• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Dětský nám dal excipiál nejsem si jistá jestlis e to tak píše.A ten nám moc nepomohl.A na kožním nám dala mastičky bez kortikoidů.Nechtěla jsem je.Ale pro jistotu mi dala jednu Locoid Lipocream a je tam minimum kortikoidů.
Říkala,že se musí dobře používat musí se dostržovat zásady mazání a odstupu.

Kupovali jsme malému botičky a ta paní si toho všimla tak nám doporučila mastičku a nám fakt pomohla.
Já doktory v ČB nemám moc ráda nemám dobrou zkušenost.Jezdím raději do Tábora.Byla jsem v Táboře v nemocnici.Paní Dr.velmi ochotná na vše mi odpověděla.Dala mi letáčky v vše vysvětlila a říkala,že teĎ se toho může třeba zbavit na pořád a nebo ho to bude trápit tak do 5let a pak už to mít nemusí
28. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli, už jste ňák naplánovali srazík, nebo to padlo, nestíhám dočítat
Jak se s Kájinkou máte?
28. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykorko... prosím a jakou mastičku Vám doporučila ta paní u těch botiček??? děkuji
28. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, nic konkrétního není.

Máme se dobře, někdy je na zabití :grinning: Ekzém díky dietě v poho, kardiologie nás čeká v září, ...jen jsme ještě nenašli nic na zavření pusy :fearful: :confused: :grinning: Toho namele, už musíme mluvit v heslech, bude z ní agent, odposlouchává už teď :sunglasses:
28. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, jak je na tom vlastně Natálka s ekzémem?
28. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sýrokro, já vím jak vypadá exém, Natálka ho má taky, proto se ptám co Vám doporučila ta prodavačka, když to pomohlo :sweat_smile:
autor
Oli ale intolerance laktozy je něco jiného nebo ne? :confused:
No my Oli pereme prádlo dohromady, Kristý má většinu věcí světlých takže prostě hodíme dohromady světlý a necháme to vyprat v jednom prášku, obvykle v Persilu Sensitive, nikdy s tím problém nebyl... a nevím proč když už, tak zrovna obličej (jediný místo kde oblečení neností).

Sykor: Excipial mám doma taky a ani jsem ho nezkoušela, ještě mi došlo že mám bambucký máslo ve skříňce, já to pořád mažu jen jedním krémem, zkusím co mám tady pořádně.

Jck ahojky, Sykorka už to psala - Aderma.
jck: jmenuje se Aderma za 248Kč a je jí tam 50ml a je to Krém s ovesným mlékem na podrážděnou a reaktivný pokožku
takto vypadá
http://www.lekarnaparizska.cz/aderma-creme-de-soin-p-296.html?cPath=470_92
28. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takhle teda ten Kristýnčin ekzém nevypadá, ale vím že to ekzém je, prostě nic jinýho to být nemůže :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak to známe taky, nejvíc toho Natálka namele když si hraje (většinou venku v domečku, má tam kuchyňku a pořád mi vaří kafí) a ještě se jí nejvíc chce povídat, když dávají zprávy v tv a já se chci dívat :sweat_smile: je to murajzna :grinning: a zatíčko, tak jako všude :grinning:
A exém, je celkem dobrý, sem tam se něco ukáže...tak to mažeme, teď zrovna měsíčkovou mastí, záleží jak moc se jí to rozjede.
Víš jak to je, jakmile někdo napíše, že něco pomáhá, tak já hned pátrám co, co kdyby jsme to ještě nevyzkoušeli :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš tak tyhle krémy Aderma jsem měla já, ale v zeleným a stálo mě to taky strašně peněz, nechala jsem za ně snad 500,- ale nepomohlo mi to...
Já peru v Arielu od 6měcíců malého, ale teď jsem změnila Aviváž místo červeného Silanu mám černý a šup a měl vyrážku
Na laktozu bývá doživotně, u tý bílkoviny je velká šance, že to zmizí, tak doufejme.

Ještě si hodně chválí Avene - firma. Myslím si, ale že žádný krém nemá smysl, pokud se nenajde ten spouštěč.
28. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu končit malej se mi budí. Mějte se krásně
28. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sýkorko, aviváže ne, ty vynech. My pereme v eko a místo aviváže dávám mezi prádlo ve skříni mýdla...
28. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykorko díky, jsem ten název ňák přeskočila :sweat_smile: to jsme ještě neměli, až pojedu nakoupit kouknu v lékárně, co kdyby to pomohlo, že

Holky, já peru Natálce od malinka věci samostatně, a teď mi krásně zašpiní i celou pračku, tak jednou za 3-4 dny, a používám teď Persil a dětský Silan sensitive aviváž a 100% vím, že práškem to není
28. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, u nás nevím teda co bude ten spouštěč, protože Natálka nic nejí, z ovoce a zeleniny akorát okurky, salát ten úplně miluje a jinak nic, banán, broskve, meloun, meruňky, jablka prostě nic, ona to ani neochutná, to je to nejhorší
a prášek jsem si koupila eko pro alergiky, stál plno peněz, používali jsme ho počtivě přes dva měsíce a tím to nebylo
28. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykorko mějte se krásně, snad bude sluníčko odpoledne, papa
28. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, a co celý den jí???? Prášek může dráždit složením, ale zase každý dítě je jiný i reakce těla - však víš 10 atopiků a 10 různých věc, co pomohly..
28. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Oli tak to přesně je, Natálka jí jogurty, chleba + šunku nebo něco, obídek to je hlavně brambory + něco, dá se říct, že když má náladu tak sní všechno, ale když je moc horko tak prostě nejí, a pak zase jogurt, tvarohový dezert, montíky a pak rohlík atd.
Opravdu jak kdy a každý den jí cpu, banán, jablko, jahody (ty má babi, ty lesní) a nejí nic ani toneochutná. Teď jí zachutnal červený rybíz. Je to na palici, ale co můžu dělat...jo a vypije tak pře 3 litry štávy + čaje + vody
28. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak jsme byli dneska na kontrole u primáře na nedonošencích,byl z míši úpně nadešenej,ostatně se předvedla v plné kráse i se záchvatem vzteku,když jsme jí zakázali šahat na nějaký dráty,jinak má 9600g a 80cm,takže roste krásně,z chůze byl taky nadšenej a prej máme přijít ve dvou letech :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak ad jídlo a vyrážky,my tedy naštěstí na nic netrpíme,ale honzis naprosto odmítá šunku,sýr,prostě to taky nechce ochutnat,mišák slupne téměř všechno,ale včera jak bylo horko,tak nechtěla obědvat,tak to dohnala večeří :wink:

já peru v lovele pro malou,ale barevný už většinou peru společně ve woolitu,aviváž pro malou používám lenor,ten bílej pro dětičky,protože mi moc příjemně voní a nám v lenoru,teď máme zelenej

pořád ještě koukáme na nějakej ten last time,včera už jsem si říkala,že asi nikam nepoletíme,jak honzík zlobil,ale dneska je hodnej,tak kdybyste narazily na nějakej pěknej last time,nejlépe řecko,tak mi dejte vědět :wink: ,ale potřebujeme 1.tejden v srpnu,odlet nejdýl v úterý 4.8.,protže 12. musíme bejt s honzisem na rehábě
28. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,
čtu vás jen letno. Honzulka spinká a Maru je taky v postýlce, ale nechce se jí usnout. mám tu nastartovanou žehličku,ale dokud nebude spát,tak to nechci vytahovat - znám jí, by chtěla pak žehlit taky........ :wink:

jak jsem vás tak četla, Stáni a nemohla by Natalí trpět na to mléko??? zkus jí to na pár dnů vysadit. nám to pomohlo, teda si myslím. Maru žádný ekzém nemá. Pije k snídani místo sunaru rýžové mléko, místo másla jí mažu slunečnicový margarín, nechá se koupit sojový dezer. (s tou sojou ale opatrně jak psala Oli) nechá se to na pár dnů zvládnout a pak uvidíš jestli to nebude lepší. taky jsem pak Maru hodně vařila luštěninové polévky, da se v DMku koupit pytlíček za 20Kč, Maru to má tak na dvakrát. dám jí do toho trochu bujonu, aby to mělo nějakou chuť a jak si mlaská......... :wink:

mispuli, gratulujem Míše, je to šikulítko........:slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jak Kája dopadl??byl u té Schmiedové nebo jak se jmenuje??
28. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky když jste nakously ty testy pro alergiky, myslíte si že by se někdy i u mě přišlo na to jestli mám nějakou potravinovou alergii??

Mispuli koukni na Invia.cz tam maji dobrý zájezdy, myslím i dobrý ceny a pobočka je v Globusu :slight_smile:

Jck to je blbý že Natálka nic nejí takhle, já nedávno někde naši malou zase přechválila, taky teď tomu ovoci moc nedá, ale tak půlku nektarinky třeba zdlábne když má chuť a maliny miluje i jahody, akorát že ty jsou za chvilku pryč (myslím ty domácí) a taky se to nemůže furt :confounded:
28. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, za zkoušku nic nedáš..... možná 30 kč za vyšetření............
28. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak se vůbec ty testy dělají?? Musím za obv., tam si vydupat žádanku a pak někam na ty testy, ale kam?? Nemám tucha jak se to dělá :astonished: :zipper_mouth:
28. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,mě napsala doporučení moje ušní doktorka. ale když tam zkusíš zavolat,tak tě třeba objednají,. já byla u té MUDr. Schmiedové a přišla mi celkem fajn, dalo se s ní o těch věcech povídat..... jen jsem byla trochu překvapená a čím,to uvidíš, až tam půjdeš..... :wink:

jo a jak jste tu rozebítaly to praní, tak já už peru v prášku co máme my, teď zrovna persil a taky používám woolite. aviváž žádnou........jednou mi známá říkala, že holčička se jí osypala i po té lovele........
28. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!!! :dizzy_face:

Oli po kom malá asi tak bude ukecaná??? :confused: :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak hlásím,dnešní noc už byla uklidná,za což sem fakt ráda!!!!jinak s tím atopákem,ráda bych pomohla,ale nevím jak :confounded:
28. črc 2009 v 18:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek