• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Mispuli asi jsi psala tu story moc dlouho, že tě to odhlásilo :grinning:
Tak to jsem ráda, že se u vás všechno vybralo k lepšímu :dizzy_face: dovča bude super relax, abyste nepřijeli tři co? :grinning:
A ty kalhotky máte pocit že teda pomáhaji v tom učení na nočník?? Protože jinak asi stojí o dost víc než klasický pleny co? :astonished:

S tou koupelí jsi hodná, já jsem si vzpomněla že mám doma ještě mýdlo co jsem dostala na atopák a už kdysi mi Dr. řekla že tím můžu mýt i malou, že si vlastně budu takhle ošetřovat ty ruce, tak jsem si hned řekla, že vyzkouším tohle a uvidíme co dál... já strašně doufám, že to je jen z toho vedra, prostě nějaká blbá krupička s potničkama, ale ve skrytu duše vím, že jí to asi začlo no :unamused: :frowning2:
20. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Terezko, na mimi to není :grinning: prostě stolice není pořádná stolice :grinning:

K dietě - znamená to vynechat všechno, tak jak jsi psala :unamused:
20. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli a co papáte? :frowning2: napiš mi váš jídelníček prosím. My jsme začli teprve nedávno omáčkovat a to malý konečně jede a snad skoro v každý omáčce je třeba smetana. Jinak je těžký něco omezovat, když malá toho ani tak moc nejí, chjo :unamused:
20. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo jinak s tím mimi, aby to ještě nebylo jinak, já vím moc dobře, že bychom se to dozvěděli až někdy ve 3tím měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem napsala další příspěvek a ten mi bravurně smázla míša :wink:

ty kalhotky dávám,protože mi to přijde pohodlnější,míša se trotiž strašně mrská,když jí dávám plínu,pak jí to všude tlačí a škrtí...

holky chtěla byh koupit ten parní mop,nemáte s tím někdo nějakou zkušenost,jakoukoliv

jo a přijet ve třech nehrozí,prozatím jsme slíbili sobě i doktorům,že už další mít nebudeme,tak snad ještě 4 roky bude to tělísko fungovat
20. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli sice jsem neodpověděla, ale kdybych ten parní mop měla tak ti to napíšu, nemám bohužel.
A kolik teda stojí ty kalhotky zhruba? :astonished:
20. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
parní moc nemám, tak nemohu sloužit s radou :sweat_smile:

Kristi...kupovali jsme je v Globusu, balení pro holky (růžové) je tam 48 ks a stálo to něco okolo 420 kč, přesně si to nepamatuju, je to novinka (alespoň to tam píšou :sweat_smile:) na netu jsem to nenašla, jen toto:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/prod_det_104.php
Dneska jsme byli celý odpoledne ve městě na Natálka jí měla celou dobu suchou, vždy si řekla, že chce čůrat, tak jsme čůrali na krumlovský kanály :grinning:
20. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já úplně zapomněla,že už jsem to tam jednou psala,myslela jsem,že jsem to psala do tý zprávy,co mi smázla miška

v balení huggiess je jich 15 nebo 16 záleží na velikosti a stojí kolem 200kč,ty babylove jsou z dm,je jich tam 22ks a stály asi 180kč,nejsou špatný,ještě maj taky v rossmannu,ale ty byly nic moc
20. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
teda to ste všichni šikulové s těma nočníkama a nečůráním do plenek,my sme na tohle lajdáci,zatím tomu necháváme volný průběh :zipper_mouth: :sweat_smile:

Oli neříkej,že máš taky bacila!!!!koukej se dát do kupy,at můžem pokecat!!!já zatím jedinýho bacila,kterých mám je bacil lenosti :pensive: a ted se mě asi jen tak nepustí :zipper_mouth: :grinning:

Mispuli taky bohužel nikoho neznám,kdo by parní mop používal,moje mamka si ho chtěla pořídit,ale nepořídila
20. črc 2009 ve 20:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Beat, kdyby bacila - h***ku :confused: :fearful: :zipper_mouth: :grinning: Budu bojovat, abych mohla pokecat!! Jak já se těšim!!! :grinning: :grinning:

Holky, kdyby se mi spojovaly slova, tak to přehlížejte - Kájinka si hrála na perníkovou chaloupku a loupala klávesnici a mezerník stávkuje :confused: :zipper_mouth:

Mop - taky nikoho neznám, naši někde dostali jen tu parní "kačenu" - ten do ruky a mamka říkala, že je nanic..
20. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Oli papej hodně rejže,mrkvový odvar,jak sme se to tu učili.... :grinning: :grinning: funguje to na děti,tak proč né na tebe :grinning: :grinning: :grinning: teda vy hrajete nějaký novodobý pohádky ne?? :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 20:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
sem snědla právě 4 broskve a dvě nektarinky a asi budu blinkat :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: :pensive: když ono to bylo tááák dobrý,že se tomu nedalo odolat :pensive:
20. črc 2009 ve 20:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dej pokoj nebo tě navštívim i s bacilem - se s tebou nasměju i přes koně :grinning: :grinning: :grinning:

Já o tu pohádku moc nestála, ale Kájinka se neptala. Jsem si myslela, že si ještě pořád neumí otevřít notebook. Mi mělo bejt to ticho podezřelý :sunglasses: :grinning: :grinning: kdyby to viděl Kája :astonished: :rolling_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
co tam vyvádíš - nepletvej a udrž to :fearful:
20. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu žádnýho bacila nechci,stačí mi to tu jen číst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jojo,ticho je podezřelé vždy,já tu měla taky dneska ticho,to bylo ráno,sedím tady a koukám,co kdo,kde drbe a otočím se a malej si tu našel použitou plínku s nevábným obsahem a hezky si jí otevřel,naštěstí sem ho zastihla v čas,než stihl něco ochutnat :rolling_eyes: :rolling_eyes: by už pusu od maminky asi neviděl :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo to mám z toho,že tu drbu a nejdu to hned vyhodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatím sem nic nevyvrhla,ale nemám k tomu daleko :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
hele,kdyby to viděl Kája,tak bys to mohla ukecat ne??že čistíte klávesnici :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás je pak taky podezřelá konverzace typu:" Kájinko, co děláš?" "Pracuju."
20. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
a ty se kde touláš????? :confused: :confused:
20. črc 2009 ve 21:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
oli,ale to je bomba,když už aspon konverzujete,u nás když ho okřiknu,tak akorát vyplázne jazyk,nebo začne prdět pusou a takový divný věci na mě dělá :astonished: :grinning: ale už se konečně naučil dělat kočičku!!!se ho zeptám,jak dělá kočička a on otevře pusu a udělá mnaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: je sladkej prdolka můj
20. črc 2009 ve 21:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
tu bulím jak blázen,sem koukala na porod na nově,to je tak krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 21:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
teda!!!tady nikde nikdo zrovna když oba moji chlapy chrní!!! :angry: :angry:
20. črc 2009 ve 21:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

My jsme včera měli návštěvu a byla tady do 23:30, já myslela že chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvyklá opravdu brzo chodit spát, jinak jsem celý den unavená, tak jsem zvědavá kdy na mě dneska padne krize :astonished:

Jck moc vám závidím jak je Natálka šikovná :dizzy_face:
21. črc 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Beat, omlouvám se za včerejšek - vypalovali jsme DVD a comp se seknul, tak jsem to vzdala.....

Taky mi šly slzičky u toho porodu. Kája říká:"to je luxus, viď? Za 2,5h." :grinning: :grinning: Jsem si říkala to jo, na to, že to byla prvorodička.

My dopo vyrážíme seznámit těhotnou kamarádku do tajů miminkovských velikostí, tak se těším :dizzy_face:
21. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo Oli děkuju za seznámek!!!
21. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
21. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Stáňo :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...ahoj

holky mám problém, nevím co koupit Natálce k narozeninám...máme toho asi už moc...a já opravdu nevím. Chci koupit odrážedlo, ale nemůžu se rozhodnou jaký, dneska navečer nebo zítra chci zajet do bejbycentra mají tam toto: http://www.biketunel.cz/detske-odrazedla-143/detske-odrazedlo-davidek-terezka-987.html
nebo toto: http://www.firstbike.cz/animace/#kola_content
a jinak nevím co??? PROSÍM O RADU...děkuji
21. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jck:me prijde mala na tohle,ale nevim. U nas by to asi neslo,na trikolce s vodici tyci nechce slapat,na odrazedle se sice odrazi,ale mela bych strach s tech riditek,ze se neudrzi. Fakt nevim
21. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Cokosko...ona právě na tom Natálka jezdí, na motorce jak o závod a takový odrážedlo jsme zkoušeli u známých, sedla a jela úplně v poho, akorát je problém v tom, že je dělají na větší děti. Známý mají ten firstbike s adaptérama na snížení sedla, tak to je úplně v poho. Už i ví, že musí mít helmu jako na kole :sweat_smile:
Co budete kupovat vy?
21. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
jck- podobný odrážedlo/kolo nedávno kupovala kámoška klukovi, má teď 2roky+5 měs. a jde mu to na něm. Ale je o těch 5m starší, tak nevím.
Jinak další tipy ti asi nedám, nevím, co všechno Natálka už má :slight_smile: Určitě bych byla pro nějakou knížku, na ty jsem celkem úchyl a říkám (jak u dětí tak u nás), že jich není nikdy dost :grinning: Ještě tak vzpomínám, co dostal ten kámošky klučík k 2.nar. - takovou tu "zvířecí farmu" - plastový zvířátka, takový ty, co jsme měly i my, když jsme byly malý - něco takovýho, ale ve větším počtu: http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/vek/farma-zviratka , s tím si malej hodně hraje.
21. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek