• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Kristo, to by bylo super, nechvátám na to, jedna z holčiček má nemocný oko, tak musíme stejně počkat, až se zahojí :wink:
Dyžtak mi ještě písni s kontaktem, kde dr. najdu a jestli náhodou nevíš, jestli píchá i těm, který nejsou její pacientky :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě píchá i těm co nejsou její pacientky, už tam byla na moje doporučení jedna maminka odsud :wink:
A co máte s očičkem? Zánět, hnisá?? Kristý to měla jako malinká pořád, byly jsme na sondáži, má to i teď, pořád se jí to vrací, ovšem naušničky nám píchla i přesto :wink:
17. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
On je vlastně i kontakt tady (platí podle mě jen ta pevná):
http://www.firmy.cz/detail/370914-mudr-alexandra-matousova-ceske-budejovice-2.html

Oni maji víc poboček tak nevím kam to pro tebe bude nejvýhodnější, my chodíme sem do tý Volfovky.
17. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristý, nám naše dětská sestra říkala, že máme radši počkat, až se zahojíme, že se to pak obojí blbě hojí. Tak nevím. No uvidím, zavolám tam a poptám se.
Jj, Barča má ošklivej zánět spojivek. V únoru jí už oko sondovali, ve čtvrtek znova, ale kanálky má prý čistý. Bohužel máme i problém se zorničkou. Nereaguje jí na světlo, tak musíme na neuro vyšetření :frowning2: nemá to od narození, ale všimla jsem si toho cca měsíc zpět a tak to furt sleduju. A dr. kostohryzová by ráda, aby se jí na to koukla neuroložka. Holky jsou narozený předčasně, takže na neuro chodíme pravidelně, ale nenapadlo mě to hlásit zrovna neuroložce :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé děkuju :dizzy_face:
Stejně je neskutečný, že jedna chce za to 200 a druhá půlku. A nevíš jakou metodou to dělá? Slyšela jsem o dvou - nastřelování a pak umrtvování nějakým gelem.
17. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám se teda ouška zahojily super, to bylo jediný co nám šlo dobře, za 14 dní bez problémů :dizzy_face: a takovej strach jsem z toho měla, i u píchání plakala jen protože jí držely, tak se nebojte. Tak to mě moc mrzí s tím očičkem, to neni dobrý, ale vím jaký to je, bojujeme s tím fakt od narození, teda s tím zánětem, nic jinýho naštěstí nebylo, po sondáži byl chvilku klid a pak na novo :rolling_eyes: taky jsme chodili ke Kostohryzový a jestli jí to nedá pokoj tak zase naběhneme no :confounded: tak držím palečky ať se jí to brzo zahojí, i ta zornička aby byla OK!!!

Jo a Dr. to vyloženě jen "píchá" nastřelování je tou pistolí a to tady v Č.B. nedělá snad nikdo, většinou fakt píchají, takže jen pomaže desinfekcí, píchne, nandá naušničky, předepíše Framykoin a to je celý :wink: Neboj holčičky to vůbec nebude bolet!!! Nemusíš být u toho když nebudeš chtít, já šla radši za dveře a přišla jsem tam už když jsme měli naušničkovou princeznu :dizzy_face: ale podruhý to naštěstí už řešit nemusim :dizzy_face: :grinning:
17. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristý, já u toho asi budu, už jsem s nima zažila ledaccos :slight_smile: Takže jsem už taková ta otrkaná mamina i když tý zorničky se vysloveně bojím :frowning2: Od narození nemají víceméně žádný velký problémy (no až na dýchací přístroje v inkubátoru na neonatologii, ale zvládly to).
Díky moc za info a za kontakt, hned tam příští týden zavolám.
My jsme na tom prvním sondování byli u dr. Šimečka v nemocnici, prohlížel holkám oční pozadí už ve špitále, nedonošencům se kontroluje. Tak jsme na něj byli kvůli sondáži odkázaný znova, kostohryzová prý byla v tý době stejně nějaká dlouhodobě nemocná. On je takovej ukecanej chlap, sestřičky ho musely hodně popohánět :grinning:
17. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně hezky!! Přejeme hezkou neděli :dizzy_face:

Cipisku, klidně choď častěji. Holky jsou krásný :slight_smile: Jaký to je - dvojčátka? Jseš unavená?
17. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cipisku já jsem byla na sondáži až na Hluboký, musely jsme hned a nebyl tady na nás čas, bylo to tam fajn :slight_smile: ale taky jsem u toho nebyla, něco radši vidět nechci :sweat_smile: tak hodně štěstí :slight_smile:

Oli taky přejeme hezkou neděli, chtěli jsme dneska do ZOO, ale nevyjde to :confounded: máme tady hodně práce.
17. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, zdravím Cipíska. Dvojčátka jsem taky moc chtěla, asi to ale je pěkný zápřah, co? Teď už teda doufám, že příští těho bude zase jen s jedním :slight_smile:
Dneska máme makací den, už jsem poklidila, vyprala, vyžehlila a ještě nás čeká úklid chodby a zahradničení. Takže taky žádná ZOO :grinning:
Přejeme krásnou neděli a užívejte sluníčka
17. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Cipísku holky fakt krásne. :slight_smile: Ja taky vždy chtela dvojčátka, ale tedkom kdybych mela 2 jako je náš Filip, tak tu už nejsem. :grinning: :grinning: Držím palečky at je očičko brzo v pořádku a už nemáte komplikace.

Ja se včera taky vrátila z té prahy až večer a ráno bola cesta hnusná - pršelo. Terez co všechno jste nakupili? A dáš foto pokojíčku? Jsem zvedavá.

Dneska jsem byla mrknut u Hanky se ji zdá že Honzík chytá neštovice. SMe tam byly taky ve čtvrtek. Tak jestli je má a my sme je nemely, tak ich mít budeme. :cry: Ji musím napsat, jestli se jím to rozjelo a jsou to fakt neštovky. Terez začína to od hlavy, že? honzík mel pupínky jen na bříšku. No taky byla nadšená a já s ní.... :cry:
17. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky doufám,že jste užívali sluníčka :slight_smile: Mi jsem si ho dneska užili na pouti hodně taťka má úpal.
Do albíčka jsem hodila fotky těch holinek.

Krista:A co jste vše koupili?
17. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykorko holiny jsou supr, musím nabehnout. Ja práve taky nechci žádne strakaté. A Rišanek si krásne zajezdil na autíčku. :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Slavu nemusí to začínat od hlavy, ale často je takhle odliších od jiných nemocí, že jsou právě pupínky i ve vlasech, ale neni to vůbec nutný!! No já myslela jak se z toho člověk vyhrabe po 14ti dnech a velký kulový, já to mám asi 5 týdnů, pořád jsem flekatá a malá 3 týdny a má pořád krusty :unamused: :rolling_eyes: Doufám, že to ty neštovice nebudou, to bych vám před tou dovčou nepřála, protože většinou se objeví až za těch cca 14 dní, to by vám moc nevyšlo a na slulníčko se hlavně nesmí :unamused:

Sykorova ježiš až takhle s tím sluníčkem? :astonished: Holínky super, my jsme dneska taky koupili botky, koupila jsem větší, tak až vyroste z těchto tak nebude bosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme dneska byli vcelku zalezlý, pořád něco děláme, dávali jsme dohromady nábytek a pračku, teď tu běží zkušební praní, neni to sranda, museli jsme kupovat nový hadice a přepojovat :confounded: ještě ji máme na chodbě, zítra MM doveze rudlík a snad ji přemístí, když to nikde nebude téct :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pokojíček máme tady :slight_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=195174&vReferer=

Ve skutečnosti to teď zase vypadá malinko jinak, nastěhovala se tam i komoda a hraček tam má jen půlku (jen plyšáky) takový hlavní hrací koutek, kde má puzzlíky, kostičky, kužely, kuchyňku, knížky atd. atd. má pořád v obýváku, tak to tam vypadá tak chudě, ale ve skutečnosti má hodně hraček :grinning: a je ze všeho hrozně nadšená, vypadala že by v tý velký posteli spala hned :slight_smile:

Tak vám přeju hezký zbytek neděle, všechno mě bolí, pááá
17. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi co to je stolek? taky mammut? jinak super věcičky - hned bych jela taky
17. kvě 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

Terez, pokojík vypadá moc hezky!!
18. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Terez, to jsme měli včera podobnou náplň. Taky máme pokojík "vše Ikea" :grinning:

Vyrážka je snad od soboty trochu lepší, možná díky těm kapkám i pudru. No jdeme na 12.hod k dr., tak doufám, že tam bude Matoušová, aby to viděla a popř. ještě poradila třeba i nějaká homeopatika.
18. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Aero ne to neni Mammut, je to série Lack:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40104270
Červená ani modrá se nám tam vůbec nehodila :confounded:

Vero ty jo vůbec nevím co by to mohlo být, jsem zvědavá co ti Dr. na to řekne, určitě pak dej vědět ať víme kdyby se to objevilo u nás :sweat_smile: Tak zrovna koukám na váš pokojík a fakt ty židličky máme stejný :grinning: líbí se mi ta modro-zelená kombinace jak máte všude :dizzy_face: A taky koukám na tu vyrážku, to je fakt ošklivý a vypadá to jako nějaká alergie na něco :pensive:

Oli děkuji :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ze Sucháče, dnes máme zase plavací den :slight_smile:
Terez, krásný věci, taky bych jela na nákupy... Chci koupit Dendě taky nějaký stolek a židličky, tak uvidíme, jestli přesvědčíme taťku... No, pokojíček má Kristý nádhernej
Věrko, pak určitě písni, co to je za vyrážku. Držíme palce!
My jdeme cournout ven, pak rychlý spánek, papu a hurá do bazénu.
Papáááááá
18. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska máme zase krásně. :slight_smile: ,

Slavu no jo Ríša si to moc užil na pouti :slight_smile:

Krista pokojík je mooc krásný.Prosím tě hodila by jsi na chvilku do albíčka tu bundičku?Říkala jsem o ní kamarádce,tak jí to chci ukázat.
18. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vera78: zrovna jsem koukala do albíčka máte krásné fotky.Chci se zeptat kde jsi koupila malému tu sáčko na svatbu?Scháním něco Ríšovi jdem 30května na svatbu.
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni užijte si plavčo :slight_smile:

Sykorko už je Ríša úplně fit? :slight_smile: Bundičku jsem hodila, dala jsem tam i fotku jak je v ní Kristý oblečená, to byla jenom zkouška, je vidět že i na tý menší (6-9měs.) potřebuje mít ohrnutý rukávy :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=350401

A děkuji všem za pochvalu pokojíčku, zrovna jsem to tam znova přestavěla :grinning: to se bude asi měnit pořád podle nálady :grinning: Kristý je úplně nadšená z tý její postele, že se tam konečně můžeme válet, tak si tam hrajeme, no doufám, že jak je nadšená z toho válení tak bude stejně nadšená z toho spaní :sweat_smile: už mám vyhlídnutou tu zábranu tak jen objednat a začneme trénovat někdy o prázdninách :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji. :slight_smile:
Kristýnce moc sluší.řekla bych,že malá je celá ty.

jojo Ríša už je fit už zlobí,jak čertisko. Jsem moc ráda už je to dobrý.
18. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykorko tak to jsi asi jediná :grinning: Všichni říkaji že je celá MM, ono je ale taky fakt že na těch fotkách jak jste ho viděli, tak měl o xx kilo víc než má teď, možná by to teď bylo lépe vidět. Malá má po mě jen barvu očí, ani ten tvar nezdědila :sweat_smile: ale vypadá to že malej podle UTZ bude mít po mě aspoň rty, tak se taky dočkám že nějaký dítě po mě něco podědí :grinning:

Tak to jsem taky ráda že už je plně fit :dizzy_face: Nám aby slezly fleky a taky budeme zcela OK :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A komu je vlastně podobný Ríša u vás? :slight_smile: Rozdělili jste si to nebo taky kopie něčí? :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak já bych řekla podle těch fotek ze svatby ,že má tvoje oči ten tvar :grinning: :grinning:
U nás někdo říká,že mě a někdo manželovi.Pokaždé jinak, ale teĎ hodně říkají, že je celý táta.A když byl miminko tak říkali,že je celý můj taťka. :grinning:
Ale na 100% je táty má jeho mateřské znamínko.Má ho na uchu.Hned když se narodil, tka nám hlásili,že má pihu na uchu.Tak jsme se smáli,že si ho táta označkoval :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Kristý je taky tátova, to pořád slyšíme, že jí nezapře a už v porodnici jsem koukala na ty rtíky a ušiska, ty jsou fakt totožný :slight_smile: Já bych chtěla aby měl malej něco po mě :sweat_smile: ne že bych byla tak krásná :grinning: ale je to takový hezký když to dítě něco zdědí, malá je i znamením a povahou zatím po MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze srandy říkám že kdybych ji neporodila, tak nevím že je moje :grinning: ale je fakt že se ty děti dost mění, tak uvidíme komu bude zase podobná za pár měsíců/let :slight_smile: A jinak má Kristý pihu na zadku, to jsem se ještě ani nedívala, jestli si jí táta taky až tak neoznačkoval, tak to budu muset prozkoumat :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme zpět od dr. Matoušová tam byla, ale prostě nic nového. Není možné zjisit, z čeho to jo. Může to být ze všeho. Patří do skupiny "rizikových " dětí, tak máme hlídat všechno, vyvarovat se takovým těm dětským barevným sladkostem apod.
No tak budu doufat, že mu ten ekzém brzy zmizí.

Sykorko, to sáčko jsem sehnala přes net na MMB. Docela jsem měla štěstí, je fakt super a i tenčí, tak ho může nosit ještě teď v létě.
18. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věrko tak to ti pomohlo co :confounded:
Holky už tady asi zmiňovali šestou, pátou nemoc... to neni ono co? Svědí ho to chudáčka? :unamused:
18. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek