• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
No vidíš Leni, však jsem si pospíšila, abych byla první :grinning:

Nám malá na tom plavku taky nechodila a v bazénu už vůbec ne, tam se obvzlášť těžko chodí :slight_smile: jediný co bylo že se zvedala na dece :slight_smile:

My jsme se tam potkaly s holčičkou, 1rok a 2měs. a tý se taky náš kruh nelíbil a naší Kristý se poprvý v životě něco líbilo, taky jsem si myslela že bude řvát, protože když ji drží tatínek tak je v sedmým nebi a takhle se jí vlastně zbavil :grinning:

Tak to spaníčko vám přeju, musím zaťukat že malá spala 4 dny po sobě celou noc (sice se probere a popláče si, asi jak se převaluje, ale to tam člověk ani nemusí a během minutky ani ne je klid) ale teda tak spavá jako vaše malá neni, to jde tak v 19:30 a vstane po 6h, včera šla v 20:15 a dnes vstala v 7:30 to je snad rekord, akorát bylo vidět že ji budí ty dělníci, už aby táhli do všech pekel, mě tady štvou, ani já jsem se kvůli nim nevyspala :rolling_eyes:
Každý ráno po 6h přijedou, vysypou tu kopici něčeho co dělá neskutečnej kravál a pak ještě bouchaji s těma železnýma zadníma dveřema od Tatry, šílený zvuky, jakoby tu lezli roboti :confounded:
23. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a přes den mi poslední dny spala necelou hodinu nebo něco přes hodinu, možná proto natáhla tu noc... dneska spala 2,5h přes den :astonished: tak doufám, že jsem tu noc zakřikla a dneska se uvstáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to D se taky v noci budí, ale jak říkáš, ani k ní nemusím. Během minuty zase spí. Včera jsem se tam byla kouknout někdy v 11 a byla vzhůru, mlátila si tam spokojeně nožkama do postýlky a za chvilku zas spala. Takže v kuse to nespí, ale pro nás jako kdyby jo. Ten odpo spánek jí snad vydrží...
23. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to je fajn, já ani nevím co tam malá dělá, radši tam nelezu, jak bych se tam vyloupla tak bude zle, ale ty noci předtím měla zase šílený hysteráky, tak já počítám že dneska nebo prostě nějaký následující den s tím spaním jakoby "v kuse" zase končíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a vy už máte malou teda taky v pokojíčku viď? Máš tu nějaký fotečky?? Musím juknout.
23. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemáš tam nic, tak napravit :grinning:
23. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, je v pokojíčku sama od nějakých 9-10 měs. Jinak je tam od narození, my se na pár měsíců nastěhovali k ní :slight_smile:
Fotky udělám koncem příštího týdne, teď tam máme lehký kongo, už to trošku připravuju na ty okna, takže pak až to bude hotový a uklizený, určitě sem nějaký fotky přidám.
23. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo vidíš, příští týden začínáte že? My snad položíme tu dlažbu na lodžii a budeme se modlit ať zrovna neni přívalák, jinak máme po práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, v pondělí v 8 maj nastoupit "oknaři" :grinning: Snad to půjde rychle a s malými následky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,já to chození nemyslela v bazénu,nejsem tak blbá jak se asi zdá.bylo to myšlený tak,že kdyby aspon chodil,tak když nebudem ve vodě,že by sme se mohli projít po plavečáku,nebo že tam sou určitě nějaký prolézačky nebo tak něco,protože na tý dece ho to moc nebaví.tak aby se nějak zabavil :wink:

Leni jinak to je paráda,že spíte celou noc,to u nás teda zase nějak řádí,včera šel spát zase až moc brzo a byl vzhůru asi něco po desáté,tak tu zase snáma strašil :rolling_eyes:

Terez,kde ste nakonec pořídili dlažbu??v tom Siku??
23. črc 2009 v 16:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nevím, jak to na té DV vypadá, jestli tam je přímo i nějaký hřišťátko nebo tak. Až tam pojedem, vezmeme foťák, jo? Jinak prý tam je celodenní vstupný 40 Kč dospělí a 20 děti. Paráda...
23. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je parádní cena!!!!to mám za to,že tady v ČB je to možná dražší,nebo né Terez??já právě ani nevím,jestli je tady v budějkách nějaký to hřiště je :confused:
23. črc 2009 v 16:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dlažbu máme z Baumaxu Beat:
http://static.akcniceny.cz/foto/vyrobky/453250/453211.jpg

Leni to vstupný zní super, kdy že tam půjdete? :slight_smile: My jsme včera šli na tuhle plovárnu po 17h, tak je to tam poloviční, dospělý 30Kč až do konce a děti do 3 let nic :slight_smile:
23. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tyhle zprávy "z druhý ruky", tak snad to tak je. Každopádně, až se tam dostaneme, tak pak podám info.
23. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hřiště tady neni nebo jsem ho neviděla, nehledala jsem ho, zalezli jsme do bazénu a bylo. Ani nevím co si pod pojmem hřiště mám představit, možná sjedeme ještě někde na Marinu tam je taková houba a z tý teče voda.
23. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo leni koukám že je to taky odstupňovaný časem:
Vstupné do 15 let od 15 let
Celodenní 30 Kč 40 Kč
Dopolední (do 14:00) 15 Kč 20 Kč
Odpolední (od 14:00) 25 Kč 30 Kč
23. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tady jste někdo nebyl? Náhodou jsme s MM viděli reklamu na autobuse:
http://www.zoodvorec.cz/
23. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez dlažba je hezká,to je vyloženě venkovní???já vím že tenkrát tam byla nějaká prolejzačka,nebo něco takovýho,tak ani nevím jestli tam ted něco je
23. črc 2009 v 16:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat ano mrazuvzdorná, jinou bych nekupovala. Jinak jsem neodlišovala jak co vypadá, hlavně aby byla mrazuvzordná a tahle stála málo a líbila se mi, že opravdu venkovně působí, jako skládaný kameny.
23. črc 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plovárna na DV vypadá moc hezky!!!docela mě i zarazilo,že tam je slaná voda!! :astonished: ale vypadá to hezky
23. črc 2009 v 16:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě,že se mi taky líbí,my sme napřed mysleli,že jak by sme dělali dlažbu doma,tak že by sme tou samou udělali i lodžii,ale to by asi nešlo,asi by to v zimě popraskalo :zipper_mouth:
23. črc 2009 v 16:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k té Zoo dvorec,možná sem si toho všimla na nějakým autobuse,žet am měli reklamu,nebo nevím,ale nikdy sem tam nebyla
23. črc 2009 v 16:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam bude krásnej slejvák :astonished: ale aspon bude lepší vzduch-teda doufám :grinning:
23. črc 2009 v 17:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom Dvorci byly sestřenky někdy cca před 2 lety a říkaly, že nic moc. Bylo tam jen pár zvířat a docela vysoký vstupný. Ale třeba se to rozjelo za tu dobu...
23. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak teď jsem koukala na ty stránky a vstupný od té doby snížily a zvířat přibylo :wink: Dobrej tip, ani by mě to nenapadlo, díky, Terez :slight_smile:
23. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni vstupný koukám že jako moc nízký zrovna neni, tuším že na Hluboký je menší :sweat_smile: ale tak než se šourat pořád tady po okolí, tak asi změníme rajon, aspoň jukneme :slight_smile:

Beat myslím, že by se vám to moc nevyplatilo dávat do celýho bytu mrazuvzdornou, i když třeba tahle stála asi 159,-/m2 nebo tak nějak, takže drahá nebyla. Já jsem chtěla teda rovnou jinou než máme v bytě a to úplně jinou i barevně, aby se oddělila ta venkovní část od té obývací a už se těším až to bude, Kristý tam chce pořád lézt a takhle nemůže, tak pak už jí to zakazovat nebudeme :slight_smile:

Slejvák teda nebyl :confounded: aspoň tady ne, to je hrůza, trošku pršelo a už je zase nedýchatelno.
23. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez my měli právě vybranou vnitřní dlažbu-jestli byla mrazuvzdorná to netuším a tu sme chtěli dát na tu lodžii.ale ještě uvidíme,jak to vůbec všechno bude.malej právě od včera,jak se naučil lozit na gauč,tak máme otevřený furt balkonovky tak leze i na balkon a taky ho tam nechci moc nechávat lozit-zaprvé je tam jen nějaká guma,či co a hlavně jak tam sou mezery všude,tak by házel hračky dolů :unamused: už aby sme byli na máji.čekala sem slejvák jak blázen,dokonce sem seděla na balkoně a prd,je tam hnusně!!!už to vidím jak sen ám bude dobře spát :unamused:
23. črc 2009 v 18:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčinky,

jdu vás pozdravit. chvilku jsem tu žehlila, mám tu hromady prádla z dovolči. zítra si přijede babi s dědou pro Maru,tak aby měla co na sebe........ :wink:

ZOO ve Dvorci je fajné. nesmíte teda od toho čekat nic extra velikýho, je tam pár zvířátek, je to takový malinký, ale pěkný. byli jsme tam loni od MC Máj a strašně fajn, vážně........

to koupání na Dobrý vodě vypadá slušně, někde jsem četla,že to tam měli rozšiřovat nebo co.....ale ještě jsme tam nebyli, asi to bude chtít zkusit...... :wink: nepojedete tam někdo, by jsme se k vám přidali....... :wink: :slight_smile:

tak já jdu pomalu spinkat, papapa
23. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

ve Dvorcích jsme letos byli a bylo to super,je to menší,ale pěkný :wink: Možná mám v albu ještě nějaké foto :slight_smile:

Tak my 2 dny byli na pískovně a včera večer tady byla bouřka a pořádná :sweat_smile:

My asi dneska po snádani vyrazíme do ZOO na Hlubokou :slight_smile: MM říká,tak to už Patrik z toho bude mít víc rozumu než když jsme tam byli naposledy a já na to,že to určitě,protože naposledy jsme tam byli když jsem byla těhule :grinning: :grinning: :grinning:

No nic jdu si dát sprchu a udělat něco s vlasama :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek