• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Oli to spí dost málo co :astonished:
18. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, nikdy nespala moc a po o si dá 1,5h a končíme :fearful:
18. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou............
18. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se taky loučím, byla jsem teď u malý 20min. protože má opět svůj skvělej hysterák, ale už jsem odešla a pokračuje, takže u nás bude výborná noc. Ale nebudu u ní celou noc sedět jako otrok. PÁá
18. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to teda domluvíme asi pořádně zítra :wink: tak všem dobrou noc-hlavně klidnou!!já jdu do sprchy a za Ládíkem k tv.papa :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 22:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a kdybych mohla poprosit aby to bylo třeba něco kde se nebudeme muset přeřvávat, mě potom bolí hlasivky a v krku druhý den :sweat_smile:
19. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak hlásím zase horečku :frowning2: Ráno se Deny probudila a zase celá hořela, naměřila jsem jí 38,5 po odečtu. Tak nevím, dala jsem jí Nurofen a je trošku lepší. Zítra asi skákneme zase k dr. ale nějak ani nevím, co se s tím dá dělat - antibiotika asi na tohle ani nejsou, ne?
No, pořád jí otírám žínkou, možná jí teď i vykoupu, i když se mi dnes moc horko nepřipadá...
19. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já ti asi nepomůžu, nemám s tím moc zkušeností :confounded: leda dělat zábaly když bude ouvej, sice bude malá asi plakat, ale pomůže jí to, když nezabere pořád ten Nurofen, pak tu taky někdo říkal na horečku nějaký ovoce??? Jablečnou přesnídávku či co, nebyla jsi to ty?? Jak dlouho vlastně ty teploty už má?

U nás to dneska vypadá tak 50/50, malá je šíleně osypaná, fakt hnusně :pensive: ale stoličku už má lepší, barevně i konzistenčně.
19. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, tu přesnídávku jsem sem dávala já a tu jí taky dávám.
Teplotu má od čtvrtka, to měla poprvé před půlnocí přes 39 (po odečtu). V pátek měla přes 38, včera už jen do 37,5, tak jsem myslela, že máme klid... No, za chvilku jedeme někam do lékárny, došel nám Panadol (a máme střídat ob jedno Panadol a Nurofen) a chci kouknout do toho Lidlu jestli nebudou ještě mít ten teploměr.
Terez, to osypání Kristýnky je fakt divný, to netuším, co by to mohlo být. Z jídla jsi psala, že by to být nemělo, viď...šestou nemoc už měla a zarděnky má naočkovaný, že jo? A od toho očkování to už asi být nemůže, co?
19. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to je strašný,jak nás ti drobečci trápí a neumí si říct,co jim to je :frowning2: ,my docela v pohodě,míša srandí stále stejně,takže řídký,ale průjem to není,srajdí tak 2x max. 3x za den a začala taky líp jíst,tak to asi bylo tím horkem,jinak 2 dny očka dobrý,dneska zase trochu sajrajtu,já to taky pořád cejtím,holt se to musí doléčit

balím,odjíždíme do čtvrtka k našim,tak se těším,dáme srazíky s pár kamarádkama s dětičkama,snad bude i trochu počasí,ono fakt nemůže bejt trochu rozumně,buď vedro,nebo zima,nebo prší
19. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni od očkování utekl měsíc už, ale od tý doby pořád něco, tak já ti nevím, uvidíme zítra a kdyžtak fakt k tý Dr. vyrazíme, snad tam nebude hodně dětí, minule jsme tam byly hodinu :rolling_eyes:
Jé kdyby náhodou měli ten teploměr vzala by si mi ho taky :sweat_smile: já bych ti ho samozřejmě zaplatila jo!!! Ale myslím si, že už ho mít nebudou, bůh ví kolik jich vůbec měli, známe ty jejich akce :angry:
To je chuděrka takhle dlouho ty teploty a vy jste šestou nemoc měli? Ta se z toho taky může vyklubat, Kristý kdysi ty teploty měla šílený taky nic nezabíralo :frowning2:

Mispuli tak ať jste brzo plně fit, s těma očkama to bývá na dýl, ale věřím že bude dobře a jak jste tu někdo psal (tuším že jck) že mívá rýmu v očích, tak mě napadlo jestli to teda tak nemá i Kristý, protože ona měla rýmu jen jednou v životě a hodně slabou a to byla v šestinedělí snad ještě... takže jestli to náhodou nemáme taky tak, když oči jí tečou snad každej měsíc několikrát :confounded:
A užijte si to Mispuli u rodičů! :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky a teploměr samozřejmě nemáme. Prý ta akce začínala před 14 dny, takže už to skončilo a žádný jim tam nezbyl.

Šestou nemoc už D měla, to byly taky horečky a pak se osypala. takže ta by to být neměla, myslím, že jí může mít jen jednou. Navíc ve čt + pá i zvracela, takže to opravdu vypadá na to přehřátí.

Luci, to je fajn, že je Míše líp a že začla jíst. S těma očkama obě vydržte, snad ¨to brzy zlikvidujete. Terez, s tou rýmou v oku to možná tak u Krisý bude, ani nevím, jak se to léčí?

Já teď dala D spát bez jídla - vtlačila jsem jí asi 5 lžiček, na víc jsem neměla nervy :unamused: Chuděra, asi jí je fakt blbě...
19. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon - u Kristý - ne u Krisý :wink:
19. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni bohužel už těch děcek se to léčí jako zánět v oku, Opthalmo Septonexem, mačkáním slz. kanálky, max. ATB (myslím tu rýmu :slight_smile:).

Mě je Denisky fakt moc líto :frowning2: furt jsou ti naši miláčkové nemocní. Kristý se dneska osypala snad ještě víc, flíček na obličeji se zhoršil, já nevím jestli je možný že by měla tak hnusný potničky, budu vypadat zase jako matka co se o děcko nestará + opruzenej zadek, no to bude super, zítra sem zkusíme skočit a pokud vevnitř nebude dovádět spousta děcek tak tam zajdeme...

Co vy Leni půjdete radši taky?
19. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já ještě nevím. Peťa to zítra nestíhá, tak přemýšlím, jestli tam sjet busem. Uvidím ráno, kolik bude mít a jak bude venku. Přes den měla už jen zvýšenou teplotu, kol. 37,5. Teď jsem jí byla změřit, jen v podpaží - a má 37,3. Což mi přijde docela dobrý...no prostě uvidíme, jak to bude zítra...

Taky už hledám nějaký ten ušní teploměr, chci ho koupit a to co nejdřív. Ta rychloběžka byla skvělá když byla D malinká, teď už se jí to do prdky vůbec nelíbí (vůbec se jí nedivím...), máme co dělat ve dvou, abysme jí změřili. Takže investujem, jen zatím vůbec nevím do jakého. Už jsem tu našla i diskuzi, ale i tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terez, určitě nebudeš vypadat jako matka, co se nestará :grinning: Zrovna u tebe tohle nemůže nikoho napadnout, vždyť jsi taková pečlivka - aspoň podle toho, jak tě znám odsud :wink:
19. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak doufám, že z toho Deny už bude venku :dizzy_face:
A kam vy vlastně jezdíte k Dr.??? Já musím zaklepat, že Kristý u měření moc neprotestuje, to je možná tak jediný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi jak kdy a taky je fakt, že jí tu teplotu zase tak často neměřim a když už je jeí špatně, tak je jí to chudince nějak jedno :sweat_smile: S tím teploměrem pak dej vědět poznatky, já mám právě obyč. digitální kdysi před porodem jsme ho kupovali taky v Lidlu, byl na akci snad za 49,- ??? nebo tak nějak a je docela rychlej nebo když se šourá a je to na málo stupních tak to vyndám dřív :slight_smile:
20. črc 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme byly u Dr., prej viroza :confounded: takže ve čtvrtek raději nedorazíme, s vyrážkou nemáme dělat nic, já se ráno lekla jestli to neni ekzém, prý je to spíš ekzematický než potničky a jinak dávat zase míň mlíka, to se mi moc nezdá, když průjem nemá, pak se nevykajdí vůbec, no uvidíme.
20. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Terezko, to mě mrzí :unamused: Já tě nechtěla strašit, ale nám takhle ekzém začal :frowning2: U vás to být samozřejmě nemusí, jen to píšu kvůli tomu, že Kájinka taky průjem neměla....Snad to bude dobrý :wink:
20. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli mě ten ekzém napadl dneska ráno, to vypadalo vyloženě jako ekzém, no to nevím co budeme dělat jestli to bude mít takhle hnusný, na obličeji, záda, bříško... :confounded:
Dneska zase příšerně vříská, ale nepřijde mi to kvůli tomu, včera byla tak hodná, tak to dneska dohání, nevydržela jsem to a asi po půlhodinovým příšerným řevu jsem ji odnesla spát.
20. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamulky :frowning2: to je hrůza,co to tu čtu.moc mě to mrzí,že sou ti prckové zase nemocní :frowning2: :pensive:
Terez doufám,že se z toho malá dostane a že to nebude opravdu ten ekzém.to je hrůza tady se ty nemoci nějak drží :pensive: Zrovna sem ti i Terez chtěla napsat,jestli by sme se v týdnu nesešli,že sme vás dlouho neviděli,tak to asi radši ani nepíšu :confounded:

Mym áme pořád řidší stolici,včera měl rejžičku se zeleninou,tak snad dneska bude mít tu stolici lepší.ale jinak mu naštěstí nic jinýho není,žádný teploty,ani tak něco,akorát byl včera trošku protivnej na Mrhale,tak jestli to fakt nebudou ty zuby
takže srazík tedy nebude :frowning2:
20. črc 2009 v 09:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat asi radši ne, jestliže má nějakou virozu tak bych nerada někoho nakazila, prý má nějaký puchýřky na mandlích.
Takže já taky na srazík určitě nedorazím...

Ten průjem by taky seděl na zuby, horší je, že to sedí vždycky na víc věcí a člověk se v tom nevyzná, pozná to až kdy je po tom většinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli ještě mi prosímtě poraď co vy proti tomu ekzému děláte? Čím to třeba mažete? Kdysi jsem četla i o nějakých těch koupelích, ale nějak jsem to vypustila z hlavy, řekla jsem si že na mě nezáleží a tak zatím to nebylo potřeba řešit, mě se to na nohách skoro úplně ztratilo a ruce taky nejsou nejhorší, navíc mi zabírají ty kortikoidy, takže když je hodně zle, tak si jednou máznu za měsíc a je to, ale do malý to cpát nechci a lítat s ní po kožním...
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to je škoda,tak snad třeba ten další týden,pokud to bude lepší.hlavně at je Kristýnka brzo fit.mno já doufám,že to je k zoubkům,,jinak nevím,ve středu máme jít na roční prohlídku,tak se jí dyštak zmíním.
20. črc 2009 v 10:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

hlásíme se po sportovním víkendu opět doma :wink: Bylo to super a kluci byli 7 z 28 týmů :slight_smile: Takže jse se pustila do vybalování a stejně půjde všechno do pračky :grinning:

Koukám,že jsou tady děti nemocný,tak ať jsou brzo FIT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jedeme odpoledne na Prevenar :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beat :slight_smile:

holky, mně taky není úplně dobře, ale u mě to k zoubkům asi nebude :confused: :wink: takže se z tohohle týdne omlouváme a dáváme návrh na příští týden dopo Basilika mezi 9. a 10., den bysme se dohodly.

Terez, nám nepomohlo nic pořádně jen dieta. Po dohodě s Dr. jsme zkusili malé po 2.narozeninách dát trochu toho zakysaného a druhý den byla dost osypaná, takže u nás je to jasné. Dieta, mažeme modrou indulonou, ta se nám osvědčila asi nejvíc a na noc dáváme ten COVERFLEX - Kájinka má ta suchá místa v podkolenních jamkách a dáváme OSTEOCARE - vápník.
20. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme konečně bez teplot. Doufám, že už napořád. Takže u dr jsme nakonec nebyli...
Terez, tak to je mi vás líto, snad to Kristý brzy vyžene z tělíčka. Teď má fakt každej něco, ráno jsem potkala kámošku s roční holčičkou a má taky nějakou virozu s bolavým krkem. A snad každý dítko má průjem - nebo teda řidší stolici, my teď zrovna taky. No, jak jsem se těšila na sluníčko a teplo, tak teď jsem radši, když je pod mrakem.
Srazík teda tenhle týden neklapne, co? Příští týden nemůžu, od pondělka nám budou dělat ty okna, takže pak očekávám, že budu celý dny uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už teď z toho mám husinu...
Takže přijdem až na nějaký další...
20. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co to tady dočítám :frowning2: všem dětičkám přejeme rychlé uzdravení a maminkám taky :dizzy_face:

U nás pohoda, chodíme už bez plínek,akorát jak jsem psala do auta jí dávám, koupili jsme ty nové kalhotky od pampers, mohu doporučit jsou super http://www.pampers.cz/progress/

O rýmě v očích jsem psala já, já na to trpím a Natálka občas taky, když už má teda rýmu, potvrdila mi to i oční dr. když už mi to taky nedala a šla jsem tam s Natálkou, že se mi ty oči nelíbili, tak to byla opravdu rýma. Dostali jsme na to myslím "pamykoin" nebo jakse to jmenuje, ty antibiotický kapičky a bylo to po týndu pryč :slight_smile:

Holky chtěla bych vás poprosit, až bude srazík naplánovaný písněte mi prosím někdo do IP, protože já vše opravdu nedočítám, tak aby jsme o něj nepřišli...mooooc děkuji :sweat_smile:

Mějte se všichni krásně, dneska to vypadá zase na sluníčko :sunglasses:
20. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Oli to by mě zajímalo k čemu neni dobře tobě? :confused: :sweat_smile: :grinning:
No a dieta to znamená vzdát se všech jogurtů, prostě mléčných výrobků totálně, já nevím co jí jinak budu dávat k jídlu, už takhle mi přijde ten jídelníček dost omezenej!! :frowning2:

U nás má MM ten příští týden dovču a budeme zřejmě lítat po zařizování, dělat doma podlahu na lodžii atd., takže to se ze srazíku taky omlouvám :slight_smile:

Jck který to jsou? Naběhla mi hl. strana...
20. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak my jsme včera malou nechali ve spoďárech a pěkně nám tu načůrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nějaký den před se vyčůrala ve všech místnostech za chviličku co byla bez plenky a je jí to fuk :confounded:
20. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já napsala story a ono se mi to neodeslalo a musela jsem se znovu přihlásit,jestli jsem to nějak blbě odmáčkla,protože nepíšu na svojí klávesnici,jsme u našich,zatím celkem pohoda,musím říct,že už se to snad láme k lepšímu,dneska je mi nejllíp za posledních 9 dní,míša se taky rozjedla,sajrajt zmizel,tak snad už nám to vydrží

terez mi tu koupel máme,jen ti momentálně neřeknu,jak se to jmenuje,tuší že ballneum hermal,ale jistá si tím nejsem,měli jsme to jako prevenci,ale nbaštěstí se míše nerozjelo,takže to nepoužíváme,takže kdybys to chtěla,tak vám to můžu věnovat

nočník netrénujeme,ale natahovací kalhotky míše dávám,bud huggiess nebo baby love,netušila jsem,že pampers je taky dělaj
holky já vážně uvažuju o tom parním mopu,nemáte s tím někdo zkušenost?

naši nám posvětili ten tejden dovolený,prej dětičky pohlídaj,tak hledáme,asi nějaký řecko se snídaní,jen musíme jet 1.tejden v srpnu
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek