• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
A kdyby chtěl někdo juknout tak jsem neodolala, odstrojila jsem Kristýnce malou postýlku a Lukymu nastrojila tu jeho s jeho novým povlečením :sweat_smile: ale to tam nechám nejspíš jen na večer pro manžela a pak to schovám, aby z toho Kristý nebyla hotová že to máme v ložnici :confused:
3. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez.krásný ,moc se mi to líbí,i když na takový serepetičky moc nejsem :wink:

leni:tak jsem si vzpomněla,co ty čaje?
3. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-no to se tam bude Lukymu spinkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju :slight_smile:

Doufejme že bude spinkat, ne jako ta naše mrška, zase řve a my nevíme proč, nechce dudlík, nechce pít, jíst, spát nechce... :frowning2: od necelých 13h je vzhůru :confounded:
3. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, čaje má u sebe druhá sestřenka, doufám, že je přiveze co nejdřív. Jakmile je budu mít doma, dám ti hned vědět.

Terez, Luky bude mít krásný pelíšek, hezky sladěný. My to máme každej pes jiná ves, já jsem pro pestrost, když jde o děti :grinning: To je blbý, jak ti Kristý pořád brečí, nevím, jak ti pomoct :unamused: Nezkoušela jsi nějaký homeopatika? Jak jsem kupovala Dendě ty na ty zoubky, tak jsem dostala v lékárně takovou knížečku "Homeopatika v pediatrii" a jsou tam i různý na pláč, ukřičené děti, vztekání a tak...
3. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni zkoušela jsem kopec homeopatik - Chamomilla, Nux Vomica a já nevím co ještě, mám všechny ty krabičky v šuplíku, + dáváme 2x denně sirup homeopatický :wink:
Já jsem vzala zelený povlečeníčko a ještě zdědí po Kristý žlutý s kachničkama a krásně se to hodí do pokojíčku :slight_smile: Kristý už zase spokojeně chrupe v postýlce a zábranu nám asi udělá příští týden truhlář tak uvidíme :astonished:

Jiank přeju dobrou noc a hezký víkend! :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak to už fakt nevím...třeba se zklidní, až bude mít doma brášku - a bude ta velká ségra. Je moc šikovná, že spí v té posteli. Zábranu - já myslela, že jsi nějakou už kupovala, myslím i se jménem, ne?
3. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no ona nebyla se jménem to jsem si tam jen dala, aby to ode mně nikdo nekopíroval ten obrázek, ale tu jsme museli nakonec vrátit, píšou sice že jde na všechny postele, ale na naší nešla :angry: :angry: :angry: tak jsme chtěli koupit dřevěnou ale stojí 700,- a to se nám nějak do ní nechce vrážet, navíc dneska v noci jsem ji zase našla na zemi (na matraci) naštěstí moc neplakala, spíš byla vyplesklá, takže ani na truhláře se mi nechce čekat, asi sjedeme někam, koupíme prkno a uděláme něco sami :confounded:
4. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :grinning: A mně to přišlo jako super nápad, že mají i zábrany se jménem :grinning: :grinning: Už jsem přemýšlela, jestli neobjednat jednu Denisku :grinning: :grinning:

No, je to teda drahý dost, já myslím, že byste zvládli něco sestavit, ne? Stačilo by možná stlouct dvě prkna, ne?

Jinak koukám, že jste si všechny užívaly sobotu. My byli venku na zahradě kromě odpo spaní celý den, když pršelo, tak jsme si zalezli pod střechu. My s Peťou jsme makali - já drhla zahradní nábytek, uklízela dvůr, nějak dlouho tam nikdo nemáknul a byla tam pěkná divočina. No a Peťa si zahrál na Přemka Podlahu, plel a dělal na zahrádce. Deny byla v pojízdném stolečku (taková ta dřevěná židle na krmení, jak se dá rozložit na stolek s židličkou - máme přes 30 let starou - ještě po mně :slight_smile: ) a hrála si na pana Lorence :sweat_smile:

Zítra budem ještě vyklízet zahradní baráčky, takže se tu asi taky neobjevím a v pondělí čekáme tchánovce...
No, snad bude dobrý počasí...

Užijte si zbytek dne a zítřek. Papááááááá zatím
4. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ty jsi nějaká ujetá na ty věci se jménama ne? :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme vyrazili na chatu, protože tady byl šílenej hic a sotva jsme tam přijeli tak zataženo a příšerný počasí, takže jako nic moc, mohli jsme být zavřený i v tom paneláku, ale aspoň to uteklo ten den :slight_smile:

Vy jste si hezky mákli, my si jen váleli šunky, tak vy máte aspoň dobrej pocit z toho co jste pro vás udělali :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, mně se to hrozně líbí :grinning: Taky jsem viděla ve městě u nějaký paní, že měla na kočárku SPZ se jménem a datem narození. Teda na kočárku bych to asi nevozila, ale jinak se mi to taky moc líbilo :grinning: Škoda, že jsem se jí nezeptala, kde to vzala :sweat_smile:

Takže si užíváte na chatičce? Se máte...ale já jsem spokojená i doma. Z tý práce jsem utahaná, ale mám radost, že je to vidět. Moc hezky se nám tam pak k večeru sedělo, ugrilovali jsme si klobásky k véče a paráda... zítra pokračujeme...

Zataženo je všude, tady i pršelo a má i zítra, pozítří, celý týden,... :frowning2: To bude léto :frowning2:
4. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni někdo mi kdysi ukazoval stránky kde ti na SPZ udělaji co chceš, jestli po tom tak prahneš, tak neni problém to zjistit :grinning:

No my už jsme z chatičky zase zpět a co budeme dělat dneska prozatím nevíme, malá se furt příšerně vzteká, včera byla aspoň trošku hodná, ale dneska zase v noci řvala jako tur, byla jsem u ní zase snad 5x a od 5h jsem vzbudila MM a ten tam u ní zůstal, já už prostě nemohla :unamused:

Jinak dneska je tu slunečno :astonished: :sunglasses:
5. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Panter super fotky z moře :dizzy_face: taky bych vyrazila, ale až přestane Kristý celodenně řvát, byli jsme v obchodě, zase otřes a teď pokračuje i doma :confounded:
5. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo holky taky u vás tak lije? U nás šílenej slejvák včetně krup, kanály nestíhaly :astonished:
5. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: takže jsme doma, dovča byla super a zítra frčíme na chalupu :slight_smile: tý jo, fakt to byl relax, Jáchymek byl zlatej, oblázková pláž pro prcka ideální a úžasná, fakt si tam krásně vyhrál :dizzy_face: byla to pohodička a klídek :dizzy_face:
5. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Terez, jo, to já bych nakupovala a objednávala..., akorát mi chybí jedna podstatná věc - penízky. Koncem měsíce by nám měli dělat ty okna, takže teď radši neutrácíme, kdyby náhodou to stálo o něco víc...

Jinak tady taky pěkně lilo, odpoledne i teď večer. Celkově teda to počasí stojí za...pendrek :wink:

Panter, to je super, že jste si dovču takhle užili.
5. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a koukám, že jste tam měli asi pěknej klídek, málo lidí na pláži...to je super. My ať jsme byli kdekoliv, tak jsme byli rádi, že se nám tam vešly dvě osušky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já se zas loučím, razímr na chalupu :wink: Terko, kdyžtak mi prosím písni info o srazech na maila, dík :wink: papa
6. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že je tu zase mrtvo :wink: :grinning:
Dneska jsme si s Peťou posílali Dendu - asi tak metr od sebe - a ona udělala pokaždé 1-3 krůčky, měla z toho hroznou srandu. Tak máme hroznou radost, snad se brzy rozchodí úplně.
Papáááá
6. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, my jsme u našich a tady je to s netem špatný, teda né tak s netem, jako s časem...... :wink:

Leni, mooooooooooc gratulujem, Dení je šikulka. víc asi dočítat nebudu, protože většinou toho hrozně namelete.. :wink:

v sobotu jsme byli poprvé s vozíčkem za kolo na Hluboký na hřišti, byla to bomba, vozík se mi moc líbí a jsem spokojená, jen to počasí aby se nám zlepšilo a mohli jsme jezdit. příští týden máme jet na dovolču do Nové Pece na LIpně a ani nevím,jestli to riskovat. počasí hnus a ještě se má ochladit a má být stále hnusně,tak nevím,jestli to nezrušit.... to už to budem přendavat podruhý..... :frowning2:

a jinak Honzík jáí už trochu líp, jsem se rozhodla ho nechat vybrečet, vstávat v noci už mě nebaví...... :confounded:

tak kočky, dobrou noc, jdu chrupčit.....
6. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Hani a jak to jde to vyplakávání? :sweat_smile: To musí být fajn s tím vozíkem, ale asi si pěkně mákneš co? :slight_smile:

Kristý nám spala dva dny po sobě od 19:45-7:20 a my jsme z toho úplně vedle, já se celou noc převaluju, protože už zase nejsem zvyklá spát v kuse :confounded: no ale sázím že dneska k ní půjdu zase min. tak 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli no momentálně nikdo asi žádný sraz neplánuje :confused: tak se mějte na chalupě hezky :slight_smile:

Leni no to je paráda, za chvilku bude běhat, ani vám nepřijde že to umí chvilku! :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamulky :dizzy_face:

že by konečně dneska hezky????? :confused: :sweat_smile: tak a ted to určitě zakřiknu :zipper_mouth:
v noci to byl děs,nás nezlobí malej,ale komáři!!!!! :angry: :angry: furt mi něco lítalo u ucha a budilo mě to!!!!no síla.ale hlavně,že sem koupila sítky do okna :sunglasses: :grinning: ale já je nechci lepit do okna,když se za měsíc stěhujeme :pensive:

Hani vozík za kolo fakt závidím,mě se to taky vždycky líbilo,ale je to drahota,navíc na kole sem neseděla ani nepamatuju,tak asi zbytečnost to kupovat :grinning: to já spíš ráda brusle,ale ono i tlačit před sebou ten kočár dá pěkně zabrat

Leni to je paráda!!!!!!moc Dendě gratuluju!!!! :dizzy_face: je to kočka šikovná!!!!
7. črc 2009 v 08:59  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak si kupte takovej ten sajrajt do zásuvky, když jsme byli loni na dovče tak ti u nichž jsme byli to ve svý místnosti měli, my ne a podle toho jsme vypadali hlavně Kristý :angry:

Pro mě teda jednodušší tlačit než tahat, myslím si, že na tom kole bych ty dvě děcka ani neuvezla :sweat_smile: a od září budu tlačit nějakých 30kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leni OBR gratulace k prvním krůčkům,to je Deniska šikulka :wink:

Hani-tak si aspoň vyrazíte jinak než s kočárkem a to je super,co? :slight_smile:

Terez-teda tlačit 30 kilo to bude makačka :sweat_smile:

Beat-vy se za měsíc stěhujete?To mi asi nějak uniklo a kam? :slight_smile:

Jinak u nás pořás stejný akorát znova zkouší v noci si vyřvat pozornost a tak jsem ho tam dneska nechala,aby se teda vyřval a so minutky byl tuhoň :grinning: On fakt jenom zkouší kolik mu toho dovolíme :angry:
7. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni to je šikulka že do minutky vytuhl a neutíká vám z té velké postele? :slight_smile:
Kristý vždycky když se vzbudí tak počká než přijdu :sweat_smile: nevím jestli je to dobře nebo špatně, asi dobře :sweat_smile:

No v uvozovkách těch 30kg :grinning: snad Kristý bude hodně ťapat, i když ono je to s ní těžký, lítá kam nemá a kam má tam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mončo, to by mě taky zajímalo, jestli vám Páťa neutíká z tý postele :confused:
7. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Oli,
jak se máte s Kájinkou? :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:to jsme na tom stejně,byli jsme jen obejít náves a já myslela,že mě klepne,Mišák neustále zdrhá na druhou stranu než potřebuju a je jí jedno,že za ní nikdo nejde,prostě má radost,že může běhat sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni.deni je fakt šikulka šikovná,teprve te´d tě čekají perné chvilky :wink:
7. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni stěhujeme se na Máj,místo mojí mamky,ta se stěhuje kvůli práci do Tábora.ale vůbec sem i z tohohle bytu nechce :frowning2: mám to tu ráda,je tu čisto,klid,všude kousek!!!mno ale co se dá dělat.hlavně už ted mám hororový sny z toho stěhování a malování :zipper_mouth:

ahoj Oli.nechybí ti kecání??? :confused: :confused: :grinning: mě jo!!!! :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli nejhorší je, že Kristý by nám tady nejradši skákala pod auta a běhala za zamčený brány apod. :confounded: No jestli mi jí nikdy nepřejede auto, tak budu fakt ráda, protože uhlídat jí bez toho aniž by se vztekala je fakt těžký :frowning2:

Malá se mi budí, tak já se pro dnešek loučím, hezký den všem :sunglasses:
7. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek