• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Beat no jestli vám tam bude hodně, tak abychom se tam necpali když se nevejdeme, přednost dámě pochopitelně tý vaší rodině, př. bližším známým jo :slight_smile: my Danískovi popřejeme klidně i jindy, nejdeme se tam nažrat :grinning:

Hydri no to je super, my pořád uvažujeme nad tím baráčkem, ale tak jako že jo, i ne a když už jo, tak za pár let a tam určitě chci kuchyň pořádnou ať tam je dokud neumřu :sweat_smile: a taky bych to viděla na truhláře :slight_smile: Fotečky super :wink:

Jinak s dortíkem to zase vyřešíme po svým, kdybych dala hodně peněz za dort tak mi nezbyde na dárky :sweat_smile: dneska jsem Kristý koupila golfky pro panenky a ještě máme pro ni knížku k svátku a už pomalu budu muset nakupovat na vánoce abych se z toho fin. nesložila a taky se dvěma dětma lítat po dárkách, to se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A k tomu jak se máme se vyjadřovat nebudu, asi postačí když řeknu že malá je vzhůru od 4h a šla spát před chvilkou a od 6:45-10h jsme byli venku.

Tak se všichni mějte moc hezky!! páá :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez právě,že nás tu hodně nebude!!!!tak budu moc ráda,když aspon někdo dorazí,tím myslím i vás!!!!jako nažrat...ono toho moc na jídlo nebude :unamused: :grinning: sem zvědavá,kolik si za ten dort řeknou,dyštak řeknu at tý chobotnici nedělaj tak velkou hlavu :grinning: :grinning: mno Terez tak s tím spaním je to masaker!!!jako včera šel malej spát v těch půl sedmé,ale zase se vzbudil kolem půl desáté,tak sme si ho pak dali k nám do postele,jenže to nevěděl jak si má lehnout,furt se tam vrtěl a polehával,pak na chviličku zabral,ale začal plakat-si myslím,že mu mezi náma bylo vedro,tak sem ho dala k němu do postýlky a v tu ránu byl tuhej.ale to bylo nějak půl dvanácté
16. črc 2009 ve 12:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no vidíš buď ráda, že se mu mezi vámi nelíbilo, aspoň si nebude na to zvykat :slight_smile:
Já jsem si Beat četla tu knížku o spaní, kdyby si si nevěděla rady, tak ti ji pošlu (je to pouze v elektronické formě) a tam najdeš strašně moc rad, tři dny to na ní platilo a teď zase konec, ale já to vidím že my jsme asi opravdu případ na tu kineziologii, teď se to ale bohužel nehodí :unamused:
16. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno j ásem si to právě chtěla užít,dlouho sn áma nespal,ale pak sem byla ráda,že si můžu lehnout jak chci,přeci jen máme postel 140cm širokou a to sme rádi,že se tam vejdem my dva s Ládou.ale zatím problémy se spaním nemáme,sice ted měl období,že chodil spát pozdě,ale to neberu jako katastrofu,mě set aky kolikrát nechce jít spát,v noci naštěstí spí v kuse,ale taky máme vyjimky.ale znáš mě,já to nějak neřešim,zatím je to v pořádku.a tam se musí pořád objednávat???a asi i přespat vid?? :frowning2:
16. črc 2009 ve 13:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat teď ti nerozumím na co se ptáš v posl. dvou větách? :astonished:
16. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno myslela sem tím tu kineziologii víš,jestli set am musí objednávat hodně do předu a asi se ta musí i spát vid??aby mohli sledovat chování dětí
16. črc 2009 ve 13:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... nezlobte se, ze Vam lezu do diskuze. potrebovala bych poradit .... jedeme na dovcu do Ceskych Budejovic, nevite o nejakem rozumnem koupani v okoli, idealne bazen, ne prirodni koupalko. Mame dvouleteho chlapecky. Kdyby bylo teplo, at vime, kam zamirit. Diky moc!!!
16. črc 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

bea:ten dort se mi strašně líbí,já už na ně koukala,když měly mít naše dětičky narozeniny,ale vadí mi,že tam není,jakým způsobem ten dort dostat,jako jestli ti ho přivezou a za kolik nebo si pro něj někam musíš,nakonec to dopadlo tak,že na oslavě v Táboře měl honzis dort z italský cukrárny,tam ho bereme pokaždý,doma pak měl na poslední chvíli kupovanej tuším ve sluníčku v Budějicích,prostě jsem tam přišla a chtěla nějakej dort,ukázala mi asi 5 druhů,který tam má vcelku,tak jsem na jeden ukázala,no a u míši jsem dělala svůj hokuspokus :wink:

terez.to spání ti fakt nezávidím,jenom ti moc přeju,aby jí to fakt přešlo,jinak je to na mašli

my byli včera u tý známý na bazéně,bylo to super,akorát,že sluníčko zalezlo v momentě,kdy jsem lezla do bazénu a pak už nevylezlo,míša do kruhu ani za zlatý prase,ale když jsem jí držela a vozila ji po vodě,tak se jí to líbilo,honzis nám schrastnul oblečenej do bazénu,teta ho zachraňovala,nic se mu nestalo,jen se strašně leknul,tak dostal rukávky a rozplaval to,míšu musím moc pochválit,z obou očí jí začal týct sajrajt,z levýho skoro neustále,ale byla zlatá ani si nějak moc nestěžovala,tak se jí tam kápla ty kapky,co jsem vyfasovala a na noc dala mastičku a má to o 80%lepší,i mě to zabírá,takže jsme to asi chytli včas

teď už skoro 2 hodky spí,tak jí asi půjdu zvednout,aby aspoň něco snědla,pokud se jí tedy bude chtít a odpoledne půjdeme na zahradu zase na koupačku,když se to má zase zkazit
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Mispuli a Bazalka :slight_smile:

Bazalka přímo v Českých Budějovicích máš letní plovárnu, příp. je ještě někde na Dobré Vodě (ale tam to neznám, je to ovšem kousek od Č.B.). Asi pro vás bude nejlepší ta letní v Č.B., je to v centru, kousek od Dlouhého mostu, dobře to najdete podle mě :slight_smile:

Mispuli tak to je super s tím zánětem, přeju vám ať to máte brzo za sebou!!! :slight_smile:

A bazének - my jsme včera večer jeli ještě po obchodech a strašně lilo, ale fakt strašně, tekly tu proudy vody po silnici, to jste měli opravdu chladno, ale dusno se vždycky udělá hned jak je po všem :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, diky moc ... my budem bydlet v penzionku v Novém Vrátu (mel by to být okraj Budejovic) .... vubec to tam nezname. Ale plovarnu urco najdem, poptame se majitelu, ti nas snad nasmeruji :slight_smile:

Jeste jednou dik moc!
16. črc 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,i když jsme kousek od vás,tady taková zima nebyla,pršelo jen chvíli,ale docela vydatně,taková klasická letní přehánka a to byli zrovna kluci v bazéně,přišel totiž ještě kamarád se synama,takže se s nima honzis vyblbnul

míša už vstala sama a snědla půl talíře polívky,tak aspoň něco,jdu dát vařit brambory,vezmeme si je s sebou na zahradu,hodím je tam na gril s cibulkou,žampíkama a nějakou klobáskou a budeme mít večeři :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bazalka nevím kde přesně tam budete, ale z Vráta do města je to kousek a dlouhý most určitě neminete a majitelé také budou vědět :slight_smile: Tak ať se vám tady líbí :slight_smile:

Mispuli vy se máte :slight_smile: No gril jsme si chtěli taky pořídit někdy, ale jen ten elektrický (když bydlíme v paneláku :stuck_out_tongue_closed_eyes:) že by se dal na lodžii, ale teď na něj prdíme, i když je to paráda grilovat :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já grilování miluju,my,nebo tedy spíš babi s dědou,pořídili ten na bombu,je to super,není z toho žádnej bordel

zejtra musíme s honzisem na přeočkování na žloutenku,prej je to povinný kvůli povodním,to mám radost,doufám,že po tom nejsou reakce
16. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli ale asi z toho jde kouř ne? My si nemůžeme tady čudit :confounded:

Fakt kvůli povodním? :confused:
16. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez nejde,koupili ho před 2 lety u mountfieldu,už maj jen nový typy,tak je to něco podobnýho jako tohle www.mountfield.cz/zahrada-ostatni/detail-vyrobku-2GRL2011-gril-brahma-2-0.html

jo,kvůli povodním,teď jsem volala kamarádce,která to hlásila,je to pro ročníky 2004,5 a 6
16. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty kráso ale ta cena :sweat_smile: my chceme elektrickej a viděla jsem do 700,- :sweat_smile: do bytu kupovat gril za 8tis. to ne díky :grinning:
16. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!!!! :dizzy_face:
Mispuli já sem našla dvě cukrárny co by byli ochotné my ho udělat,ale taky sem hledala na té stránce nějaký info o tom,jak ty dorty dovážejí,nebo tak a taky sem nic nenašla :confounded: ale tak snad takhle mě to vyjde levněji-doufám :sweat_smile: jejda,koukám váš čeká přeočkování :frowning2: tak snad vše proběhne bez nějakých projevů :wink:

Terez,co že nejsi vůbec poslední dny na icq?? :confused:

Jinak sme byli celý den venku-bylo fakt šílený vedro!! :rolling_eyes: tak sme si s kámoškou došli na pivčo a hned nám bylo líp :grinning:
16. črc 2009 v 19:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme zase opuštěný, babulky odjely zpět na chalupu. Bude se mi po tom hlídání stýskat. Akorát nám holčičku krapet rozmachaly, ale snad to brzy přejde...

Dnes jsme byli u tý zubajdy, všechno super, já bez kazu, Peťa taky. Dendě koukla do pusinky, zkusila, jestli drží při čištění zubů - což je pohoda, jak vidí kartáček, otvírá pusu, povozila jí na křesle, dala obrázek a šupajdili jsme domů. Fakt ideální návštěva zubaře :slight_smile:

Grilování taky milujem, máme taky grilík na bombu s lávovými kameny a je to super!!! Čmoudí teda někdy pěkně. Ale ňam ňam. Akorát jsem tuhle přemýšlela, jestli udělat i něco Denisce a případně co. Luci, už dáváš něco z grilu Míše? Nemyslím samozřejmě, že bych jí dala špekáček nebo naložený pálivý maso, ale....

S tím očkováním žloutenky to dneska říkali v TV. Tak snad bude Honzís bez reakce...
16. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat a dort je moc hezkej. My jsme na ty naše narozky měli 2, jeden jsem splácala sama - piškot+ovoce+pudink.poleva, nevypadal úplně nejlíp, ale chtěla jsem, aby ho mohla hlavně Denda a taky ho pěknej kus snědla. A druhej dělala Peťovo teta, byl teda nádhernej, ale byla tam tak tuna krémů a my ty "hutný" krémy moc nemusíme - celá rodina...Příští narozky bych chtěla taky nějakej objednat - marcipánovej s figurkama a hlavně mááálo krémů. Trošku se obávám, aby se P.tetka neurazila, že nebudem mít její, ona je dost hrdá jak umí péct (a fakt jinak umí skvěle - dělá i kremrole, věnečky, punčák...), ale jak jsem psala...

Luci, ještě - došel ti vzkaz přes IP? Nebo jsem napsala blbě jméno? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já právě malýmu budu taky dělat jeho vlastní dort,tohle bude pro nás dospělé a na ofocení :grinning: :grinning: já právě ty krémový dorty taky vůbec nemusím,tak sme zvědavá,jak nám udělají tenhle!!! :sunglasses: Jinak já grilování taky miluju,plně si ho většinou užíváme každý týden v sobotu,nebo neděli na Mrhale u Ládovo tatky.ted nás čeký výlet na Šumavu za Ládovo babičkou tak tam se grilování taky nevyhnem :grinning: docela se tam těším,že si půjdu pozbírat houby nějaký!!!! :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 20:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat buď nejsem doma nebo mi to nefunguje, kolikrát k tomu přijdu a lítá mi tam ta zelená kytička a bliká a píše mi to, že opakované pokusy o připojení selhaly nebo co, tak nemám čas to tady pořád štelovat, pak mi to zase napíše že jsem překročila limit pokusů o přihlášení... a stejně nejsem na PC pokud je malá vzhůru a to je dost často :confounded: to musí být extra hodná nebo mi sedět na klíně, abych to mohla být.

Leni to jste dopadli dobře u zubařky :dizzy_face: my máme jít v sprnu, no už se na to těším, malá bude opět řvát jako kdyby jí ty zuby trhaly a bude mi muset i při mém vrtání sedět na klíně :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to taková komedie kdekoliv se objevíme. Dneska jsem nááááááhodou viděla v Globusu chlapečka co je stejně starej jako Kristý, je starší jen o pár hodin (je teda o den dřív) téééda ten byl velikej, taky se uměl povztekat, ale i MM řekl (a první) že hlas má oproti naší Kristý mnohem tišší :pensive:

Já se loučím, jsem zase unavená a musím nabrat sílu na večerní výpravy do pokojíku :confounded: Dobrou!
16. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,ten gril stojí na zahradě pod pergolou,tenkrát byl levnější a ještě vytočili nějakou minimální slevu na kole štěstí :wink:

leni,my máme všežravce,takže míša už občas dlabe i ten špekáček,ale jinak nakládám maso do medový marinády,to maj naše dětičky moc rády,neb odělám mišmaš s bramborama,cibulí a masíškem

terez mišák taky dneska na zahradě předvedla záchvat vzteku,kecne si na zem a kope nohama do země,pak spustí srdceryvnej pláč ,že se skoro nestačí nadechnout,až se zakucká a vypadá to,že se pozvrací,a taky to umí vydržet docela dlouho

houby bych si taky dala,já je miluju
16. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli já to pochopila u vás, myslím u nás do bytu kupovat takhle drahý gril, že ne :wink:
Jinak Kristý teď zkouší být agresivní a to jsem hned zatrhla, jednou mě plácla pořádně nebo spíš bouchla, tak dostala přes ruku jen to štíplo a řekla jsem jí že to bylo naposled :rolling_eyes: :wink:
Dneska na nás zase všichni koukali proč to děcko tak šílí, bohužel to nevysvětlím... no a teď jdu zase spát :grinning: jen jsem si odběhla, protože vypaluju videa a bohužel to trvá dlouho tak asi nechám PC běžet celou noc :confounded:
16. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já vím ,já to taky pochopila,já bych taky domů chtěla něco takovýho

jinak míša ten hysterák na zahradě předvedla proto,že dostala od tatínka přes ruku za to,že schválně zahazovala hrneček s pitím
16. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vyrážíme k dr. třeba honzise přeočkovávat nebudou,uvidíme

jinak dnešní noc šílená,míša se po půlnoci vzbudila řvala a řvala řvala,když jsem jí vrátila do postýlky,tak řvala a řvala...,usnula až u nás a když jsem jí mázla zuby,tak nevím,ale spíš mám pocit,že jí bylo strašný horko,jenže my měli jen mikroventilaci,venku v noci strašně řvou kočky a já to nemůžu poslouchat,připadá mi to,jak když vražděj děti :unamused:

na dnešek hlásej bio 3,tak se holky šetřete a ty terez obzvlášť
17. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli u nás zase hrozně kvákaji žáby (a to jsme od vody celkem daleko) nebo psi se tady věčně rvou, taky na nic... a noc nic moc, ale lepší jak u vás. Zabalila jsem to tady v 23:03 a v 23:05 malá začla řvát, já myslela že mě odvezou, sotva jsem si dolehla... dala jsem jí napít, pila strašně dlouho až jsem si myslela jestli mi u toho neusnula :astonished: vypila mi půl flašky na ex, to je snad její rekord a pak si nechala dát dudlík a spala, ve 4h zase řvala, to už bylo horší, to jsem se bála že se bude opakovat předchozí noc :frowning2: ale když jsem k ní vyrazila tak bylo najednou ticho, tak jsem si lehla a vstávání v 7h, takže nakonec i dobrý :wink: Doteď jsme lítaly venku od rána a teď jsem ji dala zase spát, sice jsem to chtěla natahovat, ale nejde to, je hodně unavená, pak se přetáhne a nedá se s ní vydržet :frowning2:

Držím vám palce k Dr. :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
u dr. jsme nepdopadli nijak,ordinace byla do 10 hod.,takže jsme přišli pozdě,potkali jsme se se sestrou,tak jsme se domluvily,že mám zavolat primářovi do rizikovky a kdyžtak přijít odpoledne,franta mu volal a prý ho klidně můžeme nechat oočkovat,tak tam odpoledne sběhnem,míši očkování si nechaj až na konec srpna,když jsou ted horka

jinakvenku vedro na padnutí,když zafouká,tak nepříjemný,ven půjdeme až k večeru,půjdeme do hospody na zahrádku a dáme si pizzu
17. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my měli noc strašnou, hroznou, šílenou...Deny šla večer krásně v 8 spát jako obvykle, pohoda. Před půlnocí začala plakat - tak nějak divně - tak jsme tam letěli, když jsem jí zvedla z postýlky, tak nás všechny poblila a úplně hořela. Změřili jsme jí, měla po odečtu 39,2. Fakt hrozný, dala jsem jí čípek, pak vypila hrnek čaje a hodinu jsme jí chovali, než usla. Spala jsem s ní pro jistotu v pokojíku.
Ráno jsme jeli k dr., prý to vypadá na úpal nebo přehřátí, ale pro jistotu jí vzali krev, odpoledne budem volat na výsledky. Ten úpal je prý hodně pravděpodobný. Fakt to nechápu, nebyla na sluníčku, pořád ve stínu - akorát cestou k dr. jsme museli tak 5 min. jít na sluníčku, stín tam nikde nebyl. Pila - včera vypila skoro litr čaje a šťávy, koupala se v bazénku...no prostě už nevím, jak jinak se tomu vyhnout :frowning2:
Dneska je už trošku lepší, sice už jednou zvracela a u dr. měla ještě 38,1, ale celkově je veselejší. Máme dávat po 4 hod. čípek, teď jsem jí ho dala po jídle (moc ani nechce jíst) a ona usla, tak snad jí to dodá nějakou sílu. Jsem z toho dost nešťastná, zas mám pocit, že jsem to nějak podcenila, ale fakt jak jsem psala, sluníčku jsme se vyhýbali...
No, myslete na nás, já doufám, že odpoledne jí bude líp. A taky doufám, že se trošku pokazí počasí, sprchne nebo se aspoň trošku ochladí...
17. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě pro upřesnění, na tom sluníčku byla cestou k zubařce, napsala jsem "cestou k dr" :wink:
Holky, ještě mi poraďte, čím odstranit fleky od borůvek. Deny měla k véče kaši s rozmačkanýma borůvkama a jak v noci blinkala, tak máme oblečení celý modrý...
17. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni a jinak nosíte pořád něco na hlavě?

Ty jo vy jste všichni nějaký marodný, na jiných diskuzích maji taky všichni teplotky, co to je zase :frowning2: Tak držím palce ať jste z toho všichni brzo venku... jsem zvědavá jak bude o víkendu, když bude hezky, tak zkusíme taky bazének, myslím si, že by mohl u nás po dlouhé době projít.
17. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek