• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Ahojky holky,
tak všem jež ohrožuje voda držíme moc palce ať to zvládnete co nejlíp!!!
29. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,holky,

tak jsem vás dočetla a bolí mě žaludek z tý vody. Holky, zvládněte to dobře tam, kde to zlobí! My byli o víkendu u našich - já měla sraz ze ZŠ a jeli jsme od nás společně autem - bydlela jsem na vesnici 4km od Sušice - a jeden kamarád v průběhu večera volal domů, jak to u nich vypadá a v 1.00 řekl, že musí, že mají vodu u baráku. Tak jsme jeli ostatní taky. Podél řeky postávali lidi a u nás na druhým konci vesnice taky byli lidi vzhůru - sousedi měli při posledních povodních 60cm v baráku. Byl to hrozně nepříjemný pocit.

Terezko, kde jste byli plavat?
29. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Oli,
je to hrozný s tou vodou, co víc k tomu říct :pensive:

My jsme byli plavat tady v Č.B. v bazénu pro neplavce, ono nás to s Kristý stejně nikde nebaví dýl jak hodinu - ani Kristý s námi :grinning: takže nemělo smysl se někam trmácet a myslim že jsme si to všichni užili dost :dizzy_face:
29. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pořád na vás myslím, doufám, že jste všechny v suchu :frowning2: My jsme tady v Sucháči v pohodě, co se týká vody, je tu jen Vrbenský potok a i když přeteče, tak to vezme max. sklepy. Ale babi (ta, co už nežije) bydlela hned kousek od řeky když byly před lety ty povodně, bydlela v přízemí a to bylo hrozný. V první vlně jí šla voda cca do 1 m, takže jsme tam potom, když opadla, byli zachránit věci, co byly nad tím metrem a další den v druhé vlně už to šlo až do stropu, resp. nad strop do dalšího patra. Bydlela v těch seniorských bytovkách, jakoby naproti Ternu, za Penny. No, odváželi jí v loďce :slight_smile: Fakt to byl děs, když si na to vzpomenu. Naštěstí babi byla optimistka...

Terez, takže jste byli na klasické plovárně v ČB? a jak to tam šlo? Mají tam nějaký přebalovák v šatně nebo tak něco? Já tam byla naposled snad před 3 roky a navíc jsem si takových věcí moc nevšímala. Jo a co čistota? myslím, že jsi kdysi psala, že tě někdo od toho odrazoval...Jinak krásná nová fotečka v profilu. Už tě zase líp identifikuju, když jsi černobílá :grinning: :wink:
29. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,

já se právě dovolala na "Červený kříž", tak berou věci na úklid. Jídlo, šatstvo ne - mají to dle pokynů krizového štábu a požadavků obcí........kdybyste chtěl někdo pomoct....
29. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já jsem se právě taky nemohla identifikovat :sweat_smile: Proto jsem zase změnila foto :slight_smile:

No náhodou plovárna super :slight_smile: Zrazoval mě někdo tady, že je to tam špinavý atd., ale nebylo. Malou jsem prdla MM na převlíkání a prý dostal skříňku hned vedle přebalováku takže paráda, to v Třeboni jsem to měla s malou složitější, když jsem nevěděla že tam přebalovák je, navíc jsem od něj asi i měla skříňku dost daleko. Jediný co mě teda šokovalo :angry: je že žencký lezly chlapům do šaten protože chodili s chlapama do páry, ale sprchy jsou hned u toho (stejný jako u ženckých) tak tohle se mi jako nelíbilo, aby mi tam na MM někdo čuměl, to ať se na mě nezlobí teda, kdyby tam do ženckých šaten takhle vpadl cizí chlap, tak ho zabiju!

Já jsem chtěla zrovna dát ty šaty, už dlouho tady nějaký mám, prodávat se mi to nechce, když dneska stojí hadry pár šupů tak to ani nikdo nekoupí, tak jsem myslela právě takhle darovat.
29. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a co myslí těma věcma na úklid? Já se takhle blbě ptám, ale vzpomněla jsem si , že včera ve zprávách říkali, že nemají jak uklízet a chybí jim věci jako kolečka, lopaty, smetáky a tak. Tak abysme tam nehnali s Jarem a Domestosem a oni se nám nevysmáli :grinning: Jo a kam se to má přivézt?

Terez, tak to je super, asi tam příští víkend vyrazíme zařádit, když už nám plavání skončilo. A jak hračky, plováky a tak - maj tam nějaký erár nebo si tam můžeme vzít naše?
29. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to jsem tam právě taky zjišťovala, ale asi tam erár neni, ten plovák bych taky ocenila a určitě kupte - jestli nemáte, takový ten kruh jak má "popruh" mezi nožkama, to nám chybělo docela, protože kolem nás plavalo mimčo a to si v tom pěkně lebedilo, my jsme museli tu naši šmudlu pořád držet :slight_smile: a určitě taky vyrazíme co nejdřív znova :slight_smile: akorát tam byl teda jeden asi 16ti letej páreček co tam skoro souložil - v tom dětským bazénku, tak tohle bych jako nemusela :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodně lidí tam chodilo dělat kraviny (jak je to mělký) místo toho aby byli ve velkým, taky MM říkal jak šel kolem, že ve velkým neni skoro nikdo. A co je v Budějovicích klasika - vířivka, kde sedí hodinu ti samí lidé, to třeba v Třeboni se mi líbilo že ty lidi byli slušný a obměňovali se tam, ale tady nemáš šanci...

To je taky pravda s těma věcma na úklid :sweat_smile: ale asi je tim myšleno to první ty lopaty atd. na odklízení toho bordelu :pensive:
29. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslím, že nejen ty lopaty a tak, paní říkala i rukavice atd. Tak my koupíme rukavice, prostředky, nějakou lopatu, hadry.............odvezeme to na ČČK - Husova 20. Jsou tam od 8.00-20.00.
29. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, koukám že řešíte povodně. já koupila kýble, rejžáky, savo, rukavice a holínky, zubní pastu a kartáčky. je to hrůza je mi těch lidí moc líto...

jinak jsme byli na víkend u našich a našim nešel net. tak jsem myslela, že s váma trochu "pokrafu",ale Maru si vzpomněla, že mi ukáže co je histerák, tak jdu na ní..........
29. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Hani, jak se máte jinak s dětma? :slight_smile:

Tady už zase leje a práská to přímo nad námi a v TV říkali že mají být přívalový deště až do ST :confounded:
29. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Hani a co Milanovi v Olomouci????

Holky ja jsem nejak podozrivo v klidu, nato že mám Malši 20m od baráku. Samozrejme v klidu o nás. Ve správach to vidím a je mi tech lidiček tak líto. Mne by piclo..... Je to hrozné.
Vy ste zažili už povodne v 2002. Mne se to vtedy týkalo, jenom tak že kámoška tu mela deti u babičky a nemohla se pro ne dostat, aby je odvezla. Ale celé jsem to videla na videu čo pak vyšla VHS povodne. A ješte to znám z vyprávania od MM a od risky v garáži - do pul stehen.

Všem držím palce, at voda žádna neprijde a doufam že to ikoho moc neohrozilo i když je evakuovali. Myslím na všechny.
29. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
včera nám nešel net, zas to asi někde bouchlo......

Maru má nějakou srajdinu, asi u našich spláskala hodně ovoce a teď jí to prohání...... jinak celkem dobrý. dneska jdem nakontrolu Vojtovky, se mi tam vůůůůůůůůůůůůůůůůbec nechce.....Honzul si oblíbil kabýlky, nějak se nám zasekl na plazení, zkouší na čtyřech,ale ještě mu to nejde.......

jo, pořídili jsme vozík za kolo,tka jsme mobilnější,co se týče akcí ve stromovce........ :wink: :grinning:

Slávu, ani nevím, dneska jim budu volat, ale zatím asi nic, oni jsou přílo v OL, a tam to snad tak hrozný není..... no já po zkušenostech bych si barák u vody už nepostavila, i když mě to vždycky lákalo (táááklová romantika.... :wink: )
povodně mám v živý paměti z práce a jen vím, že lidi jsou nepoučitelný - si vybavuju scénku, kdy byl sokolák pod vodou, někoho tam odtud dokonce myslím táhli a teď nevím jestli na lodi nebo helikoptérou, byli v ulicích nandaný pásky a lidi tam přesto chodili se dívat a fotit si to - nechápu...... stačí voda do půl stehen a nikdo vás odsud nedostane......

mě se chce vždycky skoro brečet, když to v tý televizi vidím, chudáci lidi......
30. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

včera zase slejvák,to byl děs,ale hlavně,že už je zase klid,tak snad to tak zůstane,akorát mě děsí,že je tam zase teplo,včera bylo dusno jako blázen,tak se ani nedivím,že přišli bouřky,tak snad dneska to tak nebude,ale vedro jem i teda fest :confounded: asi mám už návali,z přechodu,či co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hani jo,jo lidi sou hrozný,nikdo si neuvědomuje,že je taky v nebezpečí,navíc mi to přijde nechutný :confounded:já už doufám,že to všechno skončí!!!i když co sem poslouchala v televizi,na nějakým slovenským kanále,tak tam předpovídali nicm oc hezkýho,snad se pletou :pensive:

Navíc chci hezký počasí,at už můžem konečně do tý stromovky!!! :angry: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Teda nechci být pesimista, ale teď jsme přišly z prochajdy a je tam takový dusno, že počítám, že po obědě zase začne pršet :frowning2:
A včera jsem vám zapomněla napsat, že už nám vylezl ten 8.zub, takže už máme komplet přední. Teď nás asi čekají stoličky, co? Tu Chamomillu vulgaris jsem radši koupila, ať jí máme pro jistotu na příště doma. Měli jí v "naší" lékárně, kam chodíme - ta vedle ordinace Skály a Matoušové. Mají tam těch homeopatik plnou skříňku.
Hani, ty lidi co se nechtěj evakuovat taky nechápu. Jak jsem psala, naší babi taky vezli na loďce, ale to bylo proto, že ta voda jim tam natekla nečekaně rychle, babi jela mezi prvníma, ale už to pěšky nešlo. Fakt to byl mazec, je mi hrozně líto těch lidí. Odpoledne chci nakoupit nějaký Sava a tak a sjedem s tím do toho Červeňáku. Akorát nevím přesně, kde to je, tak snad to najdem.
30. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem vás kousek dočetla...nad tou vodou ani ratši nepřemýšlet...ono je to těžký, lidi co žijí v baráku x let a najednou mají o vše přijít! na jednu stranu je to nezodpovědnost, ale na druhou se jim ani nedivím, že chtějí v těch domech zůstat :sweat_smile:

To máte jako tady u nás minulý týden, to přišla voda během půl hodinky jsme měli plnej potůček (jak jsem psala, co přes léto i vyschne) a hasiči tady lítali kolem řeky a hledali "mrtvolu" vodáka. 5Oti letech chlap co jede ožralej na raftu i když to všichni kolem nedoporučují vyjíždět na řeku. Místo toho aby se pomáhala kde je potřeba, tak se zachraňuje "ožralej blb" :angry:
Některý lidi to prostě nepochopí i když se stane neštěstí...a vodáckej kemp mám přímo u baráku a je plnej pořád a pořád se sjíždí řeka i když je to nebezpečný :frowning2:
30. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nějak nemám čas vás dočítat. Moc kecáte. :grinning:
My sledovali povodně jen v televizi a taky jsme koukali na stránky povodí Vltavy. Tam jsme sledovali průtoky řek. Doufám, že už to konečně skončilo. Už mě ty lijáky vůbec nebavili.
Dneska jsme si konečně užili po dlouhé době krásné počasí a ono to zase vypadá na hnusnej liják. :unamused:
30. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no už aby bylo fakt nějak normálně :slight_smile: Buď leje, nebo je strašnej pařák a z toho pak právě zase buřina. Ale naštěstí je docela teplo pořád.
No těch vytopených lidí mi je fakt líto, to je strašný. Tady u nás v Husinci je to už dobrý. Naši úplně, sem se voda nedostane. Lidi trochu u řeky vytopený byli, ale naštěstí to nebylo horzný, to byly jen sklepy a zahrady. Tady se to právě většinou jen "prožene" a nehorší to je tam dál, tam se to rozleje. Tak teď už jen aby bylo hezky a všechno se vysušilo.
Tak krásný den, my jsme tu od rána do večera pořád venku, když počasí dovolí :wink:
1. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak vás zdravíme už z domova,v neděli nám nařídili,že se musíme do půl desátý vystěhovat,tak jsme šli k frantovejm rodičům a čekali,vlna kvůli který jsme museli z domu přišla kolem 5 hodiny odpoledne,v půl sedmý nás franta vez do tábora,protože nám řekli,že nás domů nepustí,i když voda se k nám nedostala,sotva jsme přijeli k našim,tak volali,že povodńová komise rozhodla,že se můžeme vrátit,tak jsme zůstali u našich do včerejška,chtěla jsem se vám ozvat,ale brácha měl rozbitej počítač,měli jsme ve sklepě 2 cm čistý vody,dostala se tam spodem,vzhledem k tomu,že já se před evakuací do sklepa nedostala,tak franta vynosil jen nejdůležitější věci a včera mi přiznal,že jsem přišla o starý fotky :frowning2: :frowning2: ,no nic hlavně že to skončilo v pohodě a že jsme zdraví

vera vy jste z Husince? To jsme nevěděla,tak hlavně že se vám to vyhlo :wink:

teď vylejzá ven sluníčko,jdu rychle vyprat :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je mi líto s těma fotkama, nejdou ještě zachránit? My je u babi kdysi taky celkem zachránili, opláchli jsme je od bahýnka, sušili na sušáku a pak přes utěrku žehlili :grinning: Teda ne, že by byly nějaký extra, ale dalo se na ně ještě koukat, babi tam měla fotky z mládí a pak taťku s tetama jako děti, takže aspoň něco...
Jinak jsem ráda, že jste všichni v pořádku a v suchu.
Dneska je krásně, i když se mi zdá, že zase trošku dusno, ale hlavně, že se dá být venku. Od rána jsme se venčily, napřed golfkama, pak na tříkolce a je to super.
Tak užívejte sluníčko, snad to už vydrží.
1. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,s tema lidma je mi to taky lito,behem par vterin prijit o vsechno :unamused:
Ted vam musim napsat,ze jsem chytla kliste. Nevim vubec kde. V podpazi me neco svedilo,ja se poskrabala,kouknu a ono jsem ho kus urvala. Tak hned jsme ho vytahli,ale zbyla tam malicka tecka cerna,asi kousek nozicky,vydesinfikovali jsme to a dali cernou mast-vycetla jsem to na netu,dnes uz tam ta cerna tecka neni,ale mam to cervene. Holky ted to musim 3 tydny pozorovat. Bojim bojim. Fakt je to hnusnej pocit. Nejhorsi je to ,ze jsem ho kus odskrabla a zustala tam ta hlavicka,to je to nejhorsi,protoze ja vypousti ten jed. Tak uvidime. Pa,pa
1. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj čokoško, tohle se stalo mé sestřence, ta měla klíště vzadu za krkem (pod vlasama) a taky si ho utrhla. Bylo to v době, kdy hodně strašili boreliozou atd., tak s tím jela k dr, aby jí ho případně vyndala. Dr. řekla, že to má akorát kontrolovat - jestli se jí tam neudělá flek - jinak se s tím nic nedělá.
Ta černá mast je dobrý nápad. Jinak věřím, že to je hrozně nepříjemnej pocit, tak snad to bude dobrý...Červené to můžeš teď mít kvůli podráždění té kůže, mně se pokaždé po vyndání taky udělá flek - jakoby štípanec a i to svědí, ale za 2-3 dny to je většinou pryč, tak neboj. Držím palečky.
1. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj čokoško a zbytku: honzis měl taky klíště,zjistili jsme to náhodou,měl ho tam asi od pátku od večera,to jsme byli v pivovaře na akci a je tam lesík,přišli jsme na něj v neděli večer u našich,když tvrdil,že má nad uchem bebí a ono tam bylo hajzlík přisátý,od nás ho za boha vyndat nechtěl,tak jsme jeli ke známej,co s tím má zkušenosti,maj totiž pejska a ta ho vytáhla během chviličky,taky jsme ho chtěli dát tady k dr.,aby ho poslali na hygienu,ale bylo nám řečeno,že to nedělaj,že bysme si ho tam museli odvézt sami,dát za to asi 500kč a 3 tejdny čekat,že oni s tím stejně nic jinýho neudělaj,takže taky sledujeme a pokud se udělá červenej flek,tak si máme nafasovat antibiotika :confounded:
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska Deny po obědě usla v dost prapodivné poloze: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2967737&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Už tak spí přes půl hodiny, tak čekám,jestli se probere - nebo jí půjdu nějak srovnat... :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
1. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ta fotečka je opravdu super a je tam pěkně vidět jak je Deny dlouhá!!! :slight_smile:
Já mám taky jednu fajn fotku ze včera, ale nic takovýho, malá spala na polštáři v sedě na palandě :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych se jí ale pokusila přeštelovat, tak máme po spaní, takže jsem ji tak chuděrku nechala :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..........

mispuli - to jemi líto. škoda fotek,ale na druhou stranu ještě že to odnesly jen ony........

teda je takový dusno, se mi nic nechce. děti naštěstí spí,bych šla nejradši taky,ale ani ležet s emi nechce.......:wink:

Terez, vzpomínám na tebe,jak si tu řešila, že ti Kristý nechce příkrmy - teď to zažívám s Honzulkou, sní pár lžiček, zavře pusu, vyšpulí jí na mě a je konečná..... to u Maru vůbec neznám, ta baštila jak blázen. s malým si asi užiju...... čeho mi sní nejvíc je večer kaše a to 100ml vody - a to mi přijde dost málo.....

čoko, hlavně to hlídej........

leni a foto fakt dobrý, občas se zadaří........... :wink:
1. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky opravit nejdou.protože je mezitím tatka vyhodil,byly to s mým bevalým přítelem,takže mě to až tak nemrzí,akorát o jedny jsem stála,ale už jsou pryč a nic s tím nenadělám,jinak voda klesá,od rána asi o 8-10cm,tak už je to nejhorší za námi,i když venku je zas dusno,akorát na bouřku

míša má rýmu,mám podezření,že má rýmu pokaždý,když jí rostou zuby,myslíte,že je to možný?

leni fotka fakt dobrá,já mám takovou s míšou na zemi,kdyžtak jí sem dám,at se taky pobavíte

honzis mi probudil míšu,ta je ted protivná,a sám usnul,tak ho za chvíli zvednu a půjdeme k babi a dědovi na zahradu,možná bysme mohli něco ugrilovat
1. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsm ji tam přihodila,jinak jsou tam vidět honzíkovy nohy,kterej v tu chvíli taky usnul na gauči,míša oddaně na zemi pod ním :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám holky hodila do alba jednu speciální Kájinky - takhle nám párkrát usnula v kočárku :grinning:
1. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek