• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
Mispuli jo brambory samotný u nás taky vedou! Občas si dáme jídlo v globusu a malý bereme ty brambory, lidi si musí říkat, sami žerou maso a dítěti nedaji, ale ona to tak ráda :grinning:
A tomuhle se říká ta preeklampsie jak jsi měla ty problémy s tím tlakem? Proto pokaždé ten rychlý zásah jo? :confounded:
14. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já nevím co přesně chceš vědět, jakou to má mít úpravu? Tohle zrovna vím, na to mám školu :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, Kája má povinnost posílat k 8. v měsíci zapalcenou zálohu na zdravotní pojištění a peníze odešly až 11. Volal na zdravotní pojišťovnu, jestli je třeba platit nějaký penále nebo jaký je postup a paní mu řekla, ať z mailu napíše žádost o bezdlužnost a napíše k tomu své rodné číslo. Víc nic.
14. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo terez to je ono,tělo totiž začne odmítat plod a můžeš i umřít,ale tomu už dneska umí zabránit,jen ne každýmu,jako třeba já,léky pomůžou,a pak musí řezat,ale nestěžuju si,jsme tady,jsme zdraví a nějaký ty handicapy taky překonáme :slight_smile:

no co na nás teď koukali lidi v mekáči malá do sebe tlačila kuřecí nugetu a hranolky :slight_smile: ,a když jim to chutná,honzík má třeba rád suchý knedlíky,těch sní víc než s omáčkou :wink:

zítra touhle dobou už budu možná v praze,jedeme s kamarádkou do ikey a večer jdeme na muzikál Mamma Mia,tak jsem si to teď pustila i na dvd,když je venku tak hnusně a míša mi tady trsá :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to jsem pochopila, ale nevím co na tom ty nevíš (stylizaci, slova??), já ti to teda napíšu takhle, jak vypadá papírová žádost:

Karel Novák
U Slona 14
150 00 Praha 5

Zdravotní pojišťovna
U Lva 8
150 00 Praha 5

České Budějovice 14.5.2009 (zařadit napravo tady to nejde tak dobře popsat)

Žádost o bezdlužnost (napsat tučným nebo podtrhnout, ne obojí)

Vážení,

jako osoba samostatně výdělečně činná mám povinnost platit vždy k 8. v měsíci zálohu na zdravotní pojištění. Tento měsíc, ale odešly peníze z mého účtu až 11.

Žádám Vás tedy o trpělivost a prosím abyste mne informovali, zda je vše v pořádku až peníze dorazí.

S pozdravem

(nad tohle se umisťuje ještě vlastnoruční podpis)
Karel Novák
r.č. 540584/3057
Tel.: 602 111 111

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestliže bude žádost přes e-mail tak tam není co řešit, adresy se vypustí, v předmětu bude "Žádost o bezdlužnost" dál se bude pokračovat viz výš. (jinak telefon se dříve nepřipojoval, ale je to dobrý pro rychlý kontakt).

Mispuli já měla vysoký tlak s Kristýnkou celé těhu, já ho mám vysoký i mimo těhu, teď je to ale nějaký lepší, jen jsem se nikdy necítila zle, i když jsem ho měla fakt hodně vysoko, asi jak jsem na to zvyklá, já to prostě nepoznám, naštěstí léky mi teda zabraly. No aspoň ušetříte, koupíte knedlíky a děcka se nají :grinning:

My budeme v Praze v sobotu, taky Ikea :wink:
14. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, děkuju, jo, nevěděli jsme, jak to sesmolit - co napsat, tohle jsme přesně potřebovali! Děkuju!!
14. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez :grinning: oni mají rádi i knedlíky s vajíčkem,ale nejoblíbenější jsou francouzský brambory nebo zapečený těstoviny
14. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak ty miluju i já francouzský brambory nebo zapečený těstoviny, takový obyčejný jídlo a já ho fakt miluju :dizzy_face:
Teď jak jsem těhotná tak bych mohla žrát celej den, ještě že tu zrovna dneska nic neni :grinning:
Ale večer MM nakoupí, tak počítám že se zase přejim až mi bude blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli no tak hlavně, aby se to vyřešilo a nechtěli po vás to penále, já myslim, že za těch pár dní ne, než stihnou sesmolit nějakou upomínku tak tam tu platbu od vás mají :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Kája říkal, že se na penále jedná o pár korun, spíš nám šlo o to, aby někde neměl zbytečně "škraloup". Děkuju, jsi hodná, pomohlo nám to.
14. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli v tomhle případě by šlo určitě o pár korun, horší to je když potom člověk o tom neví a přijde pokuta jako hrom co :confounded:

MM zrovna dovezl novou pračku tak já jsem happy :sweat_smile: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé pračku bych taky potřebovala,mám vycvakanej hlavní spínač a tak se vždycky navztekám,abych ho uvedla do polohy,z který navyskočí a dopere se to až do konce,ale na druhou stranu už ji mám skoro 9 let,tak co bych chtěla

taky čekáme na taťku,půjdou s honzíkem na nákup,já bych s míšou šla taky,ale je tam moc mokro :unamused:
14. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli 9 let je docela slušná doba na pračku, my teď máme snad starší, ale nedá se jí věřit, několikrát mi vytopila koupelnu, jinak pere dobře, ale jsem zvědavá na tuhle, je úzká tak bude taky trošku víc místečka v koupelně :dizzy_face:

My bychom s MM šli, ale půjde hodně pozdě na Kristý :confounded:
14. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jsme šli do krámu všichni,máme to za rohem a Míša hejkala radostí a až do krámu došla za ruku :wink: ,když jsme šli zpátky zase začalo pršet :confounded:
14. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ani nevím jak je tady, mám okno zády tak to neřešim :grinning: Ale tma je jako v pytli, no za chvilku půjde Kristý večeřet a pomalu hajat :slight_smile: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A vy taťku ještě nemáte doma nebo už jo?
14. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,už jo dorazil v půl sedmý a teď šel ještě něco vyřizovat,večer mi zabaví počítač,protože bude ještě zpracovávat to,co dneska naměřil v Praze :wink:
14. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak hlavně že je doma, já se těšim na toho našeho :grinning: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Penalé na socke chtít nebudu - vymáhají se myslím až nad 100,- kč a to mu za tích pár dní neudelá, ale kuli pripadnemu šrámu bych to taky napsala. :slight_smile:

Knedlík je i Filipove milované jídlo. Chcete trapas???? Jdeme si z námestí a tam je bufáč. Vlezem tam a Filip že chce knedlík. Meli tam půlku knedlíku, tak paní říkam at mi odkrojí 2 kolečka :grinning: Vytřeštila oči.... A říka že to tak neprodávaj, že jenom celý nebo půlku. Tak jsme koupili půlku a dala jsem si dve kolečka odkrojit. A my po meste a Filda dlabal knedlík. všichni se po nás otáčeli ale díte spokojené.

A na tenise mi robí hambu, že si od lidí co maj párky pořád pýta. tie párky. Ja kým tam dobehnem s krámu tak Filípek už se tlačí párkem......A ja furt nekomu kupuju pak párky at si nemyslia že mu nedáme najíst :grinning:

Mispuli to si fakt v tehu zkusila. Nezávidím a držím palečky at všechny handicapy časem zmizí.
14. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přejeme dobré ráno, včera jsme byly v BB. Už se těším na sraz, tak snad budou marodi z ČB brzy zdraví. Kájinka tu teď běhá a skáče, protože Púík skáče se sloniskem :confused: :grinning:
15. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a kdy je sraz? :slight_smile:
15. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavu"jakej trapas :grinning: ,hlavně že mu chutnalo,my takhle chodíme k nám do cukrošky na kornoutky,už ná tam znají,já bych mu zmrzku koupila,ale on o ni nestojí,pak jí musím lízat já a já o ni nestojím taky,takže vždycky kupujeme kornouty do zásoby :wink:

dneska tady taky navštívím bufet,každej pátek mají řízek s bramborovým salátem,tak dneska nebudu vařit :wink:
15. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, promiň, já tě nechtěla poplašit, jen že se těším, až se to domluví :wink:
15. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :wink: Až půjde Patrik po O spát,tak juknu pa pa :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
my už jsme relativně zdravý, akorát já pořád vypadám příšerně, už je to skoro 5 týdnů, ale nehojí se to :rolling_eyes: infekční už nejsem, takže na sebe dám kilo make-upu a na srazík můžeme :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no pokud nebude sraz v pondělí (plaveme) a někde, kde to nebudem mít úplně z ruky, tak se rády připojíme.
Před chvílí jsem přepínala TV a na ČT jde něco jako Sejdeme se na Vlachovce. Deny je z těch krojovaných trdel, co tam zpívaj ty dechovky úplně hotová, stojí u stolu, oči přilepený na telce a paří jak blázen. Když jsem to chtěla přepnout, začala brečet. Ach jo, to je hudební vkus... :grinning:
15. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Já vás normálně nestíhám dočítat po dlouhý době!!! :grinning: taky budu moc ráda za srazík!!dlouho sem nikoho neviděla,většinu času ted bloudím s malým sama a už mě to nebaví!!! :angry: takže srazík beru všema deseti!!!jinak si musím taky postěžovat.malej má poslední dny nějaký rozházený spaní :frowning2: on chodí spát většinou v deset dopoledne,alwe dneska to zalomil třeba už v osm,takže celý den to bude na pytel,včera šel spát se mnou v půl jedenáctý,dřív prostě ani náhodou,vždycky když ho dám do postýlky tak řev příšernej :pensive: ted fakt nevím jestli sem mu to neudělala já :unamused: domů chodíme v nepravidelný doby,takže sem mu asi rozházela režim.budu to muset dát zase do kupy.dneska cestujeme autem na moravu,tak sem zvědavá,jak zvládne cestu autem.když byl malej,tak dlouhý cesty v autě prospal,tak sem na něj ted moc zvědavá

Leni to je hezký :grinning: :grinning: tak zase lepší než nějaký techno ne???? :grinning: :grinning: malej zase rád zpívá,rádam u zpívám u koupání i během dne,když je čas a on občas zpívá sám,no pokud teda to jeho vískání je zpěv :grinning: :grinning:

Tak já se s váma loučím,mějte se tu krásně a za týden zase papa :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 11:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše děti jsou vycvičený na rock a metal/slabší/,ale dechnu si taky rádi poslechnou,zvlášť,když jsou upoutávky na Evu a Vaška,to se nesmím k televizi ani přiblížit :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky,tak u nás taky vede Eva a Vašek :frowning2: :frowning2: :frowning2: TO je nejhorší muzika :unamused: :confounded: Jinak u nás vede Panthera,Sepultura atd. :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bysme si negrovka rozuměli,u nás je to Iron Maiden,rush,Gamma Ray a maminčiny osvědčení Doors a nick cave :slight_smile: ,ale ze školky vozí honzíka děda a to pak poslouchá dechnu a přijde domů a křičí,že mu děda pouštěl muziku :sweat_smile: :sweat_smile: ,no a druhej děda,jako můj taťka,ten by při dechně umřel,nedávno říká,proč mu telefonujeme,když poslouchá Cradle of field a neslyší zvonění :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja taky dechovku nemusim,ale respektuju,kdyz se to nekomu libi. Ja jsem taky na rock a mirnejsi metal. Malej tanci asi na vsechno,oni jsou maly a asi jim je to tak nejak jeste jedno.
15. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek