• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Tak u nas je to tak ze deda a tata dechovky poslouchaji,moje mamka ne.
15. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,já jim to taky neberu a respektuju to,jen jsem napsala,jak to je :slight_smile: :slight_smile: ,moje máti neposlouchá vůbec nic,protože má absolutní hluch :wink: a je fakt,že děti tančí na všechno :wink:
15. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Tak u nás muzika je taková všelijaká, malá miluje všechno, nejradši má Nightwish (operní metal nebo jak se tomu říká) Cradle of filth se jí taky líbí, myslím si že se jí líbí fakt všechno, zatím to neodlišuje, je to naše pařmenka :slight_smile:

A já jsem asi spíš na pop :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez koukala jsem na tvoji fotku z 22tt a mas krasny brisko. To ja mam vetsi a tehu nejsem :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju Marti s tím tvým břichem jsi teda kecka :grinning:
Já mám pocit že ty fotky zkreslujou, z mýho pohledu je daleko větší :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem jak sud,uz s tim musim neco delat. Driv jsem shodila 15 kg,takze vim ze to dokazu,ale jeste jsem se k tomu nedokopala
15. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to jsi šikulka, sama jsem ze svýho odhodlání ještě takhle neshodila :slight_smile: Po porodu jsem hubla ani jsem nevěděla jak, celkem jsem dala dolů 18kg... a pak před svatbou jsem shodila asi 12kg, ale fakt nevím jak, to bylo podle mě všechno nějak nervama a nebyl čas jíst atd. :sweat_smile: ale kdybych chtěla tak nedám dolu ani deko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristý mi dneska vůbec nechce spát, už se zase budí ach jo :unamused:
15. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Evu a Vaška taky paří, když jde na ně v TV reklama :slight_smile: . Ona teda taky paří na všechno a u nás jede jedině rock, naši jsou starý pařmeni a naše babi (78) miluje Queeny a Eltona Johna (což je takovej odvar, ale proti ostatním babkám...). Ale u tý dnešní dechovky jsem se fakt nasmála :grinning:
15. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
zdravím po delší době :wink:

Holky mám tu na vás prosbu, vy se tu docela vyznáte v těch kožních problémech :wink: Domča je celej osypanej nějakou vyrážkou. Opravdu od hlavy k patě. Začalo to pupínkama a dneska mám pocit, že to je snad nejhroší. Prostě má to všude, i na obličeji. Byli jsme u dr. ve středu, tak je to zřejmě na něco alergická reakce, ale jako vůbec netuším na co. Ovoce mi stejně nejí, prášek na praní nezměněn apod. Asi ho to nesvědí, jen nevím v noci, jestli ho to trochu nebolí, protože to se moc teď nevyspíme. Taky mu začaly růst stoličky, tak jsem to nejdřív přisuzovala i tomu. V pondělí jdeme na tu pravidelnou prohlídku, tak tam už bude naše dr., tak se na to musí podívat. No jsem z toho už nešťastná, vypadá to fakt hrozně.
16. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Verko...koukala jsem, že máš Domčovo zádíka v albu :sweat_smile: u nás je exém už hodně dlouho a dá se říct, že je lepší...ale...moc se netroufám ti něco poradit. Snad jediný koupit v lékárně Excipial http://www.docsimon.cz/zbozi/excipial-u-lipolotio-mleko-200ml nebo je mandlová mast, ale ta spíš jestli to máte suchý :sweat_smile: a pak už ti poradí dr.
Hodně stěstí :wink:

Kousek jsem vás dočítla, chystáte se na Hobby, já byla včera s Natálkou a babi, celkem to šlo, nechala jsem tam plno korunek za kytičky :sweat_smile: pořád budujeme zahrádku, skalku atd. :sweat_smile: lidiček tam bylo jako kdyby dávali něco zadarmo :grinning: počásko se celkem i povedlo tak to byla paráda :slight_smile:

Všem krásný víkend :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, díky. Jsem si říkala, jestli se tady někdo s něčím takovým nesetkal taky :frowning2: Ty zádíka v albu má docela dobrý, to byl začátek, teda když jsem to fotila, tak se mi to zdálo taky hrozný, teď to má ještě daleko horší :frowning2:
Na tu mastičku se podívám. Hlavně, že jdeme k dr. v pondělí.

Tady právě začalo lejt, to je fakt už strašný. Nás to tak doma nebaví.
16. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko...ono je to opravdu těžký :frowning2: ten excipial mi doporučovala i dětská dr. úplně na začátku a znám plno dětiček co jim to pomáhá, to jsou takový co mají pupínky třeba z upocení atd. namažou a je to pryč, tak třeba vám to taky pomůže a budete mít klídek :wink: mooooc vám to přeju :wink:

Natálka třeba nemůže jahody ani přesnídávku jahodovou, to se jí to vždy zhorší, ale je to na dlouhý lokte to vypozorovat z čeho se to dělá :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni to jo, mě vůbec právě nenapadá, z čeho by to tak mohlo být. Když si neuvědomuji, že by jedl něco, co snad ještě neměl apod. Ovoce mi nejí skoro vůbec, občas kousne do jablka nebo banánu, přesnídávku taky neměl. No jestli nás to bude pořád trápit,t ak se mám na co těšit.
Jsem se ti chtěla podívat do albíka na Natálku a albíko nikde :sweat_smile: Si jí pamatuju ze srazu, když začala běhat. no to už je doba.
16. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Věrko, je mi to líto, taky bojujeme, ale nedokážu poradit, Kájinka takovou vyrážku neměla - měla drobnou krupičku a to pak přešlo do suchých fleků.
16. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Věrko a měl nějakou horečku než se osypal? My měli podobně D osypanou při té šesté nemoci. Ale předcházelo tomu pár dní horeček...Ještě mě napadají zarděnky, ale tam nevím, jestli taky nejsou doprovázený horečkama. A asi už je Domča proti nim očkovanej, ne? Asi taky neporadím...
16. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero- mě to spíš připadá jako 5 nebo 6 nemoc? už jste jí měli? Kdyby to tak bylo, byl by Dominiček mrzutej,možná by měl zvýšenou teplotku ale hlavně vyrážka by za tři dny zmizela.
16. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aero, taky mi to tak přijde a myslím, že dokonce ta pátá nemoc je bez horeček, jen vyrážka. Deny měla zatím jen tu šestou. Ale podle té fotky mi ta vyrážka přijde hodně podobná té naší.
16. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme také měli jen tu šestou a vyrážka byla právě hodně podobná a doktorka mi řekla že pátá je to samé.
16. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potřebuju koupit Kubíčkovi gumáčky - poradíte mi které a kam jít?
16. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo, jak se vám vede? Občas koukneme směrem k vám, ale stejně bych tě nepoznala, tak je to jedno :grinning: Já vidělal nějaké gumáčky za výlohlou v té obuvi, co je v Mulťáku- naproti solný jeskyni, ale dovnitř jsme nešli. A jaké, nevím, my ještě nekupovali.
16. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky díky za rady :wink:
No musím říct, že se nám zdálo po obědě, že se to zase o dost zhoršilo, celý záda už měl úplně červený, tak jsme jeli na pohotovost. Tam nás poslali na kožní. Tak je to zřejmě nějaký exém, možná způsobený nějakým infekčním virem, ale jako co to je, to nikdo nevěděl. Ještě jsme odtud jeli na dětský do nemocnice a taky to samé. A když je v pohodě, neškrábe si to, nemá teplotu, tak zatím ho nechtějí posílat ani na nějaké odběry apod. Tak jsme dostali kapky Fenistil, nějakou koupel na citlivou pokožku a zkusit taky natřít pudrem. V podstatě se nic nevyřešilo, ale hlavně, že nás uklidnili :wink:
16. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Vero mne to príde jak alergická vyrážka, ale když to má se dne na den horší, tak to asi nebude. By se to nezhoršovalo. Jedine či nemáš doma nejakou novou kytku, nebo neco čo ste nemely. Ale snád na pohotovosti vedí.... Držíme palečky at je brzo líp.

Holinky z naproti solky v Multáku máme a sme spokojeny. Za chvíli jdeme koupit vetší. Už jsou nám malé. Myslím že loni stály kolem 300,-

všem hezký víkendík. :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jdu jen pozdravit.
PS: holinky jsme koupili dneska v Daichmanu za 249Kč
16. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykorko jaku barvu mají a od jaký velikosti?
16. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuško: mi jsme kupovali 22,ale měli i menší.Měli modré a růžové.Nechtěla jsem strakaté a jsou s gumičkou nahoře.
Večer hodím foto.TeĎ vyrážíme k babičce na pouť.
Hezkou neděli všem.
17. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak u nás bude po dlouhé době krásný den a tak mám v plánu po O až půjde Patrik spát,jít přesadit kytičky a trochu se pomazlit se zahrádkou :wink:

Hezkou slunečnou neděli :slight_smile: :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

včera jsme byli celý den v té Praze, cesta tam byla naprosto otřesná, fakt jsme tam strávili celý den, přijeli jsme pozdě večer :confounded: ale zase máme nakoupeno vše co jsme chtěli :dizzy_face:

Věrko to by mě taky zajímalo co to Domčovi je, já jsem se třeba jako malá osypala z toho že mi koupila teta nějaký pyžamo z jinýho materiálu než je bavlna, ale to by si asi věděla že jsi změnila tohle, doufám, že to bude brzo dobrý, ekzém to snad nebude :pensive:

Sykorova já byla včera v Deichmannu ale ještě nemaji zboží, tak se tam jukneme dneska odpoledne a půjdeme i do ZOO když jsme se včera celý den neviděli :slight_smile:
17. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, promiňte, že vám sem tak vpadávám, ale chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte kde se dá v ČB nechat píchnout naušničky? Naše mudra to nedělá, odkázala nás k jiný doktorce, ale ta chce za 1 vpich 200,-, tzn za 4 vpichy 800,- a to mi fakt přijde neskutečný. :angry:
17. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
moje doktorka naušničky píchá. Je to MUDr. Matoušová, za jeden vpich chce 100,- :sweat_smile: Kdyby si chtěla kontakt ti ho písnu až se malá probere, doklady mám u ní v pokojíčku a ona tam spinká :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek