• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Ahojky :slight_smile:

Hani koukám že Honzulka má dneska mininarozeninky tak vše nej :dizzy_face:

Negrovka fakt? :grinning: tak to je sranda s tou Hlubokou :grinning: tam se mu bude určitě líbit, Kristý z toho byla fascinovaná a do toho Dvorce taky vyrazíme, když říkáte že je to fajn :slight_smile:

Jo Hani my určitě na tu Dobrou Vodu někdy příští týden sjedeme, MM má tu dovču, tak se nebudeme válet doma :dizzy_face: jestli teda zbyde čas :sweat_smile: nějak jsme si toho naplánovali hodně, máme hodně návštěv u lidí se kterými se běžně kvůli MM práci nesejdeme, pak úřady a doktory :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pondělí jdu na cukr tak mi držte palce a hlavně doufám, že si já krůta nedám někde něco sladkýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beat nám tam malá vyloženě neleze (neplazí se), ale chce tam chodit a za prvé to příšerně pálí ten rozpálenej beton a za druhé je to strašně špinavý, měla bych tu akorát bordel, uvidíme jak bude pálit ta dlažba a hračky mi dolu naštěstí házet ještě nechtěla, to mě vůbec nenapadlo, my tam máme taky tu pitomou mezeru... já jí tam jako nebudu dávat hrát, ale spíš když tam věšim prádlo že může skákat kolem mě nebo večer bychom si tam mohli někdy posedět, i když z toho 8.patra neni nikam vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já se podělám, vesele si tady píšu, malá se mezitím válela na zemi na kojícím polštáři (prostě její miláček, všude ho tahá) a najednou koukám, že to zlatíčko spinká. Poprvé v životě za tu dobu co ji máme usnula takhle někde sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem se zvedla tak se samozřejmě vzbudila tak škoda že nemám fotku, ale odnesla jsem ji do postýlky ať má klídeček :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnce vše nej k svátku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli děkujeme! :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to je paráda a pak že malá takhle nikdy neusne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: jinak ono jak tu máme na balkoně tu gumu,tak to taky pěkně pálí :angry: měla sem tam tedka nataženou deku dva dny,protože jak tam malej chodil,tak aby se nespálil.ty ale vy tu díru nemáte tak velkou ,aby tama něco prostrčila,nebo jo?? :astonished: :astonished: tady je to blbý,je to prostě klasickej balkon :rolling_eyes: dyt máte celkem fajne výhled ne???to my u mamky budem koukat na 12ti patrák,hlavně každej bude čučet do bytu nám :rolling_eyes: já tam tak nechciiiiiiiiii :frowning2: tady je to moc fajn,líbí se mi tu moc
24. črc 2009 v 11:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jak jsme vysoko tak neni vidět na zem a to malou zajímá třeba nejvíc, my vidíme akorát do nebe nebo na špičky stromů, takže nic moc zajímavýho no... na nás taky vidí z těch 12tipatráků, ale jak máme žaluzky tak to neřeším ať mi trhnou :slight_smile: ta díra nevím jak je vysoká, je nižší než byla u starýho balkonu, ale zase hračku by tam mohla vyhodit když se bude snažit :wink:
24. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ještě jednou děkujeme na přání SMSkou, zajímavý že na Kristýnku si vždycky vzpomenou spíš "cizí" lidi než vlastní rodina :pensive: :cry:
24. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ty jsi myslela ten výhled pro Kristýnku jo???já myslela jako pro vás,že vidítě daleko :grinning: tady je fajn,že vidíem na Klet,na stezku,akorát mi to tu kazí to Tesco a a Baumax :rolling_eyes: jojo,budu se muset vynadívat do zásoby,páč pak výhled nebude žádnej :frowning2: to jo možná by tou dírou něco protáhla,alem usela by se snažit,alej se ani snažit nemusí a hračky by lítali dolů,stačí jen natáhnout ruku :grinning: z rodiny ještě nikdo nenapsal jo?? :cry: to mě mrzí,Ládovi krom jeho mamky a mojí taky nikdo nenapsal ani k narozkám,sem byla naštvaná.třeba jeho ségra,ani babičky nikdo
24. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristynce vsechno nejlepsi,hodne zdravi a at ji maminka s Lukym moc nezlobi :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez:Kristynce z rodiny nikdo nepopral?
24. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no já jí nebudu nechávat ani hračky si brát na tu lodžii, jak říkám to bude jen na to pověšený prádla, aby mohla za mnou a když se tady bude větrat, tak jí to nikdo zakazovat nebude aby tam chodila, ale na hraní má koutek tady :wink:

No Kristýnce MM rodina zásadně nepřeje k ničemu - narozky, svátek... tchán se ozve jen když chce nenávratně půjčit prachy, jestli nemáme zbytečný sklenice od okurek (aby je nemusel kupovat, stojí to přece tolik peněz) nebo jestli nám neuzrály třešně u babičky a u MM bráchy je paradoxní to, že na Kristýnky svátek má jeho žena narozky a on má ty narozky zítra a já jim každý rok přeju, loni se na Kristý taky vykašlali a jejich malá má svátek za měsíc, tak jsem se vykašlala i já na jejich malou... pak sem přijeli nějaký měsíc na to a omlouvali se :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a letos ještě teda nepřišla žádná SMSka a taky se mě kdykoliv se potkáme ptaji kdy mám narozky, vždycky si to jako zapisují ale v životě za těch 8 let co jsem s MM mi taky zpráva nepřišla a u tchánů škoda mluvit, když nepopřejou vlastnímu synovi tak já nic nečekám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Je mi to fuk, já se z nich nepicnu, když neotravujou skrz ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak z mojí rodiny pochopitelně přála teta a moje máma, to zase jo :wink: ale zbytek kterýmu přejeme třeba my, taky nic, asi z toho vyvodím důsledky pro příště :wink:
24. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, děkujem moc.... :wink: na Honzíka si taky nikdo zatím nevzpomněl, ale ja fakt, že jsou to jen piďinarizeninky a já mu přála........ :slight_smile: a Maru to bylo jiný, to byla první, u toho druhýho se tak spousta věci nebere až je mi to líto.....
a jinak přejem Kristý taky všechno, všecičko nej k svátečku.....

jsem dneska byla na kole s vozíkem v Roudném - teda holky, jsem si dala, ještě teď to rozdýchávám.... :wink:

naši si odvezli Maru, jdu pomalu pobalit Honzíka a jedem kouknout na domeček. taťka mi oznámil, že potřebujebýt přes víkend v práci, tak budem s Honzíkem doma sami a budu bordelit skříně co už dlouho potřebuju.....

zatím papa

Moni, jak se líbilo Páťovi v ZOO??? :wink:
24. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani tak aby si někdo z rodiny vzpomněl na "měsíčniny" to jsem ani neočekávala :sweat_smile: ale Kristý už od doby co je na světě měla dva svátky a jedny narozky a prostě nic a když už teda nejsou třeba prarodiče schopný si vzpomenout na ty narozky (když je má skoro nastejně jako jejich syn - MM) tak aspoň na ten svátek když je v kalendáři si vzpomenout mohli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co už jsem několikrát řekla že to řešit nebudu, malá tím nijak nestrádá. A co je překvapující že třeba když přijedou tak ona k nim vůbec nechce, brečí a schovává se atd. to se jde radši pochovat k prodavačce v krámě než k nim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To jsi dobrá s tím vozíkem, já bych duši vypustila :grinning: musí to být pěkná makačka a jakej vozík nakonec máte? :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnce vše NEJ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Honzíkovi taky k pidinarozkám :wink:

Patrikovi se moc líbilo,byl uchvácený u každého zvířete a tak hodný dítě jsem už dlouho neměla :sweat_smile: No byl zlatíčko :slight_smile: Až se dostanu večer k mému PC,tak přihodím nějaké fotečky :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Negrovka to je fajn, hlavně že z toho měl větší rozum než minule ne :grinning: :wink:
Děkujeme za přáníčko! :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzikovi taky vse nej k pidi narozkam :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,kristýnce jsem chtěla popřát hned ráno,ale blbnul nám počítač,než jsem stačila něco napsat,tak to vytuhlo,takže kristýnko,všechno nej,nej a dál si užívej života plnými doušky :wink:

kamarád nám půjčil noťase než nám opraví pc

máme tady pouť a letos výrazně ušetříme,honzík se začal úplně hystericky bát těch zvuků,hudba mu nevadí,ale jakmile začnou hlásit do mikrofonů,tak ho popadne amok,takže na žádný atrakce nechce a mišák by zase odevšad vylejzal,takže taky dobrý.Teď šla babi s dědou do hospody na pivko,ale v deset mě přijde vystřídat a já razím za manžou na poutovou zábavu
24. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cokoško jak vy se vůbec máte? :slight_smile:

Mispuli děkujeme moc za přáníčko a večer si to pořádně užijte!!! :slight_smile:
My jsme se těšili když byla pouť u babičky na takový ty lodičky - houpačky a bylo z toho kulový, to tam letos nepřijelo, takže jedna střelnice, trampolína a stánek s vietnamcema, kteří si dovezli jen hadry pro báby, když tam mladých moc neni, takže taky dobrá pouť ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jo docela to jde,ale mohlo by byt lepe. Co ty a Lukasek,vsechno dobry,tesis se? Urcite jo vid?
24. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co Terezka, nedávno jsem tě zašmírovala v jednom tématu a viděla jsem že jste přes den bez plenek? Jestli se teda nepletu! To kdyžtak obr. gratulace, všem vám závidím jaké jste šikulky, máte fígl nějaký??!!!

Taky jsdem přemýšlela že malý koupím jen ty kalhotky jak o nich holky psaly, protože si tahá plenu dolů a je jí to nepříjemný, ale jaksi nepochopila že kdyby se naučila na nočník tak plenku mít nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když má teda pořád kvůli tomu jak si pořádně neřekne velkou spotřebu, tak se bojím abychom se neprohli dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lukášek super, je moc hodnej, sem tam se vyboulí, nekope od rána do noci jako Kristý kdysi :slight_smile: ale dává o sobě vědět, abychom věděli že je OK, neni to tak dávno co bouličkoval o 106, MM s Kristý na to úplně čučeli :slight_smile: zrovna teď se vyboulil a to předtím spinkal, asi tě zdraví :slight_smile: Odhad měl ve ST na 1850g a ve PO razím na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a těšíme se moc, už máme skoro všechno nachystáno, cítím se dobře, občas mě chytnou záda a kyčel (většinou dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a otoky, ale ne tragický, dneska jsem třeba v pohodě a raději se nevážím :grinning:
24. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ano mala je prevazne pres den bez pleny,hlavne doma,kdyz je naha a venku jak kdy. Na delsi cestu plinku dam,nebo kdyz jde s nekym jinym ven,tak taky s plenou. Ale treba ted dva dny nemela plinu ani na odpoledni spani,jen ted na noc. Ale to vis jak kdy. Nekdy se mi i 3x pocura na zem nebo do kalhot-kdyz je ma.
Tvoje Kristy je jeste mala,ja taky zkousela a myslim ze to zacala chapat az ted tak 14 dni zpet maximalne mesic zpet. Jinak to byl bud plac nebo same nehody. I ted se porad ptam,jestli nechce na nocnik. Ale treba kakat jde bez zeptani. Davam ji jeste tak 2-3 mesice a uz snad to pujde i bez nehod. V lete se trenuje lepe,kdyz je teplo
24. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No naše Kristý tady byla taky několikrát nahatá, ale dopadlo to jen tak, že načůráno bylo v každým koutě, kdybych bydlela v baráku a čůrala mi na zahradu tak je to něco jiného, ale my máme jen v jedné místnosti koberec a tam ona se jako na potvoru vyčůrá nebo na lehátko, který pak musím celý prát nebo na puzzle ve svým hracím koutku apod. :confounded:

Na nočník si říká, ale málokdy tam něco udělá tak spíš má z toho srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přejeme dneska všechno nejlepší Kubíčkům!!! :slight_smile:
25. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera jsem nějak nestíhala sem zaběhnout, takže opožděně přejeme Kristýnce všechno nej!!!
Včera jsme byli v těch Dvorcích. Moc se nám tam všem líbilo, je to teda maličký, ale zvířat celkem dost. Oproti Hluboký jsou tam "exotičtější" zvířata - několik lvů, tygr, ocelot, rysi...buvoli, papoušci, hadi,šakali, lamy, paviáni, nějaký další opičky. A pak klasika - prasátka, ovečky, kozy, koníci, oslík - takový pro děti. Deny byla nejvíc nadšená z tygra, když řval (já ne, já se bála :slight_smile: ), z prasátek, bůvolů a želvy, když jedla zeleninu. No, docela mě to mile překvapilo. Je tam i pidi hospůdka, můžete si tam dát pivo, limču... Jo a bylo tam ještě asi 6 rodin s dětma, takže docela dost lidí.
My dneska začínáme poklízet, zítra hodíme nábytek k sobě, celý byt zaigelitujem a v pondělí ráno nám to začne. Jo a počítám tak od zítřka do cca středy/čtvrtka nebudu na PC, protože ten je u okna, takže ho musíme přešoupnout na druhou stranu místnosti a zaigelitujem...no bude to asi hustý...
Cokoško, gratulujem k odplínkování, to je Terezka šikovná...
25. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ty jo tak paráda, četla jsem to MM a docela ho to nadchlo, uvidíme kdy se tam vydáme taky! :slight_smile:
Dneska jsem si na tebe vzpomněla, v tchibu maji ten teploměr co chceš (já ho viděla konkrétně v Globusu) za 499,- na jejich stránkách ho nevidím, tak netuším jak to tam maji :astonished: psali tam ale že je ideální na měření teploty na v uchu, na spánku... maji ho tam za vitrínkou.

Děkujeme ještě za přáníčka! :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdu s váma na pár dní rozloučit, za chvilku zadeklujem počítač. Snad to všechno brzy zvládnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kdybyste náhodou na čt/pá naplánovaly nějaký srazík, tak vám písnu do IP mobil a prosím, kdyžtak mi písněte sms. Tak papáááá
26. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak to úspěšně zvládněte

my už máme pout skoro za sebou,řekla bych úspěšně,včera jsme byli na hřišti,tak se tam vyřádili,dneska to zbalí a od zítra už snad bude honzis v pohodě

pořád ještě čekáme na nějakej ten last a pokud naši necouvnou,tak zřejmě v neděli poletíme
26. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ve Dvorci jsme byli taky,ne ze by se mi tam nelibilo,ale meli jsme to za 10 minut prohlidly,proste na nas dost male. Ale trochu jsme spechali. Ale jo je to tam pekny
26. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahokjy kočky,

tak víkend se vám asi vydařil....:wink: nám tedy celkem jo, přijela jsem dneska od našich skoro v devět... teď už ale Honyulka spinká a s Maru šel Milan na pohádku......

leni, přejem zdar vaší práci...... :dizzy_face:

mispuli my to máme s kolotočema podobná, když je veliký hluk, tak Maru prostě nechce a hrozně dlouho jí trvá, než něco okoukne a nechá se na něco zlákat.......... no ale pak nechce zas dolů......
minulý týden jsme zajížděli na pouť do Borovan a naštěstí byla zima (asi i Maru), tak ani moc neprotestovala, že jsme zvládli jen dva kolotoče....

coko - gratulujeme Terez k bezplínkovosti..... :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky.

Vubec Vás nestíham. Ale jdu pozdravit. :slight_smile:
Kristýnce opozdene vše nej k svátku. A všem co meli ostavu taky. Nestíham to ani sledovat.

My si užívame pořád slobody. Filip je v Bratislave u babičky a my tu válčime samy. :cry: Je mi za bubáčkom smutno, ale každý den s ním voláme. A jak to tam zvláda? Skvele. Prej vymýšli a na rodiče se vubec neptá. Vymyslel že na odrážadle bude jezdit kolečkama hore, a nikto ho nepresvedčí o opaku. Ve čtvrtek se za ním chystám. Do soboty to asi nevydržím.

Hani Honzík je už taky velikánsky chlap. 9 mesícu to to fakt letí. A domeček se už risuje? Hod nejaké foto, alebo odkaz kde máš foto.

Sedím v práci a vobec sa mi nechce rozbehnut a pracovat. Do 9,00 som tu sama tak asi budu šmejdit na netu.

Zavidím že si tak krásne užívate detiček, ale samoška že vám to moc přeju. :grinning:
27. črc 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek