• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
na Marině na Lipně, jsme ještě nebyli, až na to přijde řada, tak určitě poreferuji :sweat_smile:
11. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na Marině jsme byli my, tam je to fajn :wink: a chystáme se někdy znova :slight_smile:

Ani jsem nevěděla že ve Frymburku to maji taky tak hezký :astonished: ale teď už bych tam asi nešla :zipper_mouth:
11. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Slavuš, tak to je mi líto, že ty neštovice Filípek nakonec opravdu chytil. Snad bude mít jen ty pupínky a žádné horečky nebo tak.
Ten Frymburk mě překvapil, na těch stránkách to vypadá moc hezky. Holt to umí pěkně nafotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska bylo fajn počasí, kdyby bylo o stupínek víc a v poledne by nepršelo, tak by to byl pro mě ideál. Celý den (krom odpo spánku) jsme lítaly venku, ráno jsme se pohrabošili ve Slonovi, pak na nákupy a odpoledne jsme objely na tříkolce Sucháč až na Dobrou Vodu. Byly jsme se sestřenkou a její "psicí" Stellou - je to 8měsíční border kolie, super pes. "Holky" si moc rozuměly, jediná nevýhoda, že je Stella docela vysoká, takže Denda občas zavrávorala, když se mazlily.
Peťa přijede až zítra v poledne, tak jsem docela naštvaná, chtěla jsem dopo jet na to Borůvkobraní. No, doufám, že aspoň přiveze nějakou pořádnou rybu, když už... :confounded:
11. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni mě přijede až večer, taky jsem naštvaná, chtěla jsem si odpočinout od dítěte :grinning: ale né nějak to přežijeme, dneska musím zaťukat že kromě hrabošení v koši a pár hodně dobrých pokusí o rozbití skleněné vitríny dřevěnou kostkou ... byla hodná :slight_smile:

Mě taky to dnešní počásko vyhovovalo :dizzy_face:

Jak se ti nakupuje v tom Slonovi, můžeš mi říct orientačně ceny? :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ceny ve Slonovi - jednotně 130 Kč/kg a těhotné po předložení průkazky to mají myslím za 100 Kč/kg. Jinak - je to hrabošina, někdy tam nenajdu vůbec nic, někdy spoustu věcí. Je to tam na kopicích ve velkých koších, takže je to o tom ponořit se do koše a hrabat. Mně to docela baví, pak když najdu hezkou věc, mám větší radost než když bych jí našla v klasickém ramínkovém sekáči. Dobře se tam nakupují "věci na doma a na písek" a mají tam hodně věcí pro malá miminka. Na větší už malinko míň. No ale hlavně to je za pár kaček, dneska jsem za 102 Kč koupila 3 mikiny, 2 trička, plavky Dendě i sobě, šatičky a dvoje tepláčky.

Jinak hrabání v odpaďáku je pro Dendu taky hrozná hitovka. A jak je chuděra strašně ukřivděná, když jí to nedovolím :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to je paráda, já moc hrabárnu ráda nemám a to z toho důvodu že když jsem takhle někam přišla, tak prodavačka na mě blbě koukala, já nemám moc ráda tu pozornost těch prodavačů, takže třeba i když je v obchodě protivná bába (viz vietnamci) co se ti snaží nacpat kalhoty když jsi si přišla pro sukni... a přestože to potřebuju tak radši odejdu jinam a do toho obchodu už třeba ani nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mě teď Kristý začíná zase jako dost vyvádět, už mě i poslouchala, neexistovalo hrabání v koši nebo jo, nakoukla (my máme jen takovej výklopnej) ale zařvala jsem fuj a hned dala ruce pryč a utíkala pryč, ale dneska na mě úplně kašlala, to samý s tím třískáním do toho skla, to jsem čekala kdy to praskne :astonished: nevím co to zase zkouší :confounded:

Jinak jdu spát, malá se tam pořád vrní, už byla jednou vzhůru, to bude noc zase dobrou :pensive:
11. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tohle je hodně velká hala a opravdu si tě tam nikdo nevšímá, hraboší tam každý - ono to ani jinak nejde. Tady je odkaz - jsou tam nějaký fotky pro tvou představu, jak to tam vypadá http://www.mujweb.cz/www/texpress/
Já jdu kouknout na Gilmorky, mám půjčený od sousedky VHS (má je komplet) a taky asi brzy zalehnu...
Dobrou :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No neprovokuj, včera jsem to tady zabalila jak si pustím TV budu čučet v ložnici a TV nešla tak odtáhnu ohrádku (kterou mimochodem odtahovala celý den Kristý) a koukám kabel vypadlej, tak si říkám to jen zapojím, ale houby kabel vypadlej s drátama venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že to zapojim znova, nešlo nebo šumělo tak jsem to ořezala a opravovala a houby z toho, MM bude muset koupit novej, ale máme to tady všude tak "pěkně" zadělaný že se picne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já chuděrka nemůžu čumět z postýlky na TV :frowning2: :grinning:
11. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, tak to je blbý. To si neumím představit, já jsem večerní televizní závislák. Navíc jak tu není Peťa, tak spím v obýváku a usnu jedině u TV (jelikož se bojím a když je ticho, tak šílím z každýho zaprasknutí - že to je nějaký úchylák nebo zloděj :grinning: )
No, tak knížku do ruky, jestli jsi jako já, tak do 10 minut budeš spát jak andílek :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Filípek je pořád bez teplot a jiných komplikací. Má už asi 50 pupínku. Na tvári má zatím 2 malé, tak snád to nebude tak hrozné. Terez máš nejaký odhad kolik ks pupínku mela Kristýnka? Mne pořád prijde že ich má celkem málo. Na nohách ma jenom 3 a na rukách jenom 2. Všechno má na břiše a zádičkách.

Leni proč chceš malu naočkovat proti neštovicím? Je neco co by ji to zkomplikovalo? či je nemocná, nebo tak. Alebo jenom nechceš aby je prodelala? Snád jsi to psala ty že ji na podzim naočkuješ.... :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavu to nevim ale jen 50 to asi nebylo, měla to hodně ve vlastech a obličeji, řekla bych že jen tam měla těch 50. Na tváři určitě neměla jen dva, ani já ne :sweat_smile: mám pár fotek, ale netroufnu si tohle odhadnout, mazala jsem ji dlouuuuuho než to bylo všechno napatlaný, naštěstí byla statečná :slight_smile: Teploty už s nejvyšší pravděpodobností ani nepřijdou, většinou přijdou před nebo v těch prvních dnech. To je fajn, že má tak hladký průběh :slight_smile:

Leni ty jo já ti ani nevím co bych četla, hodně čtu o těhotenství a porodu opět, ale jak už to mám načtený tak mě to brzo přestane bavit :sweat_smile: no včera jsem ale opravdu usnula rychle, nechala jsem si okno dokořán a v noci jsem se vzbudila úplně zmrzlá ale byla jsem líná dojít ho zavřít tak jsem to přežila :grinning:

Já jsem se dřív taky doma sama bála, ale jak mám malou tak už se nebojim! :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak včerejší podvečer a večer byl skvělej,přišli jsme v devět,dětičky si to užili,míšu jsme museli nahánět jen maličko,ty schody na zápraží už dokázala vylézt,akorát dolů se nám chtěla vrhat po hlavě

já to ale odnesla na zdraví,už včera mi bylo všelijak,ale dneska totální troska,teplotu nemám,ale začíná mě všechno bolet a přišla jsem o hlas,nevíte,co na to pomáhá?
12. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli jejda to vůbec nevím co na ty hlasivky :frowning2: přeju ti ať se brzo uzdravíš!!!
12. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme pořád samy, taťka se nám na těch rybách nějak zasek... :angry:

Slavu, chci jí naočkovat, moje mamka je marod s imunitou a neštovice neměla, tak aby je nechytla od ní a nepoložilo jí to. A budu ráda, když je nedostanem, i kvůli tomu být měsíc doma, asi bych se tu zbláznila :dizzy_face:

Luci, na hlasivky asi Vincentka, ne?

Terez, já se bojím, když jsem sama v celém baráku. Když je třeba doma taťka nebo někdo, tak mi nevadí být v bytě sama, ale v celém baráku jo...
12. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to já asi v celým baráku nikdy sama nebudu :grinning: vzhledem k tomu že bydlíme v paneláku s 32 byty :grinning:

My jsme taky pořád samy a ještě dlouho budeme, dneska jedou ještě nějakej poslední úsek vody a pak už vidím to jejich vypravování zase, ostatní se chcou vždycky stavovat snad v každý hospodě při cestě na jídlo atd., no takže to bude super :rolling_eyes:
12. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak dneska ještě nikdo? :confused: odpo vyrážíme do Stromovky k Oáze, kdyby měl chuť se někdo přidat...
13. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Oli my se nepřidáme, mě neni dobře a když mi bude odpoledne líp tak vyrazíme jen na malou procházku tady - nakoupit. Užijte si to. Dneska mají být ty pařáky, tak jestli opravdu budou tak to nepůjdu ani nakoupit, půjde MM s malou :sweat_smile:
13. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

nějak nestíhám :sweat_smile: Venku krásně a tak jsme celý dny venku,takže na MK není času :slight_smile:

U nás nic nového,vše při starém :wink: Včera jsme byli doplatit dovolenou,tak už se nemůžu dočkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

Moni,tak si to pořádně v září užijte :wink:
14. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já byla včera na pařbě,měly jsme s kamarádkama dámskou jízdu,odpoledna v 5 jsem odvedla děti k babičce a dědovi na zahradu,tam si je převzal tatínek,no a ajá vyrazila,moc jsme si to užily,nasmály se,domů jsem dorazila o půlnoci,děti,napapaný,vykoupaný a spinkaly,prostě taťka šikulka :slight_smile:

moni taky přeju příjemnou dovolenou,kam vyrážíte?My bysme ještě chtěli na tejden,ale jen s Frantou,jedinej termín,kdy bysme mohli je 1.tejden v srpnu,tak uvidíme,jestli se do tý doby míše vyklubou ty zuby a bude klidnější a naši nám to posvětí,tak šáhnem po 1.lastu,kterej se nám bude líbit a poletíme,když ne,tak ne
14. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli-letíme do Řecka,na ostrov Zakynthos,oblast Laganas :wink:
14. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se máte,Páťa letí s vámi? My bysme asi taky chtěli nějaký řecko,maximálně se snídaní a užívat si místní taverny a specialitky :wink:

ráno mi volala franta,že se včera zabil na motorce kluk,kterýho jsem učila,bylo teprve 24,mám z toho husí kůži :frowning2:
14. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak to sem nestíhám, jsme skoro pořád venku nebo si malou vezme mamka a já tu "šůruju" po bytě...

Oli, vyřiď Kájince všechno nejlepší k svátku!

Luci, s tím klukem to je hrozný...
14. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

přejeme Kájince všechno nejjjjjjjjjjjjjjjj k dnešnímu svátku!!! :slight_smile:

A ostatním krásné dovolené :dizzy_face:

Mispuli teď maji ti motorkáři celkově nějakou špatnou bilanci :pensive:
14. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já si nevšimla,kájince taky přejeme všechno neeeej,máte svátky kousek za sebou :wink:
14. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkujuuuuuuuu :dizzy_face: udělaly jste mi radost :dizzy_face: Kájince vyřídím.

Docela mě mrzí, že vás vídáme tak málo....

Terezko, jak ti dneska je?
14. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli dneska je mi celkem fajn, sem tam někde píchne, ale musím být v těch vedrech opravdu doma, takže prochajdy jako obvykle u nás dopoledne a pak hraní doma :dizzy_face:

Co děláte vy? Nechcete zajít na kafe? :grinning:
14. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, vytáhneme bazének. Zrovna jsem ti chtěla napsat, jestli se nechcete s Kristýnkou přidat-užila by si děti. Kájinka tu bude mít 2 kamarády....Škoda, chápu, že ti to vedro nedělá dobře. Tak my rády přijdeme jindy :wink:
14. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kdepak se čvachtáte? Už máte nějakou tu zahrádku nebo ještě vybíráte? :slight_smile: Kristý bazén nesnáší, akorát by tam ty děti děsila :grinning:
14. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:

Terez, zahrada bude, jen se musí zkulturnit..Čvachtáme se za barákem.
14. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek