• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Terez, ne, už nekojím :slight_smile: To bych si netroufla, dát si při koju panáka, bála jsem se pomalu i napít piva nebo střiku...
2. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Leni já jsem si to myslela, jen jsem si rýpla :grinning: já osobně jsem na tom stejně, totální abstinent :slight_smile: já si pak dám po těch x letech těhotenství a kojení malej stříček a budu zpívat hned :slight_smile:

Jinak jsem dala do alba fotky jak malá zrovna spinká, doufám, že nespadne a že jí to vydrží až do rána, naivní jsem až moc, no nic jdu spát, dobrou :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

tak jak vám prckové spali? Kájinka se budila každou chviličku - asi tím horkem :fearful:
3. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

No malá se vzbudila ve 2h a brečela, přišla jsem, byla na zemi (na matraci) tak jsem ji hodila zpátky a chvilku tam s ní ležela ale furt na mě tlapala a plácala se po mě, tak jsem ji uložila, dala pusinu a odešla a pak spinkala do 6:20h, takže to docela šlo :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamulky :dizzy_face:
mno u nás noc dobrá,dokonce ještě ted malej s Ládíkem spí :confused: :sweat_smile: tak sem se hezky naložila ráno do vany,dala sem si tam pěnu a relaxovala sem s knížkou-ehmmm románem :zipper_mouth: :sweat_smile: ale bylo to bájo,sem se tak krásně odreagovala.

Terez tak to malá spinká ted krásně :fearful: :fearful: že by jí prospívala ta postel????
3. črc 2009 v 09:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat asi už nechtěla spát jako malý mimino v tý malý postýlce :slight_smile: nebo jak to viděla v ložnici tak si z toho něco odvodila, fakt nevím :slight_smile: jak mluvíš o tý vaně tak mi to připomíná že nám příští týden nepoteče 3 dny teplá voda :angry:

To je super, že kluci ještě spí, Kristý si půjde taky po 10h schrupnout - doufám! :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, co dáváš malýmu na noc za oblbováky????????, :grinning:
3. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez my sme ted malýmu dali tu postýlku co nejníž to jde,páč se zn í furt tak vykláněl,že sme se báli,že už přepadne,ale je to takový divný,sem byla zvyklá,že to je vejš a ted tohle :grinning: fakt jo??já koukala,že u nás už to zahrabávají,takže už mají po opravách,sem za to ráda,páč v tomhle vedru chodím do dprchy i přes den,to sej inak nedá :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 09:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To se máte, oni tady už budou asi taky finišovat, proto nás odpojí na ty tři dny :angry:
Ty jo tak to jste to stejně vydrželi s tou vyšší polohou docela dlouho, my jsme to dali dolů okamžitě jak se postavila, jak jí znám tak by vypadla ještě ten den :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna jsem ji uložila na palandu a uvidíme jestli bude spát, zapomněla jsem ji zabednit okno a je tam kravál jako obvykle :unamused:
3. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsme se taky bavily o tom sprchování tak včera jsme to riskli, protože malá vypadala po večeři jako prasátko nebo spíš prase :grinning: a nechtělo se nám ji koupat a byla celkem spokojená! :slight_smile: pak nám lítala po bytě a stihla se tu ještě dvakrát vyčůrat na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jen at už vám tam s tím skončí,at už tam máte klid!!!!úplně tě chápu,nám tu jezdí ted bagry,jak to zahrabávaj a to je randál,do toho sekaj trávu,naštěstí máme ložnici na druhou stranu a tam to není tak hrozný :rolling_eyes:
mno malýmu ta střední poloha furt byla velká,že nehrozilo,že by přepadl,ale včera nebo kdy sme si všimli,že asi vyrostl,že se už docela dost přes to naklání,tak než aby sme riskovali úraz,tak to má už úplně dole
3. črc 2009 v 10:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dobře že to máte na druhou stranu, snad už tu bude pokoj, tam přes silnici (jak mám popelnice) tam už to zahrabali, ale zase to tam udělali nějak na houby, protože je slyšet projet každý auto, vždycky to tam pleskne ten plech, to mě taky rozčiluje, chtěla bych mít klid, od doby co se malá narodila se tady pořád staví a bourá atd. a mám toho plný zuby :rolling_eyes:

Jdu si pověsit prádlo, dneska tady poprchává to bude schnout zase měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my noc docela v pohodě,akorát míša zase trochu k ránu kašlala a hrabala se tam,asi jí taky bylo horko,já se ráno vzbudila spocená jak pr...se,ale jinak jsme vstávali zase před osmou,to by se mi líbilo

terez to je super,že se kristý líbí v tý velký posteli a jak měla schovanou tu hlavu pod tím mazlícím polštářkem :slight_smile: :slight_smile:
a k tomu povlečení,honzík pořád spí pod tou peřinou,co je původně do postýlky,pořád je na něj dost dlouhá a nezamotá se do ní,u nás v posteli má velkou a u našich taky,doma máme povlečení s bobem a bobkem,křemílka a vochomůrku a sněhuláka a u našich má povlečení po mě,moje nejoblíbenější,já bych povlečení kupovala pořád,ted se mi moc líbí vlk a zajíc,pat a mat,maxipes fík... jsem ujetá na večerníčky
be :wink: a u nás má bába krám a má tam ty povlečení někdy až o 200 kč levnějc než v táboře,tak asi zase půjdu mrknout,co novýho

bea.taky jsem si ze začátku nemohli zvyknout,že je malá až dole,te´d ta potvora zvedne nohu tak vysoko,že ji opře o horní rám postýlky a to stojí dole,čekám ,kdy tu nohu přehodí a vyleze,pak taky půjde do velký,to pak bude stěhování národů,honzis půjde na velkej gauč a mišule do jeho postele
3. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko teda to budete mít doma gymnastku ne???? :grinning: :grinning: :grinning: já sem taky myslela,že malej půjde do velké postele ted jak se budeme stěhovat,ale to by se nějaká musela koupit a na to ted není,tak až za dýl
3. črc 2009 v 10:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já si myslím že s tou velkou postelí neni až kam spěchat, já bych na to netlačila kdybych nemusela kvůli malýmu a koupili jsme jí, protože byly ty peníze a stála dost. Skoro v roce si myslim, že je to brzo, na mě koukali jako na blázna když jsem řekla že malá bude ve velký posteli v roce a půl...

Mispuli vy máte doma opravdu celej večerníček :slight_smile: no my musíme povlečení prvně koupit :sweat_smile: už ho mám vyhlídnutý, takový pěkný barevný, jemňoučký, ale je vyprodaný :confounded: tak tam zatím má naše povlečení, moc to v tý posteli neladí, ale přežije to takhle :sweat_smile: a jinak jsem ji v noci musela dát ten velkej polštář, jinak by mi asi nespinkala sama, tak snad nedělám hovadinu :wink:
3. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez.já myslím,že neudělala,teď už je to se zádama v pohodě :wink:

beat:taky mám tu obavu,že bude gymnastičit,mě by se to docela líbilo,ale vadí mi,že pak maj ty gymnastky úplně zhuntovaný tělo,ale ona si rozumí i s míčem,tak možná bude basketbalistka po mě

honzík má postel z ikey,něco mezi velkou a malou,tenkrát nebyla až tak drahá,šel do ní taky někdy v roce a půl,protože v postýlce se pořád mlel a šustila mu ta síťka a to ho budilo,tak měl pak nastěhovanou tuhle u nás v ložnici a v noci si vždycky přelez k nám a to mu zůstalo do dneška
3. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já vím,že není kam chvátat,tak já to brala tak,že když se budem stěhovat,že stejně už od září bude mít svůj vlastní pokoj,bude napřed v postýlce,ale časem sem myslela,že by se učil do velké postele :wink:

misko mno ono asi po každém sportu,který se dělá závodně je to tělo zhuntovaný :confounded: ale je hezký,když má nějakou zálibu!!!
3. črc 2009 v 11:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé vy jste takový nadaný :sweat_smile: po mě nemá Kristý co zdědit, hrála jsem tenis nějakej čas tak možná tohle, MM si pořád dělal legraci že bude fotbalistka (protože on je na ten fotbal ulítlej, celkově sporty ho hodně baví a jdou mu pokud to neni zrovna běh na dlouhou trať :grinning:) no ale teď budeme mít klučíka tak ať si klučíka směruje na fotbal a u Kristý uvidíme do čeho bude zapálená, ale určitě jsem pro aby každý nějaký ten sport dělal a budu jen ráda když budou mít hodně koníčků :dizzy_face:

Mispuli a jak máte velkou manželskou postel? :slight_smile: ta naše šmudla se tak roztahuje, nikdo z nás by se nevyspal, dneska jsem s ní chvilku ležela na palandě a musela jsem pryč, furt mě okopávala, ohrabávala, byla protivná jako moucha :grinning:
3. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak časem určitě :wink:
3. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

teda mě z toho počasí už fakt švihne :angry: :angry: :angry:

Tak my dneska v noci museli dát Patrikovi znova zábranu na postýlku,protože nám začal pořád padat a tím se dost budil :frowning2: A spinkal od 20 hodin do 8 :grinning: :grinning: :grinning:

Povlečení máme Rákosníčka a Křemílka a Vochomůrku :wink:
3. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni hlavně že vám ta zábrana tam sedí, my pořád řešíme jak to vymyslíme, MM machruje že má něco v hlavě, tak jsem zvědavá co to jako bude za nápad :sweat_smile: :grinning:

Tady je nějaký dusno teď a vedro hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se ven dneska zatím nedostali,míša mi te´d usnula na naší posteli,koukali s bráchou na cvrčka a říkám si ticho,co to a ona chrní :wink:

terez,manželskou postel máme naštěstí velkou,nechali jsme si ji dělat na zakázku,takže je trochu širší,jinak míša je taky šílená,když náhodou skončí se mnou v posteli,jako ted když měla rýmu,tak bych ji nejradši shodila dolů,protože strašně kolem sebe kope a škrabe :confounded:

tak odpoledne jedeme k našim do Tábora na prodlouženej víkend a franta říkal,že tam v noci bylo veselo,že tam stoupla voda,no nám to nevadí,naši bydlí na kopci,ale chceme si s sebou vzít kola,že bysme se jeli projet,tak uvidíme

k tomu dědění,mě by stačilo,kdyby po mě zdědili talent na sport,ne že by byl tatka vohráblo,ale po něm by mohli zdědit hlavu,je chytrej,sečtělej a spousta věcí ho baví,to by bylo prima :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli po nás kéž by děti měli hlavu na půl - MM a čeština a já a matika to je tragédie a zase naopak nám to jde dobře, aspoň bych řekla dle prospěchu ve škole a já nemít MM už na SŠ tak jsem to s matikou neuválčila, takže za tohle mu vděčím :dizzy_face: talent na sport ať maji radši po taťkovi a povahu taky :dizzy_face:

Tak to je dobře že máte postel velkou :grinning: a nezkomírá váš sexuální život? :grinning: ne že bych chtěla být až tak detailní, ale už jsem si zvykla, že nám v ložnici nikdo neoxiduje :grinning: tak to bude zase nezvyk až tam bude Luky :sweat_smile: :grinning:

Tak si užijte prodloužený víkend a doufám, že ta voda ta co nejdřív klesne!!! :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:neskomírá,ale je pravda,že občas jsou to kaziči her,jinak že tam je mišák nám nevadí,a když si to chceme užít za světla,tak jdeme do obýváku :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak se taky těším,až bude mišák nastěhovanej v pokojíčku a budu si moc v klidu číst v posteli :wink:

tak nakonec v táboře nestoupla voda,ale přívalový deště zvedly kanály
3. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konečně dočetla.
Terez, malá je šikulka, že takhle spinká ve velké posteli. To si u Dení neumím představit, ona je strašnej hraboš, pořád se v té postýlce obrací, převrací...no viděly jste tu odpolední fotku...Takže ta by byla každou chvíli na zemi. S velkou postelí teda ještě počkám, ale na večerníčkový povlečení se už hrozně těším. Už jsem tuhle přemýšlela, jaký jí koupím a když jsem to hooodně vytřídila, tak jsem došla k 5 večerníčkům, 1 Večerníčku (ten ze znělky), 2 zvířátkovým a dalším 2 pohádkovým. No, jsem trhlá, snad to pak tak horký nebude :grinning:

Jinak my měli noc standardní, po 20.hod. usla a vstávala v 7,45. Takže pohodička. Zato teď je už přes půl hodiny v postýlce a ještě nezabrala. Už tam roztahala všechny věci z postele, teď rozepíná a zapíná spacáček...no uvidíme, snad usne aspoň na hoďku.

S děděním - no, nejradši bych, aby byla po mé sestřence - ta je hezká, štíhlá, zábavná, chytrá (studuje bohemistiku na UK, příští rok končí a chce si dělat doktorát) a světoběžnice - teď je na půlroční stáži v Berlíně. Takže takhle nějak bych si Dendu jednou představovala. Jo a narodily se skoro ve stejný den - Deny 4.května, sestřenka 8.května a obě měly při narození 2,20 kg :grinning:
3. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Terez a Luci, na tohle vyrušování erotických her existuje jeden výraz :grinning: :grinning: :grinning: ale radši ho sem psát nebudu... :grinning: až osobně
3. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé leni denda je 4.5,to je hezký Míša měla termín 6.5.,tak mohly bejt holky stejně starý :wink:

my máme večerníčky i na malejch peřinách,máme makovou panenku a krtečka,no a míša má princezny :grinning: :grinning:

to by se mi taky líbilo,kdyby byla míša sběhlá jako tvoje sestřenka,ještě by do toho mohla dělat ten sport :wink:

leni nemyslíš kaziš.k? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jasně, že myslím :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: :grinning: :grinning:

ráno jsem míše sundala plínu a nechala ji bez ní,začala se na mě drápat,tak jsem si ji posadila na klín a koukaly jsme na telku,najednou koukám a ona mě totálně posr.. nohu,i ona od toho byla špinavá,tak jsme šly do sprchy obě,fakt super,jak má rýmu a rostou další zuby,tak to má řidčí a hlenovitý,no bylo to na fotku :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Leni a to ti spala v kuse takhle hezky? :slight_smile: to je šikulka jestli jo :dizzy_face: Ten výraz pro kaziče znám taky :grinning: Naše malá teda až takovej kazi... neni, asi si to umíme dobře naplánovat nebo jsme oba dva tak unavený že na tohle neni pomyšlení :sweat_smile:

Já jsem s jednou kamarádkou měla termín taky na stejno a nakonec já jsem porodila o týden a něco dřív a ona o týden a něco přenášela tak jsou holky taky dál od sebe :grinning: ale vy je máte teda daleko víc od sebe jak se narodila Míša dřív :slight_smile:

Malá tady lítá a jí křupky jako by nejedla měsíce, už si vyžádala několikrát přidat, to je žrout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale oběd nechtěla pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek