• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Hani...Natálka ale už žádnou UM nepije, už dlouho, tak co já pozoruju a říkala jsem to i dr. tak mlíčkem to taky nebylo (mě se to nezdálo od začátku to UM protože jak začala flekovatět, tak mi dr. napsala ten Nutrilon alergický a flekatěla stejně). |Musím ale říct, že si myslím, že i pomohlo to moře..tak snad to bude jednou dobrý :wink:
28. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, má spoustu pylů a trochu srst psa.

Potravinové testy se, Terez, dělají z krve. Malé napsala pediatrička žádanku na určité potraviny a šly jsme na odběr krve.

Stáni, ale pokud by měla mlíko, tak to jsou jogurty, žervé, tvaroh,...prostě vše, nejen mlíko. Dokonce an začátku vše, co mlíko obsahuje - i v sušenkách nebo i sušené mléko...

Beat, ukecaná bude po tetě a babičce z tatínkovo strany :confused: je mi jasný, že ty mně to zrovna věřit nebudeš :grinning:
28. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, namáte chuť vyrazit v pá dopo třeba do Basiliky?
28. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to ti teda nevěřím :grinning: :grinning: já bych moc ráda,ale odpoledne má přijít Ládi rodina popřát malému,tak budu ráda,když stihnu všechno nachystat,ale ve čtvrtek bych mohla :confused:
28. črc 2009 v 19:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli...máš pravdu, ale to by mi Natálka už nejedla vůbec nic :frowning2:
28. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani myslíš asi přístupem nebo čím? :grinning:
Ta Schmiedová je teda kožařka co jsem pochopila? No pokud by brala nové pacienty tak bych k ní s Kristý skákla když mi dá Matoušová žádanku :slight_smile:

Beat to je fajn, že noc byla dobrá :slight_smile:

Jo holky rýžový mlíko samostatný mi malá nepije :frowning2: k obědu snědla kousek bram. kaše s ním, ale jinak to nechce samotný :pensive:

Oli aha, takže na ty testy nevadí když budu těhotná, popř. kojit? To jsem si tam mohla dojít už dávno, já myslela že se to dělá jinak :confounded:

Já bohužel v pátek nemůžu, vůbec nevím co budeme celý tento týden dělat, všechno závisí od počasí, možná položíme podlahu.
28. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám v plánu jet do Bud. zítra, ještě nevím přesně, snad nebude pršet a taťka nám nechá autí a pojede do práce na motorce, tak kdyby někdo zítra chtěl někde pokafíčkovat tak písněte (klíďo do IP)
28. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Schmiedová je alergoložka.
28. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli, ale asi je nutný prvně skočit ke kožní nebo jak to je? Myslíš že bych teď mohla volat té alergoložce třeba bez doporučení, těžko viď...
28. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavolej, Kája byl taky objednaný bez jakékoliv žádanky, ale dělala mu inhalační alergie ne potravinové.
28. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, dělá alergoimunologii, mě odebírala i krev a říkala mi, ať přijdu klidně s Maru, že jí zkusí taky nějaké testy na potravinové alergie udělat a žádné doporučení Maru nemá. no uvidíš, tě nechám překvapit a pak mi řekneš..... :wink: jen má čekací dobu kolem měsíce.......

Stáni, to by právě stálo za to, zkusit to mléčné vynechat všechno. zkusit to na pár dnů nahradit něčím jiným, jsou sojové dezertíky (něco jako pudinky) pak rýžové jogurty a tak. ono se to pár dnůnechá a viděla bys co to udělá.....

já bych se zítra chtěla podívat sem: http://www.pohadkovychlum.cz/program jen se nám nechce samotným......
28. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani...já jsem to pochopila jak to s Oli myslíte, ale největší problém u nás je ten, že Natálka když nedostane jogurt nebo něco podobnýho, tak prostě jíst nebude nic :frowning2: pak je protivná, bledá a přestane i pít. Už jsem to zkoušela a vydržela jsem to den a půl, pak jsem jí dala tvaroháčka, protože ten den a půl nejedla vůbec, ale vůbec nic...tak to jsem nevydržela já
28. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta čekací doba už mi nevadí co se týče těch testů, já čekala i u týhle kožní měsíc než jsem šla prvně s tím ekzémem :astonished: akorát se teď nemůžu nikam objednat za měsíc, protože nevím jak co bude. Uvidíme co udělá s malou to vysazení mléka, dneska jsem ji to namazala i tím bambuckým máslem a budu doufat, že zítra to zase nebude "krok zpět" a kdyby jo, tak jak jsem řekla, čapnu jí a jdu za MUDr. ať to vidí když je to hnusný.

Holky já vám "závidím" jak už jste v tom zběhlý, když jdu do obchodu tak čumím hodinu do regálu a pak stejně nic nenajdu, třeba jsem hledala mezi sýrama a mlékem něco třeba z kozího mléka :sweat_smile: ale to se zřejmě neprodává v obyč. obchodech, no byla jsem naivní. Škoda že už nežije strejda co měl kozu, pamatuju si jak měl vždycky toho mléka hodně a pořád říkával jak je zdravé, teď by to bodlo...
28. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak počasí nám nakonec vyšlo.

Terez já jsem šla tedy do toho Tábora zavolala jsem tam v pátek a v pondělí mě vzala.Ptala se mě jestli je to akutní jestli to malého trápí.

Holky neháčkujete doma někdo čepičky?Já jsem to zkoušela a našla jsem vzory pro holčičky a chtěla bych něco takového:
http://img.fler.cz/products/1/7/1702/87772/87772-1236410201.jpg
28. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Hani jedeš na ten pohádkový Chlum?Já to tady mám kousek,docela bych zkusila ten Pohádkový les od 15 hodin :wink:
29. črc 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Danýskovi vše nej k prvnímu ročku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Beat, mějte moc hezkej den!! :dizzy_face:
29. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykorko ta čepička je prostě úžasná!!! :slight_smile: Já jsem háčkovat uměla, ale nevím jestli bych to znova zvládla, každopádně je to hezký, kde máš nějaký vzorečky pro holčičky? :dizzy_face:

Danískovi od Beat přejeme taky všechno nej... k prvnímu ročku, ať je pořád takovej usměvavej, hodnej a pohodovej chlapeček jako dosud :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (napsala bych vám ještě SMSku, ale nechci vás budit :sweat_smile:)
29. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Danískovi všechno NEJLEPČEJŠÍ!!!! :wink:

Moni, jsem chtěla, ale nakonec nevím, neb taťka nám ve dvě poveze auto do servisu a bude tam do zítra. možná se ještě zblázním a vyrazíme busem, to bych ti ale písla během dopo do IP. že by jsme si udělali minisrazík.......:wink: holky, nechcete se někdo přidat??? :slight_smile: to by bylo fajn.......

´´
29. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani zní to super, ale já se právě sama nepřepravuju :sweat_smile: busem je to s malou o nervy a autem asi o větší a já se bojím řídit těhotná. Včera jsme ještě mluvili s MM příbuznou a dozvěděli jsme se, že bratranec má manželku ve 30tt, má termín 2 týdny po mě, to je dobrý dozvědět se tohle takhle z druhý ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se tam asi vyrazíme podívat :astonished:
29. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, kdyby sis troufla, můžem to zklusit busem společně, třeba by jsme Kristý zmákly ve dvou.....
29. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani s malou si fakt netroufnu, vidím co nám dělá v autě, natož v buse. Upínám se teď k tomu věku dva roky a strašně doufám, že tam bude nějaký obrat :sweat_smile: :pensive:
29. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak si jedeme konečně vybrat nějakou tu dovču,tak vám pak písnu,kam jsme to nakonec vybrali,zatím máme favorita,tak uvidíme

včera se nám prostřídaly návštěvy,naši odjeli a přijel strejda,takže dětičky jsou z něj unešený a já mám ještě chvilkama klid

terez s tím cestováním je to blbý,my jezdíme sockou u našich a obě dětičky to zbožňujou,takže si to nějak neumím představit :sweat_smile:

sýkorko:možná by tu čepičku zvládla moje mamča,umí plést,háčkovat i šít,ale budu s ní až v sobotu

jinak máme úspěchy:míša už krásně řekne kočka,pes a krtek,krásně je pozná na obrázku a snaží se i o to,jak dělaj,jo a vyleze na klouzačku na dětským hřišti,sedne si a jede,byla jsem z toho úplně hotová :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my bysme vyrazily, ale čekáme návštěvu. pokud pojedete, užijte si to :wink:
29. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danískovi všechno nej,nej a nej,ať jsi i nadále usměvavé sluníčko a děláš mamce a taťkovi jen radost :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli kdyby to u nás bylo jen s cestováním :sweat_smile: jako miminko auto milovala, teď tam většinou řve nebo ukazuje na všechno co chce a pokud si nehodlám přeříznout břicho pásem, tak jí prostě nemůžu každou půlsekundu podávat hračky co provokativně hází na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nedávno jsme jeli MHD bez kočárku a to celkem ušlo, seděla mi na klíně a vydržela v klidu asi 14min., takže to byl úspěch, horší to bylo den na to, kdy jsme jeli do města přibližně stejnou dobu a bus totálně narvanej, že jsem se nemohla hnout ven, to zase blbě nesu já, tyhle "zácpy!.

Ty jo Míša je šikovná, pořád mi přijde Kristý nějaká opožděnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: krtek taky zopakuje ale zní to jako "kjťj" :grinning: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě přejeme Martě vše nej... ke svátečku, i když už víme že sem nechodí :pensive: :wink:
29. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně mě terez mrzí,že jsme se doposud nepotkaly,protože si myslím,že by si ty naše dvě střeštiprdla rozumněly,a když je nacpanej autobus,tak se nedivím,to se nelíbí nikomu a taky bych to jako těhotná špatně snášela,když koukám v kolikátým jsi tejdnu,tak si vzpomínám,že míša už asi byla na světě,tak strašně rychle to utíká,těšila jsem se,jak si užiju těhotenství a najednou byla tady,pak jsem se těšila,jaksi užiju mazlení a prd,utíká a mazlit se chce jen občas,ale pak to stojí za to

jedeme do cestovky,dětičky tu nechávám strejdovi,tak snad se nesežerou :grinning:
29. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak se pak ozvi jak jste pořídili :dizzy_face:
Já jsem volala mámě, má dovču tak se smrkneme na chajdu a do bazénku, prý koupili nějakej mezi tím velkým a tím malým co měla Kristý, tak se těším že se vyčvachtíme :slight_smile:

No bylo by fajn se potkat, škoda že člověk bydlí tak daleko. Já se třeba těším až (jestli) si za pár let postavíme a budeme mít tu zahradu, vím, že pak už to ty děcka tak neocení, že teď by to bylo daleko lepší, malá by se mohla i víc realizovat, ale to se nedá nic dělat, pak to zase oceníme my s MM až budou grilovačky :grinning:
29. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu celé ráno študíruju busy a je to na prd...... :frowning2: poslední trocu rozumný spojení je odsud v 16.30 a to když by jsme tam přijeli na druhou na pohádkový les, tak by jsme se otočili na podpadku a jeli zpátky. takže nhakonec taky nevyrazíme. ale teda moc mě to mrzí, ti chlapi si dovedou vybrat kdy si to auto vzít.... :frowning2: :wink:

tchýně taky háčkuje, ale je v OL a teď má spoustu práce s meruňkama.........

mispuli - tak dobře vyber.....

přejem hezký den, bude zase asi sluníčko.......
29. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá ráno mamulky!!! :dizzy_face:

Jste moc zlaté a já za Daníska moc moc děkuju!!! :dizzy_face: jem i z toho až nějak smutno,jak to všechno rychle uteklo :cry: v tenhle čas už sem byla ve sprše a rozdejchávala kontrakce.bože,já snad budu i brečet!!! :frowning2:

Hani pohádkový den zní dobře,akorát my by sme z toho ještě nic neměli :confounded: my vyrazme kolem oběda,až se Láda vyspí na chaloupku k Peťovi k rybníku Dvořiště.malého necháme chvíli Ládovo mamče a my vyrazímek ouknout po nějakých houbách,já vím,na houby se jezdí ráno,ale to my nestíháme :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 09:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek