• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
No tak to je Natálka opravdu šikulka :dizzy_face: Asi to bude v tom jak byla nahatá taky, já ji tady moc nahatou nenechávám, protože se vždycky někam vyčůrá, pak akorát zvedne nohu a začne řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem tam si o nočník řekne, ale většinou nic neudělá a pak se vyčůrá nebo vykaká do plenky :pensive:
A Natálka už se umí teda i svlíknout? Myslím tím tepláčky, plenku? Já se ptám dost blbě, ale nevím ve kterým věku tohle dítě ovládá, Kristý si to taky třeba tahá dolu, ale že to by nějak ovládala to právě ne a to jsem taky četla že je základ pro úspěšný chození na nočník.

U nás všechno fajn, pokud nebudu rodit dřív, tak půjdu určitě do Krumlova :slight_smile: A kdy budu rodit to nevím, poslední dobou mi břicho nějak ztěžklo, je dost tvrdý, sama jsem zvědavá na kontrolu příští týden u Dr., s Kristý jsem v tomhle "tt" měla už CS 2 a s Lukym jsem min. měsíc byla ještě na nule :slight_smile: Do těch Budějovic bych šla jen kdyby to vypadalo nějak zle, já nevím třeba konec pánevní - takže císař a kdybych rodila dřív jak v cca 37tt ... :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona chodí Natálka jen v kalhotkách + šatičky,tričko a šortky, tak to si dokáže sundat sama. Když se ochladilo, tak to jsem jí dávala ratši plínu, ale vždy byla suchá a chvátali jsme na nočník :sweat_smile:

už se ti to krátí s Lukym, máte to za pár...já se pořád rozhoduji jestli jít nebo nejít do práce, prášky beru, tak se uvidí co po prázdninách :grinning:
15. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to jsem zvědavá jak se rozhodneš :dizzy_face: podívej Natálku už máš bez plen, ubyla ti jedna starost, tak šup do dalšího plenkování ne? :grinning:

Počkej a to i dokud neuměla Natálka pořádně chodit na nočník tak měla jen ty kalhotky? Mě jde o to že malá si asi ještě neodepne plenu víš :confounded:
15. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A taky by si nejspíš šla rodit znova do Krumlova co? :grinning: :slight_smile: Já se tam celkem i těšim :sweat_smile: dneska jsem si objednala homeopatika co měla k porodu Hanka a doufám, že to bude něco platný :slight_smile: za cca 2 týdny začínám pít maliník, jíst lněný semínko, no bude to všechno za chviličku :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi...ona si Natálka sundavala plínu sama už dost dlouho, dokázala-dokáže si plínu sindat i před body :sweat_smile: tak chodila doma bez. Jak máme ten stan z Mobelixu, tak si vždy zasezla za něj a začala čůrat, tak jsem jí posadila na nočník, někdy jsem to taky nestihla :grinning:
15. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prodávají v Budějkách nebo někde okolo toto: http://www.intrea.cz/eShop/o-pu-lrm-ocean-puky-lr-m-ocean/zbozi.aspx
chtěla bych to Natálce k narozkách, ale chtěla bych to vidět a osahat :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jck tak je ale vidět že si uvědomovala co dělá když se ti schovávala za stanem :grinning: Kristý je zatím jedno kde a při čem to udělá, vyčůrala se tu na takový to látkový lehátko, já myslela že mě švihne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme to v ruce drhli, ale zůstalo to strašně flekatý, nakonec jsem zjistila že se dá svlíknout tak letělo do pračky a je to dobrý uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To kolo je krásný ale nikde jsem ho neviděla :confounded:

Malá už se mi budí, to je dobrý, po xx minutách hysterickýho řevu mi usnula v klíně a teď se po necelý hodině budí :confounded: nebo tam aspoň remcá, to bude den dneska.
15. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez: u nás vše při starém. Malému rostou horní špičáky, takže má už 14 zoubků a jinak nic. Žádné nočníkování ani jiné věci. A kuchyň bude zase o kousek blíž. Dnes má přijít truhlář a už se začne vyrábět. Hrozně se těším, až budu moc likvidovat ty palubky a takovou tu dřevenou stěnu. :grinning:
15. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri no likvidace bývá to nejzábavnější že :grinning: akorát my jsme se pěkně spletli při likvidaci umakartovýho jádra, člověk by řekl, že to spadne, jen se o to opřeš, ale my jsme tady do toho mlátili, kutali :sweat_smile: no hrůza, ještě že je to za námi :slight_smile:

S kuchyňkou super!!! Od truhláře to vyjde cenově líp než od nějakého kuchyňského studia? Asi ano že? :slight_smile:

No ale malej má už hodně zoubků, Kristý jich má 8 a ještě ne všechny vyrostlý a stoliček se bojim, o každým zubu jsme zatím věděli víc než dost :pensive:
15. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem na chvilku zpátky,u oční jsem si pěkně počkala hoďku a půl,abych se dozvěděla,že je to začínající zánět spojivek,dostala jsem kapičky a mastičku,tak snad to bude dobrý,míše taky začíná týct žlutej sajrajt z oka,tak jí to tam kápnu taky,je na tom napsaný,že to můžou i malý děti

terez a umí si kristý stáhnout klahotky,já teď občas dávám míše ty plenkový kalhotky od huggiess nebo babylove z DM,ona si je tedy stáhnout neumí,ale přijdou mi takový pohodlnější,že jí neškrtí jako obyč plína

počasí zas podivný,nic méně vyrážíme k tetě na bazén,bereme s sebou i neteř,tak aspoň budu běhat jen za míšou a třeba se jí taky zalíbí ve vodě,a já se těším na báječné kafe laté,normálně kafčo moc nepiju,ale u ní s chutí :wink: ,snad si ho tedy stihnu vypít
15. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli ani jsem se Kristý nikdy na to neptala :grinning: a sama to zatím nedělá, já si myslím, že kdyby chtěla tak si to stáhne, ale ona zatím nijak nechtěla :sweat_smile:

Tak ať máš očko brzo v pořádku a důležitý u zánětu je, to přeléčit... na to vždycky zapomenu, pak se divím že to máme tak dlouho.
15. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se konečně dokopala k PC. Nějak nestíhám - a to tu mám ještě do zítřka mamku s babi. Plánovala jsem si, že po dobu, co budou hlídat, se budu válet a odpočívat a zatím teda akorát doháním resty, co s malou nestihnu.

Luci, fakt, jak říká Terez, určitě to oko nepodceňuj, jak to nepřeléčíš, tak se ti to vrátí. Vím, že se to takhle asi 3x vrátilo mýmu taťkovi, než přestal machrovat a doléčil to...

O nočníku se s vámi asi ani nebudu bavit, u nás stav pořád stejný, jak jí na něj chci posadit nahatou, hysterák, propnutí do luku...no nic. O víkendu jsem na hřišti mluvila s nějakou "novou" maminou (nově přistěhovanou do SV) a ta měla 16měs.holčičku. Říkala, že jí dává na nočník od 5 měs. :angry: Což mi přijde docela hodně brzy...no ale teda plínku měla pořád, prý si většinou řekne, ale nevím nevím...podle mě bez tý plínky bude taky někdy kol. 2 let a přijde mi jednodušší učit na nočník 3 měsíce než 1,5 roku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no to bych určitě nedávala na nočník dítě který nesedí a pochybuju že jí v 5timěs. seděla :confused: to jí zadělala akorát na problémy se zády :confounded:
A co Deny jak trénuje chůzi? :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jelikož jsou tu babičky a obě jí neustále vodí za ruce, tak v podstatě chůzi netrénuje. Dneska jsem to zrovna říkala mamce, že jak jí vodí, tak nemá motivaci a sama chodit nechce. No, zítra ženský odjíždí, tak budem zase trénovat :wink: Jinak už udělala až 7 kroků, mi to přišlo hrozně moc :grinning:

Zítra jdeme celá rodinka k zubařce, já snad už jen jako divák (pokud mi nenajde nic na rentgenu), Peťa na kontrolu a Deny poprvé - prý jí povozí na křesle a pokud si to nechá, koukne do pusy. Tak jsem na to zvědavá, jdem tam ve 14 - což je doba, kdy obvykle spí, tak snad nebude mít moc velkej hysterák...

Jo, já se nad tou mamčou taky trošku zarazila. Říkala, že bydleli někde na vesnici s rodiči, tak asi jeli podle 30 let starých pravidel :slight_smile: Teda v tomhle musím říct, že jsem ráda za mojí "pokrokovou" mamku, který už před těmi 30 (teda skoro 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: )lety přišlo v půl roce brzo dávat mě na nočník, tak jsem prý nočníkovala "až" od nějakých 8-9 měs. :grinning: Zato Peťovo mamka, ta to nemůže překousnout, že Deny ještě nechodí na nočník.
15. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, jak ses ptala na ten rodičák, tak jsem teď koukala a dneska přišel. Ale musel přijít až někdy odpoledne, protože ráno se mi zaplatily poplatky a přišla mi zpráva na mobil, že tam mám podlimitní zůstatek (mám to tam nastavený, když je míň než určitá částka, tak mi to pošle sms) a jak jsem tam teď koukala, tak už je to nad tím limitem...
15. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak nám naštěstí nikdo do nočníku neremcá, ale to víš remcaji zase do jiných věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba co se týče jídla, to nemohlo zase hodně lidí pochopit, že jí nebudu ládovat už na Mikuláše (to jí bylo nějakých 9měs.) čokoládama... prostě co malá dostala, to jí maminka sežrala (pokud to nebylo ovoce jo :grinning:), na to má času dost, obzvlášť když má tendenci mít ten ekzém po mě.

Tak ať vám to u zubáka dobře dopadne! :slight_smile:

Jinak jsi mě naštvala s tím rodičákem že to čtu až teď protože jsme přijeli z obchodů a neměli u sebe ani floka, tak jsme se jen koukli (chceme kupovat dlažbu), ale koukám teď na účet a tam pořád nic, takže nemám čeho litovat :confounded:
15. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ještě mi řekněte jak chodíte s dětma nakupovat? Naše malá dneska vřískala, vztekala se, vzpírala se, když jsme ji pustili tak samozřejmě chodila kam neměla, za ruku nejde, to spustí hysterák že by ji člověk nejradši schoval někam do popelnice po cestě, je to hrozný :pensive:
15. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!! :dizzy_face:

teda vy jedete!!!!včera sem scháněla,kdo by nám udělal dort podle mojich představ,tak snad sme našli a dortík se povede,sem na to moc zvědavá!!!!!

Jinak rodičák mi ještě nepřišel,tak snad mi zase v pět ráno zapípá sms,že penízky sou na účtě :angry:
řešili ste nočníky,tak my ho zatím neřešíme,občas ho tam dáváme,tak někdy brečí,někdy ne,zatím to nelámu přes koleno

Mispuli at se ti brzo oko uzdraví!!!je to pěkně nepříjemný!!! :pensive:
jinak by už od půl sedmé chrupkáme-to já vůbec neznám!!!poslední dny chodil spát extrémně pozdě,třeba kolem desáté,tak sem z toho paf!!!! :confused: :sweat_smile:

Terez malej nám začal taky v obchodě vyvádět,zabírá nám rohlík a nebo ho poslední dobou dáváme do takovýho autovozíku,tam sem u moc líbí,dokonce minule plakal,že nechtěl ven!!! :confused:
15. črc 2009 v 19:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no kdyby zabíral rohlík nebo to autíčko, tohle je trochu jiný :confounded: v tom autě se jí nelíbí vůbec.
15. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím jak to myslíš,už sme se o tom bavili,ale to autíčko mě ted napadlo. :frowning2:
15. črc 2009 v 19:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No minule to dopadlo tak že byla v tom koši nahoře a hrozilo že nám každou chvíli někde při nepozornosti vypadne, protože dole řvala...

Jakej jsi vybrala dort a kdy bude ta oslava?

Jo jinak jak jsme se bavili o těch dlažbách tak v tom Baumaxu to teď maji ještě levnější a i v Siku se dá dobře pořídit, na tu lodžii to vyjde tak na 450,- max. 600,- což neni hrozný :slight_smile:
15. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hezký s malou.... :pensive: možná mi někdo udělá tu chobotnici http://www.dorty.eu/dorty/detske-dorty.php je prostě boží,tak uvidíme,jestli nám jí udělají,ale předběžně řekli,že by to neměl být problém,ale to ještě neviděli ten obrázek,musím ho někde vytisknout :zipper_mouth: oslava bude asi v neděli 2.srpna,ale ještě to není na tuty,ale tak na 80% to platí,co vy přijdete teda??? :dizzy_face: fakt???tak to je super cena!!!!!!
15. črc 2009 ve 20:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš ona se neokopčila :frowning2: je to v sekci dětské dorty,taková fialová chobotnioce
15. črc 2009 ve 20:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tuhle?
http://www.dorty.eu/images/big/c005.jpg

Já Beat pořád nevím co v tu dobu bude, Martin má tu dovolenou, ale tuhle sobotu jde asi taky do práce, může se to stát i v tom srpnu :rolling_eyes: ale já asi přijdu, protože ani na tu oslavu promoce a narozenin co jsme měli jet s malou nepojedu kvůli tomu jak se chová a hlavně by se tam spalo, to je nereálný. Takže se mnou můžete počítat taky tak na těch 80%
15. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo tahle? Nic mi nepřijde fialový :slight_smile:
http://www.dorty.eu/images/big/c018.jpg
15. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tezrez je to ta,jak říkáš že není fialová :grinning: to je taková modrofialová no :grinning: :grinning: tak to jsem ráda že aspon někdo dorazí,o mojí mámě vím,že nepřijde :pensive: mořná přijde ještě Michal s Lenčou,brácha nevím a Ládi mamča a ségra asi jo.moje rodina prostě nemá nikdy čas,ale už to neřeším :wink:
15. črc 2009 ve 20:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš já ti napsala blbě méno :zipper_mouth: moc se omlouvám,ale budíšm tu do toho a nekoukám na to,mrzí mě to,promin!!! :pensive:
15. črc 2009 ve 20:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jdu asi spát,nedokážu napsat jedinou větu normálně!!!! :zipper_mouth:
15. črc 2009 ve 20:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, dortík vypadá super.
Terez, od truhláže je to určitě levnější. Když nám dělal cenu na tu původní kuchyň s tím L, tak byl levnější o 6-35 000,-. Podle toho kde byl návrh ze studia. A teď na tu rovnou linku nám dal cenu na 60 000,-.
Jinak jsem dala nové fotky do albíka. Je tam i ježek co nám včera večer zaběhl do garáže, když jsem chtěla zaparkovat. :grinning:
15. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dortíky vypadají opravdu super, taky už budeme muset něco vymyslet, vůbec nemám představu co :sweat_smile:
dneska jsem Natálce napustila dopoledne bazének, tak si hodila tři pidi tempa a šla spinkat, tak budeme odpoledne pokračovat s cáky-cáky :grinning:

Mějte se krásně a užívejte sluníčka, papa
16. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek