• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Oli,tak ta je taky dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já musela na tu fotku kouknout tak z 5 cm, abych Kájinku rozpoznala, jak tam leží :grinning: Takhle D někdy taky v golfkách usne. Občas se k tomu ještě zakousne do toho madla...
Luci, Míša je fakt borec - jednu ponožku sundanou, cédéčko místo polštáře....bomba... :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,mela by jsem na vas takovou prosbu,moje svagrova by chtela jit v CB na 3D ultrazvuk ale nevi kde je,muzete mi prosim neco doporucit,ze by jsem ji poradila?
dekuji moc uza odpovedi Lenka
1. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli, Mispuli taky máte pěkný fotečky, takový vzpomínkový :dizzy_face:

Lenko 4D UTZ je na genetice na PK Jih:
http://www.clg.cz/

Pak jsem taky slyšela že ho má MUDr. Hořejší:
http://www.firmy.cz/detail/393666-mudr-vanda-horejsi-ceske-budejovice-7.html

A prý ho mají i v Metropolu, ale tam teda nevím.
1. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani úplně jsem zapomněla na tebe reagovat. Je tady toho tolik zase. To mě mrzí že Honzulkovi moc nešmakuje, já z toho byla na budku a jestli to tak bude i Lukyho, tak budu na budku zase, úplně se mi chtělo brečet, lžička denně a konec, kojila jsem skoro plně snad do 9měs., pak se trošku rozjedla, ale dodneška to neni moc velkej jedlík - teda jak čeho, jakmile má někde něco vyjímečně víc solenýho nebo tak, to by se užrala a když se snažím já trošku zdravěji tak to nám moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neboj Honzulka se taky rozpapká!!! :slight_smile: a k těm kaším - malá mi je nejí dodnes, zkoušela jsem i krupičku a vůbec to nechce, je jí to úplně protivný, ani nezavře pusu když už se mi to tam povede propašovat k ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, já ti s papáním taky moc neporadím, Deny se mi rozjedla až teď, cca před 14 dny.
Kaše teda jedla a jí dodnes, zatím všechny druhy, co jsem jí dala snědla. Za to jsem byla moc ráda, jinak by asi neměla v roce ani těch 7 kg. Dělám jí teda docela hustou, řídkou nechce. Ještě bych ti mohla "poradit" zkusit do tý kaše rozmačkat ovoce - banán, jahody, maliny...co zrovna je. Po tom se může D utlouct...
1. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás i kdybych jí do toho nalámala čokoládu tak mi na to hodí bobek :grinning:
1. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

chtěla jsem se zeptat kdy jste dali (jestli už jste dali) dětem takový ten klasický velký polštář, malá začíná spát v palandě (kupodivu si to nějak vyřvala sama zrovna když jsme koupili druhou malou postýlku) tak nevím jestli už je to vhodný... díky :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pro všechny,

Terezko, malá dostala polštářek někdy v roce a půl. Je to ze sady, co jsme koupili do postýlky-nějak objemný není...
2. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli ty myslíš ten malinkej placatej viď? No já právě mluvím o tom velkým, my máme sadu klasických velkých peřin a protože malá spinká v tý palandě, tak bych jí dala už velkou sadu jako velký holce, ten polštář taky neni nějak naducanej obrovskej, ale nevím no... někde jsem četla od roka, ale já nevím který tím byl myšlen, jestli ten malý nebo ten velký... taky budu potřebovat ty výplně pro malýho, tak jestli to kupovat nebo ne :wink:
2. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Terez Filipovi jsem dala polštář až skoro ve 2 letech. A doted má ten malý ke krátkej peřině. A stejne mockrát spí pod polštářem, takže ho tam má zbytečne. Ho vytlačí nad hlavu a spí na prosteradle. :grinning:

Ja bych ji velký nedala. Lukymu nebudeš potrebovat ten malý, tak jí daj velkou peřinu a malý polštár.

Jedu na obídek. pa
2. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,jj,myslím ten malý. Ten velký bych jí taky radši nedávala.
2. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Na ten polštář jsem se vás chtěla někdy před týdnem zeptat, ale zapomněla jsem na to. Deny má v postýlce u nohou složenou peřinu (spí teď pod dekou) a hrozně ráda si na ní odpoledne lehá. Taky jsem přemýšlela, jestli jí dát polštář...
2. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,míša zatím polštář nemá a honzíkovi jsem ho taky dala poměrně pozdě,vlastně když se stěhoval do svojí větší postele,oni se v noci moc melou a já vždycky měla strach,že se mi pod ním udusí,ostatně nám místo polštáře stačí přeci cédéčko :grinning: :grinning: :grinning: ,ale třeba moje kamarádka dala malej do postýlky ten postýlkovej obdelníkovej polštář už v půl roce

ale na velkou postel bych klidně dala velkej,a ty jsi měla terez strach,jestli malá bude chtít na velkou postel :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli no to jsem sama překvapená :sweat_smile: já na ní vidím že ten velkej polštář by nám to ještě usnadnil, ale mám strach co zádíčka, nerada bych jí zadělala na problémy, oba dva s MM si na záda pořád stěžujeme, tak vím co to je :unamused: ten malý holky mi přijde že nemá vůbec efekt nebo jo? :sweat_smile: ona teda spinká a kolem sebe stejně musí mít koj. polštář a kolikrát se zahrabe pod něj aby usnula pořádně, taky jsme trnuli strachy, ale už jsme si zvykli a tenhle polštář je lehoučkej, takže udušení se naštěstí nebojim, spíš fakt co ty záda no :astonished:

Slavu no ten malej pro malýho opravdu nepotřebuju :slight_smile: ale jak říkám ten malej jí prostě nebere, už jsem jí ho jednou do postele zkoušela dát a to je to samý když tam neni, asi ho máme nějak moc placatej nebo co :grinning:
2. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez kvůli zádům bych se toho nebála,jestli máš nějakej s náplní,tak ji uber,at nejni tak vysokej.honzis má protialergickej po mě a ten je krásně nizoučkej a lehoučkej :wink:
2. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli jj máme ten protialergickej ještě je tam psaný něco jako mikrovlákno :sweat_smile: já teď zrovna nějak nevím :sweat_smile: ale ubrat tam bohužel nejde a vysokej opravdu moc neni, tak uvidíme, já to zkusím dneska bez něj ještě a když ho nebude vyžadovat tak jí ho cpát nebudu, spíš jsem chtěla aby se tam cítila bezpečně :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny,

tak mě včera honzík asi viděl jak ho tu pomlouvám a rozhodl se, že se teda nají. snědl přes půlku banánu, pak i celkem kaše a dneska k obědu snědl docela dost mixovaný zeleninky - mě překvapil... :wink:

polštářek, Maru má takový ten malý jak jsou takové ty dětské sady,ale nespí na něm, je v tý postýlce jen na "ozdobu". oa je totiž celkem vysoký....

teda čtu to po sobě a si připadám jak "ma...r" jsem vzhůru od pěti , Maru nechce spát a Honzík spal dvakrát po dvacetipěti minutách za celý den - to je asi tím počasím........
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě,ani nevím,jestils těma prckama jít ven,je takový dusno........ :frowning2:
2. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Hani, to je super, že malej papkal, jen tak dál :dizzy_face: já jsem teda vzhůru od 6:30 (nebýt úžasných dělníků, kteří tu dělaji pravidelně od 6h kravál, možná bych spala dýl) ale jsem na budku z těch Kristýnčiných ječáků, já už nevím jak to mám vydržet, pořád jen řve a řve, když neprořve půl noci tak aspoň celý den a naopak :unamused: Taky bych jí ráda dala ještě spát, sice už sem tam chodí jednou, ale dneska vstávala i tak brzo a já to s ní prostě celý den nevydržím, tak doufám, že ještě usne.
2. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jí zkus dát do pokojíčku,jestli si tředa neodpočine........
já ted amůžu říct,že jsem dneska taky na palici a ještě mimoň, boli mě hlava, to dusno je šílený, děti nespí a já jsem grogy - a to jsem se rozhodla, že budu bojovat s tím sladkým - sakryš,ale kdy na to... :wink:
2. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani no už jsem to zkoušela víš a právě že akorát řvala víc, no tak teď jsem ji tam dala znova a uvidíme :confounded:
Šiška mě bolí taky a potím se jako čuně, to počasí je hrozný, nemůže být něco mezi, buďto lije pomalu 14 dní v kuse a nebo jsou hicy že by člověk padl :unamused: Čokoládu mám dneska taky v sobě :grinning: ale akorát mě z toho rozbolely zuby, asi známka toho že jsem toho sladkýho za celý těhu už měla taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A hrajou si prťata spolu? :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez jak kdy......někdy je to spíš tak, že Maru mu všechno bere a o vše se s ním tahá....a taky na něj leze a tak podobně.....

a co si jít hajnout s malou,třeba by se jí to líbilo a ty odpočineš....

my půjdem ais chvíli ven,nebo jí tu přethnu a já tu za chvíli usnu.....
2. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani to věřím že by se jí to líbilo, ale hodinu by po mě skákala než by usnula a pak by chrápala do 19h a strašila do 22h nejmíň než by šla spát znova, to nejde, navíc se bojim že si zvykne a až bude na světě malej tak nevím jak to budu dělat, ona si zvykne na všechno rychle a pak to dopadá tak, že jí jednou dovolíme a měsíce odnaučujeme a já nějak čím je starší mám těch nervů míň, pořád jsem si naivně myslela jak bude hodná až bude větší a bude ubývat toho řevu a přitom je to horší, co předvádí za scény, už ani MM to nesnese s takovým klidem s jakým to brával když jsem mu o tom jen vyprávěla, teď se těší do práce každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže počítám s tím že když je teď ten svátek v pondělí a on má volno tak bude na budku taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se hezky provětrejte, já takhle ven nechodím, mě je hrozně zle na to slunci, chodíme teda brzo ráno tak do těch 9h, to je ještě dobře :dizzy_face:
2. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak tady se ted přehnala pěkná čina,dopoledne horko bylo,ale nebylo tak příšerně jako včera,kdy na mě pot jen stál a bouřka se nám vyhla,tlak tedy šel dolů,bolí mě hlava,ale to za chvíli přejde,chtěli jsme jít grilovat na zahradu,tak ještě hodku počkáme jaký bude počasí,těšila jsem se,že budou prckové běhat po zahradě... :confounded:

jinak u nás kupodivu panuje pohoda,ráno spíme skoro do osmi,jak je doma honzík,tak nechce míša spát dopoledne,ale spí odpo,dneska 2 hodky,vstávala před chvílí s úsměvem na tváři :wink: ,večer chodí spát míša po devátý hodině a honzík ještě dýl,ale leží tady s námi v obýváku a je hodnej,čteme básničky a tak,jsme zvědavá kdy to skončí
2. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak asi jsem typický Čech, neustále nespokojený - ale fakt teda tohle počasí mi fakt dává zabrat. Dneska jsem ve 4 volala Peťovi, aby přijel domů, málem jsem tu s sebou švihla. Mám nízkej tlak, tak ani nevím, buď se mi ještě snížil nebo co, ale fakt jsem viděla mžitky. No, nakonec jsem to přežila i bez Peti (nemohl z práce), ale fakt jsem měla strach :unamused:
Před chvilkou jsem dovařila polívku a Deny snědla velkou misku, úplně jsem zase čuměla. Asi bude polívková po dědovi :sunglasses:
Terez vidíš a mě přišla Kristý v tom MC hrozně zlatá. Oni se ty dětičky umí předvést, viď. To je jako, když jsem fňukala u tchánovců, jak mi D nejí a ona tam spořádala za půl dne jídlo, co doma nesnědla za 2 dny. Nebo když řeknu, že vůbec nezlobí a v tom okamžiku se propne do luku a předvede největší hysterák. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ona takhle vyvádí tak poslední týden, když jsme byli v MC tak měla zrovna tak tři týdny takový dobrý období, opravdu byla hodná, ne celý den, ale neřvala celý den (jinak nám řve opravdu odmala celodenně, jenže já si vždycky odvyknu když má lepší odbodí). Teď vstane, ráno se usměje a pak ječí dokud nejde znova spát, u jídla řve, vzteká se na ulici, když jdeme ven, doma chce do kočárku, venku chce z kočárku a tahat se a obvykle do míst kam se prostě chodit nedá, dneska šílela u školy za bránou a prostě by se podělala vzteky a nenechá si vysvětlit že tam nikdo nechodí tak se tam nedostane... já jí taky vždycky chválím u známých tak mi to akorát vyvrací. O víkendu jak jsme byli u babičky tak tam taky pořád řvala a nejlepší je, že každej je chytrej: "má hlad" "je jí teplo" "je jí zima" "nechce bundu" "chce tátu" a bla bla bla a mě už to leze krkem, neznají jí a já se dokola snažím jí vysvětlit, že jí nic neni, že takhle řve prostě i doma a celý den, poslední dobou i noc! Asi jsem prostě špatná matka, ale neudělám s tím nic ani MM když přijde domů, prostě ječí, je celej den usoplená a mokrá od toho jak řve.

Ty jo tak jsem ráda, že jsi ten tlak ustála, to by bylo blbý tam sebou švihnout, měla si si dát kafe :astonished:

Mispuli mě říkal i MM že někde potkal bouřku, ale u nás pořád nic, tak doufám, že už máte pěkně a grilujete :dizzy_face: To jsem ráda, že máte doma pohodu, přeju vám to :dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, už takhle malá a šla by do školy!!! :grinning:

Špatná matka určitě nejsi!!! Prostě jedno dítě je takový, jiný makový. Já si myslím, že to nějak extra ovlivnit nejde. Ale zase buď ráda, že si to "zlobení" vybere už teď a pak třeba bude v pubertě milionová...

Ještě - to už jsi ale určitě zkoušela - vím od kamarádky, mají teď 2,5 letýho kluka (a čekaj dalšího v srpnu). Někd y loni v létě měl prý období, kdy pořád ječel, řval, pořád nevěděli, co s ním. Tak se Adéla (=matka) hodila do klidu a když řval, tak ho povzbuzovala, aby řval ještě víc nahlas. Chvíli prý zmateně koukal (jakto, že se mě nesnaží uklidnit...ono se jí to snad líbí...-asi tak popsala ten výraz) no a pak přestal. No, ale nevím...prostě u nich to zabralo, u jiných dětí nemusí...

S tím tlakem je to u mě blbý, já kafe piju tak 2x za rok, když už to je fakt hooodně potřeba, nedělá mi dobře na žaludek. Takže to řeším "pitím za korunu", prostě si cvaknu mikropanáka nějakýho tvrdýho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Což taky teda nemusím, ale pro mě schůdnější než kafe a pomůže to možná i líp...

Luci, grilovačku závidím. Taky chceme o víkendu grilovat, tak snad bude počasí. Jak nakládáte maso? Že bysme vyzkoušeli nějaký nový... Jinak nejlepší jsou grilovaný špekáčky z Globusu - to je u nás hitovka :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda teď jsem si po sobě přečetla ty dnešní zprávičky a připadám si jak magor :grinning: V každé druhé větě FAKT.... :grinning: :grinning: :grinning: Těhodemence i vykojený mozek za mnou, dnes se tedy budu vymlouvat na nízkej tlak a od zítřka...možná náběh na přechod...??? Při něm se taky kromě hormonů zblázní i mozek??? :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to bohužel neni jistý že pak bude milionová, já se bojím aby nebyla hyperaktivní nebo cholerická, co jsem četla tak to taky neni sranda, prostě se bojím aby v tom nebylo něco víc...
Jo tak to já taky řvu jako Kristý - napodobuju, i se jí směju, zkouším co zabere - nezabere nic, navzteká se ještě víc a můžeme tu na sebe takhle řvát od rána do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ještě kojíš Leni? :grinning: to musí být Deny pak veselá z toho panáka ne? :grinning: Já kafe taky nemusím, když už tak strašně slaboučký s mlíčkem a to zase naopak miluju :dizzy_face: ale turka blé :grinning:
2. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek