• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Ahoj holky,
tak na Borůvkobraní bysme chtěli zajet kouknout, uvidíme, jak se nám taťka vrátí z ryb :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Jinak pilně trénujeme chůzi, pořád je rekord 5 kroků v kuse, ale hlavně že něco :sweat_smile:
Počasí je děsný, opět jsme dneska šly několikrát ven a po 10 min. se zase vracely domů, protože se zatáhlo a začlo pršet :confounded:
9. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry večer holky,jsem tady poprve a chci se Vas zeptat,mate tady naky skušenosti s neplodnosti u partnera?Jestli ano mohli by ste mi prosim napsat jaky?Popripade poradit nakyho dobryho dokyho?diky.
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jen v rychlosti. koukám na odkazy od Olči. na tom hračkobraní v Kamenici nad Lipou jsme dneska byli a super, fakt super, spousta hraček - dřevěných a látkových, moc hezky udělaný. jsem odsud přijela nadšená,akorát nevím jak si to užijí mal dětičky. maru to tvoření moc nebralo,ale maminka se vyřádila....... :wink:

tak dobrou, jdu spát, fakt mě bolí šíííííííleně hlava, fuj.....

tak papap

majuna - já zkušenosti nemám.......
9. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Hani a tys tam vytvořila nějaké hračky? To je super :slight_smile: My asi spíš na ty borůvky, Deny je ještě prcek, tak myslím, že jí víc bude zajímat borůvkový koláč než tvoření hraček...

Majuna, taky nemám zkušenost. Možná zkus nějaké téma ve snažilkách... Jinak tě vítám a choď častěji :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, na borůvkobranní brzo, protoože my tam loni dorazili kolem poledne a koláč už nebyl a na vdolky byly šííííííííílený fronty.......
vytvořila jsem si klepadlo z pedingu nebo jak se to píše a posbírala pár zukšeností na ubrouskovou techniku na textil..... :wink: hračky se tam nechají i koupit a je tam v zámku také muzeum, kde je ůžasná výstava hraček - fakt krása.........
9. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Leni,myslím, že na Borůvkobraní by problém být neměl pro velký zájem bylo rozšířeno na 2 dni :wink: My se snad dostaneme v neděli - pokud nepůjde taťka do práce :frowning2:
10. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
my jsme tento víkend samy doma... takže na nějaký výlet to nevidím, nechci řídit a vrátily jsme se do starých kolejí - tzn. prakticky od rána do večera na střídačku, kňourání, řev a vřískání, přes den moc nepospí, večer ji uložit bez půlhodinovýho hysteráku taky nejde a čím dýl jde spát, tím dřív je vzhůru. Venku v kočárku taky řve, když ji vyndám, chodí kam nemá, pak se vzteká že je slyšet po celých Budějovicích nebo se chce tahat na rukách, takže radši budeme sedět doma, kdyby se náhodou domluvil nějaký srazík tak se vyjádřim podle situace, ale opravdu se mi s ní vůbec nikam nechce, budu doufat, že tohle období brzo přejde, ale už doufám nějak dlouho.

Jinak přejeme hezký víkend všem páá
10. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,my to teď máme podobně,mišák taky pořád ječí,včera už jsem měla chvilky,že jí snad přelepím pusu :wink: ,ale u nás je to spíš tím,že se nemůže pořádně vyřádit a rostou jí další zuby,jinak s tím kočárkem,dokud jedeme tak je to v poho,ale jakmile zastavíme,tak se dere ven a řve,jakmile jí vyndám,s jásotem zvedne ruce a automaticky běží na druhou stranu,usíná taky dýl,kolem čtvrt na deset a taky u toho ječí,ale chce si vynucovat pozornost,2x tam dojdu a pak se většinou uřve,my sice na víkend tatku máme,ale nějakou takovouhle akci si s oběma nějak nedokážu představit,nahánět tam někde míšu,honzis se mě zase chce pořád držet za ruku

venku už zase prší a vypadá to na dlouho :confounded: :angry: :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli u nás teda neprší, my tu máme hezky, tak ať se vám to brzo vybere :slight_smile:

A jinak ti Míša spí celou noc nebo v kolik ráno vstává? Já si nepředstavuju že jí budu ukládat pomalu k 21h pak k ní 3x půjdu dát dudlík popř. napít a ona mi tam od 5ti bude řvát, pak na chvilku usne, ale v 6h definitivně vstává... jsem z tohodle vyřízená, kdyby byla aspoň přes den hodná. Já teda s kočárkem když už jdu ven tak pořád jedu, ale to je prd platný, pořád se otáčí div z kočáru nevypadne a pořávává a natahuje ruce, já jí ráda nechávám chodit, ale když mi potom ztropí hysterickou scénu kvůli tomu že jsem jí nedovolila běhat v silnici mezi auty nebo hladit si cizí dogu, tak mi dochází nervy.
10. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nejhorší je, že jak jednou za procházce spustí tak už nepřestane až domů a i tam po vyndání pokračuje a my většinou chodíme na procházky dál od baráku a já potom domů běžím s tím kočárkem jak pitomá, to mi připomíná situaci když byla ještě mimino a v kočárku taky neuměla nic jinýho než řvát, nevím proč se nám ta období pořád vrací, to mě každej chlácholil jak to bude s věkem lepší, mě to tak nepřijde, sice řve třeba míň hodin denně (i když dvě hodiny čistýho času opravdu vytrvalýho hysterickýho řevu nepovažuju za úspěch) než když byla miminko ale za to má ten hlas opravdu silnější, neni dne aby mě z ní nebolela hlava.
10. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak u nás teda neprší,ale po sluníčko není vidu ani slechu :frowning2: Příští týden hlásí tropy,tak na ty jsem fakt zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:

Terez-říká se,že když je prcek zlobivý a dává ti zabrat,tak když bude větší,tak bude zlatá :wink: :slight_smile:

My máme auto spravený a příští víkend razíme do Rtyně na florbalový turnaj a budeme s Páťou fandit o 106 :slight_smile: Taky budeme spát ve třídě s ostatníma,tak jsem na to zvědavá,jak to zvládne prcek a natož ty bezdětný pánové :grinning: :grinning: :grinning:

Tenhle víkend asi žádný výlet neplánujeme,ale docela bych zajela na Hlubokou do ZOO,ale uvidíme podle počasí a co bude MM dělat na zahradě :wink:
10. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni no to se říká, ale většinou jsem četla že řvou ty děti do roka nebo do dvou let, tak asi nezbývá než si těch 8měs. do těch dvou let ještě počkat :confused: :fearful:

Máte super plány tak si to všichni užijte :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-naděje umírá poslední,ale Patrik zase hodně zlobí a taky se vzteká,takže všude je něco a ty děti si tím obdobím vzdoru a pláče musí projít :sweat_smile: Jinak my takhle na ten turnaj jezdíme každý rok,ale loni jsme byli ubytováni v penzionu a letos to chceme zkusit takhle :wink:
10. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:míša se budí tak 2x za noc,zakňourá,občas zabrečí,stačí jí dát flašku s mlíkem a spí dál,dneska v noci se tedy vzbudila víckrát,ale je to těma zubama,jinak vstává kolem sedmý,dneska 7:09,ona řve v tom kočáře,když se zastaví,třeba,když potřebuju do krámu, skoro všechny krámy u nás maj minimálně 2 schody,když jí vyndám,tak mi lítá po krámě,že skoro nemůžu zaplatit,pořád jí odchytávám,aby něco neshodila nebo nevyndala,tak jí držím násilím a ona řve,ale většinou jí to za chvíli přejde,i když má hysterák tak jenom chvilku,ale pochovat se nechá jen ode mě,občas od mojí mamky a od manžela

jinak nevím,jak jste na tom vy,ale u nás nočník nehrozí,nehledě na to,že jak míše rostou zuby,tak neustále srajdí,nějaký slovíčka ani náhodou,povídá si pro sebe svojí hatmatilkou,ale něco kloudnýho nee,když občas kouknu na březnovky,jak jim dětičky znakujou,mluví a poslouchaj,tak mám pocit,že žijeme na jiný planetě

manžel říkal,že prej říkali,že v jižních Čechách naposledy nepršelo 18.6.,od tý doby každej den

negrovka,zoo by se mi taky líbila,ale honzis tam byl na dětskej den a zvířátka ho nějak extra neberou a míša by nám tam chtěla asi zdrhat,já bych chtěla jít na houby,ale to je realizovatelný s honzisem a nikoliv s míšou,ale uvidíme třeba nám jí pohlídá babička,jenže od nich chceme pohlídat v neděli,jdeme po dlouhých letech do kina ,naposledy jsme chtěli na podzim na Mumii 3 a představte si,že jim nepřivezli film,to se naposledy stalo snad za komančů,tak snad nám to tentokrát vyjde :wink:
10. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem vás poprosit - nemáte některá zkušenost s masážema v ČB? Chtěla bych koupit dárkový poukaz, ale nevím, kam jít, kde to stojí zato...
10. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím že žádné dítě neni andílek, ale aby mi to dělala přes den, v noci, na veřejnosti, doma... přijde manžel z práce a malá pořád jen řve, ani se mu nedivim že chodí tak pozdě a to to nedělá schválně, ale kdyby dělal - divit bych se mu vážně nemohla :wink:

Mispuli nočník mi začla totálně bojkotovat asi jak začly tyhle horší řevy - nějak v tý době, je to tak dva týdny zpět, možná už trochu dýl a neudělala tam skoro nic, tak já se nebudu nervovat a když je jí milejší načůrat a nakakat si do pleny, tak ať to má :confounded: Jinak abych ji nechala někde stát s kočárkem byť metr ode mně, to teda nehrozí, to bych řvala a kočár převrátila, my naštěstí nemáme tady schody, takže my musíme spolu, ale stejně do těch obchodů s ní nerada chodím protože řve i tam a to jí můžeme cpát sušenkama, piškotama, rohlíkama, prostě bude řvát aby o nás všichni věděli, tak poslední dobou dělá větší nákupy spíš manžel, já tak skočit pro rohlíky a něco malýho :wink:
10. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčinky, jdu se s váma rozloučit. zítra jedem na dovolču - dáááleko, předááleko, na Lipno.... :wink:
snad se má to počasí trochu umoidřit, tak uvidíme. mějte se kráááásně a za týden na písanou..... :wink:
10. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani tak pá a kdybyste potkali pár ožralů na raftu, tak to nic, jen manželova firma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se konečně zastavila. Dneska a zítra jsme s Dendou samy doma a je to docela náročný...taťka nám dorazí ¨zítra večer nebo v neděli ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na to Borůvkobraní jsem zvědavá, snad se tam dostaneme.

Já s Deny problém nemám, můžu nakupovat klidně celé dopoledne a je v klidu, možná tím, jak ještě nechodí. A dá se "opít rohlíkem", takže v pohodě. Ale taky se umí pěkně vztekat, když není něco podle ní.

Nočník jsem zase dneska uklidila, u nás to nemá cenu, protože jakmile jí svlíknu a chci jí posadit, tak najednou D nemá zadek, propne se do luku a ječí. Takže nic :unamused:

Terez, já se zasmála při tvém popisu, jak se Kristý vzteká, když jí nenecháš běhat mezi auty a nenecháš pohladit cizí dogu :grinning: :grinning: Já vím, že to pro tebe sranda není, ale fakt jsi to popsala vtipně - ty příklady :slight_smile: Pořád si myslím, že se zklidní, třeba až bude Luky na světě a pak budeš mít doma dvě zlatíčka. Moc bych ti to přála.

Jinak opět Lenka bordelářka zabodovala - včera po dlooooouhé době jsme si s Peťou udělali hezkou chvilku - a dneska odpoledne jsem zjistila, že jsem si včera nevzala antikoncepci :rolling_eyes: Fakt debil...jinak jí fakt nezapomínám brát, naposled před 8 měsíci (to jsem tu taky plašila a pamatuju si to, protože jsem si počítala, že by se příp.mimi narodilo v srpnu :grinning:) Za jak dlouho bych si mohla udělat těhotest, aby tam už něco bylo případně vidět? Nevíte?
10. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, příští týden mají být třicítky, takže jste si vybrali na dovču skvělej čas. Moc si to tam užijte!!!
10. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já tady nočník mám postavenej, ale asi taky rezignuju totálně a zkusím to ve dvou letech a snad se chytne, jako dávám jí ráno pravidelně a u každýho přebalování a ona si tam sedne, ale tisíckrát ti uteče a pak už se nenechá vrátit zpátky a ani se zabalit do čistý pleny, takže tak :astonished:

My jsme právě taky samy, tak uvidíme jak to maminka ponese :stuck_out_tongue_closed_eyes: No s těma autama a dogama je to bohužel pravda, na každýho psa se vrhá a jakmile je pes hrrr k ní tak se může strachy podělat a zase řve, že neééé a neví co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky doufám, že bude malá hodná až se malej narodí, ale ve skrytu duše vím, že nebude :sweat_smile:

Leni kdy jsi měla poslední MS? A vzhledem k tomu že bereš HA tak míváš asi 28 dní cyklus ne? No jestli dneska nejsi zhruba v polovině cyklu, tak bych se nebála :slight_smile: Testíkem to zjistíš spolehlivě tak za 10-14 dní, dřív to opravdu nemá smysl, já ten 10DPO měla slabouuuuuulinkej stín na testu a po limitu, tak jsem si myslela že stejně těhotná nejsem, osobně doporučuju udělat tedy test až v den očekávané menstruace nebo těch 14 dní po (což by mělo vyjít na stejno pokud jsi měla teď ovu). Snad jsem to napsala trošku srozumitelně :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez :grinning: poslední MS, pokud si dobře pamatuju, byla 4. srpna 2007 :grinning: :grinning: :grinning: Takže vůůůbec netuším, v jaké fázi cyklu jsem. Prášky beru bez přestávky a z tohodle platíčka mi tam zbývají 3 kousky...
No, nechám to zatím být, za 2 týdny "ponořím testy do hrnce" (jsem si vzpomněla, jak si tvůj manža myslel, že je děláš v hrnci :grinning: ) a uvidíme, jestli bude další Květuška :wink: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těmi psy se ti vůbec nedivím, já se taky bojím, když se k nám přiblíží větší pes, kterýho neznám. Mám panickou hrůzu z bojových plemen, kdysi jsem byla svědkem, jak jedné fajn paní, co bydlí u nás za rohem zakousl volně pobíhající pitbul jejího jorkšíra :frowning2: Fakt strašný, pejsek to nepřežil a paní byla pěkně pokousaná. Od té doby jsem přestala chodit s našimi psy na procházky do ulic, venčili se jen na zahradě nebo na výletech nebo celé léto na chalupě (jsou tam s babičkama).
Takže jsem taky hoodně opatrná a to Deny ještě sama neběhá, pak asi zešílím...
10. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, užijte se dovolenou!!!

Leni, tys mě pobavila těma komentářema :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, my jsme zítra taky samy doma, tak pokud vás něco napadne, tak můžeme podniknout společně...

Dobrou a klidnou noc všem.
10. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to by si trošku přenášela ne? :grinning: to by bylo březňátko, max. začátek dubna :grinning:
No tak to je prča, to mi nedošlo, ty máš asi ty kojící prášky ještě co? :wink: To jsem zvědavá s těma testama teda :sweat_smile: a byli byste rádi nebo ne? :sweat_smile:

Toho se taky bojim s těma psama, minule jí MM nechal jít až blízko k nějakýmu cizímu, já jsem myslela že ho zabiju, kdyby jí urafnul hlavu tak nestihneme nic! :pensive:

Oli my jdeme ráno na trhy s Beat :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, opravdu, poslední MS 4. srpna. Pamatuju si to přesně, protože naposled jsem to měla na dovolené - na kterou jsme odlétali 3.8., druhý den přifrčela mrška a den před odletem zpět odešla. Taková fajn dovolená u moře :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale jinak to tam bylo skvělý...) 1.října jsem dostala těhoprůkazku (den předtím jsem měla narozky, tak to vím zase přesněKd :grinning: )Kdy jsem otěhotněla fakt netuším, s tím naším termínem porodu se šoupalo nejen v těhotenství, ale i po porodu a vlastně dodnes přesně nevím, v jakém tt se D narodila :unamused:

Jo , mám pořád "kojící" prášky a budu je mít asi už na pořád, dr. mi říkala, že jsou pro mě míň rizikový kvůli tý srážlivosti - já bych správně neměla brát žádný, ale posvětili mi to 3 doktoři, že je takhle to riziko celkem malý.

Terez, rádi bysme nakonec určitě byli, ale každopádně to teď rozhodně neplánujeme a byli bysme dost zaskočený - hlavně teda já. Plán - pokud by bylo další mimi - tak začít snažilkovat až tak před Denisky 3. narozkami. Já bych dětičky hodně brzy po sobě asi moc dobře nezvládala...bez hlídačů... No, obdivuju tě
:slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, vždyť to vychází, ne? srpen - 8. měsíc roku + 9 kal.měsíců = květen :grinning: Nebo jsem blbá a už neumím ani počítat....? :pensive:
10. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ty jsi blázen ne? :grinning: nemůžeš počítat MS co jsi měla v roce 2007 :grinning: nebo co počítáš? Nevím zda se chápeme, ale pokud by si teď otěhotněla (já otěhotněla 24.6.2007, posl. MS 10.6.2007, // 9.7.2007, porod 8.3.2008) tak budeš mít natuty březňátko nebo dubňátko :wink: Na květňátko by si musela opět otěhotnět někdy v srpnu :wink:

Jako u Denisky ti ty počty sedí, ale u druhýho určitě ne :grinning:

A ty chceš jít teda na nějakou dobu do práce? :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jestli jsi měla cyklus 28 dní, tak jsi otěhotněla pravděpodobně kolem 18.8.2007 a Deni se narodila v 39tt+1 dle MS.
10. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak s těma práškama je to blbý a to třeba nemůžeš mít ani tělísko? :confounded:
10. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek