• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
Oli fakt? Takže už máte něco vašeho jo? :slight_smile:
Tak to máte fajn, tady bychom se čvachtaly buď na chodníku a nebo vzadu kde kopou dělníci trubky, dobrý ne :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy holky,tady je zas na chcípnutí,něco mezi dusnem a vedrem,vůbec nevím,co mám mišákovi oblíct,už zase mi začala kašlat,tentokrát jsem to asi prskla já na ní,už se z toho vážně picnu.jdeme na zahradu,včera dostal bazén chloršok,tak snad se bude moc honzík vykoupat,jinak tam ten bazen stojí úplně zbytečně,na zítra jsme pozvaný ke kámošce do velkýho bazénu na zahradě a zase se to má kazit,tak snad to ještě stihneme

jinak míše lezou další zuby,náš všežravec nechce skoro nic jíst,tak akorát párek,banán,občas rohlík a kaši,ale jinak nic moc,jsem z toho trochu nešťastná,snad už brzo vylezou
14. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli a kolik těch zubů už máte nějak se v tom neorientuju? My jich máme teda 8, z toho 4 pořád dorůstají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kristý mi taky nejí, nevím jestli i tím vedrem... a hlavně ta reakce na Priorix, to bylo něco šílenýho :rolling_eyes:

A tady cítim ve vzduchu vodu, bude doufám pršet, aspoň trošku aby se to pročistilo, fakt se nedá dýchat a ochladilo se malinko :dizzy_face:
14. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez.zatím má pořád jen6 zubů,teď to vypadá na další3 nebo 4,na očkování máme jít v nejbližší době,ale mám z toho hrůzu,jak čtu,jak na to skoro všechny dětičky reagujou špatně,tak se mi tam vůbec nechce,taky mámzase trochu kašel,tak nevím,jestli jí to vůbec můžou píchnout,musím se tam zastavit

tady krásně sprchlo ráno,ale ted je na padnutí,úplně tě lituju,musí ti bejt šíleně
14. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli jé tak vy jste taky takový nezubatky jako my :grinning: jak vidím tak i mladší děti nás pořád předbíhají, tak jsem ráda že v tom fakt nejsem sama, ale taky se jí právě 3měs. nic nedělo a teď 4 zuby naráz, to by se člověk picnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ten Priorix to bylo něco šílenýho, myslím si, že kvůli tomu jsem z ní poslední dobou byla zase tak vyčerpaná, zkazila si zase spaní tím a pořád brečela a vyváděla, teploty... uvidíte jestli vám to píchnou, já taky byla překvapená když jsem četla že na to reaguje snad každý dítě :astonished:

Já jsem zalezlá doma jako krtek tak to jde :grinning: ráno je docela pohoda, to se ještě dá, to odpoledne mi přijde nejhorší, to se to teplo vždycky ta rozprostře, včera jsme byli nakoupit asi v 17:30 a to bylo něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my u dr ještě nebyli,zkusím se zeptat sestry,jestli nemaj nějakou olehčenější verzi,vím,že honzík měl tenkrát dostat trivivac,tak třeba bych to mohla uhrát na něj,když je taky předčasně narozená,nejhorší na tom je,že pokud mi jí neoočkujou teď,tak pak by ty reakce vycházely přesně na tu dobu,co bysme chtěli s frantou na tu dovču,a tak ještě uvidíme.

tak jdu najít něco na sebe,mišák neskutečně slintá,jak jí rostou ty zuby,máme spotřebu 3-4 trička na den, a pomalu vyrazíme směr zahrada
14. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli no vylepšená verze Trivavacu je Priorix právě víš :rolling_eyes: a ten jsme měli my a nemyslím si, že by ta reakce byla lepší, nedokážu si představit co by se dělo kdyby měla dostat Trivavac a taky je dost možný že tu vakcínu ani nebudou mít, on jich je zase nedostatek, stejně tak jako Hexavakcín, včera to bylo i v TV :confounded:

Vy tam chcete jet začátkem srpna, to ti stejně už teď může na to vyjít, počítej tu reakci tak 7. až 14. den od očkování, uvidíte no :unamused:
14. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš,mám to nějaký popletený,já jen vím,že honzis dodneška na to oočkovanej není a pokud se to nestihne na podzim,tak už asi ani nebude,mám z toho fakt hrůzu,uvidíme,třeba nás to jako jedny z mála mine :slight_smile: :slight_smile:

terez nebo i vy ostatní holky,nevíte náhodou,na co nám mohla míša mačkat na klávesnici,že nám zmenšila písmo?
14. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli není na to pořád očkovaný? :astonished: a to kvůli tomu že je narozený dřív? To je nebezpečný mu to nedát podle mě ne????!!!!! Co když to chudák chytne :frowning2:

Myslím že ti mohla mačkat na CTRL dohromady s tlačítkem mínus ... tak dej CTRL dohromady s tlačítkem plus a vrátí se to do původního stavu :slight_smile:
14. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím to :slight_smile: :slight_smile:

no není :frowning2: ,on jak má voperovanej ten shunt,tak mu nejdřív nechtěli oočkovat,aby mu ta reakce nějak neuškodila,pak měl spoustu těch operací,tak to zase nechtěli riskovat,no a loni na podzim měl fibrilní křeče a neuroložka řekla,že se musí rok počkat,takže na podzim uvidíme
14. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo aha, prďolka malej :frowning2: snad mu to dají na ten podzim nebo i dýl, myslím si že pořád lepší očkovat dýl než vůbec, vždyť jsou to dost nebezpečný nemoci a hlavně až ti na to naočkujou Míšu, tak ona v sobě bude mít ten virus... tak aby to stejně nechytil :confused: ale to tě nechci nijak strašit, určitě to bude dobrý! :wink:
14. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli už mám toho otevírání šuplíků u nás doma fakt plný zuby, o víkendu se chystám do Bejbycentra a doufám, že tam maji ten váš systém a že to fakt bude fungovat, jinak já jí asi přeřazim, zničila jsem úplně komodu od toho jak jsem to olepovala lepenkama, tak to vzala kus i toho dekoru a o máme úplně všechno zalepený a když my chceme tak se tam samozřejmě nemůžeme pořádně dostat, takže jako u blbejch!
14. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to docela funguje,je tedy taky pravda,že malá dala na čas pokoj,občas otevře,vyháže,já nahážu,spíš mě štve,že se drápe na stoly a sundavá věci z nich, jinak to tady vypadá jak po boji,ale mě to netrápí,jdeme ven,uklízet možná budu večer,a taky musím konečně vyžehlit a dát na hromadu,co si s sebou vezmeme příští týden do Tábora,malá knučí,tak musíme jít,snad se na kočáře sklidní a na zahradě uběhá
14. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak my nesmíme mít absolutně nic v jejím dosahu - stoly, poličky, všechno je úplně vyklizený, nevím kam ty věci dávat a s těma šuplíkama mě vytáčí,dneska dostala 3x natřískáno na zadek za to že strhává tu lepenku a pak do toho leze, já mám ve stolku šperky, prostě jí nenechám se v tom hrabat ať se jí to líbí nebo ne!!! A jí to prostě nedojde i kdybych jí do modra asi seřezala, nebo jí dávám málo, protože to je jen přes plenu :angry: tak snad to bude fungovat, ten šuplík je takovej zapadlej tak se bojim... a prosímtě to máte dva ty zámečky na jeden šuplík nebo stačí jeden? Protože já jich i tak budu potřebovat strašně moc, na všechny komody, do kuchyně, noční stolky... to tam nechám litr ne :unamused:
14. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak si to teda užijte a pááá :slight_smile:

Nám slíbil taťka že možná dorazí do 17h to by bylo fajn tak uvidíme :dizzy_face:
14. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Nějak se sem teď vůbec nedostanu, tak ani nevím co je nového. Terez koukala jsem na Kristýnku a je moc roztomilá. A druhé se už se blíží mílovími kroky, co? Moje kamarádku má termín už ani ne za 3 týdny, tak u ní pozuruji jak to utíká. :slight_smile:
15. črc 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Hydri, děkujeme za pochvalu, co je nového u vás? Co kuchyňka? Taky ti musím projet albíčko! :slight_smile:
Kámoška už to má fakt za pár, já doufám, že si počkám ještě tak 7-8 týdnů :slight_smile:
15. črc 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli-my bychom bez Páťi neletěli,protože tam si ho užijeme na 100% :dizzy_face: Budeme mít čas jenom na něj :slight_smile:

Tady to dneska vypadá zase na pařák :grinning: Dopo jdu na kosmetiku a odpo jedeme k mojí mamině a malý se bude čvachvat v bazénku :wink:

my měli na Priorix taky hnusnou reakci :frowning2: 2 dny 39 a celý týden protivný jak blázen :angry:
15. črc 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

moni:Páťovi se to bude určitě moc líbit,my si říkáme,že s námi u moře už taky myli,tak si ještě užít sami sebe a na chvíli vypnout :wink:

mě místo aby bylo líp,tak je mi hůř,dneska v noci mi začal týct nějakej bordel z oka,v krku mě bolí pořád,jen ten hlas se trochu vylepšil,jenže se začíná přidávat rýma,takže budu muset k doktorce :frowning2: ,nejhorší na tom je,že mišák začala taky zase kašlat,tak mám strach,že to má ode mě,jak po mě pořád leze :frowning2:
15. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli vy se v tom teda plácáte, snad budete všichni brzo zdravý a k Dr. bych opravdu zašla, to bude nějaká viroza pitomá, aby si nemusela třeba ATB vyfasovat :confounded: :wink:

Já ani nevím zda bych letěla bez dítěte/dětí nebo ne... nedovedu si to nějak představit, navíc nemám komu bych malou svěřila třeba na týden, já se bojím a nemám ani komu bych ji svěřila na celý den, tzn. od rána do večerního ukládání na spaní (tím myslím hlavně rodinu nebo bezdětný kamarády, lidi s dětma pochopitelně nebudu otravovat, když malá spí jen u nás doma), nikomu takhle nemůžu věřit, takže je to prakticky vyloučený u nás.
15. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

my vyrážíme dopo na cvičení a odpo se uvidí podle počasí.

Včera se nám v bazénku sešlo nakonec 5 dětí :slight_smile:

Užijte si bazénky a mispuli, tobě ať je líp!
15. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez v tom máme výhodu,moje mamča je v invalidním důchodu a táta učitel,takže o prázdninách je to celkem v pohodě a naše dětičky je zbožnujou,jsou zvyklý tam spát,protože tam jezdí na víkendy a už tam pár dní spali i bez nás :wink: ,takže si myslím,že to bude v pohodě

čekám,co mi zavolá franta,měl se zastavit u doktorky,jestli mám jít k ní nebo na oční,myslím si,že je to nějakej zánět,kterej se přidružil k tomu krku,nevím,jestli může bejt angína bez teplot,já totiž strašně dlouho nebyla nemocná a angínu měla jednou v životě :unamused:
15. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to máte fajn, tak hezký cvičení :slight_smile:

Já měla dneska v plánu nákupy, ale rodičák nikde, tak půjdu do háje, uděláme s Kristý nějakou procházku, protože je zase uvřískaná... nemá vstávat dřív a dřív.

Mispuli já si myslim, že se ti taky přidružilo k tomu krku, Kristý když je nemocná nebo má nějakou reakci tak jí oko taky okamžitě vytéká, nejlepší na to a asi jediný volně prodejný je Opthal nebo kapky Optahlmo-Septonex... nic jinýho ti v lékárně bez receptu nedají, to máme vyzkoušený, Kristý se s těma zánětama sem tam trápí od narození dodneška :pensive:
15. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
franta už mi dojednal očního,když viděl,jak mám to oko zalepený,já to mezitím propláchla visinem,nic jinýho tu nemám,ale pomohlo to jen na chvilku,asi budou nějaký atb potřeba,pak se chci ještě stejně zastavit u dr.aby mi radši koukla do krku,jenže babička šla k zubaři,takže musíme počkat,až se vrátí kvůli hlídání

venku je nějak pod mrakem,asi bude pršet a já honzíkovi slíbila,že odpoledne půjdeme k tetě na velkej bazén,tak uvidíme,pokud bude teplo,tak pro mě bude lepší,že nesvítí sluníčko a u nich se dá koupat i tak,protože maj vyhřívanej
15. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky takovej blbej dotaz, komu chodí rodičák z Č.B. už vám přišel? :confounded:

Mispuli a teče ti z toho zelenej hnis? Ten visin asi taky neni špatnej, já si neuvědomila, že dítě a dospělej je rozdíl...
Tady je taky pod mrakem, tak stejně se asi půjdeme ven proběhnout :astonished:
15. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez ne,byl to takovej ten klasickej žlutej fujtajbl,co po něm zůstávaj slepený řasy a jakoby ospalky,oko je trochu zarudlý,bolí v koutku a nutí mě to mnout si ho,asi klasika

venku pro tebe asi bude příjemně,tady se totiž celkem razantně ochladilo,chvilku pršelo,ale už je to pryč
15. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mispuli...já mívám v oku rýmu, (když je to max. tak si z oka tahám jakoby nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) byla jsem u oční, dostala jsem kapičky a řekla mi, že je to rýma, ale leze okem :grinning:
A když jsme přijeli z itálky, tak jsem dostala oboustranný zánět spojivek a rohovky, tak jsem chodila k oční přes 14 dní na kontroly. Prý ta rohovka už není žádná stranda a při jakýmkoli zčervenání nebo bolesti oka musím hned k oční dr. :frowning2:
Prý mi to mohlo vyvolat sluníčko, nebo to to sluníčko urychlilo, že už tam ten zánět mohl být delší dobu, dr. sama nevěděla, ale už je to dobrý :wink:
Tak hodně štěstí,ať je to jen blbůstka :wink:

Musím jít zápasit s prádlem a žehličkou, tak kouknu až dám Natálku spinkat, kdyby jste měl někdo čásek na pokec...okolo poledne. Zatím papa
15. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak nikde nikdo :frowning2:

ještě jsem Vám chtěla napsat, že jsme přes den bez plínek :wink: ze dne na den...venku mi občas zapomene Natálka říct, tak se občas počůrá, ale jinak je šikula, na spinkání jí ale dávám plínu - co kdyby a taky do auta, abych nemusela prát celou autosedajdu :grinning:
15. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Jck to vám teda závidím že jste bez plínek, jak jste to natrénovali? Nějakej fígl máte? :slight_smile: Jste šikulky že jste to stihly před dvěma rokama :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi...vůbec jsme to netrénovali, prostě to šlo ze dne na den. Nechávala jsem to až na dovču, tam začala Natálka víc chodit na nočník, protože byla skoro celý den nahatá :sweat_smile: doma máme nočník v obýváku a ona si dojde sama, pak mi přijde říct, že je nini (tak nám to dělá venku trošíčku problém, jak doma jde sama).
Opravdu to bylo ze dne na den, tak fígl neporadím :sweat_smile:

A jak se máte u vás? Půjdeš rodit zase do Krumlova?
15. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek