• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Terez,mno doufám že bude mala OK,hlavně kvůli ní :frowning2: mno i hlavně,že už nevím kdo by mi malýho zítra pohlídal,jen mě i mrzí,že když jí není dobře,že nebude mít moc klid :confounded: :pensive: tak já budu chvátat a procházkování necháme na jindy,at si prdelka odpočine
25. čer 2009 v 15:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat nemocná opravdu nebude, měla sice tak před dvěma dny průjem, ale jen jeden den a to si myslím, že bylo jídlem, jinak nemá rýmu, netečou jí oči, kašel ani nic podobnýho, nemocná určitě nebude, takže se nemáte čeho bát, opravdu si myslím že o sobě dává vědět to očkování, je to asi 9 dní nebo ty zoubky, je toho teď na ní hodně, ale ona si stejně radši hraje než by byla v klidu, to ani neví co je :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky držíme palečky,ať je všechno ok

od Písku totál zataženo a hřmí,husinec přetekjá,tak doufám,že nás to nespláchne jako na tý moravě :frowning2: ,asi jdu vzbudit mišáka,aby taky usnula večer
25. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to neberu tak,že by sme od ní něco chytli,ale aby jí pak třeba nebylo ještě víc zle,ale dám na tebe :wink: mno nic,jdu se na chvíli natuhnout,když malej ještě chrupká,tak zatím papa :wink:
25. čer 2009 v 15:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli no nekecej :astonished: tady to fakt na déšť nevypadá, tak vám držíme palce ať je všechno OK :pensive:

Beat pááá :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naštěstí,většinou když to jde od písku,tak se uhne,tak snad i tentokrát
25. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty kráso, tady hřímá, bude lejt!!! :astonished:
25. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec jsme do Tesca vyrazili, ale v naší velikosti nic moc. Teda koupila jsem Dendě 2 trička - každé kolem 40Kč (jedno s prasátkama, jedno s rybou :slight_smile: ). Terez koupila jsem tam pro švagrovou 7pack bodýček za 66 Kč, to je ještě výhodnější než jsi psala (škoda, že měli jen velikost Newborn). Koupila jsem klučičí - jsou všechny s autíčkama, moc hezounký. No, co s nima budu v lednu dělat, to nevím...tipuju, že bude mít Deniska bratránka, takže se určitě narodí holčička :grinning: Ale v poho, kolem je to samá těhulka, takže je určitě někde udám.
Tak, Peťa kouká na nějakej fotbal, tak to tu balím a jdu spát. Pokud tady ještě někdo brouzdá, tak přeju dobrou noc - a pokud ne, tak dobré ráno brzkým vstávalíkům :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se snad ještě spí nebo co :grinning: :grinning: .°Mamča taky vyrazila do tesca a tak má honzík prý 2 nový trička a míša 3 :grinning: :grinning: ,jen ty slevy v táborským prej byly 30-50%
26. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tady bylo 30-70%, akorát většina těch velkých slev byla na ty Newborn věci. Ale i tak to šlo docela.
Dneska a zítra jsme s D samy v celým baráku, babči jsou na chalupě (teda jsou tam už od května :sweat_smile: ), můj taťka jel na kola a Peťa na ryby. Tak jsem zvědavá, co tu budem dělat...teď mi kamarádka odvolala dopolední procházku, takže vyrazíme samy. No, večer mám o zábavu postaráno, kouká tu na mě Mt.Everest nevyžehlenýho prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci, asi se nespí, ale jestli jsem dobře pochopila, Beat někam vyráží a Terezka jí hlídá Danďulu, takže asi nemá čas psát :wink:
26. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je pravda,zapomněla jsem,my zatím taky nemáme program,honzis je ve školce,ještě v pondělí a úterý a pak má prázdniny,tatka jde večer na pivko,i když kupodivu se galantně ptal,jestli nechci jít já,ale myslím,že počítal s tím,že mu řeknu,že panáky za mý narozky může zaplatit i on :slight_smile: ,ale snaha se chválí :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já včera odpoledne 39,7° a kleslo mi to ráno jenom na 37,7°,tak jsem vyrazila k doktorovi a ten měl podezření na zánět mozkových blan,ale naštěstí to je v pohodě,tak jsem dostala antobiotika po 12 hodinách a prý by to mělo hned zabrat :wink: Už se cítím trochu lépe,tak snad to bude už jenom OK :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Leni na ty bodýčka za 66,- jsem taky koukala ale byly jen bílý že? No a taky je tam měla rozhrabaný a rozkradený :rolling_eyes: Ale taky máte pěknej nákup :slight_smile:

Negrovka to je teda šílená teplota :confused:

Kristý měla v noci teplotu, tomu taky odpovídalo spaní od 20h-23 jsme u ní byly 4x a jinak pořád pokníkávala, asi ve 00h jsme ji museli vyndat a být s ní vzhůru do cca 2h jinak příšerně vřískala, od 3h byla zase vzhůru do cca 5h nebo dýl já už nevím mám v tom zmatek a pak jsem ji tam dala na chvilku a spala do 7h, ale tahle noc byla jedna z nejotřesnějších co jsem kdy zažila, i když jí teplota klesla tak prostě nechtěla spát a pořád řvala a natahovala ruce. Teď se mi tu válela po zemi že bude spinkat tak jsem ji dala k Lukymu do postýlky (v její spí Danísek) a ona se úplně probrala a spát teda asi zase nebude. Mě děsně bolí palice z vyspání, jak jsem ji dala spát v těch 5h, tak jsem zůstala ležet v obýváku na zemi, MM mě tahal do postele, ale seřvala jsem ho že to nemá smysl když budu za chvilku zase vstávat :sweat_smile: takže jsem opravdu rozlámaná příšerně, bolí mě žaludek. No uvidíme co víkend, MM jde zase do práce, takže odpočinek ani omylem. :pensive:

Tak se tu mějte hezky a přejeme všem pěkný víkend :sunglasses:
26. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ty bodýčka jsou bílý s obrázkama autíček. Rozhrabaný byly teda pěkně, nechápu ty lidi...bylo tam v řadě na věšáčku asi 10 stejných balení ve stejné velikosti a kromě jednoho (který jsem vzala) byly všechny otevřený, někde nějaký chyběly, rozhrabošený...no chápala bych kouknout na velikost do jednoho balíčku, ale proč rozbalovali všechny - no lidi jsou fakt občas prasátka :grinning:
S horečkou Kristý je mi to líto, třeba zoubky nebo to očkování? To je děs, že ses takhle nevyspala, ještě jak jsi těhulka...
Negrovka - to je blbý, že jsi marod. Horečku jsi teda měla pěknou :frowning2: Tak snad ti ty antibiotika brzy zaberou, hlavně, že to není ten zánět mozk.blan. Tak zkus odpočívat, hodně pij. Jo a na velký horečky docela pomáhá jíst vychlazenou jablečnou přesnídávku - třeba vždycky jen 2 lžičky, pak za chvíli zase...zní to hrozně divně, ale vím, že mi to vždycky říkala babička a kolikrát mi to opravdu pomohlo i při čtyřicítkách :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se s váma po perným týdnu přišla rozloučit, ještě dobalit a pak vyrážíme na dovču :wink: mějte se tu krásně :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já vím který myslíš, špatně jsem to napsala, ani už nevím proč jsem je nevzala, ale asi protože toho pidioblečení už máme fakt dost :slight_smile: Malá má skoro celý den teploty, já se strašně bojím dnešní noci :frowning2:
Tak nám držte palce a mějte se hezky!!! :slight_smile:

Oli hezkou dovču :dizzy_face:
26. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,doufám,že budete mít dnešní noc lepší a teplota odezní,Míša začala pšíkat,tudíž nás čeká rýma,takže jsem taky zvědavá na dnešní noc,většinou se jí to spouští jako na potvoru okolo půlnoci :frowning2:
26. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Tak jak jste se vyspinkaly??

My jsme včera debatily s MM a došlo nám, že naše malá vlastně nikdy celou noc nespala - prospala převážnou část noci, ale vždycky se u ní aspoň 1x bylo, i když pár nocí ne, ale to se tak snad nedá ani počítat.

Mimochodem dnešní noc, supeeeeeeeeeer!!!! Sice včera večer byla příšerně hyperaktivní, nepodařilo se nám ji vůbec dostat do postele před 21:15, ale úplně jsem jí zfetovala - Nurofen na teplotku (protože z ní lil úplně studenej pot), Chamomillu + Mudisal na dásně a asi to zabralo nebo co, protože jsem u ní do 7:15 nebyla :astonished: MM jsem ráno budila do práce (budíka si nedával když máme malou :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a byl z toho úplně vyřízenej že pořád spí, hrozně se bál že jí něco je :sweat_smile: no takže vyspinkaná jsem úplně parádně :dizzy_face: i když jsem se v noci sama budila, jak jsem zvyklá zase :sweat_smile:

Doufám, že jste měly ostatní taky tak dobrý noci :sweat_smile: :slight_smile:

Mispuli co ta rýma, snad se vám to nerozjelo a co povodně? Včera tu zase lilo tak jsem na vás myslela!!
27. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho j terez:rýma se spustila,nechápu,že to musí být vždycky kolem půlnoci,nakonec skončila u nás v posteli,u sebe ječela a já mám přece jen vyšší polštář,ale vzpomněla jsme si na tebe,byl ze mě skrčenec,jak se pořád hrabala,aby si našla nějakou pozici,ve který se jí bude líp dejchat

buřina tady taky byla příšerná,ale voda zatím v pohodě,včera to hodně ustoupilo,takže ok
27. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli to jsem ráda s tou vodou. Ale ta rýma to je hrůza, naštěstí na to netrpíme, ale je to protivný, dokáže to pořádně odrovnat i dospělýho, jak se říká: "Mužská smrtelná nemoc - rýmička" :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hlavně ať je Miška brzo fit!! Je to hrozný když nemůžou spinkat, já pročetla nějaký témata a to co se s námi děje je asi fakt reakce na to očkování, to jsem nečekala, věděla jsem že to může být všelijaký, ale fakt to předčilo má očekávání :sweat_smile:
27. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu k vám načuhovat a zjistit jak se máte. A koukám, že Terezka už je 29 tt! :fearful: :confused: Ten čas tak letí, to je hrůza! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári no jo, za chvilku budu mít doma dvě zlobidla :dizzy_face:
Co Anettka jak je? :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se máme super. Začali jsme chodit na cvíčo do Igy, Anettka z toho byla úplně unešená! Včera jsme se byli podívat v Bezbot a tam se jí taky moc líbilo. Malá je skvělá, vůbec nepláče, je s ní legrace, krásně papá a přibývá. V pondělí jdeme nechat píchnout naušničky, tak z toho mám trochu stres... :confounded:
27. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári a kam jdete píchat? :slight_smile: U nás naušničky byla asi jediná věc která se obešla bez problémů - trošku pláče když ji drželi, ale žádný hnisání, protáčení taky v pohodě, tak se neboj, určitě vám to dopadne taky dobře :dizzy_face: a jaký naušničky máte pro malou? :slight_smile:

To je fajn, že je moc hodná, já si to vyzkouším třeba u druhýho jak to vypadá - hodný dítě :sweat_smile: včera jsem si chovala 2měs. mimi a taky byl strašně hodňoučkej, občas si zatlačil tak si poplakal ale byl klid, za to malá na něj koukala jako můra :sweat_smile: neměla dobrou náladu, jinak má dětičky ráda :sweat_smile:
27. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Propíchnout jdeme k naší dr., náušničky máme klasické zlaté pomněnky ( půjdou nám k očím :wink: )
27. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To bude kočka teda :slight_smile: a jak bylo vlastně v BB?? Já tam byla naposledy min. týden a už se mi tam znova moc nechce, hlavně pokud bude špatné počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda min. týden - to kecám, bylo to v ÚT.
27. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, je to tam hezké, jen škoda, že se nedá s kořárek až nahoru. Nebo teda dá, ale musí ti někdo pomoct. Malej se líbilo, hlavně v balonkách! :grinning:
27. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tak tam jsme ani nebyly :sweat_smile:
27. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ty jsou tam úplně dole. Už se těším, až tam budeme chodit v zimě...
27. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek