• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
ahoj holky,nějak nestíhám,zítra to doženu,vrátíme se od našich,zatím to vypadá,že jen já s míšou,honzík asi přijede v pátek s našima vlakem,máme doma pouť a na tu naši vždycky jezdí,takže já s mišákem budeme doma a tatka odjede měřit s kamarádem okna našemu starostovi na novej penzion a zůstane tam přes noc,takže budeme samy samičky :wink:

leni:to bych se tedy taky pěkně naštvala,kdyby mi tohle manžel udělal,já mám naštěstí švagrovou normální,bydlí vedle ve vchodě,ale vidíme se jen když chceme,chlapi jsou fakt někdy horší než malý děti,hlavně,že on bude mít klid a pohodlí :angry: :rolling_eyes:

já furt nevím s tím mopem,už jsem skoro rozhodnutá,že jo,ale na druhou stranu pořád váhám,co když to nebude fungovat

terez,tak to má lukášek krásný míry,já schválně koukala do knížečky,míša měla v roce 8620g a 73 cm,v úterý jdeme na kontrolu k primáři,tak jsem docela zvědavá,kolik bude mít,mě to vychází tak kolem 11kg a 80cm,tak uvidíme

za chvíli vyrážíme na zahradu,ke kamarádce,s kterou jsem se seznámila tady na koníkovi na extrémních nedonošencích,tak snad nás nechaj dětičky aspon trošku popovídat,dopo jsem byla se spolužačkou ze základky a gymplu,má holčičku o 4 měsíce starší a moc jsme si toho říct nestihly :wink:
22. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to asi netušil nikdo,že malej bude furt tak moc přibírat,ale zatím je to v pořádku,tak snad to bude dobrý.občas i přemýšlím-blbě,třeba jestli nemá nějakou poruchu,aby pak třeba v pěti letech nevážil 50 kilo :pensive: ale to snad asi nemá!!!!nevím,jak bych to snesla.jako řeknu ti,pupek tedam ám-ale né těhotenskej,ale i tak s ním mám co dělat,dneska sem ho nesla od Matoušové k Dvořákovi-kousíček od vás a myslela sem,že tam nedojdu :sweat_smile:
22. črc 2009 v 18:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako dobrý!!malej si ted sám vylezl na gauč!!! :astonished: :astonished: Láda ho furt dává dolů a on si tam furt leze :grinning:
22. črc 2009 v 18:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já právě měla co dělat i bez pupku, jsem ráda, že si teď malá hodně dojde a to začla chodit když měla nějakých 10kg možná trochu víc, teď ji zvedám fakt jen když musím :slight_smile:

Mispuli a Míša měla taky super míry, na to jakej byla prcek když se narodila, všechno to krásně dohání :dizzy_face:

My jsme nakonec šli dneska na plavku, už je nám všem dobře tak jsme to riskli když přijel MM z práce a bylo to fajn :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt??a bylo hodně lidí na plovce??jaký to tam je??sem tam dlouho nebyla :confused:
22. črc 2009 ve 20:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jo hodně lidí bylo, ale aspoň ve stínu bylo místo na deku tak to bylo fajn, v bazénu samozřejmě bláznovství, ale to je nějak jedno s tím prckem :slight_smile: akorát jsme si pitomci nevzali klíč na skříňku a tak jeden z nás vždycky hlídal tašku, řekla jsem že jí tam nikam nepoložím když tam mám doklady, foťák... takže pro příště víme :slight_smile: Kristý se vodička líbila a na můj vkus byla pekelně studená a taky černo no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavní je,že ste si to užili!!!já ani netušila,že tam sou nějaký skřínky!! :astonished: já tam fakt nebyla hooodně dlouho.my sme měli koupaliště na balkoně :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristý právě ten malej bazének nesnáší a i máma řekla, že letos nebudou velkej bazén napouštět, že to nemá smysl když to počasí pořád blbne, tak musíme chodit takhle, nevadí nám to, jen abych tam něco nechytla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já proti koupalištím nic nemám,právě naopak,ráda bych tam šla,třeba i smalým,ale já si do plavek opravdu netroufnu :pensive:
22. črc 2009 ve 20:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kde ste pořídili ten kruh?? :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
zdravím na rychlo.Byli jsme teď 14dní na chalupě a nějaká nestíhám.
Mějte se moc krásně
22. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my za chvilku vyrážíme k pískovně,včera jsme byli taky a Páťa si tam schrupnul 2,5 hodinky,tak snad si odpočine i dneska takhle :sweat_smile:

beat-co blázníš?Já taky nejsem žádná modelka a hlavně tam chodím kvůli malýmu,protože se mu ve vodě moc líbí :dizzy_face: A ty máš krásnýho syna a jsou holka co nemají žádný dítě a vypadají sakra hůře :wink:

jck-tohle kolo odrážedlo by se mi taky líbilo pro Patrika,ale MM se nelíbí :frowning2:
23. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme přišli z venku,sem uvařená šíleně!!musela sem na úřady,pak sme byli chvilku sm alým na hřišti na houpačce,pak usnul :sweat_smile: tak sme šli domů,to se nedá

Negrovka víš ono je to těžký se k něčemu odhodlat,já měla o 30kg mín,vím že si za to můžu sama,ale prostě nejsem schopná se někde svlíknout,mám asi nějaký blok. :confounded: já vím,že až bude malej větší a bude se moc ráchat někde na koupáku,tak se odhodlám,ale ted opravdu ne,už vůbec né na plovárnu :zipper_mouth:
23. črc 2009 v 11:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Taky jsme byly venku, ve městě, potkala jsem Hanku Beat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kruh jsme koupili v Dráčkovi v Kauflandu, malá ho má ráda, ale trošku nepochopila že opírat se má dozadu a ne dopředu a lokat vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sykorova taky se měj krásně :sweat_smile:

Negrovka to je teda spáč :slight_smile:

Mě Kristý spí poslední dobou míň a míň, spávala 2h 2x denně, později 2h 1x denně, teď spí tak 45min. 1x denně :confounded:

Beat na tý plavce je to každýmu jedno jak vypadáš, běhala tam stará žencká vytahaná, silná s kozama venku a nám to bylo opravdu fuk, když to takhle blbě řeknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já jsem tu postavu taky přestala řešit, od neštovic jsem flekatá (takový fialový puntíky) jako kdybych měla lepru, popraskaný lýtka, o břichu nemluvě (to naštěstí kryjou plavky, s dvojdílnýma nepočítám do konce života) ale přišla jsem tam s malou a MM se bavit a ne balit chlapy, tak to opravdu neřeším :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já to ani neberu tak,že bych tam chtělaj ít někoho balit,to určitě ne.ale já prostě nejsem schopná se promenádovat ani před Ládou ve spodním prádle.nesnelsa bych na plovárně jediný pohled cizího člověka na mě.prostě je to ve mě.nedokážu se smířit s tím jak ted vypadám a ani nemám dost síly a pevný vůle to změnit. :pensive: kruh pak taky možná pořídíme,už sem na něj jednou někde koukalam,ale nevím kde :fearful:
23. črc 2009 v 11:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, no tak já před Martinem zase blok nemám a jinde se nesvlíkám, ráda si z toho dělám legraci, i z něj, kolikrát mu řeknu něco co by jiný vzal třeba jako urážku na svou postavu a my se tomu smějeme. On mi taky z legrace říká, že jsem slon nebo vorvaň atd. :slight_smile: hubená jsem nikdy nebyla a nebudu a jestliže je se mnou spokojený on, tak to nepotřebuju až tak řešit, i když pro můj pocit bylo strašně fajn jak jsem shodila po porodu a doufám, že zase něco shodím :wink:
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera jsem hodila "vážnou řeč" s Peťou a nařídila mu, aby tu segru odvolal a aby už tohle nikdy nedělal. Řekla jsem mu, že pokud chce sem zvát jeho rodinu, tak za prvé bude doma i on, když tu budou a za druhé s tím nejdřív přijde za mnou. No, byl takovej napruženej, ale v pohodě. Je to s těma chlapama občas hodně těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: Normálně byl strašně překvapenej, že si myslel, že budu ráda, když jsem říkala, že tu nechci být sama (myšleno bez něj). No občas tu mužskou logiku nechááááápu...

My chceme zkusit zajet na Dobrou Vodu na tu letní plovárnu, prý je to tam super, byla tam kamarádka. Prý tam je velký bazén, malý dětský, brouzdaliště a vířivka. A prý to tam je krásně čistý.

S postavou mám taky problém, taky jsem hooodně přibrala, přijde mi, že hlavně po porodu na té mateřské. Depky z toho mám, ale na druhou stranu znám spousta holek, co jsou na tom hůř než já (ano, i to je ještě možný...) a třeba ani nemají dítě. Takže zas tak moc to neřeším. A na plovču jdu hlavně kvůli malej a i sebe zchladit, tak se na nějaký lidi můžu vys... :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni zrovna jsem viděla na tu letní plavču upoutávku v TV (to běží na kabelovce) tak mě to taky napadlo, tak to dej vědět reference, hlavně jestli tam bývá hodně lidí a někde místečko v chládku na deku, protože ta letní v centru je opravdu přeplněná, ale to se dá čekat v těch vedrech no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To je paráda, že jsi to doma srovnala :grinning:

Já uznávám že kdybych měla jít sama na plavču tak asi taky budu čumět kdo kouká po mě (i když si mě opravdu nikdo nevšímal a kdo jo, tak mi to bylo úúplně jedno), ale jak jsem napsala a i ty Leni, taky tam jdu kvůli malý :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je dobře,že ste si to vyříkali,tak aspon že už to tedp ochopil :grinning:

ted si přijdu jak hrozná matka,že nechci malému dopřát koupaliště :pensive: ale tak to není
23. črc 2009 ve 12:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak každej Beat nemusí chodit na koupaliště, když máte bazének doma a vyhovuje vám to :wink:
23. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě jde i o to,že si to ted s malým ani nedokážu na koupališti představit :unamused: tak vyhovuje....když nic jiného není
23. črc 2009 ve 12:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A proč ne? :confused: My jsme chodili už dřív, když byl malé rok tak jsme šli.
23. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím,neřeknu kdyby chodil,tak se tam sn ím můžu třeba projít,nebo tak,ale dát ho ted do brouzdaliště,tak mi veškerou vodu vypije,navíc ve velkým bazénu bych se bála,že mi ho někdo utopí.myslela sem,že by sme třeba šli na Mrhal,když tam sme furt,ale do tý vody to s ním nerisknu
23. črc 2009 ve 12:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ty si myslíš že tam malou hodim a "plav" :confused: to tam teda nedělá nikdo, vždycky jí držíme a plaveme s ní, teď když jsem ji dala do toho kruhu tak ten ji drží sám + máme sebou ještě rukávky, který včera ale neměla a s tím kruhem tam s ní prostě plaveme, pod těma čůrkama vody atd. a prostě se bavíme a osvěžujeme. A když u ní pořád je někdo z nás tak ani nemám obavy že by jí někdo topil, stojím pořád u ní a hlídám jí, nehrozí že by jí někdo skočil na hlavu a když se trochu napije vody, tak se prd stane, napiju se i já když plavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to sem si opravdu nemyslela,že jí tam necháte samotnou plavat :rolling_eyes: ale co si pamatuju,tak sem měla sama co dělat,aby mi někd neskočil na hlavu,proto sem psala,že si to ani neumím představit.ale to je jedno,to je prostě můj strach a stím ni nenadělám :wink:
23. črc 2009 ve 13:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli v bazénu dětí. Dětí, který byli sami v kruhách, kolem samý rozumný rodiče a byli jsme u kraje, popř. jsme si poplavali prostředkem (kde ti nikdo kdo neni superman na hlavu neskočí :wink:). Jasně, každej z toho máme jiný pocity, já jsem ráda, že jsme tam byli, rádi trávíme aktivně naše společný chvíle a v tomhle počasí je to dost těžký.
23. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych byla ráda hlavně,kdybych se nebála vyjít mezi lidi v plavkách,možná by to pka bylo o něčem jiným.my by sme taky rádi trávili společný chvíle aktivně,ale do ted to moc nešlo,vzhledem k financím.ale zase aspon že máme Ten Mrhal a Ládi tátu tam.jinak nevím,asi by sme se zbláznili
23. črc 2009 ve 13:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, Terez, tomu neuvěříš, ale právě jsem koukala na Novinky.cz, než jsem otevřela MK a chtěla jsem sem dát úplně ten samý odkaz :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Denda taky nechodí, ale v bazénu to stejně nepotřebuje, ne? Akorát nevím jak teď, ale na plavču měla hysteráky z kruhu. Máme podobný jako Terka, taky žlutý - možná to je úplně ten samý, ani nevím. Večer ho nafouknu, tak uvidím.

Holky, snad to zase nezakřiknu, ale D asi podědila naše spací geny. Chodí spát kol. 20.hod., vstává v půl 9 ráno a odpoledne si ještě švihne 2 hoďky, někdy i 3. Doufám, že jí to vydrží :sweat_smile:

My jsme teď od 12 doma, malá do 3 spinkala, teď svačí sýr.tyčky Kidiboo (jediné, co v těch pařákách teď jí) a asi půjdem zkusit jít na chviličku ven, asi projedem sekáč... :wink:
23. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek