• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Dobré ráno,

u nás se vstávalo v 5 a asi mě ještě někdo praštil palicí :grinning:

Slávi, ahooooj, no, to je teda pracovní morálka :sunglasses:

Holky, co plánujete v těch vedrech??? :unamused:
27. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli to víš. Ked sa nechce, tak sa može človek snažit kolik chce a proste se nerozhýbe. Ale snažím sa čo to jde. :grinning:
Ono ma dnes čeká taková hnusná práce do které se nikomu nechtelo tak pripadla na mne, lebo jsem mela čas. A dneska to musím dokončit a odnest danákovi.

V tech vedrech bežte všichni na koupalište. Ja bych šla a není mi přáno :grinning:
27. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

o víkendu jsme byly s Natálkou u babi (taťka nám odjel do rakous na motorce), tak až na ten občas slejváček to bylo super.
Teď jsem dopustila bazén (je to vždy o nervy :sweat_smile: ) tak budeme trávit dnešní odpoledne na zahradě...máme doma malou kachnu, tak se alespoň unaví a večer bude klid :grinning:

Mějte se krásně a užívejte sluníčka :sunglasses:
27. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mám na vás prosbu - tip na nějakou osvědčenou cukrárnu? Děkuju.
27. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Zapomněla jsem napsat, že bych potřebovala nechat udělat dort pro dospělého...
27. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
oli já bych ti poradila,ale je to italská cukrárna v Táboře,dělaj vynikající lehké dorty,já na sladký nejsem,ale od nich přímo miluju :wink: ,ale jinak jsme měli ze sluníčka v budějkách a taky byl dobrej,ale na italskou neměl

jinak se máme báječně,akorát dneska snad byly erupce na slun ci nebo co,honzis byl na zabití,spravilo se to trochu,až když jsme byli u babi v bazéně,a pak na pivíčku a hranolkách v zahradní restauraci :wink:

terez závidím,že chce kristý bejt vtom kruhu,míša ani za boha a na zahradě malej bazének má ráda nafouknutej,ale bez vody,i když na balkoně jí v něm voda nevadila
27. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

vůbec vás teď nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád nějaký návštěvy. Dneska mám za sebou odběr cukrovky, tak už se vesele láduju zase sladkým :sweat_smile:

Leni doufám, že vám jdou ta okna od ruky! :slight_smile: Srazík já asi tento týden opravdu nezvládnu, už jsem někam psala, že malé se ten ekzém horší, já čekala když se ji to ztratilo na zádech, nechtěla jsem vysazovat ty ml. výrobky, to je jediný pořádný co nám jí, že ráno vypije Sunar a pak nějakej jogurt na sváču... no ale už to jinak nejde, zítra vyrazíme k Dr., uvidíme co nám poví, snad dostaneme žádanku na kožní, já si ji tam jinak asi vydupu, nemůžu se na to dívat... a pak budeme lítat a shánět zdravé věci bez bílkoviny krav. mléka :pensive:

Oli tady je dobrá cukrárna skoro u nás (jak je pošta tak za ní) jmenuje se Sluníčko, dělaji to přímo tady, takže čerstvost zaručena a taky záleží co chceš, maji velkej výběr dortů takových těch klasických :wink:

Mispuli malá taky nesnáší bazénky, ten co jsme ji kdysi koupili jsme odvezli k babičce, od té doby v něm nebyla, já nehodlám poslouchat ten hysterák :stuck_out_tongue_closed_eyes: velký bazén má ráda a ten kruh se jí taky díby bohu líbil, je to takový lepší v něm, může si kopkat nožkama hezky a prakticky plavat sama :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý večír mamulky :dizzy_face:

Oli hezký dorty měli u broučků u polikliniky sever a pak v té staré cukrárně na Lanovce,mezi těmito dvěma se rozmýšlím,mám ještě měsíc čas do oslavy,tak snad se rozhodnu :sweat_smile:

Jinak nám lezou stoličky,takže si umíte představit dnešní noc :sweat_smile: :pensive: já zvyklá na klid vn oci sem k němu lítala každou chvíli,mazala gelíkem a dávala nurofen,ráno sem byla jak zabitá :rolling_eyes: tak snad to bude brzo za náma.ještě se chci zeptat,je normální,že mu rostou zuby na přeskáčku?? :confused: nám totiž ještě některý zuby ve předu chybí a užn ám raší ty stoličky,já právě nevím jestli mají jít popořadě,nebo ne.ale asi je to jedno co?? :confused: :sweat_smile:
dneska sem byla na kafču se šéfkou z bývalé práce,po dlouhé době sem si krásně pokecala a probrala vše možné a jem i zase lépe.dostala sem od ní poznávku na její penzion,tak asi s prckem vyrazím se odreagovat :sunglasses:
27. črc 2009 ve 20:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Beat,
já myslím, že je to naprosto normální, je sice daný určitý schéma, ale u každýho máš napsaný, že je to zcela individuální záležitost, stejně jako dítě samo o sobě :sunglasses:
27. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez já sem si to myslela :sunglasses: ale zeptat sem se stejně musela :grinning:
27. črc 2009 ve 20:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A nejdeš k malým někdy na tu roční prohlídku k zubařce? Můžeš se zeptat tam, myslím, že by ti řekla to samé :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jdeme právě až v září,to je jedno,myslím si,že to nic zdravotně závadnýho není a jak říkáš,každý dítko to má jinak,tak už sem klidná :dizzy_face: a co vy,už ste dělali tu dlažbu na lodžii???
27. črc 2009 ve 21:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Září máš za měsíc, to neni tak daleko :grinning:
Nám ty čtyři zuby lezou už pěkně dlouho a ještě nejsou dorostlý.

Ne dlažbu jsme zatím nedělali, vůbec jsme nebyli doma celý dny (viz výš) a ještě hlásí déšť a vzhledem k tomu že budeme za půjčovné řezačky platit, tak by se mi nelíbilo kdybychom tu pak na ni čuměli a venku lilo :confounded:
27. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no já sem zvědavá,kdy sem u vyklubou,já si toho právě všimla až včera na Mrhale,malej byl protivnej,pak usnul ale budil se trhaně a brečel a strkal si div né celou ruku do pusy,tak sme mu tam koukli a na jedné straně už jde vidět kousíček zoubku,ale dásně má nateklé všude,tak sme zvědavá kolik se nám jich vyklube,kdyby všechny,vůbec bych se nezlobila!!! :sweat_smile: :grinning:
Já sem právě dneska viděla tu vaší dlažbu v letáku,tak sem si na vás vzpomněla :sunglasses:
27. črc 2009 ve 21:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu koukat na tv,všichni už doma spí-i ten pes,já sem se právě přežrala zeleninovým salátem,tak se jdu odvalit na gauč :grinning: tak všem dobrou noc-teda hlavně klidnou :confounded:
27. črc 2009 ve 21:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No vidíš a my jsme v sobotu byli u kamarádky a oni tu dlažbu maji po celým baráku, tak jsem si na ni taky vzpomněla, akorát oni už ji teda maji pěkně dlouho a mě vůbec nedošlo že je to ta samá, tak se těším jak to bude vypadat :slight_smile:

To je mi ho chudáčka líto, Kristý teď asi nic nového neleze, škoda, neni na co svést to její vztekání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrou :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem,

tak taťka nám odjel na testy na alergii, tak jsem zvědavá, aspoň budeme víc vědět i kvůli malé.

Počasí se na nás mračí, ale po tom včerejším horku mi to ani nevadí.
28. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Oli a on na tom nikdy nebyl?

My jsme dneska chtěli k té Dr. a jako na potvoru to má malá zase lepší, takhle jsem tam byla minule a Dr. mi právě řekla že tak hrozný to nemá, takže by s tím zase nic nedělala, tak na to prdíme :rolling_eyes: koupila jsem to rýžové mléko, mě teda nechutná, tak jsem zvědvavá co malá, myslím si, že nám zůstane :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě mě napadlo sojové? To se taky dá co myslíte?
28. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, byl kdysi a už si nepamatoval vše...

Sojové bych moc nedávala - soja bývá taky alergen a proto se nedoporučuje...Malá mi pije občas Caro s tímhle mlíkem ( půl vody půl Cara), nebo ho použij při pečení místo klasického, aby to malá mohla taky.

Terez, večer budu mít víc času, tak ti můžu napsat ten recept na olejovou bábovku, karbanátky s cuketou, které se nesmaží, určitě si na něco ještě vzpomenu.

Tady najdeš spoustu infa... http://www.potravinova-alergie.info/
28. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
U toho Cara jsem myslela to rýžové....
28. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To budeš Oli hodná když mi písneš nějaký recepty, mě teda toho napadá dost a nebo se dá dost nahradit tím rýžovým mlékem, spíš horší je to s těma omáčkama, začla jsem je pořádně vařit až teď, celou dobu jsme to odkládali a těšili se až to bude papkat, tak já mám problém spíš vymyslet něco co budeme jíst celá rodina, abych nemusela za den vařit hodně jídel. MM mě nedávno překvapil, říkal, že cuketu nejí, ale myslela jsem si, že jí nejí protože mu nechutná a z něj vypadlo, že jeho rodiče ji pěstovali a tak ji jedli pořád až mu to zhnusili, jako s hodně jídlama :rolling_eyes: takže tam je to těžký.

To Caro bych vlastně mohla taky zkusit, třeba mě malá překvapí a bude to pít, zkusím to ale až večer na spinkání.
28. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky zdravím po dlouhé době.

Terez mi jsme měli vyrážku 2měsíce.Jednou to bylo lepší a pak zase horší.Dr.mi na to dal mastičky,ale ty to jen udržovali tak v normě.TeĎ se mu to hodně zhoršilo a jela jsem s ním na kožní a tam nám řekli,že má atopický ekzém.Dostali jsem mastičky a má je od včera a máme to skoro pryč.A v Glóbu ve zdravotních potřebách jsem si koupila mastičku Aderma se to jmenuje a je výborná.je z ovecných vloček hodně nám pomohla.
Malého nesmím mýt mýdlem a musím používat prášek Lovela a nebo nějaký alergický.Nesmí do bazénu pokud má tu vyrážku chlór je prý dráždí.A musí mít 100%bavlnu oblečení.

Jinak nám do toho ještě rostou poslední 4zuby.TAk hodně pláčem buď zuby a nebo ho svědí ta vyrážka,ale už to vypadá lépe.
28. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo Oli na ty stránky jsem se kdysi už dívala, ale je tam toho tolik, kam se mám jakoby zařadit, podle čeho se řídit?
28. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sykorova no vidíš tím bazénem jsem tomu asi taky nepřidala :pensive:
Na tu mastičku se v Globusu kdyžtak poptám nebo uvidím co nám doporučí příp. Dr., já jsem do ní moc nechtěla cpát kortikoidy, ale když to jinak nepůjde, tak aspoň aby to zmizelo nebo se zklidnilo. To vaše od kožní je co? Kam chodíte na kožní vy?
Prášek mě taky napadl, sem tam vyperu malý oblečení i v našem dospěláckým, nějak to vyperu v tom co chytnu, ale jelikož to má na obličeji, tak tím to neni :pensive:

Tak ať vás zoubky dlouho netrápí, ani ten ekzém hnusnej :angry:
28. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tam se řiď v těch odkazech - třeba vlevo sloupec: články- alergie na mléko a intolerance laktózy.....dieta a jídelníček - v receptech si můžeš najít něco

sýkorko, u kožního vám určitě dali kortikoidy :stuck_out_tongue_closed_eyes: s těma opatrně, jdna paní mi říkala, že ji nikdo neupozornil a synovi to mazala poctivě, aby se mu to zlepšilo a zničilo mu to v kůži vlásečnice....
28. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, ty prášky se od sebe zase tolik neliší, to bych spíš přidala na Kristýnky oblečení při praní máchání navíc.
28. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
28. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Stáni, ahoj :wink:
28. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek