• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
No tak když už mi bude zle ke konci, tak by mi to tam mohl třeba trošku pošolíchat nebo tak něco :grinning: já to ale spíš vidím tak, že kdyby to náhodou bylo v noci, tak já vás nemůžu budit ať sem jdete a malou nemůžu budit s tím že ji rozespalou vyndám, odvezu k "cizím" lidem a tam nechám... takže to budeme řešit přes Martinovo kolegy, příp. někoho bezdětného a přes ten den uvidíme jak to bude, bohužel to fakt nenaplánuju, kdyby to nějak vyšlo normálně, že by Kristý u vás nepřekážela, tak je jasný že s tím počítám, díky :slight_smile: ale je fakt blbý že nevím na jak dlouho to je, může to být na den, skoro dva nebo na pár hodin a celou dobu asi Martin se mnou nebude pokud by mi řekli že nerodím, no nevím, mám z toho hrůzu šílenou. Je mi v tuto chvíli jedno jestli tam budu rodit dva dny, jen aby byl Martin se mnou a o Kristý postaráno :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jako nás neřeš,víšm oc dobře,že malej usne všude,takže to bych neřešila,navíc když by byl Láda furt doma,tak tuplem není co řešit-o malého by sep ostaral.kdybych v tom viděla z naší strany nějakou překážku tak ti to nenabízím,ale nevidím v tom nic :wink: malej ani kolikrát nepozná,že je někde jinde,než spal před tím,třeba když jedeme z Mrhalu v noci a tak :wink:
21. črc 2009 ve 20:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměj z toho strach už ted,já vím že to asi nejde,zvlášt po zkušenostech po prvním porodu :confounded: ale i tak,ono to stejně dopadnej inak než si člověk naplánuje,nebo jak by to chtěl.ani nevidím problém v tom,kdyby to měli být dva dny.věřím,že bych zvládla se postarat i o dvě děti :wink:
21. črc 2009 ve 20:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no Ládík snad doma nebude :sweat_smile: to bych vám nepřála jen kvůli tomu abych měla hlídání :grinning: a když bych otravovala v noci a on vstával ve 3h do práce tak by měl asi radost :grinning: Chudák prcek by pak měl rozhozenej celej den nebo ty by si ho tady položila na zemi a on by ti za chvilku někde usnul co :grinning:

Taky jsem si říkala že kdyby se nějak extrémně nestíhalo a člověk co by měl přijít by byl pomalej, tak hodíme klíče pod rohožku a jedeme :grinning:

No uvidíme, mám z toho hrůzu největší, hlavně kde bude Martin v tý době, to se neví...

Děsně mě bolí oči, včera tu "zkejsla" návštěva skoro do půlnoci, dneska to musím dohnat, tak dobrou! :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:škoda,že pojedeš rodit na druhou stranu od nás,my bysme kristý taky klidně pohlídali a na tu chvilku adoptovali :grinning: :grinning: ,2 nebo 3,určitě bysme to zvládli :wink:
21. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dva dny dvě děti jo, ale dva dny Kristýnku to nevím nevím :grinning: ty její návyky, jak není něco po jejím, je to hroznej vztekloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc jak víš tak nespí nikde jinde než doma, kolik věcí jsme zrušili kvůli tomu na léto :pensive: teď si taky říkám aby měla třeba koupený jídlo atd. :sweat_smile: protože někdy nakupuju až ráno, no tak při nejhorším bych ještě olítala tohle :grinning:

A po zkušenostech z prvního porodu už vím, že si nechám dát Epi hned jak to půjde, i když on se smí asi až když je člověk na 5cm a to mě trvalo hooodně dlouho, myslím asi těch 24h??? Jinak to šlo strašně pomaličku, to bylo každou hodinu, že buďto stejný nebo malinko lepší :unamused: tak to bych to už bez Epi přežila ten zbytek :rolling_eyes: a hlavně už mám koupený homeopatika a ten čajík zase, tak snad tomu maličko pomůžu :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ládík má od čtvr nastoupit na rozvoz pečiva,v jednání má jereště jednu práci,ale to není jistý jestli vyjde,ale kdyby jo,byl by pryč tři týdny a týden doma,ale zase za dost slušný penízky,ale moc tomu nedávám,že to vyjde :confounded: tak aspon u tý pekárny za pár šupů,ale furt lepší než drátem do oka :rolling_eyes: hele malej a rozhozenej den?? :sweat_smile: to nehrozí,on když je unavenej,tak fakt zalomí všude,kde se dá,jako bys ho neznala,toho bych se fakt nebála :wink:
21. črc 2009 ve 20:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli no jste trošku z ruky, ale ze srandy říkám že i do H.K. (250km) kde má MM příbuzný bychom stihli dojet 6x (když počítám na cestu 5h což je přehnaný trošku při tom jak jezdí MM) kdyby to trvalo jako první porod :grinning:
21. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat ta druhá práce to je ten kamion? :slight_smile: jasně pořád lepší něco než nic, základ je pracovat a pak se může pořád hledat dál :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď když chci odejít tak tu jste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale já jsem jako malá přetáhnu se a pak mi nepůjde usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě ale začínaji bolet i záda, tak chvilku počkám jestli taky nepůjdete a uvidím :grinning:
21. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ta druhá práce je kamion,právě,já už se těším na to,až se trošku zbercháme,protože tak jak sme ted žili 8 měsíců nepřeju nikomu :pensive:
21. črc 2009 ve 20:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nikam nepůjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat už mi ten můj foťáček taky fotí super detaily, viděla jsi? :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3042099&vReferer=%2Fphotos%2Fkrista

To ten předchozí nedokázal a ten za který jsem ho původně vyměnila už vůbec ne, to by tam bylo sotva vidět že je to dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo Beat to chápu a doufám, že to vyjde teda!!!
21. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele nikdo tu neni, tak já fakt jdu, praskne mi šiška, ráno tady vždycky přijedou a když se nám povede spát dýl jak do 6h tak nám to daji značně najevo, takový rány, kéž bych měla ten měřič decibelů, ovšem u staveb je asi všechno povolený a je fuk, že na tuhle stranu maji všichni ložnice a pokojíčky! :angry:

Takže dobrou!!!
21. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásná fotka,jo hele bych ti pak mohla nějak poslat fotky,jak byla Kristý u nás!!!! :dizzy_face: já dávala malýmu sunar,tak sem tu nebyla,už chrupčí tak sem tu
21. črc 2009 ve 20:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaký fotky? :confused: Já už mám fotky jak byla u vás, ale nevybavuju si, že by tam byla ještě někdy teď :sweat_smile: nebo jo? :sweat_smile:

No nic, fakt jdu, pořád tady smrdim, ale jsem děsně unavená :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno mám docela hezký fotky,třeba s míčkem pod stolem a tak,ale nevím teda jestli sem ti je už nedáváala :astonished: já myslela,že máš jen ty s tím Badískem :confused: oki tak papa :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 20:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo to je pravda a to bylo kdy, to přece muselo být tentýž den? Tak jak jsi to měla? :astonished: :sweat_smile:
Ještě tu jsem, píšu si na FB s MM kolegyní :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je z toho samého dne,ale ty sisp rávě stahovala jen pár fotek,nebo sem ti jep osílala??já už ani nevím :zipper_mouth: ahááá,ten sem si před chvíli vypla
21. črc 2009 ve 21:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nééé ty jsi mi dávala doma kartu a já to stahovala z tý karty :sweat_smile: já se kouknu co mám jo, moment!!!
21. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizím,Ládík udělal polívku,tak se jdu po celém dni nadlábnout,tak papa :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 21:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám a jestli myslíš tu fotku s tím míčkem (takovej jakoby fotbalovej ale menší) pod stolem tak tu mám :slight_smile:
takže to mám, díky :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo aha, tak páá :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

přiznám se bez mučení, že číst vás teda fakt nebudu........ :wink: ale jdu vás pozdravit. v sobotu jsme se vrátili z dovolči, byli jsme na týden na šumavě. počasí nám vyšlo skvěle a tak jsme si to fakt užili. každý den jsme měli nějaký výlet,tak to bylo fajn..... :wink:
dneska nám začali stavět domeček,tak je hodně běhání a navím jak jste na tom vy, ale mě se dneska šíleně motá hlava už od rána, nevím jestli tlak nebo co..... :frowning2:

jinak u nás novinky, Maru kecá jak blázen, je z ní taková rozumbrada, že až člověk kolikrát žasne co z ní vypadne za moudro. hrozně si teď oblíbila koníčky, takže s taťkou pořád prohlíží encyklopedii koní. koukají na koníky, hříbátka, kopýtka a tak. všude jsou koníci (asi se pomamila........:grinning: ) Honzulka je už velký kluk, včera se posadil, snaží se lézt (plazí se jak o závod, ale nelezl) pořád volá mam, ham a plazí se za mnou jak pejsek )že by další mamánek.... :wink: ) a taky už umí dávat ručičky nahoru, když se ho zeptám jak je veliký. no je to zlatíčko. Maru ho pořád tahá, za ruce, za nohy, válí se po něm a podobně - to je asi nejhorší, pořád aby je člověk hlídal......

tak jsem vám napsala a jdu asi spát, protože se mi dneska točí hlava jak na kolotoči a je mi fakt mizerně, tak papap

jo a kdy bude další srazíček???? :wink:
21. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Hani :slight_smile:

To ráda slyším, že se vám začal stavět baráček :dizzy_face:

A jsem ráda, že dětičkám všechno tak pěkně jde, jsou to šikulky :dizzy_face: toho válení se právě bojím i u Kristýnky až bude Luky ještě maličkej, aby ho tu neumordovala tou láskou, ona všechny ty miminka tak strašně miluje že nezná míru :grinning:

Srazík se tu nějak zrušil kvůli nemocem atd. ... :confounded:

Jinak já dneska byla na gyn., malej má 1850g vše OK, na krvi jsem byla, v PO naklušu na cukrovku :astonished:
22. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ani všechno nedočítám, jsem hotová z toho vedra, tak vás jdu aspoň pozdravit.
Denda je už úplně v pohodě, dneska je teda strááášně protivná, máme za sebou koupačku v bazénu a sprchu, tak doufám, že tentokrát už to vedro zvládnem. Teď jsem jí šoupla spát, protože to s ní už nešlo vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nějak si za ty dny, co jí bylo špatně, zvykla na rozmazlování... :slight_smile:
Holky, asi toho mýho chlapa zabiju...příští 2 týdny má dovču. V pondělí nám přijedou dělat ty okna, takže další dny budem nejspíš jen uklízet. No a P se mě o víkendu ptal, jestli ve čtvrtek (po těch oknech) může jet do soboty na ryby. Tak jsem teda nebyla vůbec nadšená, řekla jsem mu, že se mi to nelíbí, že jsem se těšila, když má dovču, že tu nebudu s malou sama jako když je v práci. No a víte co ten blbec včera udělal??? Pozval sem na ty 3 dny kdy chce být na rybách svojí segru!!! A hrozně nadšeně mi oznámil, že to skvěle zařídil, abych tu teda nebyla sama :angry: :angry: Jeho segra je těhotná, je doma na "rizikáči" - ovšem bere to tak, jako by byla marod, takže prý (to vím od jejich mamky) ani neumeje nádobí, protože to je hrozná práce. Takže to vypadá, že nejen, že tu budu bez Peti, budu douklízet po oknech, budu se starat o moje bejbátko, ale navíc se tu budu starat ještě o těhotnou segru, se kterou si navíc nějak nemám moc o čem povídat... Se omlouvám, že se tu tak vylejvám, ale fakt mě tohle hrozně vytočilo...No, když jsem z toho nebyla nadšená, ba naopak, tak se P ještě naštval, že tu nechci mít "jeho rodinu"... Tak teď vymýšlím, jak z toho decentně vyklouznout...
22. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!!! :dizzy_face:

tak sme zpátky po roční prohlídce-malej má 13280g(pěknej pořízek)a 83 cm-prej bude hrát basket :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak sme zdraví a krásní. :dizzy_face:

Hani to je super,že se vám počasí vydařilo a vy ste si mohli pořádne užít dovču!!! :dizzy_face: těžce závidím,že se vám začíná stavět barák-sice asi to běhání kolem a ty starosti k závidění nejsou.srazík by možná měl být příští týden,ale nevím to jistě :confused:

Terez tak vidíš,přece ti ho zvážil!!! :dizzy_face: to je super,že je všechno jak má,ale test na cukrovku nezávidím :sweat_smile:

Leni mno oni ty chlapy sou občas fakt nechápavý :confounded: ale je mi to líto,že mu to nedošlo,že by taky měl být sváma,když má tu dovču.já bych ho asi ukopala,když by mi Láda poslal domů jeho ségru :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Leni no to je fakt blbý, to by se mi nelíbilo, kdyby aspoň ta ségra nebyla taková jak říkáš, že nic neudělá a tak se spíš nechá opečovávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: u mě by asi nepochodila :sweat_smile: ale naštěstí MM ví že když už si hodlá pozvat někoho z příbuzných tak má být doma a nebo je pro jistotu nezve vůbec, protože máme na všechny stejný názor, takže koho nemusím já, nemusí ani on a naopak :wink: a taky s naší Kristý se ještě starat o někoho dospělýho no tůůůdle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beat ty jo, to jsou fakt míry! To odminula nabral zase kilo nebo kolik? :grinning: jak jsme se bavily? Já někde četla že dítě má do roka ztrojnásobit porodní váhu, tak u vás to celkem sedí, má trošku víc, ale jinak pohoda kvůli tomu jak už byl velkej když se narodil :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno má fakt velký míry,ale právě dr říkala,že se to dalo čekat,kvůli tomu jakou měl porodní váhu.ale mě to zarazilo,každej,jak po půl roce děti nepřibíraj a onm á každý měsíc kilíčko nahoru :confounded: :astonished: ale probrala sem to s ní,vařím mu fakt zdravě,naše jídlo zatím taky nejí,nechodí,ono se to pak zastaví-snad teda,doufám :zipper_mouth:
22. črc 2009 ve 13:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já můžu bejt ráda že Kristý je prcek, nevím jak bych ji tahala :grinning: a ještě kdyby nechodila ty jo :astonished: :slight_smile:
Tak uvidíte kdy se to zastaví, ale já to teda ještě neviděla aby po zavedení příkrmů to dítko pořád tolik nabíralo, proto jsem ti to taky tvrdila :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek