem pomalu každej rok i několikrát voda zničí bydlení :pensive: ale fakt stačí aby pršelo dva dny a je to hned :confounded:

Nás to taky doma vůbec nebaví :frowning2: hlavně Kristý včera celej den lezla doma do kočárku, sice jsme venku byly, ale jen jednou a chvilku, asi hodinku ani ne. Jí to ale nestačí a vysvětli jí to že :sweat_smile:
24. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se za včerejší neúčast, vytuhla jsem s Dendou a vzbudily jsme se až před 16.hod. Takže bysme dorazily tak po 17 a za chvilku zas domů...no nechtělo se mi. Ale super jsem si odpočala a hlava konečně přestala skoro bolet.
My máme dneska taky asi prochajdu za sebou, byly jsme nakoupit a asi hodinku projít jen tady kolem baráku, pro jistotu, kdyby zas začlo lejt, tak abysme se stihly schovat :slight_smile:
Dopoledne jsem udělala jahodový knedlíky, tak bude mít D dneska první "sladký oběd" :grinning: Jsem na ní zvědavá...
Jak jsme se včera bavily o tom chození (nechození) a o lidech, co maj blbý řeči. Tak zrovna dneska jsem potkala takovou babču, bydlí u nás za rohem a vždycky je hotová z Denisky, že se pořád směje. A ptala se, jestli už chodí. Tak jsem jí říkala, že ne, jen kolem nábytku a tak...a čekala jsem na reakci. A ona povídala: No, naše Laurinka (pravnučka) začala až někdy v 16 měs. a klidně by ještě měla čas, tak buď ráda, aspoň máš klid, ono je lepší, když začnou dýl a bude to ze dne na den atd atd... No hrozně mě potěšila, jak byla taková milá a upřímná. Po dlouhé době babka s normálním názorem. Měla jsem z toho radost, tak jsem vám to musela napsat :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma dětičkama je to tak všude, některý mamky jsou fakt neskutečný. Někdy před měsícem jsme byly s kamarádkama v hospůdce s dětma . Je tam takovej malej koutek pro děti s hračkama, tak jsme tam seděly na zemi s prckama a oni si hráli. A pak přišla mamina s cca 1,5 roční holčičkou a pravila: "Já vám jí tu nechám a jdu si chvilku vydechnout, nebojte, ona je hodná a má děti ráda." A odkráčela na druhou stranu hospody, pila si kafíčko s kámoškou a ani se nekoukala. No holčička byla dost divoká, takže když praštila každý z dětí 2x hračkou nebo jen tak strčila apod., tak jsme čaply naše prcky a šly si sednout. Holčičku jsme tam nechaly (samo jsme koukaly nenápadně, aby se jí nic nestalo - měly jsme stůl hned u toho koutku) no a po 5 min. kdy se nic nedělo jsme šly říct mámě, že jí tam má. Hodila na nás vyčítavej ksicht, jako že proč se o ní nepostaráme, čapla jí a vzala si jí k sobě. Nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně...No fakt občas některý lidi nechápu...
24. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a poslední zážitek - byly jsme s kamarádkou a jejím tehdy 1,5 letým klukem na hřišti. Malej si v klidu stavěl bábovky. Pak tam přišel tatínek s 3,5 letým klukem (na ten věk jsme se pak ptaly). Tatínek zasedl na lavičku, zapálil si a telefonoval. No a kluk začal dost šidit malýho Sašíka. Tak jsme mu napřed vysvětlovaly my dvě, pak další maminka od jinýho dítěte (cca ročního). Tatínek stále volal a kouřil :grinning: Pak se kámoška naštvala a šla za tatínkem, ať si toho kluka srovná, že šidí malý děti. A tatík povídal, že do toho nebude zasahovat, ať si to děti vyřídí mezi sebou...No tak jsme ho sjely, jak si asi tak může něco vyřizovat "naše" dítě s jeho, když to "naše" je o 2 roky mladší. No hroznej blbec. Nakonec jsme všechny odešly, i ta další maminka, tak tam byli chlapíci sami. No, nejhorší je, že ty prudiči tam vždycky zůstanou a jsou v klidu a ty co jsou v právu radši ustoupí a ještě mají nervy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek