• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
Tak to je super že máte prochajdu za sebou, já jsem dala malý Nurofen, zdála se mi horká a dala jsem ji spinkat, tak se probudila a úžasně se na mě usmívala, to jsem snad nikdy nezažila, vždycky řve :sweat_smile: no tak teď má docela dobrou náladu, odpo jí dám spát ještě jednou, asi to pořád potřebuje 2x denně, za chvilku jdeme obídkovat :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu dělat tvarohový knedlíky s jahodovou omajdou,tak sn,0ad se, mi to povede

a je dobře,že se kristý směje,hned je svět hezčí :wink:
25. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Honzíkům a Honzům vše nej :dizzy_face:

Vrátily jsem se z Tesca - kdo máte možnost, zajděte - koupila jsem Kájince trička za 45.-, pack 3ks za 135.- a další spousta věcí :slight_smile:

Zatím jsem vás nestihla dočíst, jen jsem postřehla, že řešíte tresty. Malá taky dostane, vyloženě vidím, že zkouší, kolik dovolíme, stačí, abysme se přiblížili a už říká: nechci na zadek, takže ona ví, co přesně dělá a nemá, ale zkouší. Někdy mi jí je pak líto, ale taky nechci mít doma rozmazlence :wink:
25. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,davam si kaficko. Take preji dodatecne Honzikum a pokud jsem propasla neci svatek nebo narozeniny,tak take vsechne nejlepsi.
Dnes je narocnej den,docela me boli hlava.
Terez:ty jsi 29tt,ty jo to leti vid?
25. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tvarohový jahodový knedlíky jsem dělala včera :wink: Dneska nevařím, dojíme zbytky a na zítřek musím něco vymyslet, zatím jsem bez nápadu. Taťka nám odjede rybařit, tak něco pro nás dvě...poraďte...
K panenkám - já mám někde na půdě miminko po sobě, klasický mrkací, co brečí, když se pokládá. Takže až bude chvilka, půjdu tam hrabošit mého Filípka :grinning: A měl by tam být i kočárek snad, ten jsem měla celkem hezkej na tu dobu, takže ho bude mít Deny po mně. Možná jí pak koupím ještě ty obyč golfky, jsou menší a skladnější.
Sakra, doufám, že to Tesco vyjde, v nejhorším tam zítra sjedu busem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když to slyším...tak tam prostě musím jet utrácet :sweat_smile:
Ad tresty - já malou občas plácnu přes ruku, když zaboha nechce poslechnout, ale asi jí plácám málo - ona z toho dostane záchvat smíchu. No prostě mám hroznej respekt...Peťa jen zvýší hlas nebo jen hodí "významnej pohled" a je po zlobení. Jo a asi před 2 týdny mě hrozně vytočila - přebalovala jsem jí na přebalováku pokaděnou, ona se vztekala, kroutila, šla do luku, skoro se nedala udržet, pak málem skopla CD přehrávač, co je vedle přeb.pultu na skříňce...no normálně mi ujela ruka a plácla jsem jí přes holou. Ne moc, ale asi 5 min. tam byly vidět prsty :frowning2: No - ve finále - ona se zklidnila a dostala záchvat smíchu a já tu bulela jak malá holka, bylo mi to strašně líto, že jsem jí plácla...
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a Honzíkům taky všechno nejnejnej!!!
Luci, ta Vojtovka na mluvení mě kdysi hrozně překvapila, dřív jsem myslela, že to je jen na pohyb. Ale cvičila jí sestřenka v 18letech, měla krvácení do mozku a odneslo to centrum řeči, takže pak právě vojtila a chodila na logopedii. A asi to fakt pomáhá, nakonec necelý rok poté odmaturovala a dostala se i na VŠ. Tak to nevzdávejte, asi to musí být děs, když malej nechce, viď...
25. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si zdřímla s Páťou a on ještě spinká :slight_smile:

Jinak jsem ráda,že máme stejný názor na výchovu :wink: Taky nechci mít navychovanýho spratka :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, máte nádherný fotky z plavání!! A ta poslední v albu - je to šikula statečnej!! :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-díky :wink: Statečný to on je :wink: Zvládal to skvěle,ale já na tom byla hůř a to mi nic nedělali :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s oli i mončou,ty dětičky jsou prostě šikulky,já vždycky,když viděla honzise po nějakým zákroku,tak jsem byla úplně na dně a při představě,že ho ještě jeden důležitej několikahodinovej operativní zákrok čeká se mi srdce svírá už teď

knedlíky se mi povedly,ale honzík sněd jeden a půl pod pohrůžkou a míša půlku jednoho,holt budou po mě a teplý sladký jídla nebudou nejoblíbenější :wink: ,tak se dorazili polívkou,tu maj rádi oba
25. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krista fuč a tady se kecá :angry: :grinning:

Byly jsme venku ale teda dalo mi to zabrat, jak se oteplí tak je mi hned zle, nevím jestli je tam blbej vzduch nebo se jen blbě dýchá mě, ale řekla bych že je dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem ráda, že jsme na tý prochajdě byly, teď tu malá rabuje šuplíky a je spokojená :confounded: :grinning:

Oli trička jsem tam neviděla, že bych se ještě vrátila :confused: :grinning: nééé už nemůžu utrácet :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem malýmu objednala matraci do postýlky a konec tento měsíc :sweat_smile:

Coko jj dneska skočil 29tt, ve skutečnosti jsem 28tt+0 to tady přidává :slight_smile: ale letí to hodně, za 10-12tt počítám, že budeme mít prcka doma :dizzy_face:

Já chci taky knedlíky :sweat_smile: Beat mi kdysi posílala recept, ale teď mi došlo že díky novým datům a těm starým ztraceným ho nemám :angry: můžete mi sem teda hodit někdo váš osvědčený? :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já jsem na sladký jídla tatar,takže jsem dělala vyjímečně podle kuchařky,ale byly dobrý 500g měkkého tvarohu,40g tuku,2 žloutky,200g hrubé mouky,sůl,ale dělala jsem poloviční dávku,vařit ve vroucí osolené vodě,vařečkou opatrně oddělit ode dna,aby se nepřilepily,když vyplavou nahoru,tak vařit ještě asi 5 minut

vidíš,já říkala,že potřebuje vybít energii,i když pro tebe je to zmáhající co,v tom jsem měla štěstí,sice jsem si nikdy neužila jen volný šatičky a pantofle,ale na druhou mi nebylo vedro a dětičky jsem pak nemusela moc dlouho navlíkat
25. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý den mamulky :dizzy_face:

já sem dneska poctivá kuchařka a od rána vařím :grinning: tak sme byli chviličku venku-jet am šílený dusno!!!myslela sem jaká tam není zima,tak sem nás navlíka a hned dole u vchodu sem nás trošku vyslíkla,to by sme se upekli-nevím od čeho máme balkon,že si na něj nemůžu stoupnout,než vyjdem ven,abych věděla jak tam je :grinning: :grinning:

Teda to je moc hezký,že sou zase slevy v nevhodnou dobu :angry: jako vždy

Terez přesně jak to napsala Mispuli,tak je dělám i já,sou fakt výborný!!!!

Dodatečně přeju taky všem Honzíkům vše nej nej v svátku!!! :dizzy_face:

Jinak k těm trestům-malej taky dostává přes prstíky,vždycky na něj několikrát houknu NENE Nesmíš a když neposlouchá tak ho plácnu,jinak to nejde :confounded:
25. čer 2009 ve 14:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak já si to prvně taky nezažila a proto jsem se těšila jak si to užiju teď, jak budu ukazovat pupíka atd., ale po předešlých dnech jsem vyšla ven celkem nabalená, proto jsem se tak pekla :sweat_smile: a malá si chtěla doma oblíct ještě bundu na mikinu tak o tý ani nemluvím :grinning: ale všechno jsem jí venku svlíkla :slight_smile: za chvilku jí prdnu zase spát, ať mi tu do večera pak neřve, taťka přijde pozdě, tak to nebudeme mít jak rozptýlit :grinning:

Díky za receptík, to si někam musím uložit a určitě je uděláme :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně škoda,že sem nejde dám video,malýho sem natočila při obědě,ja mi usíná :grinning: :grinning: byl u toho tak nyny,vždycky dostal lžičku do pusy,tak malinko požvejkal,u toho zavíral uči a kymácel se dopředu a dozadu,pak to zalomil dozadu,chviličku ležel,pak se rychle do sedu,další lžičku až pak vytuhl uplně :grinning:
25. čer 2009 ve 14:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je sladký Beat :slight_smile:

Malá včera od MM dostala dost (když se ještě bavíme o těch trestech), to bylo asi prvně co jí plesknul víc, ale už to fakt s ní nešlo a pak dala pokoj. Taky nás to oba dva večer strašně mrzelo, ale jak říkám spratka ne :pensive: a pleskání na ruce je vidět, že už bere vyloženě jako poučně, že ani nepláče, jen jednou jsem jí pleskla až to štíplo i mě :sweat_smile: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele jako já ho dneska pleska dost,protože mi opět tahal hlínu z květináče :angry: a on se tomu smál když dostal :angry: jenže on jak se začně řechtat,tak j áse neudržím a začnu taky :sweat_smile: takže efekt žádnej.ale on většinou po tom plesknutí dá pokoj,ale dneska prostě ne
25. čer 2009 ve 14:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez mám zítra vzít kočár??že by sme šli třeba potom ven?? :confused:
25. čer 2009 ve 14:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo když se malá směje tak to ani nejde mlátit jí dál, ale udělám aspoň prstem "ty ty ty" dneska jsme jeli kočárkem a malá ví že si nesmí rozepínat suchý zipy na botách, stačilo vždycky říct jen: "Kristý" když si na ně šahala a byl klid.

Kočárek klidně vzít můžeš, uvidíme jak to klapne se spaním, musím malou dávat zase dvakrát denně, aby nebyla protivná, za chvilku snad půjde, ale nevypadá na to :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda mlátit, to tady vyznělo fakt hnusně když o tom tak mluvím, doufám, že na mě někdo už pošle tu sociálku až si to tady přečte :sweat_smile: modřiny nemá tak snad nám jí nevezmou :sweat_smile: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat to je kouzelný,taky nám takhle míša usnula a mám honzise nafocenýho,jak tak usnul v itálii při špagetách,jen to pořád přetahuju,protože těch fotek je moc a automaticky se uložily do programu od olympusu,tak je po jedný,jinak mi to nejde,přetahuju do comandru a odtud je pak z jednoho souboru šoupnu na rajče

jé terez ty jsi dala dala novou fotku :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez my víme jak to "mlácení"myslíš,tak neboj :grinning: dobře,já ho vemu a že by sme pak mohli na cvhíli ven :wink: Jinak krásná nová fotečka!!!to je od babí ze zarady?? :dizzy_face:

mispuli byl u toho fakt kouzelnej,sem musela rychle vstát a sáhnout pro foták,protože bůh ví,kdy se to bude opakovat!!!tak až to budeš přetahovat na rajče,tak dej i sem,at se pokocháme!! :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 14:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli asi až ted sem pochopila,že tu fotku nemáš?? :confused: :zipper_mouth:
25. čer 2009 ve 14:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj to je ze zahrady, akorát se sama nemůžu v tý diskuzi nějak identifikovat tak neručím za to jak dlouho tam tu fotku budu mít :sweat_smile:

Holky jak vám ty děti takhle usnouuuuuuuuuuuuuuu???? Mě malá fakt za boha neeeeeeeee! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez taky mi dělá problém tě tu odlišit-sem u tebe zvyklá na černobílé,ale změna je život,zvyknem si obě :grinning: Terez to musíš dát prášky na spaní :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás mišák nespal dopoledne,tak odpadla ve čtvtr na dvě a ještě chrní,asi ji budu muset vzbudit

bea:mám jí,ale uvidíte jí až na rajčeti:slight_smile:)

nejhorší na tom je,že když dělám na míšu ty,ty,ty,tak se mi začne strašně smát

včera večer rozesmála manžela,nechtěla spát v postýlce,hejkala tam,tak jí šel dát ještě trochu mlíka a natáhnout myšku uspávačku, a ona stála v postýlce,jak zmerčila,že jde,tak prej zajela do postýlky,lehla a dělala,že spí,potvůrka jedna :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli já už sem nechápavá,omlouvám se,sem už fakt bez mozku :grinning: :grinning:
malá je dobrá,to bych chtěla vidět!!!!ty děti sou fakt klauni!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 15:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já koukám z okna a vody je víc a víc,prej jde přes husinec a prd už tady máme druhej povodňovej stupeň,tak tím to doufám končí,při 3.nám nateče do sklepa :frowning2:
25. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli,jejda,doufám,že třetí stupen už u vás nebude :pensive: :confounded:
25. čer 2009 v 15:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli ta je slaďoučká :dizzy_face: Kristý taky umí být sladká, ale fakt musí chtít, teď jsem na ní sahala a je zase horká, musím jí změřit teplotu :frowning2:

Beat nemocná by být neměla aby si neměla strach, myslím si, že to může být reakce na to očkování nebo na zoubky.

Ježiš ta voda je otřesná :frowning2:
25. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek