• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: já už se jdu fakt zahrabat, já myslela, že ti to nesedí na Dendu :grinning:
No, březňátko snad mít tentokrát nebudu, já doufám, že se teď // konat nebudou.
S druhým pořád nevím, příští rok uvidíme, jak se budem na druhý cítit a pak uvidíme. Než budou D 3 (tzn. třeba začít v jejích 2,5) tak to zkusíme, popřípadě bych šla mezitím do práce. Těho bych měla každopádně zase rizikový, takže bych byla doma...takže do těch 3 let by mi stačilo "JEN" otěhotnět, abych navázala...
Tak, jdu spát, ať tady nepíšu ještě větší blbosti, než jsem napsala :wink: Jsem jak spráskanej pes, zítra budem celý den lítat, tak musím nabrat sílu. Tak zatím pápá
P.S. - jo, mít mimi v břiše od srpna 2007...to bych pak asi nefňukala, že mám hubeňoučký dítě, to by byl určitě pěknej cvalík :grinning: :sunglasses:
10. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No chudák Denda, to by si snad poznala že přenášíš a určitě by měla víc jak 2kg nebo kolik to vlastně ten tvůj prcek měl :dizzy_face:

Já to psala s těma počtama, protože jsi napsala, jestli by byla zase "Květuška" tak jsem ti chtěla říct, že teď ne, že až za dýl :slight_smile:

Tak dobrou, já taky musíííííííííím! :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cyklus jsem měla kol. 40 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podle MS jsem rodila téměř v termínu (12.5), ale v těho mi to několikrát šoupli podle UTZ. Do porodky jsem jela s tím, že rodím v 37.tt (tak mi to šoupli v těho), ale tam už mi tvrdili dle UTZ, že jsem 35tt. Pak to zase změnili po porodu...no mazec... :slight_smile:
Já to s těma práškama až tak moc neřeším, než jsem se o té srážlivosti dověděla, tak jsem brala prášky asi 8 let v kuse a nic se nestalo. Správně bych do sebe neměla cpát hormony, takže pokud myslíš tělísko alá "Dana", tak to bych mohla. Ale dokud je vše v normě, dá se s dr domluvit na práškách. Ale třeba ta má sestřenka, co měla to krvácení do mozku, ta nesmí žádnou antikoncepci hormonální (prášky, náplasti, tyčinky, tělíska...) a nemůže ani to klasické tělísko, protože ještě nerodila :confounded: Takže ta je chuděra od 18 let odkázaná pouze na kondomy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak a už fakt jdu...
10. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Aha - Květuška bylo pracovní jméno pro holku, to s květnem nesouviselo :grinning: Na neustálé dotazy na jména jsme s Peťou odpovídali - kluk Ctibůrek, holka Květuška...
10. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na kondomy nebo šikovnost partnera :grinning: no jo neni to moc k smíchu :confounded: ale zrovna dneska jsem kápla na téma Pharmatex, to taky používá hodně lidí a funguje je to, je to jen gel nehormonální, možná to by mohla... já jsem zrovna měla u tebe na mysli tu Danu, tu si chci nechat dát po porodu, snad s tím nebudou problémy, na braní prášků jsem taky skleroza a teď když už další dítka nechceme bych byla těhule hned ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já už taky jdu, se tady loučím už půl hodiny pořád s někým :sweat_smile: dobrou!!! :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahááááááááááá :grinning: Tak nakonec jsem blázen já co :grinning: ale to jsou super jména a kluka bych teda když už dala Květoslava, to je lepší ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, přesně, kluk byl původně Květoušek a holka Boženka, ale pak jsme objevili Ctibůrka a nemohli jsme odolat... :grinning:
Dobrou :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy holky,vy jste toho napovídali,já byla sama,protože manžel šel na pivko,začíná mě strašně bolet v krku,tak jsem využila toho,že dětičky usli relativně brzo a taky chvíli zabrala,odpoledne jsme byli hodinu venku,míša se ulítala,takže večer odpadla

jinak koukám terez že ty naše žáby maj hodně společnýho,míša taky miluje psi a běží ke každýmu a hned by ho muchlovala,honzis zase naopak má panickou hrůzu i z malýho sendvičáka,jednou na něj jeden štěk a od tý doby se bojí projít kolem jakýhokoliv

add pracovní jména,u honzise to byl bobísek a u míši betynka,ale známejm jsme dali služební jména helmut nebo hildegarda :wink:
11. črc 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a jelikož jsem tu vykysla do takových pozdních hodin, tak jsem si počkala, až bude po půlnoci a teď můžu jako první z téhle diskuze popřát Olinkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku!!!!!
(ale teď už FAKT jdu...)
11. črc 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je pravda,Olinkám vše nej,nej..... :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

jste zlatíčka,moc vám s Oli děkujeme za přání :dizzy_face:

Jste tady večer "řádily", já ani nečekala, že tu po omně ještě někdo napíše a teď koukám :astonished:

Všem přejeme hezkou sobotu :slight_smile:
11. črc 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Olinke taky přejeme vše nej k svátku.

Všichni si užijte víkendík. My budeme doma. Filip má NEŠTOVICE :grinning: Teda jsem presvedčená že jsou to neštovky. Má 15 pupínku a asi 8 z toho je krásne nalitejch vodou. Jsou to neštovky Terez????? A prodají mi pudr v lekárne bez receptu? nebo musím na pohotovost pro recept?
11. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slávu, ahoj, krásná fotka z dovči!!!! A jak to máte časově s těma neštovkamaa Bratislavou?
11. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky úspěch,spali jsme do 8:10,sice párkrát knourla,ale spala :wink: :wink:

odpoledne jsme pozvaný ke známejm na chalupu na ochutnávku vín,tak to bude dobrý,už se vidím ,jak se skleničkou vína naháním mišáka,maj tam takový blbý zápraží,k němu asi 6 schodů,určitě bude chtít pořád tam,ale těším se,aspon nějaký rozptýlení a dětičky se unaví na čerstvým vzduchu
11. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky přejeme hezkej víkend :wink: :wink: :wink:
11. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osypal se včera pár pupínkama a zbytek do rána. Takže uvidíme jak to bude rychle mizet. Blbé je že naši si nemužou preložit dovolenu, tak ho tam nejspíš stejne povezeme a budou ho mazat tam. Má tam ist 18.7., takže to ich bude mít 8. den. :sunglasses:
11. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišpul - představuju si nahánění :grinning: užijte si to
11. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jak dlouho se sypou nové pupínky? jako či se 1. den osype, 2. se osype víc, a pak už se to hojí? nebo pupínky přibívaj třeba tejden?
Jak bylo na trhách? Ste byly na piaristickým? Nebo kde?
11. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Jé ty jména to je fakt srandy holky :grinning: tak Kristý to byla pipinka coby pracovní název :grinning: a pak když se vybralo jméno tak už jen Kristý a malýmu říkám od doby co jsem zjistila, že jsem těhotná prostě Luky, proto mu to asi zůstalo :slight_smile: a sem tam když chci provokovat manžela tak mu řeknu Maťáčku :grinning: protože takhle říkaji jemu babičky :slight_smile:

Slavuš to jsou určitě neštovice, pudr ti prodají bez problémů, kdyby ho to hodně svědilo tak ještě Fenistil gel bych koupila - máme taky doma a jinak ty pupínky ať se neprotrhnou a vůbec ho nekoupej, voda je to nejhorší na neštovice. A osypávat se ti bude přesně týden, až po tom to bude stagnovat, začnou se tvořit krusty, který budou ještě tak 14 dní a tak do měsíce snad budou pryč i ty poslední... aspoň takový průběh by u nás, ale každý to nese jinak :slight_smile:

Mispuli užijte si to :slight_smile:

Na trhách jsme byli na tom Piaristickým, my jen okukovat a Beat nakupovala, vyjeli jsme v 7:20 a dorazily před chvilkou, šly jsme domů pěšky, nejelo nám nic pořádnýho. Samozřejmě jsem ji nechala pak ťapat, ale doprovázely jsme se hysterákem (protože nesměla opět pod auta, pod kola, přes přechod za ruku...), tak mi došla u Multikina trpělivost a šla zase do kočárku.
11. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jinak je tu tma a zima, bude určitě lít :astonished: :wink:
11. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nechystáte se někdo na trhy do Křemže? My tam jezdili každý rok, ale každý rok jsme byli naštvaný protože to bylo menší a menší, kdykoliv jsem byla natěšená že si koupím něco konkrétního co jsem viděla loni tak už to tam jako naschvál nebylo, takže letos spíš nepojedeme, jen kdyby někdo jel, jestli byste mi dali reference, třeba bychom tam přeci jenom jeli kdyby se to náááhodou vzchopilo :wink:
11. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez ta zima mě taky děsí a jestli pak zas přijdou ty slibovaný vedra,tak to zas bude skok,kterej určitě odneseme na zdraví :frowning2:

na trhy do křemže bohužel nejezdíme

koukám,že si to zatím bez tatínků užíváte :wink:
11. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je pravda, ty skoky jsou nejhorší :frowning2: mě to počásko dneska nevadilo, bylo fajn, teď už tam mrholí :rolling_eyes:

Užíváme - spíš doufejme že to rychle uteče a že taťka nedoveze domů nějakou tu chorobu, počítám že z tohodle nastydne, v tomhle počasí na vodě :rolling_eyes: :confounded:
11. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím vás taky pozdravit :sweat_smile: jak se všichni máte?

u nás je to normálka, akorát to počásko je na prd :frowning2: půl dne krásně a pak zase prší, nedá se nic dělat...půl léta v pr..a ještě jsme ani nepostavili bazén :frowning2:
Taky vám musím napsat, jak jsme včera byli v bazénu ve Frymburku...hroooozně mě to zklamalo, je to tam takový "divný" a měli hrozně studenou vodu (i když bylo napsáno voda 29 a vzduch 31 stupňů, tak to zdaleka nemělo. Natálka měla zimou i modrý nohy, tak jsme odešli i dřív než jsme měli :confounded: a bazének pro dětičky opravdu pidi a to když jsme tam vlezli tak tam plavalo hovínko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jen kdyby tam chtěl někdo vyrazit :grinning:

Dneska možná pojedeme na pouť do Horní Planý nebo na Borůvkobraní do Borovan, ještě se uvidí až se Natálka vyspinká a hlavně podle počasí :wink: to jen pro typ, kdyby jste nevěděli co se sobotním odpolednem :sweat_smile:

Mějte se všichni krásně a kdyby byl třeba v plánu srazík poprosím vás o info do IP, vůbec nestíhám dočítat, jak to jde jsme venku nebo někde trajdáme.
Všem krásnou sobotu a neděli, papa
11. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jck kde přesně ve Frymburku jste byli? Marinu asi nemyslíš viď?
11. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
JCK nebo myslíš hotel Frymburk???? to by me hodne prekvapilo za tie prachy...

Terez dík za info. Ješte mám jednu blbu otázku. Který den se osypala malá nejvíc? Jako či 1. den bylo pupínkov málo, 2. den hodne a pak už pribívali pomalu......

Riešim totiž kdy ho odvezu do tej Bratislavy, tak abysom vedela odhadnut jak moc sa ešte doosype :grinning: Zatial má stále do 20 pupínkov, čo by mi teda stačilo, ale neverím že je to koniec... :confounded:
11. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavu to se nedá říct asi takhle, přibývá to zhruba stejně, každopádně ten 7mý den bude vypadat nejhůř. Jestli je osypanej dneska první den, tak tomu opravdu nevěř že to takhle zůstane :sweat_smile: já jsem si druhej den mysleal že horší to být nemůže (u mě) a když mi Dr. řekl že se budu ještě osypávat tak jsem mu moc nevěřila a bohužel měl pravdu. U malý to bylo ale lepší, i když toho měla pořád víc.
11. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mel prvý den a dneska druhý. včera mel tak 5 pupínku a dneska ich má už tak 20 max 25. Ale nemá žádnou teplotu ani nic jiného. Tak z toho pohledu to nebude nejhorší. Takže vás budu informovat o pruběhu.
11. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pudrujete? Hodně to pomůže urychlit průběh... do BA máte jet nějak 17.??? To je za 6 dní, možná už bude mít pár krust, každopádně bude pořád osypanej hodně a hlavně bude infekční (i když každý to s tou infekčností říká jinak).
11. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky byli jsme ve Frymburku http://www.hotelfrymburk.cz/cz/aquapark-frymburk
opravdu jsem se dost zklamala :confounded:

Slavu...Filípkovi přejeme co nejrychlejší průběh :wink:
11. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek