• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Leni, děkuji...o něčem takovým jsem taky uvažovala. Zvířátka máme mooooc rádi :grinning: a všechno dělá bůůůů, hlavně koně :grinning:

Všem přeji krásný den, u nás už je vyspinkáno, tak vyřážíme na zahradu nebo někam. Mějte se, papa večer kouknu
21. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, u nás taky dělá všechno bůůů, akorát pes dělá ah ah :grinning:
Tak hezký den, my se jdeme ke spánku teprve uložit :wink:
21. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni kdepak to "ah ah" asi slyšela, u pejska to zřejmě nebylo :grinning:
U nás se nedělá na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: v obchodě mi dneska akorát křičela mňam a ham když viděla meruňky, po cestě domů taky a to je tak celý :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jck jinak já vůbec neporadím, fakt mě nic nenapadá a co se týče těch odrážedel taky nevím, nebudete někdo prodávat tu Ofrat Leonardo? :grinning:
21. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den mamulky :dizzy_face:

dneska je zase vedro to je děs,ale furt lepší než aby lilo :wink: asi vytáhneme malému bazének na balkon,at se vyráchá :dizzy_face:

JCk odrážedla moc krásný!!!taky by se mi nějaký takový líbilo!!! :dizzy_face: ale ještě na nej máme fůru času.chtěla bych koupit to klasický-motorku,nebo něco podobného,tak snad pořídíme :unamused:
Leni taky mě napadlo jako Terku,bůh ví,kde to ah,ah slyšlela :grinning: :grinning: u nás malej dělá kočičku jako mnaaaa,krásně u toho otevírá pusu :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez u nás toho taky moc není,akorát začala téměř na všechno vykřikovat ga, a krá a občas mi ukáže na obrázku prasátka a krávu,když se zeptám,ale pořád nevím jestli je to cíleně,jinak ještě spí v kočáře,babička s ní sedí naproti u baráku ve stínu a čte si knížku :slight_smile:

terez není náhodou někde diskuze s tématem toho parního mopu,nebo že bych ji založila,přece s tím někdo zkušenost mít musí,mě už nebaví lízt doma po čtyrech
21. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Beat a Mispuli :wink:

Mispuli jo tak u Kristý je všechno "kaki" nevím jestli si přizpůsobila svoje jméno, protože ji učíme že se jmenuje kiki aby aspoň trošku něco uměla a hodně oblíbený je "Týýýý jo" poslední dobou, jen to řekne opravdu když chce jinak ne. Když chce, tak umí, ale nechce :grinning: na obrázku ukáže krávu, koně, krtka a já nevím co ještě, pak na pejskovi kde má oko, pusu, nos, ale jinak je fakt lenoch! :slight_smile:

Diskuze jsou tady nějaký:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=50841
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=71226
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=46074
http://www.modrastrecha.cz/forum/show.php?vThreadID=43256
21. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to toho ale malá umí hodně!!! :fearful: je šikovná!!!to mě furt přijde že toho umí málo,ale to se asi zdá každé mamce :zipper_mouth:
21. črc 2009 ve 13:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já ani nevím jestli toho umí hodně, to mě zase nepřijde právě, ona rozumí ale nemluví :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme seděli na gauči a říkáme nevyhazuj ty hračky, ukliď si to, takhle asi dvakrát a nakonec všechno uklidila do bedny, ještě jsem jí řekla, že má kolečko pod chodítkem tak i tam se ohla a uklidila :sweat_smile: nebo ti donese co chceš, ale musí tu věc znát, obvykle bezpečně pozná telefon, ovladač a svoje hračky, ostatní nějak moc ne :slight_smile:

A malej toho taky umí dost, vždyť jsi říkala, že říká i Dáda, nebo to jsou jen slabiky? Myslí tím asi svoje jméno ne? To naopak Kristý doteď opravdu cíleně neřekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A taky už hodně odpoví na: "Chceš hají, chceš ham nebo pojď papat" atd.
21. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,to je fakt šikula,já ještě po malém ani nechtěla uklízet hačky,uklízím je totiž až když spí,ani nevím,jestli by mi je uklidil,spíš naopak :grinning: jako když chceš podat nějaký věci,tak jako dej to rozumí,to ti tu věc podá,ale asi je ještě nerozezná.no Dada říká,ale asi né jako jeho jméno,sou to spíš jen ty slabiky.ale řekne pá,jinak jako z těch věcí,jako paci paci,berany,pápá,vařila myšička a tak to ti ukáže.ale to je asi tak všechno.ale přijde mi,že třeba když Láda od někud přijde,že řekne tata,ale fakt netuším,jestli je to cílený,nebo náhoda a tak víš. :fearful:
21. črc 2009 ve 13:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,na to se právě těším,až mi bude aspon odpovídat ,kamarádka zkouší to baby sign,ale onam á velké problémy s malou,takže je to pro ní jediný způsob,jak u ní cokoliv poznat,tak sem zvědavá,kdy uvidí první úspěchy
21. črc 2009 ve 13:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat podat když ji drží to taky, já spíš myslela že ji vyloženě donese, je tady u mě u PC a já třeba řeknu kde máš "halo halo" nebo "telefon" rozumí obojemu, dones mi to prosím... tak jde, najde a donese :slight_smile:

Je to možný že říká "tata" to Kristý začla taky asi v roce nebo nějak před, už nevím přesně, ale myslím že to byl březen :slight_smile:

Na to baby sign jsem já neměla nervy, byla jsem do toho jeden čas zapálená, ale s ní nebyla a občas ještě neni rozumná řeč, když vříská tak já nemám nervy tu před ní znakovat, od vzteku mě nevidí, neslyší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě k tomu tata, Kristý už teď dává důraz na to první "á" takže říká "táta" i "máma" ale to je asi tak to co umí nejlíp a táta řekne i když chceš, to ostatní ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to sem pochopila,že ti to i donese,já dávala náš příklad :wink: to se naučila kdy??že ti ty věci poznala a začala nosit??jako malej táta říká už dlouho,ale až ted mi přijde,že je to cílené na Ládu,ale nevím,jestli to tak opravdu je.mno já se ho znakováním snažím naučit,pít a spát,ale už dýl,ale zatím žádný výsledek :unamused: ale věřím tomu,že ono to přijde.
21. črc 2009 ve 13:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš to nevím, zjistila jsem že hodně věcí nevím přesně, ale takový ty hlavnější máme napsaný. Nějakej měsíc to bude, ale max. 2 bych řekla, víc ne. Hlavně když začla chodit, protože těžko mi mohla něco nosit jako plazící :sweat_smile:
A co malej jak trénuje?

Tak u nás to od toho roka bylo už cílený, protože to se vždycky plazila jako blázen ke dveřím a ječela na celý kolo :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tedam áme co dohánět,ale vím každý dítko je jiný,tak se to třeba baučí později :slight_smile: jako co trénuje??chůzi myslíš???furt stejný,má chvilky už nějaký pátek,že se pustí opory,ale zatím se pořád drží,ani od nikoho nechce,aby ho držel za ruce a chodil sním,za což sem fakt ráda,jinak by ho všichni furt tahali.včera sem právě byla v nemocnici a narazili sme na naší dr na vojtovku,tak se na nás koukla a řekla,že paráda,že má ještě fůru času,i stojí dobře na nožičkách,tak sem se uklidnila-protože mi občas přišlo,že si stoupá na špičky.malej se rozzáří,když uvidí Ládu,ale moc okamžiků,kdy sme bez ládi není,takže to není moc často
21. črc 2009 ve 13:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám občas Kristý chodí ještě po špičkách když ji to chytne, ale to je spíš jako že dělá kraviny, mě to nějak nenervuje :slight_smile:

No asi proto u nás Kristý tak ráda říká táta kdykoliv přijede výtah a úplně je podělaná z tatínka, ale ony ty holčičky takový celkově bývají :slight_smile: tak já budu mít mazlíka Lukáška, ale maminky holčička Kristýnka taky umí být když chce :slight_smile: pořád nám dává pusinky, včera jsme tu zkoušeli prahy a jak jsem byla ohnutá na zemi tak přišla a celou mě obejmula... no musí mít fakt náladu a to bývá jednou za čas :slight_smile:

Tak to je fajn, že stojí bez opory, jsem zvědavá jestli "Roku uteče" :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě,ono jak Martin chodí domů večer,tak je jasný,že se na něj těší :dizzy_face: malej má ted takový stydlící období,když někoho nezná,tak se ke mě přitiskne a culí se,je nyny.to je krásný,že tě takhle obejme :dizzy_face: já se na to moc těším,až se malej bude umět takhle vyjadřovat!!občas se ke mě přilazí,že chce na klín a to se taky tulí.malej je takovej mazlík.ted tu byl Ládi kamarád,tak minule když tu byl,to na něj Míra nesměl ani promluvit,to i plakal,asi se bál.a dneska se tu na něj řehtal.stačilo jen aby Míra promluvil a on se div nepočůral smíchy :grinning: Terez já to spíš vidím,že začne sám chodit až za dlouho,ale uvidíme,třeba mě překvapí :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 13:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak tohle období začlo Kristý to je tak týden ani ne :astonished: to přijde návštěva, malá se ke mně přitiskne a celou dobu je na mě nalepená, ani se nehne, měli by častěji chodit cizí lidi, zapomene i řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristýnka se nám zrovna vykajdila do vany :confounded: :sweat_smile: to neudělala nikdy a v tomhle věku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to snad brzo přejde,malýmu trvá chvíli než se otrká,pak je zase jako vždycky.já byxch zašla,ale když vy furt marodíte,taky už se na vás moc těšíme :frowning2: Teda,malá ale řádí :grinning: :grinning: ale já myslím,že se to přihodí každému dítku
21. črc 2009 v 19:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat dneska už je nám líp, já myslela včera že to leze i na mě, ale musím zaťukat že mi nic neni, zítra jdu na gyn. a jinak nic nemáme, jak je na tom Kristý nevím, protože mi nic neřekne, ale dneska byla moc hodná. Tak záleží na vás :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno zítra budem na máji,jdeme na roční prohlídku,pak musím k mamče domů pro stan a spacáky,ale nevím spíš bych radši ve čtvrtek,to by měl Láda jít i do práce,tedap okud to nevadí :wink:
21. črc 2009 v 19:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se těšíš na gyndu??to budešm ít i poslední ultrazvuk,nebo už si ho měla??
21. črc 2009 v 19:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne mě to určitě nevadí, já to zítra stejně nezvládnu, nevím jak dlouho se zdrží máma. A kdy přijdeš? Kdyžtak počítej s tím, že odpoledne na procházku nepůjdeme, tohle počasí opravdu nezvládáme, takže jedině dopoledne a to je mi jedno na jak dlouho, jenže je to max. do 10h :sweat_smile: to vy vstáváte ne? :grinning:

Mě to nějak nepřijde s tím ultrazvukem, dělá mi ho pokaždé takže nevím jestli se tento bude v něčem lišit, zajímaly by mě míry, ale ty mi nějak nikdo celý těhu pořádně neřekl :unamused: a taky bych ráda věděla jestli už je hlavičkou dolů, ale to si myslim, že už posledních pár týdnů je, protože to cítím :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobrý,v tomhle vedru semi capat venku asi taky nechce :zipper_mouth: mno a dopoledne,to nikdo neví,přijde asi určitě nejdřív v jednu,ve dvě,dyt nás znáš :grinning: fakt??to jem oc dobře,že ti dělá tolik utrazvuků!!!! :astonished: ty hele mě váhu asi taky nikdy neřekli,nebo si to asi nepamatuju,možná tedab yla předpokládaná váha napsaná na utrazvuku ve 20tt,ale jinak už asi ne.to je dobře,že se Lukášek otočil už hlavičkou dolů :dizzy_face:
21. črc 2009 v 19:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat mě právě u Kristý to řekli na tom 3D, pořád jsem tady z toho Budějovickýho zklamaná, na co jsem se nezeptala to jsem se nedozvěděla a i tak... no škoda mluvit :rolling_eyes:

Tak fajn, klidně ve čtvrtek odpoledne :wink:

Já musím Švece pochválit, ona je fakt super co se péče týče! :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,teda to je na houby,že tady v ČB jsou na ty 3D ultrazvuky tak neschopný :angry: to by mě taky mrzelo,zvlášt když bych z Plzně byla spokojená.oki budeme se těšit!!!to sem ráda,já už se těším na druhý těhulkování i díky tomu,že vím že Švec si mě pohlídá
21. črc 2009 ve 20:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To každopádně jo :slight_smile: Tak tohle je moje posl. těhulkování, pak by mi mohl pomoct si porod ještě hezky naplánovat abych měla hlídání a budu spokojená :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nic neplánuj,budeme bydlet od tebe ob pár baráků,takže pro mě nebude problém k vám skočit i smalým,nebo když by se donesla kristýnka,což asi ne,fakt není pro nás problém,víš že sn áma můžeš počítat,říkám ti to pořád :wink:
21. črc 2009 ve 20:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek