• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Teda a teď si fakt připadám jak ta holka z té Artovské diskuze, jak tam pořád monologovala :confused:
No, jdem jíst a pak snad i spát a slibuju, že už tak psát nebudu :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no vidíš to je super s tou babičkou a to jsem ti ještě neřekla, že jsme byli s MM se podívat u nás na SŠ (chodili jsme na stejnou a tak jsme byli za učitelama jak se mají a jak se máme my) a pani kantýnská mi říkala, že její vnouček taky začal chodit až někdy v 16měs., že je to takovej lenošek :slight_smile: ale jako ono fakt neni kam spěchat, vždyť se ještě nalítá za ten život - neni to pravda? :wink:

Tak ta mamina je hrozná, ale je vidět že to dítě se chovalo podle tý její výchovy, nestarala se o něj - nevychovávala, takže tak :wink:
To je pravda, že bohužel vyhraje ten prudič, u nás taky včera vyhrála ta holčička, prostě už mě opravdu nas... jsem těhotná, nemám zapotřebí se tam stresovat a snažit se něco naučit cizí dítě. Akorát mě mrzí že z tohodle nemá dobrej příklad Kristý - ona ostatním brát nesmí, ale přijde takováhle holka a jí to vzít může?! :unamused:
24. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kde ste všichni??? :slight_smile:
Tady je ticho....
No ja nic nového nemám, tak jenom jsem vás chtela pozdravit :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už jsem spala Slavuš, už si totiž nepamatuju kdy jsem se vyspala v klidu celou noc v kuse (i když teď asi dva dny spala od 21h-5h) ale to je vyjímka, dneska jsem u ní byla zase třikrát a vstávání v 6h, to je hrůza, já fakt nevím co mám dělat :unamused:
25. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Terez, to je zas nějaký období. Deny vstává o hodinu dřív než obvykle a ještě se dnes asi 5x v noci vzbudila. Možná to je tím počasím? Vstávat v 6,to bych asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, když si tak řeknu, že jako mimino jsem mohla spát kdykoliv a jakkoliv dlouho - a samo jsem toho nevyužila :grinning: ...škoda, že si to ty prckové uvědomí až když budou muset vstávat - do školky, školy, práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Dneska jsme měly jít od 11 plavat - nahrazovat hodinu. No, jsem nějaká shnilá, tak jsem to teď zrušila. Asi bych tam ani nedošla :confounded:
25. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni a v kolik ti jinak Deny vstává? Mě už tohle nebaví :frowning2: koukala jsem do knížky kdy začla spát celou noc (a to jsem celou noc počítala tak od těch 20-4h ze začátku, nikdy mi snad nespala v kuse 12h třeba :frowning2:) a začlo to v necelých 11měs. a asi ve 13měs. to zkončilo. Když vím že i menší mimina spí celou noc, tak nechápu tohle, nekojím, nevím co jí nutí se budit a to se začla budit v době kdy jí zrovna nelezl ani jeden zub, takže opravdu to nechápu a nevíííííííííííím co mám udělat proto aby konečně spala, je podle mě dost velká na to aby to pochopila. My s MM nemůžeme ani nikam vypadnout na chvíli protože se vzbudí po 2h spánku a pak tady ječí a ten kdo nám jí hlídá neví co s ní má dělat, tak jí vezme a chová. A to jsme se rozhodli že to s ní riskeneme na tu naši pididovolenou za příbuznými ale já tam s ní nechci za těchto okolností...
25. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to se vám musím ještě pochlubit jaký jsem v Tescu udělala včera úlovky :slight_smile:
Maji tam 70% slevy na vybrané oblečení tak kdo máte prachy tak šup tam :sweat_smile:

Malýmu jsem koupila 3pack bodýček za 45,- (to je skoro zadarmo ne :grinning:) Kristý 3pack overálků na spaní za 135,- já jsem si koupila větší plavky na těhu, takový sportovní fakt hezký za 114,- a MM tričko a mikinu dohromady asi za 300,- takže fakt parádní úlovky :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,neporadím ti,ale myslím si,že se to určitě srovná,až se narodí luky,já vím chabá útěcha,mě míša od narození do ted spala v kuse celou noc asi 3x,jinak se budí 1-2x za noc,na druhou stranu jí stačí prdnout flašku s mlíkem do postýlky,ona to se zavřenýma očima vyžunkne a spí dál

počasí venku vypadá o trochu nebo spíš o hodně líp,tak snad konečně vyrazíme aspon na chvilku ven

tesco závidím,asi budu muset zavolat mamčee,aby navštívila táborský :wink: :wink:
25. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, od 20 do 8 spí normálně. Teď vstává před 7. a v noci se budí. Myslím, že to je vždycky takový období a pak se to zas srovná.
V Tescu jsme byli v pondělí a nic jsem tam v akci nenašla. Kupovala jsem tam klasický 5pack bodýček za 250. Tak to tam musíme ještě vyrazit...Budu muset tam vytáhnout P dneska, zítra jede rybařit do soboty/neděle :rolling_eyes:
Tady teda počasí je lepší jen v tom, že neprší. Jinak zima stejná a pořád je to dost zamračený... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ach jo Mispuli, ale pak mi řekni jak je možný že někomu spí 6timěs. mimino celou noc už pořád :cry: mě třeba říkala máma jak jsem spala po tom půl roce - odstavila mě, jedla jsem kaše (malá měla včera prvně krupičku, moc na chuť jí asi nepřišla...) takže jinak mi kaše nejí, celkově jsem prý usnula kdekoliv možně, kolikrát mě hledala po bytě a já spala třeba po topením, já to prostě nechápu!!! :astonished: na druhou stranu vím, že MM byl jako dítě hroznej řvoun, ale to spaní a ostatní věci - to už si asi tchýně nevybaví. Já se právě bojím že s narozením malýho to bude ještě horší :confused: jsme teda s MM přeběžně domluvený, že za malou bude chodit on - to se nabídl sám a jsem za to ráda, ale fakt nevím jak to u nás bude vypadat, sousedi už musí být taky na prášky. To jsem tady ani nepsala, ale posledních pár dní nám řve od odpoledne dokud nejde spát, nevíme jestli je ospalá nebo co, když se ji pokusíme dát do postýlky tak řve ještě šíleněji. S ní to asi opravdu nebude nikdy jednoduchý, asi toho chci moc, aby skoro 16timěs. dítě nemělo nejmíň 3h denně hysterák a spalo celou noc :confounded:
25. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ta akce totiž začala včera (24.6.) ale nevím jestli tam budou mít i velký body pro Deny na akci, já brala maličký pro malýho, bylo to hrozně rozhrabaný, ale mohly to třeba doplnit, protože tam ty prodavačky chodily, já měla největší radost z těch overalů, protože jsemn našla celopropínací a větší číslo než nosíme teď, takže si pak nebudu muset dělat starosti a tyhle jsou tak velký že je Kristý bude mít nejmíň do 3 let :grinning: :sweat_smile:

Ty jo ale od 20-8h to je krásný, mě třeba mrzí že ani MM si nikdy neodpočine, do práce vstává kolem tý 6h a o víkendu se dýl nevyspí, je to takový celkově únavný pro nás oba a i Kristý určitě neni vyspalá a pak je protivná ale nikdo jí z tý postele do prčic netahá tak nechápu proč nespí :pensive:
25. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez moc toho nechceš,ale myslím si,že je pořád malá a stejně jí to nevysvětlíš :sweat_smile: ,taky to nechápu,jak někomu můžou spát celou noc,mě nespalo ani jedno,honzík do dneška spí u nás,večer usne s námi v obýváku u telky,pak ho přeneseme k němu do pokojíčku a on se v noci probudí a přijde k nám do postele a spí tam v pohodě do rána.My měli taky strach,jak to bude u nás,když se narodila míša,ale honzík se rychle srovnal,pochopil,že je tam někdo menší a potřebuje nás,myslím si,že u vás to bude taky tak,oni ty dětičky na to maj nějaký senzoryNo chviličku měl honzík takový období v noci nechtěl spát,brečel,mysleli jsme si,že žárlí na míšu a ono se z toho vyklubal ucpanej shunt,takže mu to v motole pročistili,za týden šel domů a od tý doby klid,teď bych řekla,že míša je větší žárlivka než on :wink:
jinak ty hysteráky ti nezávidím,těžko říct,čím to je,jestli si jenom vynucuje pozornost,s míšou je někdy taky těžký pořízení,u ničeho zatím dlouho nevydtží,teď jak je ošklivě,tak je uječená a chce s pořád chovat,ale myslím si,že je to tím počasí :unamused:
25. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak kéž by to bylo jen počasím, protože je fakt že to trvá zhruba od doby co začlo být takhle hnusně, teda u nás je to od malinka, já jsem nikdy neměla tichý dítě, ale zdálo se mi že se to prostě tím věkem zlepšilo a teď otřes, přes den to celkem jde, ale přijde domů MM a ona jen a jen řve a příšerně nahlas a na to že je MM opravdu kliďas, tak to včera taky nevydržel...

Vysvětlit - vím že jí to nevysvětlím to jo, ale jiný děti to vysvětlovat třeba nepotřebovali :frowning2: Já vím, každý dítě je jiný, kéž by nám to vynahradila až bude starší. Teď jsem ráda, že jsme koupili ještě jednu postýlku, protože za těchto okolností jí prostě na velkou učit nemůžeme a malej by neměl kde spát.

Jinak u nás je pořád nějak hnusně, mě se ven nechce :frowning2: to je fakt hrozný, pořád jsme tu zavřený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ona se třeba fakt srovná, až bude lepší počásko. Ono to fakt může působit, vem si, jak to působí na dospělý. Já jsem třeba od pátku jak kdyby mě někdo v noci zmlátil. No Peťa je sice náměsíčnej, ale určo tohle ne... :grinning: Motám se jak hadr na holi a ještě mě bolí ta hlava. Kdybych nemohla mluvit (nadávat), tak budu taky asi hystericky řvát. Fakt, třeba až bude líp, tak bude Kristý taky spokojenější a bude hodňoučká.
S tím Tescem - já bych klidně brala i malinký velikosti, čekáme na spoustu nových dětiček - 1 kamarádka bude mít klučíka koncem srpna, pak 2 kolegové od Peti v práci taky nějak léto-podzim. A švagrová čeká mimi v lednu. Takže bych tam mohla nakoupit dárky. No uvidím, jestli toho mýho "tichýho blázna" vytáhnu :sweat_smile: Jo a musím se za něj pochlubit, v neděli konečně přivezl pořádný úlovek - 70 cm štiku. Byla mňam mňam a ještě máme flák v mrazáku :sunglasses:
25. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak to závidím,štiku bych si taky dala :wink:

určitě je to i tím počasím,má prostě moc elánu a nemá ho kde vybít :wink:

holky,míše začalo chutnat vajíčko na tvrdo,včera mi snědla skoro celý :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to gratulace ke štice :grinning:
Snad tam ty malý věcičky taky trošku doplnily, protože nechápu co ty lidi s tím dělaji, ale strašně rozebraný a pootvíraný to všechno bylo, mě přijde že se lidi ve výprodejích chovaji jako prasata s prominutím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako ty bodýnka za 45,- mi přišly fakt zadara :grinning: :dizzy_face:
A já myslela že budeš nakupovat maličký pro sebe :grinning: že by si nám třeba chtěla něco oznámit :grinning:

Jé tak vajíčka natvrdo to jsme ještě nezkoušeli, to je šikulka Mispuli :slight_smile:
Já vůbec nevím co Kristý pořád dávat, chce jíst sama a nejde jí to tak se rozčilulje, taky za trest toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a mišák se zase chce spíš nechávat krmit a honzis taky,včera rozčílil manžela při cvičení,nechtěl cvičit a poškrábal ho,tak ,že mu jí plesnul přes zadek a řek mu,že z něj nic nebude a půjde do ústavu,protože se sám nenají :frowning2:
25. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli věř mi že vím jaké to je, když jsi na to dítě přísnější a pak tě to mrzí, takhle to mrzelo včera nás s MM, malá pořád jen řvala až jsme na ní museli taky křičet a dostala i mírně na zadek (přes plenu) u vztekání. No ale vždycky nás to mrzí když ji takhle pleskneme, přestože víme, že to nebylo jen tak pro nic za nic :pensive:

Já nevím co je lepší, Kristý už se snaží dlouho jíst sama a asi by se i najedla kdybych ji nechala, ale já u ní pořád sedím a sekýruju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dala před 2 dny mišákovi přes ruku,protože záměrně matlala a rozmačkávala v ruce jídlo,pak mě to tak strašně mrzelo

i na MM bylo včera vidět,jak moc ho mrzelo,že se neudržel,ale ono u toho cvičení je to těžký,nejhorší na tom je,že mu pořád nemůžeme vysvětlit,že když se u toho nebude vztekat,tak to bude mít odcvičený během chvilky,takhle se příčí,řve,škrabe,štípe a jsou z toho spocený všichni

tady leze ven sluníčko,hurrrá,oblečeme se a jdeme na náves,vyprodávaj sekáč,třeba tam ještě něco budou mít :wink: ,taky musíme koupit neteři dárek,má dneska narozky,honzis měl včera sváek,ale ani jsme ho neslavili,domluvili jsme se s babi a dědou,že to oslavíme,až bude hezky na zahradě s grilovačkou,stejně tak moje narozky,měla jsem je než jsme jeli na dovču,takže stejně nebyl čas
25. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli a to je Vojtovka nebo něco jinýho?

No jo já jsem zapomněla Honzíkům tady popřát všechno nej. tak to se strašně stydím :pensive: takže dodatečně všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face:

Pošlete nám taky sluníčko, tady je furt hnusně :angry: :unamused:
25. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo terez vojtovka,museli jsme se k ní vrátit,protože špatně mluví,ale je pravda,že to pomáhá

díky za přání,my mu včera vlastně ani nepopřáli,jemu je to zatí m stejně jedno
25. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo to je takový všestranný ta Vojtovka, hlavně že to pomáhá, i když vím jak je to pro to dítě těžký, taky jsme chvíli cvičily :confounded:

Naší Kristý je to taky jedno, ale přáli jsme jí i loni :grinning: má svátek za měsíc, tak jí koupíme asi golfky a panenku a uvidíme co na to poví :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se chystám míše koupit k svátku golfky nebo kočárek,ale ona ho má až na podzim :wink:
25. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli já jsem si říkala že bych jí to dala až k vánocům, sice kočárek za 200,- ale je velkej, působilo by to pod stromečkem líp ne :grinning: ale v zimě by s tím stejně neměla kde jezdit pořádně ale co jsem koukala po panenkách tak bych brala nějakou nečůrací nekakací a to se snad dneska nedělá :sweat_smile: nehodlám dát ale za takovou panu 500,- :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Terez-Páťa se nám teď taky v noci budí :frowning2: Sice se probere jednou,ale za to si pro jednoho z nás přijde a dovede si ho k sobě do postele :sweat_smile: MM tam dneska spal až do rána :slight_smile:

Já měla včera večer teplotu,tak jsem se potila a dneska je to už mnohem lepší :dizzy_face: Máme jet s holkama na bowling,tak musím být do večera OK :grinning: :grinning: :grinning:

add tresty-Patrik dostane po ruce i po prdeli,ale jenom proto,že pořád zkouší mojí trpělivost a bere věci,které jemu do ruky nepatří a nebo se umí taky řádně vztekat a to ho odvedu do pokojíčku a může přijít až se vyvzteká :angry: Možná to zní hrozně a vypadám jako macecha,ale nechci aby si každým vztekáním atd.všechno vydupal a vyřval :dizzy_face:

Dneska u nás už neprší,tak odpoledne vyrazíme ven-KONEČNĚ :slight_smile:

Honzíkům také dodatečně všechno nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky nejradši všechny chou chou hodila z balkonu,vůbec se mi to nelíbí :confounded:
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Negrovka myslím si že jako macecha nezníš, protože přesně tohle děláme taky, nechápu jak se snaží vyvztekat si věc kterou jsem jí nikdy na hraní nepůjčila ani nedala, to prostě ne... :wink:
Vy se máte že tam máte lepší počasí, kde všichni bydlíte? :astonished: tady je furt bílo a mlha a fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jestli nebude pršet tak taky půjdeme ven, co tady zavřený :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem ráda, že už nemáš teplotu, hlavně to s tím sportem nepřežeň :grinning:

Mispuli teď jsem nevěděla o čem mluvíš co je to chou chou, už mi došlo že to je to "šu šu" :grinning: no jako nám by právě stačila taková panenka co jsem měla jako malá, takový velký mimino, mrkací oči :dizzy_face: buďto ji vyhrabu někde po sobě nebo ji snad seženu :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez asi dopadneme stejně,obyčejnou panenku chci :wink:

mončo nejsi macecha,taky to tak proktikujeme a míša pomalu začíná zkoušet,co si může dovolit,honzis už ví,že na nás vztek neplatí a plácnutí má podle mě své opodstatnění,jinak si to to dítě nikdy neuvědomí,neříkám řezat,ale plácnout,proč ne
25. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem ráda, že se mezi vámi necítím jako že týrám svoje dítě, je mi to teda strašně líto kdykoliv jí musím plácnout, ale nechci z ní mít rozmazlenýho a nevychovanýho spratka :pensive:
25. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byly chvilku venku,oběhly jsme,co jsem potřebovala,to vám bylo radosti,až jsem se musela smát,jak míša spokojeně pochodovala :wink:

když svítilo chvilku sluníčko,tak bylo i horko,te´d je pod mrakem a řekla bych příjemně,hlavně řeka začala klesat :wink:
25. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek