• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Beat, :grinning: :grinning: neříkej to takhle veřejně :sunglasses:
18. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo vlastně prd, ve středu jsem na gyn., to je vyloučený že bych to stihla.

Oli a chodíte do MC??
18. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem klidně pro si dát pevný datum na srazíka,ale toť otázka,jestli to bude fungovat :confounded: ale zkusit by se to mohlo
18. črc 2009 ve 21:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě to taky nevadí, ale funkční budu jen do porodu... abyste se potom nedivily, ráda bych jedno zažila "klidné" šestinedělí kdy mi nedělá okolí přepadové návštěvy a prostě chci mít čas na to abych se se dvěma dětma sehrála. Jestli bude malej jako Kristý tak se s ním nikam nepodívám nejmíň rok.
18. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak čtvrtek - stejný čas i místo? Vyhovuje všem? Tedy všem třem? :grinning:
18. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
počký já myslela,že se domlouvá noční mejdan bez dětí :grinning: zase sem vedle :zipper_mouth: :grinning: :grinning: ve středu bych mohla myslím i dopoledne,tedapo kud nebudeme spát :grinning: néé já si nařídím budíka :grinning:

Oli to musím prásknout ne,aby to trklo i ostatní :grinning:
18. črc 2009 ve 21:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni 4řem ne??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 21:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to myslela - vám třem :grinning: Já to navrhla, tudíž mi to jasně vyhovuje...
18. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prozatím v tom nevidím problém, ale viděla bych to zkraje té 9h a kolem 11h bychom se "pakovaly" domů... tam je nějaký hrací koutek? Já jen že Kristý jinak neudržím v klidu a odejdu naštvaná mnohem dřív.
18. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to my nedošlo :grinning: :grinning: tak se omlouvám.ok teda,sice je to vražedný čas,ale do Igy to máme kousíček,tak tam budem coby dup :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 21:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A v kolik tady ostatní vstáváte? Já jen že my fakt brzo a většinou máme za sebou třeba v 10h tři hodiny procházky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, vzadu je tam koutek pro prcky. Myslím i nějaký domeček, že jsem tam posledně zahlídla :wink:
18. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez náš znáš tak víš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. črc 2009 ve 21:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni a jak to tam funguje a vypadá? Bojím se, že pokud tam bude hodně dětí, tak si to moc neužiju, musím Kristý neustále hlídat.
18. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás teda :zipper_mouth: jojo,koutek je tam,sou i u něj myslím dva gauče :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 21:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vstáváme kolem 8. Takže se pokusíme chvátnout a být tam kolem té deváté, ať tam nejsi, Terez, sama :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky teda musím říct, že záleží na tom jak nám bude, jestli bude Kristý mít nějaký podezření na nějakou nemoc, tak to asi nepůjdeme, nerada bych někoho nakazila, to samý jestli mi v noci nebude spát a bude řvát, to nezvládnu :pensive:
18. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Terezko, já to nemyslela nijak zle s tím srazem, jen, že je to dobrý nápad a že bysme nemusely řešit spaní atd, kdybysme vyrazily večer....Vůbec jsem, Terezko, nechtěla nějaké vysvětlení, žes tam byla... :wink:

My můžem DOPO (abych někoho nemátla) ve středu i ve čtvrtek.
18. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no tak já bych taky byla pro ten večerní srazík, možná i radši, to si opravdu odpočinu, ale samozřejmě nemám nic proti tomu abychom se sešli s prckama, jen musím pořád lítat za malou a tak to pro mě neni odpočinek ale spíš takovej menší maraton :wink:
18. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno a nechcete to teda přesunout na večer??že by sme si všechny vydechli od dětiček???já to jen navrhuju,jinak určitě dopoledne taky dorazíme.já jen jak psala Oli,aby se nemuselo řešit spaní atd.
18. črc 2009 ve 21:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro. Ale byla bych ráda i za ten dopolední, Denda má tyhle srazíky s dětičkama moc ráda. Tak jak budete chtít. Já jdu do sprchy a spát, tak kouknu ráno, jak jste to domluvily :wink: :sunglasses:
18. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájinka vstává okolo 5,30.... Koutek je tam fajn, myslím, že se zabaví všichni prckové.
18. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jsem taky pro ten dopo i večerní :wink:
18. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to uděláme teda,když to hodíme do jednoho dne,tak si tatínkové budou myslet,že sme se zbláznili :grinning:
18. črc 2009 ve 22:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, pokud se domluví ten dopolední - IGY otevírají v 9.OO a nám jede bus 15 - nízkopodlažní myslím v 8,43 od nás ze Šumavy.
18. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a co ten večer vymyslet "podle programu" - třeba na náměstí teď bývají různé koncerty atd, tak pokud by jsme si sedly někam na zahrádku a poslechly si i nějakou muziku...Terez, samozřejmě to uděláme podle počasí atd., abys to nějak neodstonala, protože si myslí, že stůl zamlouvat asi nemusíme, tolik nás nebude.....Beat, ty jseš znalec - nebo je třeba v týdnu zamluvit?
18. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu - píšu jako čunče "by jsme"a ještě mě koušou komáři :angry:
18. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš Oli a v kolik chodí spát? Mě stačí že takhle vstala dneska, jinak po 6h ale stejně jsem hotová!! :astonished:
Fakt? Tak ten nízkopodlažní je super, já nevěděla že tam jede 15tka! :slight_smile:

Jo jinak mě je to jedno kde se domluvíme, ale aby nelilo když už zahrádka nebo to můžeme nechat takový fixní, v týdnu bývá hodně volno všude :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ve 20h.
18. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já a znalec??sim tě,kde si to vzala?? :grinning: :grinning: já byla venku večer před 14 dny,po dvou letech :grinning: :grinning: takže už si přijdu jako z jiný planety,že to tu tak neznám,ale nějaký koncert by mi nevadil.ale vůbec netuším kde tu co je,vím jen o Modrých dveřích,žet am hraje občas živá hudba,ale kdy to nevím :confused: ale zamluvila bych radši něco,přeci jen,jak sou prázdniny,dětí je v noci venku banda :grinning:
18. črc 2009 ve 22:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek