• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Leni,to mě mrzí,já jsem taky teď dost nešťastná z míši,naše jindy všetláskající dítě,nechce vůbec jíst,akorát kaši by pila,sem tam do něčeho dloubne,ale jinak nic,taky zase začala kašlat,asi to bude tím počasím a zubama dohromady,nebo aspon v to doufám

kluci ted jeli na tu žloutenku,míša zatím spí,taky si říkám,že by mohlo bejt líp,ono nemůže bejt normální letní počasí,z toho by se jeden picnul
17. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já dneska zase cítím jak jsem nateklá, kdyby bylo nejhůř tak mám doma prášky, ale ty si fakt chci nechat až jako poslední řešení, je to hrůza a to jsem domluvená na 17h s jednou maminkou máme spich a já od ní vezmu pleny, mě se ven vůbec nechce!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,to se ti vůbec nedivím,my zatím ven taky nepáchneme,míša te´d vyhazuje kolíčky z balkonu,je tam ve stínu,jen v plíně,tak je jí fajn,přemejšlím,jestli jí mám nutit něco k jídlu,nebo ji nechat trochu vyhladovět,no asi zkusíme nějakou přesnídávku

tak a už nemám žádný kolíčky,včera mi míša naházele pod balkon i vypraný ponožky a slipy :wink: :wink:

je takový vedro,že z toho určitě nebude nic dobrýho

dneska měl pohřeb ten mladej klučina,co se zabil na motorce,kamarádka tam byla,prej tam bylo strašně moc mladejch lidí,kdybych neměla děti,tak bych šla taky,bylo to prej moc smutný a naštěstí krátký :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli určitě bych něco zkusila a pokud to nebude chtít tak bych ji nenutila, malá mi dneska musela jíst za pochodu :confounded: z dítěte které jindy jedlo pouze v židličce a zásadně jsem na tom trvala jsme zase někde jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ona by mi nic nesnědla v tý židličce, to si dala jednu bramboru, fakt dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už od včerejška šíleně kadí, neni to průjem, ale je pokajděná každou chvilku, to taky nechápu :unamused:

Tak to je Míša dobrá s tím vyhazováním :slight_smile:

O tom pohřby bohužel jsou, i kdybych šla na pohřeb člověka kterýho vůbec neznám taky bych brečela :pensive:

Dodržoval jste někdo tu pověru že se nesmí s dítětem do roka na hřbitov??? Já jo, ale nedávno jsem si uvědomila, že jak MM umřela babička tak jsem tam šla i s malou a samozřejmě jako křesťanka šla do země a Kristý ještě rok nebyl a já byla i těhotná...
17. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
terez tu pověru neznám,na hřbitově jsem byla nedávno,dát tam kytičku dědovi,1.8. to bude 9 let ,co umřel a stejnej den má frantova maminka 65 narozeniny,škoda,že jsem se poznali s frantou až v září,jinak věřím,že by tu děda ještě byl,rozhod se umřít a já se vrátila do kraje jeho dětství a mládí,snad jsem to napsala trošku srozumitelně

mišule snědla kousek banánu a kousíček řízku,doufám ,že večer si dá aspoň kousek pizzi nebo polívku

terez a nepolezou vám další zuby,míša srajdí už skoro 3 tejdny,taky to není vyloženě průjem,ale několikrát za den a řidká hmota,občas s hlenama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, na hlavě má pořád klobouček nebo šátek. i jsem jí vždycky na prochajdě otírala hlavu, ruce a kolínka mokrou žínkou. Fakt netuším, jak se to mohlo přihodit. Ale je fakt, že včera byla venku skoro celej den, i když ve stínu atd., tak asi ten teplej vzduch jí neudělal dobře... No teď to střídáme, byly jsme chvilku na dvorku, pak jsem jí vykoupala ve vaně a jsme doma. Ven až bude na celé zahradě stín...no je to nějaký na pytel... :frowning2:

S jídlem to máme taky tak, ale naštěstí hodně pije. Dr. říkala, že to je hlavní, že jídlo nevadí...

S hřbitovem nevím, my na něm nebyli s malou. Ale my máme všechny na zahradě v takovým koutku, bylo to přání babi, takže tam je ona a přendali jsme tam i dědu, druhýho dědu a pradědu s prababi. Takže je máme u sebe pořád a na hřbitov nemusíme. Možná to teda zní docela blbě, ale nám všem se ten nápad líbil...
17. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,to naštěstí míša taky dost pije,ale trápí mě to,když vím ,jak ještě v sobotu sprdla všechno,co bylo k jídlu ateď nechce skoro nic,ale na druho ustranu jí chápu ani já nemám moc chut na jídlo,ale na studenou plzničku se těším :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, to bych se taky těšila. Ale dneska si jí dá jen Peťa, jde za chvíli do hospy, já budu domoš samoš (teda my budem domoš samoš). Přemýšlím, co bych dala Dendě, aby to jedla a aby se z toho zas nepoblinkala...
17. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
míša momentálně jí další kus banánu,tak z toho mám radost,myslím,že ani dendě by neuškodil,možná i piškoty,nebo suchej rohlík

my půjdeme všichcni společně,na zahrádku,tedy spíš dvůr se sezením venku,maj tam i klouzajdu pro děti,tak snad nás nechaj vypít aspoň to pivčo a pizzu asi vezmeme s sebou domu
17. črc 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nechci to zakřiknout, ale Denda vypadá už mnohem líp. Nakonec snědla Nestlé dezert a skoro celý rohlík, teď večer trochu kaše. Dala jsem jí Nurofen a během 10 min. usla. Tak snad se nebude opakovat ten včerejšek.

Nechala jsem jí pootevřený okno, doufám, že jí tam nenalítaj komáři. Chtěla jsem koupit ten Raid na komáry a mouchy do zásuvky, ale vyděsilo mě, jak je tam dlooouhý varování - třeba, že to nesmí být v pokoji s akvárkem, že by ryby vychcípaly. Nehledě na to, že má Deny rybičky v pokojíku, jsem si řekla, že to musí být hroooznááá chemie a radši budem poštípaný než přiotrávený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak u nás noc taky hrozná, myslím, že to bylo horkem :confounded:

Terezko, Kájinka dneska taky kakala několikrát, průjem to nebyl, ale tuhý hovínko taky ne. A jídlo - nic moc. Spíš nic než moc, ale nenutím ji.

Leni, docela si mě vyděsila - zrovna dneska jsme byly celý den ve městě - teda v klimatizovaných prostorách, ale byly :unamused: Tak snad bude Kájinka v pohodě :rolling_eyes:
17. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli nestraš s těma zubama :frowning2: jako je to i možný vzhledem k tomu řevu, ale když jí dorůstaji ještě ty 4, tak to je mi jí fakt líto :confounded:

Ty jo Leni to nevím kde jste ten úpal sebraly :astonished: To neni možný že by se to chytalo i ve stínu, já jsem jako malá na to trpěla, to by mi zase scházelo :rolling_eyes:
18. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak dnešní noc super, sice jsem jí chodila kontrolovat, jestli je v pohodě, takže jsem se moc nevyspala, ale Deny spinkala celou noc. Taky jsem ráda, že se ochladilo. Teplotu už má jen zvýšenou, tak dobrý.

Já to taky vůbec nechápu, jak k tomu přišla. Prostě když bude zase takový vedro, tak s ní budu chodit vždycky třeba na 2 hoďky ven a pak zas na hodinu domů. Asi to celodenní vedro na ní bylo moc... Včera jsem jí celý den ochlazovala, 2x se koupala v bazénku a 3x doma ve vaně. Jak jsem odpol volala dr. na ty výsledky, tak říkala, že je třeba ty malý dětičky v horku celý den ochlazovat, hodně koupat nebo aspon otírat studenou vlhkou žínkou. No jsem poučená, příště budu ještě opatrnější...
18. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni no malý dětičky pod tím si představím miminko :sweat_smile: já si myslím, že tvoje chyba to neni, samozřejmě neni dobrý pro nikoho pařit se někde celej den, ale sama jsi říkala že malá byla ve stínu, tak si nic nevyčítej, brzo bude dobře!!

Nám se malá dneska šíleně osypala, nevím jestli jsou to potničky, hrozně se potí i když má jen lehký šatky, i když je nahatá tak se zpotí!!! A měla stolici takovou zeleno-šedou, nevíte někdo co to znamená? :frowning2: JÍdlem to neni, zkoumám co jedla a měla jen brambůrek (někdy předevčírem květák), pak nějaký vepřový masíčko a jinak klasika, jogurty, banány, rohlíky s něčím... no nevím, nelíbí se mi to :pensive:
18. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez a nemůže to být taky z toho horka?
18. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni tak co jsem hledala informace, tak jsem našla že to může být předvěst průjmu, teď už teda řidčí stolici má nebo taky salmonela :pensive: tak asi vyrazíme k Dr. v pondělí, jestli se to nezlepší, do toho jí řeknu že hodně pláče a uvidíme, třeba ji konečně pořádně proklepnou... i když dneska musím zaťukat že to s ní tak hrozný nebylo.

A jak je Deny???
18. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, já bych být tebou pokud se to nezlepší taky zajela v pondělí k dr.
Deny je dneska úplně pohodová, fakt jsem moc ráda. Odpoledne spala 3,5 hodiny!!! Asi dospává...Teplotu má už jen trošku zvýšenou, pořád dáváme Nurofen, ale jen sirup a už po 6-7 hod. - včera jsme dávali po 4. Čípek jen na noc - to je hroznej boj, musíme být na ní dva. Stejně tak měření teploměrem, to je děs. Nemáte někdo náhodou ten teploměr do ouška? Já se na něj a na ten "bezkontaktní" ptala v lékárně, ale neměli ho tam a lékárnice mi říkala, že podle ní jsou nic moc přesný. Tak nevím... přemýšlím o tom do ucha, není až tak drahý jako ten bezkontaktní a právě když by byla D zase marod, tak jí tou rychloběžkou prostě sama nezměřím, i kdybych se rozkrájela...
18. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Terez, ty jo, dáváš mi brouka do hlavy. Kájinka to teda průjmovité nemá, ale tuhé hovínko taky ne. Radši budu sledovat zítra a uidíme, jestli taky nevyrazíme k Dr.

Terezko, tys vyrazila s holkama "od prcků" posedět - a neměly byste, holky, chuť se domluvit a vyrazit taky? Myslím si, že se těžko domluvíme všichni, ale i kdybysme šly 3, tak si myslím, že by to byl prima relax. Nenechala ses tím posledním "srazem" odradit? My přijde, že už se na sraz ptám jen já, tak nevím, jestli o to ostatní vůbec stojí... :confused:
18. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Leni min. týden měli v akci teploměr v Lidlu za 350,- byl na všechno, do ouška, na čelo, měřil i teplotu mlíčka, štve mě že jsme ho nekoupili, ale zrovna jsme museli dát peníze na něco jinýho :confounded: O tomhle jsem slyšela že je super, nedávno tu jedna maminka měřila dítěti teplotu když spalo tak si to fakt pochvalovala :wink: ale za ty prachy už ho asi člověk nesežene :confounded:

Tak jsem ráda, že je vám lépe, nám dneska Kristý vstávala po 5h, to je radost :confounded: ale nevím kvůli čemu, uvidíme v to pondělí a kdyžtak tam fakt nalítnu, vezmu klidně plenu sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face: nějak sem chodím na vás jen koukat,nějak mi přijde,že nemám čím přispět :confused: :sweat_smile: ale s tou stolicí ste mi teda dali.Danísek má taky asi tři dny řidší stolici,ale na zuby to u nás zatím nevypadá,tak nevím z čeho by to mohlo být :fearful: tak doufám,že to zítra bude už mít lepší,jinak se u dr asi sejdem :pensive: naštěstí malej pije hodně,takže aspon že tak.

Oli já bych i ráda nějaký srazík,ale nějak to tu celkově utichlo.večernímu posezení bych se taky nebránila
18. črc 2009 ve 21:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Chyby typu - MY přijde - prosím omluvte........

My máme ten teploměr, co se dá použít i do zadečku - rychloměření - zatím jsme použili 1x, víc nebylo potřeba. o tom do ouška jsem slyšela, že není přesný, ale neznám nikoho, kdo ho má, že bych se zeptala...
18. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem taky pro nějaký pidi srazík - doufám, že už bude v týdnu Deny v pohodě. Máme domluvený akorát kafčo na úterní odpoledne, jinak myslím nemáme nic. Tak pokud se domluvíte, přijdem. Akorát kdyby to šlo, někam okolo centra, abysme nemusely zas autobusem přes celý město - pokud teda bude jak dneska, tak neva, ale po té zkušenosti s úpalem (teda dneska jsem byla poučena, že to nebyl úpal, ale úžeh :sunglasses: ) se bojím v případném pařáku vézt D tak dlouho v busíku... :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to chápu - můžem třeba Basiliku...

Beat, ahoj. Taky mi přijde, že je tu moc ticho....
18. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé Oli promiň přehlídla jsem tě, psala jsem to asi zároveň :slight_smile:

A jinak ahojky všichni :slight_smile:

Oli to je otázka pro mě jestli jsem se nechala min. srazem odradit? Určitě ne, jen už nemám čas nějak to dávat dohromady a ani se mi nechce, když nejsme schopný se domluvit :pensive: Jinak jde taky o to, že většina máte čas odpoledne - to my taky, ale necítím se na to se někde plácat v takových vedrech, prostě mi to nedělá dobře a Kristý taky ne, navíc jak jsem psala je hned celá zpocena a rudá a má potničky...

Vypadá to že tu stolici tu řeší víc lidí tak snad to bude jen tím počasím, to bych si oddychla!!!

Jo jinak samotný srazík (jestli jsi to měla takhle na mysli Oli) jako jen maminy k večeru posedět, to proč ne, nejsem proti :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
oli asi nikdo nemá takovou potřebu drbat jako my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 21:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak k včerejšímu srazíku s holkama - pozvala mě Jitulka, protože si pořád píšeme do IP, navíc se s většinou znám osobně, protože jsem s nimi byla na srazíku ještě jako těhotná s Kristý, tečka :wink:
18. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zkusím hodit návrh - co ve středu mezi 9-10 v Bazilice?
Jinak jsem měla skoro šok, když jsem odeslala tu předchozí zprávu a mezitím tu naskočily 3 další - jsem si zvykla, jak je tu většinou mrtvo :grinning: Tak super...
18. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezko, bylo to na tebe - s tím srazem.

My vyrazíme klidně někam i dopoledne...

Nevím, jestli má smysl dát nějaký den - třeba 1x za 14 dní jako "pevný" a kdo by mohl, přišel by, s tím, že by se dalo vědět, jestli někdo jde, aby tam někdo nebyl sám.....nevím, jak to vymyslet, aby to fungovalo :confused:
18. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co teda,domluvíme něco na příští týden??? :sunglasses: :sunglasses: jinak j ási myslímže je to jedno,když se někdo vidí s holkama s druhé diskuse,dyt se tu spousta holek zná ještě z dřívějška,tak v tom nevidím nic špatného :wink:
18. črc 2009 ve 21:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni já to právě taky nečekala že by sem něco zkočilo než odepíšu :sweat_smile:
Jo ten čas mi max. vyhovuje, akorát teda nevím jak dlouho mi vydrží Kristý svěží a došly bychom asi pěšky od Mobelixu, protože jinak mi tam nejede nic nízkopodlažního :wink:
18. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek