• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Já vás všechny propásla :frowning2:

Beat, chybí!!!! Co s tím uděláme?
7. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem tady, Kristý mi dala trochu volna :wink:

Co s tím uděláme, nevím, přenechám plánovací žezlo srazíků někomu jinému :wink: :sunglasses:
7. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

terez, existují popruh na děti s gumou, aby neutekli moc daleko...:wink: no pro mě je fakt lepšíje táhnout,je to super, jsem z toho vozíku fakt nadšená......

holky se srazíkem, my nemůžem dřív než 21.7. jedem na tu dovolču v sobotu - teda a le nevím co tam budem dělat, protože se má ochladit a stále pršet, že.... :confounded: :confounded: a pak už tu pravděpodobně budem až do konce prázdnin.....
7. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,tak to vidím na nějaký srazík :grinning: :grinning: mě už to doma nebaví!!!akorát teda já můžu tak do konce července a pak už moc k mání nebudu-páč nás čeká Slovensko a pak tu hnusný stěhování :unamused: tak ale snad se nějak domluvíme!!! :dizzy_face:
7. črc 2009 v 15:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani ten popruh nebo-li vodítko jak já tomu říkám už jsem viděla a i takový k tomu mám názor, myslím si, že by mě sebrala sociálka vidět mě s tím někde :sweat_smile:
7. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě k těm datumům, koncem července má MM dovču a pořád nevíme co budeme dělat, chtěli jsme k jednim příbuzním a tam jsme zvaní, ale jak už je nás víc, tak se neni pořádně kam uložit, mě se navíc poslední dny nespí dobře ani ve vlastní posteli a o Kristý nemluvím, takže nevím jestli tu budeme nebo ne, vyjádřím se kdyžtak ke konkrétnímu datu :wink:
7. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Tak my asi na srazík nedorazíme nejdýl :grinning: Tedkom sme v stave čekatelu na neštovice. Bola v jeslých holčička a 2 dni nato se osypala, takže do 21 dne nechci mezi deti (mimo jeslí) aby sme to nejak neroznesli. A 17.7. odcházi Filip na 14 dni do Bratislavy, a pak 14 dni si ho bude střídat babička s tátom :grinning: Mesíc nefungujú jesle a na Máj se nám ho vozit nechce.
Ale došla by som Vás mrknut bez Fildi :slight_smile: aspon by som si pokecala.... :sunglasses:

Leni taky gratuluju Dende, je to holka šikovná. :wink:

Hani tak nám hod nejaké aktuálne foto detiček. Pozerám že Honzík má 8,5 mesíce. To to fakt neskutečne letí. To se za chvíli jdete snažit o 3., že jo? :wink:

A Terez to má taky už za pár. Fakt to ubehlo jak voda. Kristýnka krásne spinká na velkej posteli.

Filip je v postílke pořád, a má vyndané tyčky, takže ked chce si vyleze. Asi je teda normálne že zlezu z postele a dojdu si kam potrebuju a chtej.
8. črc 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Slavuš, tak k nám můžete i s neštovicema :grinning: sice jsem teda zaznamenala jeden případ kdy těhotná chytla neštovice po druhé, ale takovou smůlu bych snad neměla :sweat_smile:
Děkujeme za pochvalu Kristýnky, dneska v noci zase spadla chuděra, má tam dole tu matraci takže se spíš lekne, ale truhlář se nám pořád neozval jestli pro nás má tu zábranu :unamused:

A máte hezkou novou fotečku!!!! :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja práve tie neštovice nechci šířit zámerne. A štve me že je možná chytne a ja ho s nima povezu do Bratislavy a nebude moct chodit ven. :frowning2: Tak snád nas zase minou. Nejhorší je že jestli je nechytil v ten pátek ve jeslích, tak je muže každý den chytit v jeslých ted. Jelikož deti co je dostanou budu tedkom infekční. Do čtvrtka máme babičku v Pha a pak ho asi pošlu na chatu a snád ich nechytne.

V albíku jsou fotečky i z dovči ak by to nekoho zajímalo :grinning:
8. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jsem zvědavá jestli je chytne, jak jsi říkala že byl v kontaktu s tou holčičkou dva dny před tím než se osypala, tak to je vysoká pravděpodobnost, ale počítej že se opravdu můžou objevit až za hodně dlouho a kdy jedete do Bratislavy?
8. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já jsem s Kristý taky nikam nechodila, ale málokdo je tak ohleduplný :angry: nedávno jsem seděla u Dr. s Kristý, předběhla nás nějaká starší holka s mámou a když jsme šly na řadu, tak Dr. říká: "To je ta co má tu varicellu?" (varicella = latinsky neštovice) takže čekárna plná malých prcků včetně mě těhule a nikomu to nevadilo, mohla jsem je chytit znova :angry:
8. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm tak to jsou fakt matky ohleduplné :frowning2:
Naša Dr. má rozdelené ord. hodine pro zdravé a nemocné deti. Ale Dr. vedle to má obrácene, takže to mužeme chytat od pacientu susedne Dr. Takže si taky moc nepomužeme.

Do Bratislavy odcházime 17.7. tak jsem fakt zvedavá.
8. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je vtipný s tou sousední Dr. :sweat_smile:
Slavu tak to mu můžou ty neštovice propuknout až tam klidně, no uvidíte, když je bude mít za sebou budeš pak ráda, já vím,že se těžko těm dětem vysvětluje že nemůžou ven, obzvlášť naší Kristý jsem to těžko vysvětlila proč musí s maminkou hnít doma měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu. A babička má s ním takové plány..... Tak by ma to mrzelo že si ho neužije na výletech a budou hnít doma. Jak si na nej berou s dedom dovolenú, tak to ani nemužu prehodit na jiné týždne, lebo to maj náhlášené v práci a ine týždne už má niekto iný :confounded: No uvidíme.
8. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavu a tam v SK měli všichni neštovice? Spíš bych se bála abych nenakazila příbuzný, obzvlášť ty starší lidi...
8. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tam sme mely všichni.
8. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máte fajn, u nás v rodině je to dost nejistý a to mi malou jednou hlídala máma a ta sama neví jestli je měla a obětovala se takhle pro mě :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vás poslední dobou nějak nestíhám, jsme samá návštěva :sweat_smile:

Se srazíkem uvidíme, na kdy ho naplánujete a snad se připojíme. Příští týden tu budou mamka s babi - přijedou na 4 dny z chalupy, takže je hezky využiju a udělám z nich profi hlídačky Dendy :grinning: Už se moc těším, že si odfrknu :sweat_smile: Tak to bysme na srazík nedorazily. Jinak pak máme akorát ty okna, to by měli dělat někdy v průběhu posl.týdne v červenci a prvního v srpnu, blíž zatím nevím. A pak už můžem kdykoliv.

S těma neštovicema to slyším každou chvilku a už jsem se konečně rozhodla s očkováním - nechám jí píchnout ten Priorix tetra i s neštovicema. My jsme docela smolaři a D by je určitě chytla před nějakou dovčou. Navíc mamka je neměla a jelikož je nemocná (v inv.důchodu s chronickým únavovým syndromem a hlavně s buněčnou ztrátou imunity), tak by je asi snášela hooodně špatně, kdyby je od D chytla. Takže nebudem riskovat a pokud je do měsíce nechytí, tak jí necháme v tom 15.měsíci očkovat. Slavuš a držím moc palce, aby je Filípek nedostal...
8. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuš a máte krásný fotky z dovči, opět záááávidííííím :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni né že bych vám to přála ale nedivila bych se kdybyste je teď na just chytly :sweat_smile: taky jsme o tom pořád mlely, mlely a najednou tu byly :sweat_smile: :grinning: Tak držím palce ať se tomu vyhnete :wink: a ať to očkování Deny dobře nese, ta reakce co měla Kristý byla fakt šílená :astonished: a co tady čtu tak je to ještě slabej odvar :astonished:

Jinak užívejte léto a přeju hezkej odpočinek příští týden :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

nemám sílu vás dočíst :grinning: jako chcete slyšet,co se nám stalo"dobrého"včera??koupili sme nábytek od Gabcos,všechno pohoda,i do města sme se dostali s velkým autem,dobře to klucí nastěhovali,mno a nastala otázka,jak se se 7t autem vymotáme na máji.mno tak klucí to vzali dobře přes takový nájez,kde je široký chodník(terez u vás za barákem),takže paráda.no jo,ale pak už nevěděli jak se dostat k mámě před barák,tak to vzali přes trávu,že přejedou k mamče pod dům na chodník.všechno by to klaplo v pohodě,nebýt totálně promočený půdy.auto jim zapadlo těsně před barákem :zipper_mouth: jako síla,nešlo to vůbec dostat ven,podkládali sme to vším možným,kamenama,štěrkem,prostě nic nešlo :unamused: začalo to chvíli po 18 hodině.tak říkáme,to snad dostaneme ven.jako když už bylo po osmé hodině,začala sem být už zoufalá,navíc z oken na nás koukal snad celý Máj,ale že by šel někdo pomoc to ne :rolling_eyes: nakonec přijeli i měšťáci,nafotili si to,že to musí jít na magistrát,naštěstí to byl můj známej,takže byl moc hodnej a řekl,že bude stačit když to dáme do původního stavu.mno nejlepší na tom bylo,že auto se nám podařilo vyprostit až po desáté večer a to jen za pomocí obrovskýho auta,od dopravního podniku,který k nám poslal kamarádovo táta.měl takový to lano na navijáku.no akce hrozná vám povím :pensive: klucí celý od bahna.já pak na konec taky.jo a tečka na závěr byla,když sme v půl jedenácté z auta začali nosit nábytek :grinning: :grinning: to už si lidi museli myslet,že sme totální magoři,stěhovat v půl jedenácté večer.ale nám nic jiného nezbejvalo,auto sme museli totiž vrátit :zipper_mouth: jako a ted když si představím,že nás stěhování teprve čeká,tak po této zkušenosti,ho nenávidím už ted!!!!
8. črc 2009 v 15:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste byli Beat vy to auto co mě stady s... až do 22:30 tím hlukem? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem to auto od dopravního podniku viděla jak tam jelo a taky jsem Martinovi říkala že tam asi tahaji nějakýho hňupa :sweat_smile: a nechápala jsem proč takhle pozdě, protože dělníci kteří tady pro změnu dělali kravál za celýho bílýho dne byli už pryč :grinning: no tady to bylo vidět jak je všechno promočený :zipper_mouth:
Tak hlavně že se vám to nakonec povedlo :wink:
8. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni náhodou jsem tě zahlídla v diskuzi o plenkách a pobavilo mě jak jsi psala že jste dávali Babylovky 2-5kg a že je dáváte doteď :grinning: to by se dalo pochopit i tak že Deni ještě nemá víc jak 5kg :grinning: když si pořád stěžuješ jak málo přibírá :grinning:
8. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez :grinning: :grinning: :grinning: to jsem to napsala pěkně blbě, co? :wink:

My tady nacvičujem chůzi mezi mnou a křeslem, rekord zatím 5 kroků a bác :sunglasses:
8. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no to je paráda, každým dnem to bude lepší a lepší :dizzy_face: a ty jsi pořád měla strach jak nebude chodit, počkej za chvilku ji budete honit po bytě :slight_smile:

Napsala jsi to dobře, to jen já jsem si musela rýpnout, když je Deni taková hubeňounká :grinning:
8. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a víš že sem si říkala,že určitě doma nadáváš??? :grinning: :grinning: mno my sme to auto volali už dřív,asi něco po osmé,ale on zrovna neměl čas,tak smem useli počkat,mezi tím,sme se snažili to auto vyprostit sami a houby platný :angry: víš jak sem byla na nervy,to nai nechtěj vědět :pensive:

Leni mno to by byla teda fakt hubenour :grinning:
8. črc 2009 v 19:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat on byl totiž super vzduch a já jsem chtěla mít otevřený okno, ale v tom případě bych neslyšela TV nebo bych ji musela mít na plný koule, navíc se tam malá převalovala, taky se jí to nelíbilo. No to víš, nám sem naběhnou v nějakých 6:20 dělníci prdlý a mlátí tady do všeho možnýho, to jsou kolikrát rány, takže já jsem potom ráda když jim sprchne a jdou do háje nebo když už maji konec směny :sweat_smile: a taky jsem tam slyšela pořád řvát ty chlapíky a viděla jsem jak si to tam lidi fotí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak už jsem se na vás teda vykašlala, zabednila jsem okno a šla spát, ale v noci jsem ho musela otevírat, to se nedalo :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááááák, jsem po 1,5 hodinové žehlící robotě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beat, tak to jste měli teda hodně akční den :wink: Týbrďo a co Daník? Ten to prospal?
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky,já vás málem nenašla,počasí naprd,vždycky stačíme akorát na chvilku vystrčit nos ven,chvíli se honit po návsi,protože mišák neustále utíká,a když jí dám do kočárku a zaparkuju někde venku,protože potřebuju do krámu,tak tam řve,všude do krámů máme schody,takže se mi jí tam s golfáčema nechce vláčet,no prostě fakt zábava,dětičky se za den neunavěj,když nejsme moc venku a večer usínaj čím dál pozdějc,ráno vstáváme kolem sedmý a pořád hrajou dvd,chvílema čteme,občas malujeme,ale já se těšila,že se taky občas vykoupeme :frowning2: :angry:

a už zase leje :confounded: :confounded:
9. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek